Архів новин


Грудень 2015 р.

 

 

25 грудня 2015 р.

представники Студентської ради та Ради молодих учених ХарРІ НАДУ відвідали Військово-медичний клінічний центр північного регіону і передали листівки та солодощі від студентів ХарРІ НАДУ та Національного університету мистецтв ім. П. І. Котляревського. Молодь відвідала палати госпіталю і привітала особисто кожного пораненого солдата з Новим роком та Різдвом Христовим, роздали солодощі та побажали якнайшвидшого одужання. Позитивні емоції отримали всі учасники заходу. Поздоровлення отримали безпосередньо волонтери, які працюють при госпіталі.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ].

 

25 грудня 2015 р.

професор кафедри соціальної і гуманітарної політики В. В. Сичова в рамках навчальних дисциплін «Історія української культури» та «Етика та естетика» організувала відвідування Харківського академічного театру музичної комедії студентами першого та другого курсів денного відділення факультету соціально-економічного управління з метою поглибленого вивчення тем «Тенденції розвитку світової і української культури в другій половині ХХ ст.» та «Мистецтво як соціальний і культурний феномен». Після концерту «Музичні барви України» студенти отримали завдання виконати творчі індивідуальні роботи. Така форма заняття допомагає закріпити отримані знання, сприяє естетичному вихованню.

фото 1 ].

 

24 грудня 2015 р.

На Засіданні Ради ректорів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації Харківської області директор Інституту Бєлова Л. О. виступила з доповіддю про хід виконання програм Харківського університетського консорціуму.

фото 1 ], [ фото 2 ].

 

24 грудня 2015 р.

представники Інституту поздоровили з Днем Святого Миколая учнів підшефного закладу – Харківського спеціального навчально-виховного комплексу ім. В. Г. Короленка та передали дарунки.

 

 

19 грудня 2015 р.

у Харківському обласному притулку для неповнолітніх за адресою вул. Краснодарська, 102 відбулося святкове дійство з нагоди дня Святого Миколая. В ньому взяли участь вихованці притулку, начальник Служби у справах дітей Харківської обласної державної адміністрації Тетяна Печерських, начальник Управління патрульної поліції Харкова Ольга Юськевич, волонтери, представники громадськості, декан факультету соціально-економічного управління Петро Минко та студенти інституту, і привітали зі святом дітей подарунками.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ].

 

17 грудня 2015 р.

під час лекції професора Бєлової Л. О. відбувся показ документального фільму Нідерландського режисера Ерун Ван Велзена "Цап за голос" 2013 року знятого в рамках Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docu Days UA. Фільм розповідає історію про те, як у середній школі Маджоані наступне покоління кенійськіх виборців навчається демократії під час виборів президента школи. Безмежний ентузіазм та мотивація трьох кандидатів віщують жорсткі виборчі перегони. На показі були присутні слухачи та суденти ХарРІ НАДУ, після перегляду відбулося обговорення фільму та виникла жвава дискусія.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ].

 

17 грудня 2015 р.

у приміщенні ХНАТОБа відбулась урочиста церемонія нагородження переможців ХVII Обласного конкурсу «Вища школа Харківщини – кращі імена» в якому взяли викладачі та співробітники вищих навчальних закладів Харківщини. Переможцями та дипломантами стали 34 учасника в таких номінаціях: «За мудрість і відданість науці та освіті», «За шляхетний приклад служіння українському народові», «Декан факультету», «Завідувач кафедри», «Завідувач кафедри фізичного виховання», «За високі досягнення в творчій та культурно-просвітниціькій діяльності», «Викладач гуманітарних дисциплін», «Викладач фундаментальних дисциплін», «Науковець», «Молодий науковець», «Викладач професійно-орієнтованих дисциплін».

Переможцем в номінації «Викладач професійно-орієнтованих дисциплін"» стала доктор наук з державного управління, професор, професор кафедри регіонального розвитку і місцевого самоврядування Мамонова Валентина Василівна.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ].

 

17 грудня 2015 р.

відбулося засідання Науково-експертної ради Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.

[ порядок денний ]

 

 

16 грудня 2015 р.

Студенти і працівники факультету соціально-економічного управління на чолі с деканом Минко Петро Евгеновичем приєдналися до акції «Крапля надії», що триває у Харківській обласній станції переливання крові (ХОСПК).

У перекладі з латини  «donore» означає «дарувати». Сподіваємося, що саме їх кров подарує життя людині, що зазнала лиха!

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ].

 

15 грудня 2015 р.

десять слухачів першого та другого курсу денної форми навчання факультету підготовки магістрів державного управління ХарРІ НАДУ взяли участь у донорській акції на допомогу військовому госпіталю.

фото 1 ].

 

14 – 16 грудня 2015 р.

