Архів новин


Грудень 2017 р.

 

22 грудня 2017 р.

Наприкінці грудня в Інституті було проведено благодійну акцію «Новий рік для бійців АТО». Суть акції полягала в тому, аби допомогти бійцям Збройних сил України, які не зможуть зустріти Новий рік у родинному колі, з друзями та коханими, тому що у новорічну ніч будуть на передовій й боронитимуть наш спокій під час свят, створити новорічний настрій та підтримати у ці морозні дні.

В рамках Акції було зібрано чимало домашньої консервації, консервів, вітамінів у вигляді фруктів, овочів, меду, калини – тобто всього того, що зможе підтримати наших бійців у зоні проведення АТО та хоча б на мить створить атмосферу домашнього затишку. Вже 22 грудня все, що було зібрано за участі студентів, слухачів та співробітників Інституту, було відправлено бійцям збройних сил України, які несуть свою службу у зоні АТО. Дякуємо всім, хто взяв участь у цій Акції. Разом – ми сила!

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ]

 

21 грудня 2017 р.

В Інституті відбулася творча зустріч з президентом Національної академії державного управління при Президентові України Василем Куйбідою. Цього дня Василь Степанович презентував харківській громаді поезію Катерини Мандрик–Куйбіди та власні вірші із збірок «Розпізнавання голосів» і «Простір перевтілень».

Із вступним словом до присутніх звернулася директор Інституту Людмила Бєлова, яка розповіла про мету цієї просвітницької акції та вказала на важливість збереження пам'яті про людей, які своїм життям засвідчили відданість українській національній ідеї, незламність духу й любов до рідної землі.

Учасниками заходу були працівники нашого Інституту, представники ХНПУ імені Г.С. Сковороди на чолі з деканом українського мовно-літературного факультету Костянтином Голобородьком, викладачі та студенти Харківської гуманітарно–педагогічної академії, а також відома поетеса Ніна Супруненко.

Василь Степанович розпочав виступ спогадами про матір – талановиту поетесу, перекладачку, учасницю визвольних змагань українців Галичини. Демонструючи архівні фото репресованої сім'ї, він повідав про людей, які боролися не тільки зброєю, а й словом за Україну. Свою розповідь Василь Степанович посилював патріотичними віршами Катерини Михайлівни й власним поетичним доробком.

Присутні висловили щиру вдячність Василю Куйбіді та організаторам зустрічі за можливість ознайомлення із глибинними витоками поетичного слова обдарованої родини.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ] [ фото 13 ] [ фото 14 ] [ фото 15 ] [ фото 16 ] [ фото 17 ] [ фото 18 ] [ фото 19 ] [ фото 20 ] [ фото 21 ] [ фото 22 ] [ фото 23 ] [ фото 24 ] [ фото 25 ] [ фото 26 ] [ фото 27 ] [ фото 28 ] [ фото 29 ] [ фото 30 ] [ фото 31 ] [ фото 32 ] [ фото 33 ] [ фото 34 ] [ фото 35 ] [ фото 36 ] [ фото 37 ] [ фото 38 ] [ фото 39 ] [ фото 40 ] [ фото 41 ] [ фото 42 ] [ фото 43 ] [ фото 44 ] [ фото 45 ] [ фото 46 ] [ фото 47 ] [ фото 48 ] [ фото 49 ] [ фото 50 ] [ фото 51 ] [ фото 52 ] [ фото 53 ] [ фото 54 ] [ фото 55 ] [ фото 56 ] [ фото 57 ] [ фото 58 ]

 

Представники факультету соціально–економічного управління у складі декана факультету Ю.Л. Орла та студентки групи ЕД–17, уродженки м. Сватово, Лілії Будяк провели низку зустрічей з метою проведення профорієнтаційної роботи із 11–класниками м. Сватово Луганської області.

