Архів новин


Грудень 2019 р.

 

24 грудня 2019 р.

В рамках державної атестації випускників факультету публічного управління та адміністрування 24 грудня відбулись виїздні засідання Державних екзаменаційних комісій на базі органів місцевого самоврядування Харківської області.

Виїзне засідання комісії № 1 у складі її голови, першого засттупника Голови Харківської областної ради В.М. Коваленко, директора Інституту Л.О. Бєлової, декана факультету В. Бульби, професора кафедри соціальної і гуманітарної політики А. Мелякова відбулося на базі Центру надання адміністративних послуг Мерефянської обєднаної територіальної громади.

На публічному захисті магістерських робіт були присутні Міський голова В.І. Сітов, заступник голови С.В. Рудницька, начальник ЦНАПу О.К. Буліпоп, відповідальні працівники ОТГ.

Виїзне засідання комісії № 2 у складі заступника голови комісії В.Ф.  Золотарьова, професора кафедри регіонального розвитку та місцевого самоврядування В.В. Мамонової, доцента кафедри державного управління Л. Набоки відбулося на базі Пісочинській ОТГ Харківської області.

На публічному захисті магістерських робіт були присутні начальник управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зав’язків виконавчого апарату харківської обласної ради О. Кулик, керуючий справами виконавчого комітету Пісочинської ОТГ А. Уманцев.

Свої магістерські роботи блискуче захистили наші слухачи, які представляли м. Харків, Краснокутський, Золочівський, Дергачівський, Близнюківський та Харківський райони.

Вітаємо всіх з успішним захистом магістерських робіт!!!

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ] [ фото 13 ] [ фото 14 ] [ фото 15 ] [ фото 16 ]

 

21 грудня 2019 р.

Відбулося засідання Вченої ради Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.

 

 

20 грудня 2019 р.

З 20 грудня 2019 р. в Інституті на факультет публічного управління та адміністрування розпочалась державна атестація випускників спеціальності «Публічне управління та адміністрування» освітнього рівня «Магістр». Навчання закінчують 548 слухачів, які протягом останньої декади грудня складуть державний екзамен і захистять магістерські роботи.

Розпочали роботу вісім державних комісій, до яких увійшли кваліфіковані фахівці – експерти з питань розробки та реалізації публічної політики на національному та місцевому рівнях. Випускники мають можливість продемонструвати свої знання і довести досвідченим професорам і доцентом те, що вони відповідають високим вимогам державного стандарту «Магістр публічного управління та адміністрування».

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ] [ фото 13 ] [ фото 14 ] [ фото 15 ] [ фото 16 ] [ фото 17 ] [ фото 18 ] [ фото 19 ] [ фото 20 ] [ фото 21 ] [ фото 22 ] [ фото 23 ]

 

13 грудня 2019 р.

У стінах Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна відбулось відзначення та нагородження переможців ХХІ обласного конкурсу "Вища школа Харківщини – кращі імена". [ Докладніше ]

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ]

 

11 грудня 2019 р.

В Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулося чергове заняття Школи лідерів учнівського самоврядування, в якому прийняли участь старшокласники із загальноосвітніх шкіл районів Харківської області. [ Докладніше ]

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ]

 

У Всеукраїнський тиждень права, з метою популяризації положень Загальної декларації прав людини, виховання поваги до закону та прав людини кафедрою права та європейської інтеграції разом із Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області було проведено теоретичний семінар «Механізми захисту прав людини в Україні та ЄС». До участі в правовому заході було залучено працівників Інституту, слухачів і студентів, начальника Відділу регіонального представництва в східних областях Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини С.Л. Кузьменка; представників Головного управління Державної податкової служби України в Харківській області Я.М. Чуб, О.М. Вікторову, Ю.В. Микитенко, А.А. Шутову, М.В. Коваленко; представників Головного територіального управління юстиції у Харківській області В.В. Богуцьку, О.В. Ковтуненко.

програма тематичного семінару ]

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ]

 

10 грудня 2019 р.

Кафедрою регіонального розвитку та місцевого самоврядування, за підтримки Національного інституту стратегічних досліджень, відділу досліджень Східного регіону в місті Харкові і Харківської районної державної адміністрації було проведено круглий стіл «Механізми залучення мешканців територіальної громади до участі в розвитку території у східному регіоні України». [ Докладніше ]

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ]

 

Доцент кафедри права та європейської інтеграції Сергєєва Л.М. прийняла участь у підсумковій конференції «Поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Україні», яка відбулася за участю представників національної програми «Безпека людини», координатора проекту ОБСЄ в Україні Ангеліни Бірюкової, державних установ, освітніх закладів та громадських організацій.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ]

 

Доцент кафедри права та європейської інтеграції Дубовик К.Є. провела виїзне заняття для слухачів першого курсу денної форми навчання факультету публічного управління та адміністрування і студентів МД-17 та ПУД-17 факультету соціально-економічного управління на базі Центру гендерної культури. Слухачі та студенти мали можливість ознайомитися з питаннями захисту прав людини у випадках гендерного насильства.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ]

 

6 грудня 2019 р.

У Міжнародний день волонтера студентський і викладацький актив освітньої родини ХарРІ НАДУ, з нагоди Дня Збройних сил України, здійснив дружній візит до бійців, які зараз знаходяться на лікуванні у Харківському військово–медичному клінічному центрі Північного регіону. [ Докладніше ]

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ]

 

5 грудня 2019 р.

Доцент кафедри права та європейської інтеграцї Катерина Дубовик в рамках профорієнтаційної роботи та тижня права відвідала Дергачівський ліцей №1.

На зустріч запросили учнів 9, 10, 11 класів. Учням була надана змістовна інформація щодо захисту своїх прав.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ]

 

Викладачі кафедр права та європейської інтеграції і управління персоналом та економіки праці Тучак М.О.; Бублій М.П. здійснили профорієнтаційні заходи в ліцеї та ЗОШ №1, 2, 3, 6 м. Балаклеї.

Під час заходів було розглянуто особливості навчання у ХарРІ НАДУ, здійснена робота спрямована на ознайомлення із умовами вступу до інституту, та спеціальностями на які здійснюється прийом на навчання до ХарРІ НАДУ.

фото 1 ] [ фото 2 ]

 

4 грудня 2019 р.

У Харківському регіональному інституті державного управління відбулося чергове заняття Школи розвитку лідерів учнівського самоврядування. [ Докладніше ]

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ]

 

Copyright © 2005 – 2020 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.