слухачі І курсу факультету підготовки магістрів державного управління в межах вивчення навчальних дисциплін «Організаційно-правові засади державного управління» (викладач к.держ.упр., доц., доцент кафедри державного управління, тьютор групи Д-15 Набока Л. В.) та «Кадрова політика і державна служба» (викладач д.держ.упр., проф., завідувач кафедри державного управління Мартиненко В. М.) взяли участь у виїзних семінарських зяняттях, що проходили на базі органів державної влади м. Київ.

Докладніше ]

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ].

 

11 грудня 2015 р.

на базі адаптаційного центру бригади «Азов» (просп. 50-річчя СРСР, 50) відбувся виїзний День донора. Акція проводилась з ініціативи військових ветеранів під гаслом «Крапля надії». Заготовлена під час акції кров спрямована для потреб дітей, які перебувають на стаціонарному лікуванні в гематологічному відділенні 16 міської дитячої лікарні.

Координатор акції – Волос Богдан Омелянович, професор Харківського регіонального інституту Національної академії державного управління при Президентові України, Заслужений лікар України. В акції взяли участь 20 медиків – студенти Харківського базового медичного коледжу № 1 та співробітники Інституту охорони здоров’я дітей і підлітків АМН України.

Залучення медиків до благодійного акту волевиявлення засвідчило не лише нашу солідарність з захисниками Вітчизни, а й стало дарунком тим, хто на порозі Дня Святого Миколая очікує на диво – зцілення від недуги!

Щира подяка усім, хто долучається до здійснення чудес!

 

10 грудня 2015 р.

відбувся «Перший регіональний форум можливостей» для представників сфери освіти, під патронатом голови Харківської обласної державної адміністрації Ігоря Львовича Райніна, в рамках реалізації проектних напрямків діяльності Харківського університетського консорціуму, на базі ХНЕУ ім. С. Кузнеця.

На урочистому відкритті Форуму з вітальним словом виступили заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Ю. О. Світлична, президент Харківського університетського консорціуму, директор ХарРІ НАДУ при Президентові України Л. О. Бєлова, глава Почесного консульства Республіки Польща в Україні Ян Здановській, ректор ХНЕУ ім. С. Кузнеця В. С. Пономаренко.

У рамках Форуму відбулась виставка з презентаціями можливостей міжнародної співпраці в сфері освіти, де Харківський регіональний інститут Національної академії державного управління при Президентові України продемонстрував освітні проекти та програми від міжнародних донорських організацій.

ХарРІ НАДУ при Президентові України підтримує міжнародні зв’язки з вищими навчальними закладами близького та далекого зарубіжжя з метою підготовки, перепідготовки та вдосконалення професійних навичок державних службовців, мобільність молодих науковців, підготовка спільних проектів для участі в конкурсах на отримання грантів. Серед закордонних партнерів ХарРІ НАДУ є університети з багатьох країн, а саме: США, Польщі, Австрії, Франції, Іспанії, Китаю, Вірменії, Німеччини, Чехії, Канади, та ін.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ].

 

10 грудня 2015 р.

в межах реалізації положень договору про співпрацю ХарРІ НАДУ при Президентові України й Харківської спеціалізованої школи І–ІІІ ступенів № 99 Харківської міської ради доцент кафедри української мови В. М. Терещенко взяв участь у батьківських зборах, на яких були присутні учні 11 класу підшефної школи – цьогорічні випускники та їхні батьки. Під час зустрічі були обговорені особливості цьогорічного зовнішнього незалежного оцінювання, специфіка вступної кампанії за новими умовами прийому до ВНЗ. Крім цього, батьки й учні мали можливість ознайомитися з правилами прийому до нашого інституту, зі спеціальностями, які пропонує інститут для випускників ЗНЗ. Під час конструктивного спілкування батьки й учні ставили різноманітні питання, зокрема про перспективи працевлаштування після здобуття освіти в інституті, про матеріально-технічну базу навчального закладу тощо. Упевнені, що інформація, яку отримали учасники зборів, допоможе їм визначитися з вибором навчального закладу в наступному році.

фото 1 ], [ фото 2 ].

 

10 грудня 2015 р.