Так, було відвідано вчителів, які у різні роки навчали нашу теперішню студентку, а також школи, в яких вона здобувала свою першу освіту. У кожній школі викладачі та 11–класники з радістю вітали свою землячку та колишню ученицю, цікавилися її теперішнім життям, особливостями навчання, побутовими умовами тощо. В свою чергу, Ю. Орел довів до всіх, хто був на зустрічах інформацію про особливості вступної кампанії – 2018, про основні спеціальності, за якими здійснюється підготовка у нашому ВИШі, а також про предмети ЗНО, які необхідно скласти, аби стати нашим студентом. Особливу зацікавленість у присутніх викликала можливість здійснення підготовки до ЗНО за допомогою інтернету, а також інформація щодо Днів відкритих дверей, які заплановані у нашому Інституті навесні наступного року.

Отже, є всі підстави, аби у 2018 році наша освітня родина поповнилась за рахунок нових вступників зі Сватівського району! Чекаємо на навчання у 2018 році!

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ]

 

20 грудня 2017 р.

В Інституті відбулись чергові заняття в школі розвитку «Академії управлінської майстерності» для лідерів учнівського самоврядування шкіл Харківської області.

Тренінг «Лідерство в команді» провела доцент кафедри управління персоналом та економіки праці к.е.н. Смаглюк А.А., з Правилами прийому до Інституту на 2018 рік ознайомила заступник декана факультету соціально–економічного управління Іванова І.Д., а під керівництвом доцента кафедри політології та філософії Мельман В.О. проведено психологічний тренінг щодо вибору професії.

Голова та заступник студентської Ради факультету соціально–економічного управління Бірюкова О. і Кисельов М. в костюмах Діда Мороза і Снігуроньки привітали лідерів учнівського самоврядування з Днем Святого Миколая.

Наступне заняття відбудеться 31 січня 2018 року.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ]

 

В День Святого Миколая команда ХарРІ НАДУ відвідала Центр соціальної реабілітації неповнолітніх. Викладачі, співробітники деканату та студентська рада ФСЕУ влаштували справжнє свято та подарували святковий передноворічний настрій дітлахам, які в силу різних обставин на сьогодні позбавлені батьківської опіки.

Так, сумісними зусиллями було привезено та встановлено головний символ Нового року – справжню велику святкову ялинку, а найголовніше – ми прикрасили її та навколишнє приміщення гірляндами, сніжинками та новорічними іграшками разом із вихованцями притулку, що визвало в них багато позитивних емоцій та усмішок. Крім того, уся малеча отримала смаколики та іграшки від Святого Миколая. Зі свого боку вихованці дитячого будинку подарували у своєму виконанні пісні й танці, а також продемонстрували своє здібності по плетінню косичок.

Сподіваємося, що прикрашена нами разом із дітками Новорічна ялинка дійсно створить для них атмосферу свята, а Святий Миколай втілить у Новому році у життя їх потаємні бажання та кожна дитина знайде свою родину. Хай усі діти на Землі буду щасливі!

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ] [ фото 13 ]

 

У приміщенні Шевченківського ліцею Шевченківської районної ради Харківської відбулися профорієнтаційні заходи із 11–класниками Шевченківського району Харківської області.

У заходах взяли участь представники 14 ВИШів м. Харкова, серед яких не загубився й наш Інститут. Так, завдяки участі у цьому заході декана факультету соціально–економічного управління Ю.Л. Орла понад 60 майбутніх вступників–2018 із Шевченківського району відтепер знають про наш Інститут, про спеціальності, за якими здійснюється підготовка майбутніх бакалаврів, а також про Правила вступу до нашого ВИШу у 2018 році. Також школярів було запрошено до участі в усіх інтерактивних заходах, що здійснюються на базі Інституту щодо підготовки до складання ЗНО, а також щодо участі у Школі розвитку лідерів учнівського самоврядування. Судячи по кількості додаткових питань від школярів, маємо надію, що вони дійсно зацікавлені у вступі до нашого Інституту, а отже наступного року наша освітня родина поповниться новими представниками цього району!

Чекаємо на навчання у 2018 році!

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ]

 

19 грудня 2017 р.

У День Святого Миколая з подарункам та добрими привітаннями делегація Інституту відвідала підшефний комунальний навчально–виховний заклад для дітей з вадами зору ім. В. Короленко.

фото 1 ] [ фото 2 ]

 

16 грудня 2017 р.

На базі Харківського регіонального інституту державного управління на виконання Указу Президента України від 30 вересня 2010 року № 928 «Про Міжнародний мовно–літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка» відбувся ІІ (обласний) етап VІІІ Міжнародного мовно–літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка для студентів та курсантів вищих навчальних закладів ІІІ–ІV рівнів акредитації.

Проведення Міжнародного мовно–літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка сприяв піднесенню престижу української мови і літератури у молодого покоління, підвищенню рівня загальної мовної культури, вихованню в його учасників почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю: вшанування Великого Кобзаря, поета світового рівня – Тараса Григоровича Шевченка.

протокол результатів проведення ІІ етапу VIIІ Міжнародного мовно–літературного конкурсу імені Тараса Шевченка 2017 року серед студентів вищих начальних закладів ІІІ–ІV рівнів акредитації (студенти гуманітарних спеціальностей) ]

протокол результатів проведення ІІ етапу VIIІ Міжнародного мовно–літературного конкурсу імені Тараса Шевченка 2017 року серед студентів вищих начальних закладів ІІІ–ІV рівнів акредитації (курсанти вищих військових навчальних закладів) ]

протокол результатів проведення ІІ етапу VII Міжнародного мовно–літературного конкурсу імені Тараса Шевченка 2017 року серед студентів вищих начальних закладів ІІІ–ІV рівнів акредитації (студенти негуманітарних спеціальностей) ]

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ] [ фото 13 ] [ фото 14 ] [ фото 15 ] [ фото 16 ] [ фото 17 ] [ фото 18 ] [ фото 19 ] [ фото 20 ] [ фото 21 ] [ фото 22 ] [ фото 23 ] [ фото 24 ] [ фото 25 ] [ фото 26 ] [ фото 27 ] [ фото 28 ] [ фото 29 ] [ фото 30 ] [ фото 31 ] [ фото 32 ] [ фото 33 ] [ фото 34 ] [ фото 35 ] [ фото 36 ] [ фото 37 ] [ фото 38 ] [ фото 39 ] [ фото 40 ] [ фото 41 ] [ фото 42 ] [ фото 43 ] [ фото 44 ] [ фото 45 ] [ фото 46 ] [ фото 47 ] [ фото 48 ] [ фото 49 ] [ фото 50 ] [ фото 51 ] [ фото 52 ] [ фото 53 ] [ фото 54 ] [ фото 55 ] [ фото 56 ] [ фото 57 ] [ фото 58 ] [ фото 59 ] [ фото 60 ] [ фото 61 ] [ фото 62 ] [ фото 63 ]

 

15 грудня 2017 р.

У Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулися масштабні святкові заходи, які підбивали підсумки 2017 навчального року та були присвячені новорічним та різдвяним святам.

Заходи умовно було розділено на дві частини. Під час першої відбулося спільне урочисте засідання Вченої ради та Наглядової ради Інституту, під час якого відбувся виступ Голови Наглядової ради Інституту, Першого заступника Голови Харківської обласної ради В.М. Коваленка про основні види співпраці з Інститутом у 2017 році та плани щодо співробітництва на 2018 рік; також було заслухано звіт Директора Інституту Л.О. Бєлової про основні досягнення протягом звітного періоду та плани щодо розвитку Інституту на 2018 рік. Крім того, відбулося нагородження кращих співробітників Інституту грамотами та цінними подарунками від імені Харківської обласної ради, а кращих слухачів та студентів – почесними грамотами Директора Інституту за відмінне навчання, активну участь у суспільному житті та за формування позитивного іміджу Інституту.

Друга частина свята була цілком присвячена новорічному концерту, який було підготовлено за участю студентів та слухачів ХарРІ НАДУ та який став чудовим подарунком для всіх співробітників, студентів, слухачів, а також їх батьків. Концерт було побудовано за мотивами загальновідомого фільму «Карнавальна ніч», де під орудою талановитого режисера Ігоря Сикалова дебютували молоді артисти – наші студенти та слухачі. Дві години проминули майже непоміченими та подарували усім присутнім атмосферу свята та позитиву. Різноманітні жарти, танці, соло у виконання першокурсниць, українська пісня – далеко не повний перелік того, чим могли насолодитися усі бажаючі у цей незабутній день. Справжньою родзинкою програми стало поздоровлення з великого екрану колективу Інституту від Наглядової ради та керівництва, де пролунали найщиріші побажання щастя, здоров’я та успіхів у Новому році.