відбувся традиційний концерт-презентація слухачів 1-го курсу денної форми навчання факультету підготовки магістрів державного управління. Зі сцени лунали запальні пісні, веселі жарти та поздоровлення від «іноземних» гостей. Свою майстерність у виконанні пісень та танців продемонстрували слухачі першого та другого курсів. Учасників концерту привітала директор Л. О. Бєлова, декан факультету підготовки магістрів державного управління В. Г. Бульба та провідний спеціаліст деканату факультету підготовки магістрів державного управління А. А. Нікітенко.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ], [ фото 15 ], [ фото 16 ], [ фото 17 ], [ фото 18 ], [ фото 19 ], [ фото 20 ], [ фото 21 ], [ фото 22 ], [ фото 23 ], [ фото 24 ], [ фото 25 ], [ фото 26 ], [ фото 27 ], [ фото 28 ], [ фото 29 ], [ фото 30 ], [ фото 31 ], [ фото 32 ], [ фото 33 ], [ фото 34 ], [ фото 35 ], [ фото 36 ], [ фото 37 ], [ фото 38 ], [ фото 39 ], [ фото 40 ], [ фото 41 ], [ фото 42 ], [ фото 43 ], [ фото 44 ], [ фото 45 ], [ фото 46 ], [ фото 47 ], [ фото 48 ], [ фото 49 ], [ фото 50 ], [ фото 51 ].

 

09 грудня 2015 р.

професор кафедри соціальної і гуманітарної політики В. В. Сичова провела виїзне семінарське заняття до Харківського історичного музею в рамках навчальної дисципліни «Історія України та української культури» на тему «Україна та українці у Другій світовій війні (1939-1945 рр.)» для студентів групи МД-15 факультету соціально-економічного управління за напрямом «Менеджмент».

Семінарське заняття проходило у формі екскурсії-бесіди. Студенти отримали завдання написати звіт із відвідування історичного музею з відповідями на 10 питань за темою семінару.

Відвідування історичного музею було присвячене 70-річчю Перемоги у Другій Світовій війні, переслідувало мету на прикладі боротьби харків'ян за рідне місто згадати великий подвиг українського народу у боротьбі з нацизмом, віддати шану учасникам війни. Це сприятиме патріотичному вихованню, усвідомленню необхідності захисту Вітчизни.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ].

 

04 грудня 2015 р.

під час засідання директорату доцентом кафедри економічної політики та менеджменту Тимохою Д.А. було презентовано результати співпраці між факультетом соціально-економічного управління і компанією СанИнбев Україна у 2015 році, а також визначено плани на наступний рік: переддипломна практика, вдосконалювання змісту навчальних програм, стажування викладачів у відповідних підрозділах компанії.

За вагомий особистий внесок у справу підготовки висококваліфікованих спеціалістів за напрямом підготовки «Менеджмент» та «Управління персоналом і економіка праці» провідним фахівцям відділу розвитку персоналу компанії Хоменко Даниилу та Ільїній Валерії, а також директору Бізнес Сервіс Центру «САН ІнБев Україна» Буряченко Ірині оголошено Подяку Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ].

 

04 грудня 2015 р.

кафедрою регіонального розвитку та місцевого самоврядування було проведено круглий стіл «Реформа місцевого самоврядування: досягнення, проблеми, перспективи», присвячений Дню місцевого самоврядування. Роботу круглого столу відкрив завідувач кафедри, д.держ.упр., професор, депутат Соколівської сільської ради Зміївського району Харківської області Ю. А. Куц, який розкрив основні проблеми реформи місцевого самоврядування. В роботі круглого столу взяла участь Баринова Діана Семенівна - керівник Офісу Реформ в Харківській області, з повідомленням про децентралізацію та досягнення щодо об’єднання територіальних громад в Україні. Від депутатського корпусу Харківської обласної ради виступ Котуков Олександр Анатолійович - к.соц.н., доцент, який акцентував увагу на проблемах та напрямах вирішення питань функціонування місцевих рад. Особливий інтерес викликали питання напрямів співробітництва громадянського суспільства і влади, внаслідок чого розгорнулася жвава дискусія.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ].

 

03 грудня 2015 р.

для групи слухачів спеціальності «Державна служба» проведено виїзне заняття з навчальної дисципліни «Правове забезпечення державного регулювання» на базі Харківського окружного адміністративного суду. Працівниками апарату суду було підготовлено лекцію на тему «Адміністративне судочинство України. Діяльність Харківського окружного адміністративного суду». Крім того, слухачі мали нагоду побувати на відкритому судовому засіданні у справі, яка розглядалася колегією суддів у складі Андрія Зінченка, Ольги Панченко та Михайла Спірідонова, та поспілкуватись із працівниками суду з питань здійснення судочинства.

фото 1 ], [ фото 2 ].

 

02 – 04 грудня 2015 р.

на базі НАДУ при Президентові України (м. Київ) відбулася остання сесія семінару-тренінгу «Формування громадянських компетентностей у державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування», що проводився в рамках швейцарсько-українського проекту DOCCU. Від Інституту в заході брали участь к. держ. упр., докторант О.В. Кулініч та к.і.н., доцент А.В. Меляков.

Протягом семінару-тренінгу науковці та практики в галузі публічного адміністрування знайомилися із закордонним досвідом демократичного врядування, демонстрували власні технології формування громадянських компетентностей.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ].

 

 

Copyright © 2005 – 2019 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.