Звичайно, свято не обійшлося й без Діда Мороза, який з'явився наприкінці концерту та нагадав усім присутнім про наближення Нового року. Фінальна композиція концерту, за мотивами усім відомої пісні «5 хвилин», лунала вже під нескінченні оплески присутніх, які стоячи вітали учасників концерту, що подарувало усім гарний настрій на весь наступний рік. Після закінчення концерту співробітники Інституту мали змогу сфотографуватися на згадку з Дідом Морозом, Снігорунькою та висловити слова подяки режисеру та артистам за високий рівень організації та чудове змістовне наповнення цього заходу.

Майже одностайно усі присутні у залі у той святковий день дійшли висновку, що то був чи не найкращий концерт серед усіх, що у різні роки та з різних нагод відбувалися у стінах нашого Інституту. Окремо слід наголосити ще на одній позитивній практиці, що вперше мала місце у цьому році, коли у підготовці цього концерту одночасно взяли участь майбутні магістри та бакалаври з різних факультетів, що зайвий раз підтвердило, що наш Інститут – це одна велика родина.

Колектив, керівництво, слухачі та студенти ХарРІ НАДУ щиро вітають всіх з Новим 2018 роком та Різдвом Христовим! Бажаємо у Новому Році процвітання, удачі, здоров'я й миру у нашій державі!

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ] [ фото 13 ] [ фото 14 ] [ фото 15 ] [ фото 16 ] [ фото 17 ] [ фото 18 ] [ фото 19 ] [ фото 20 ] [ фото 21 ] [ фото 22 ] [ фото 23 ] [ фото 24 ] [ фото 25 ] [ фото 26 ] [ фото 27 ] [ фото 28 ] [ фото 29 ] [ фото 30 ] [ фото 31 ] [ фото 32 ] [ фото 33 ] [ фото 34 ] [ фото 35 ] [ фото 36 ] [ фото 37 ] [ фото 38 ] [ фото 39 ] [ фото 40 ] [ фото 41 ] [ фото 42 ] [ фото 43 ] [ фото 44 ] [ фото 45 ] [ фото 46 ] [ фото 47 ] [ фото 48 ] [ фото 49 ] [ фото 50 ] [ фото 51 ] [ фото 52 ] [ фото 53 ] [ фото 54 ] [ фото 55 ] [ фото 56 ] [ фото 57 ] [ фото 58 ]

 

Відбулося засідання Вченої ради Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.

порядок денний ]

 

 

14 грудня 2017 р.

У Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулися загальні збори студентів факультету соціально–економічного управління, які було присвячено результатам роботи у 2017 році. [ Докладніше ]

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ] [ фото 13 ] [ фото 14 ] [ фото 15 ] [ фото 16 ] [ фото 17 ] [ фото 18 ] [ фото 19 ] [ фото 20 ] [ фото 21 ] [ фото 22 ] [ фото 23 ] [ фото 24 ] [ фото 25 ] [ фото 26 ] [ фото 27 ] [ фото 28 ] [ фото 29 ] [ фото 30 ] [ фото 31 ] [ фото 32 ] [ фото 33 ]

 

Було проведено кафедральний тематичний семінар на тему: «Механізми реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС: проблеми та перспективи». У роботі семінару взяли участь викладачі кафедри права та європейської інтеграції к. держ.упр., доц. Мирна Н.В; к.держ.упр. доц. Клімова С.М., ст.викл. Білоконь М.В. та слухачі магістерської підготовки денної форми навчання спеціалізації «європейська інтеграція».

В рамках семінару було проаналізовано сучасний стан співробітництва між Україною та ЄС, розглянуто питання реалізації Угоди про асоціацію та визначено механізми її імплементації.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ]

 

13 та 14 грудня 2017 року в Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбувся форум DOBRE BOOST Харків «Нові можливості економічного розвитку для об'єднаних територіальних громад». [ Докладніше ]

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ] [ фото 13 ] [ фото 14 ] [ фото 15 ] [ фото 16 ] [ фото 17 ] [ фото 18 ] [ фото 19 ] [ фото 20 ] [ фото 21 ] [ фото 22 ] [ фото 23 ] [ фото 24 ] [ фото 25 ] [ фото 26 ] [ фото 27 ] [ фото 28 ] [ фото 29 ] [ фото 30 ] [ фото 31 ] [ фото 32 ] [ фото 33 ] [ фото 34 ] [ фото 35 ] [ фото 36 ] [ фото 37 ] [ фото 38 ]

 

13 грудня 2017 р.

У Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області відбулась конференція присвячена актуальній проблемі сьогодення – несплаті аліментів. У конференції прийняли участь доцент кафедри права та європейської інтеграції ХарРІ НАДУ Дубовик К.Е., та студенти ФСЕУ групи ПУД–16.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ]

 

11 грудня 2017 р.

В Харківському регіональному інституті Національної академії державного управління при Президентові України пройшов круглий стіл на тему «Ефективне управління конфліктами. Базові навички медіатора».

Круглий стіл проходив в рамках реалізації Проекту «Ефективне управління конфліктами. Базові навички медіатора», який реалізує ГС «Харківський університетський консорціум» за фінансової підтримки Deutsche Gesellschaft fuer Internationale Zusammenarbeit (GIZ). [ Докладніше ]

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ] [ фото 13 ] [ фото 14 ] [ фото 15 ] [ фото 16 ] [ фото 17 ] [ фото 18 ]

 

8 грудня 2017 р.

У межах проведення Всеукраїнського тижня права у Головному управлінні Держгеокадастру у Харківській області було проведено семінар, організований кафедрою права та європейської інтеграції ХарРІ НАДУ при Президентові України та юридичною службою Головного управління Дердгеокадастру. Від кафедри з доповіддю «Практика Європейського Суду з прав людини щодо захисту прав соціально вразливих верств населення» у семінарі взяла участь доц. Рогова О.Г. Також з доповіддю виступила Коряк Олександра Олександрівна, провідний спеціаліст Регіонального представництва у Харківській області Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, яка розповіда про «Інститут омбудсмена в Україні. Особливості діяльності регіонального представництва у Харківській області».

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ]

 

7 грудня 2017 р.

Відбулась ХІІІ сесія Харківської обласної ради сьомого скликання. На пленарному засіданні (на виконання рішення від 31.08.17) директору Інституту Людмилі Олександрівні Бєловій було урочисто вручено посвідчення, диплом та нагрудний знак Почесного громадянина Харківської області.

Колектив Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України щиро вітає Людмилу Олександрівну з високою нагородою!

фото 1 ] [ фото 2 ]

 

В приміщенні Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові Україні за участю викладачів кафедри права та європейської інтеграції інституту відбувся семінар на тему «Охорона праці та соціальний захист працівника», ініційований Харківським міським відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Харківській області. [ Докладніше ]

фото 1 ] [ фото 2 ]

 

6 грудня 2017 р.

Напередодні Дня збройних сил України директор Інституту Л.О. Бєлова привітала добрими побажаннями і подарунком колишнього військового службовця, учасника АТО, слухача денної форми навчання факультету публічного управління та адміністрування Дмитра Юношева зі святом.

фото 1 ] [ фото 2 ]

 

Викладачі Інституту: Машкаров Г.Ю., Жадан О.В., Дробязко Л.В. Покотило Т.В. для студентів ІІІ та IV курсів спеціальності «управління персоналом та економіки праці» провели виїзне на базі Бізнес Сервіс Центру лідера пивоварного ринку, компанії САН ІнБев. [ Докладніше ]

фото 1 ], [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ]

 

Студенти групи МД–15 ФСЕУ разом з викладачами кафедри права та європейської інтеграції, доцентами, Сергєєвою Л.М. та Дубовик К.Є. приєдналися до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», яка вказує на те, що будь–які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини. 6 грудня 2017 року було проведено тематичний круглий стіл «ЗУпини НАсилля», під час якого студенти Ринчак Серафима, Маркус Валерія та Євсюкова Тетяна представили відеоматеріали та презентації на зазначену тему, які стали предметом дискусії студентів та вироблення стратегії поведінки у ситуаціях пов'язаних із насильством. Під час проведення заняття студенти виклали помаранчеві кульки та одягли браслети, так, як цей колір є символом проведення таких акцій у всьому світі.

фото 1 ], [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ]

 

4 грудня 2017 р.

Харківський університетський консорціум продовжує реалізацію Проекту «Ефективне управління конфліктами. Базові навички медіатора» за фінансової підтримки Deutsche Gesellschaft fuer Internationale Zusammenarbeit (GIZ), сприяння Харківської обласної державної адміністрації та Харківського обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. [ Докладніше ]

фото 1 ], [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ]

 

Уважаемая Людмила Александровна!

Мои поздравления Вам и коллективу с двадцать второй годовщиной начала роботы филиала, а потом института. Четвёртого декабря 1995 года был подписан приказ № 1–К о начале роботы ХФ УАГУ при Президенте Украины на основании Указа от 11.09.95 года № 824/95; Распоряжения главы администрации от 01.12.95 года № 76 и Приказа ректора от 04.12.95 года № 101. Первый состав Директората в составе, cправа на лево: Елагин В., Фурсов Б., Улановська Н., Мостовой Г., Мельников А., Корженко В. С праздником дальнейшего развития, достижений в учебной и научной деятельности.

Мостовой Г.И.

фото 1 ], [ фото 2 ]

 

2 грудня 2017 р.

Результати Олімпіади школярів «Обираю професію державного службовця» у формі тренувального ЗНО:

 

1 грудня 2017 р.

1 грудня 2017 р. вікрилася Четверта науково–освітня виставка «Публічне управління XXI», присвячена 20–річчю науки «Державне управління» та Дню місцевого самоврядування в Україні.

Виставка організована Харківським регіональним інститутом державного управління НАДУ при Президентові України, Харківською обласною державною адміністрацією, Харківською обласною радою та Харківським університетським консорціумом.

Метою Виставки є презентація досягнень, сучасних розробок та можливостей галузі знань «Публічне управління та адміністрування», налагодження конструктивної взаємодії з надавачами суспільних послуг, бізнес–середовищем, сприяння формуванню й реалізації інноваційних і освітніх проектів, поглиблення міжнародної інтеграції та співробітництва у сфері публічного управління, а також презентація здобутків органів місцевого самоврядування (об'єднаних територіальних громад Харківської області)

підсумкова інформація щодо Виставки ] [ до сторінки виставки ]

Привітання Президента Національної академії В.С. Куйбіди ]

фото 1 ], [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ] [ фото 13 ] [ фото 14 ] [ фото 15 ] [ фото 16 ] [ фото 17 ] [ фото 18 ] [ фото 19 ] [ фото 20 ] [ фото 21 ] [ фото 22 ] [ фото 23 ] [ фото 24 ] [ фото 25 ] [ фото 26 ] [ фото 27 ] [ фото 28 ] [ фото 29 ] [ фото 30 ] [ фото 31 ] [ фото 32 ] [ фото 33 ] [ фото 34 ] [ фото 35 ] [ фото 36 ] [ фото 37 ] [ фото 38 ] [ фото 39 ] [ фото 40 ] [ фото 41 ] [ фото 42 ] [ фото 43 ] [ фото 44 ], [ фото 45 ] [ фото 46 ] [ фото 47 ] [ фото 48 ] [ фото 49 ] [ фото 50 ]

 

В рамках Четвертої науково–освітньої виставки «Публічне управління XXI» на факультеті соціально–економічного управління відбулись перші парламентські дебати британського формату. Даний захід ініційований першим заступником директора – Карамишевим Д.В. і Студентською Радою ХарРІ НАДУ ФСЕУ та підтриманий керівництвом ВНЗ.

Учасниками даного заходу були студентські команди, які дебатували за темами:

  Ця палата хоче запровадити квоту молоді у депутатському корпусі.

  Ця палата хоче запровадити підняття пенсійного віку.

   Ця палата хоче запровадити об'єднання територіальних громад. [ Докладніше ]

фото 1 ], [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ]

 

 

Copyright © 2005 – 2019 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.