Архів новин


Грудень 2014 р.

 

Протягом листопада-грудня в ХарРІ НАДУ здійснювалося викладання навчальної дисципліни «Прогнозування розвитку територій», розробленої в рамках реалізації спільного проекту НАДУ та Конференційної ради Канади «Розбудова спроможності до економічно обґрунтованого планування розвитку областей і міст України». Дисципліну включено до програми підготовки магістрів державного управління денної форми навчання як факультативну для групи спеціалізації «Регіональне управління та місцеве самоврядування». Завідувач кафедри економічної політики та менеджменту проф. М. А. Латинін прочитав лекції та провів практичні заняття з питань демографічного та економічного прогнозування, а професор кафедри регіонального розвитку та місцевого самоврядування проф. В. В. Мамонова – з питань бюджетного прогнозування та бенчмаркінгу в управлінні розвитком території. За результатами вивчення дисципліни слухачі успішно склали диференційований залік та отримали сертифікати від Конференційної ради Канади.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ], [ фото 15 ], [ фото 16 ], [ фото 17 ], [ фото 18 ], [ фото 19 ], [ фото 20 ], [ фото 21 ], [ фото 22 ], [ фото 23 ], [ фото 24 ], [ фото 25 ], [ фото 26 ], [ фото 27 ], [ фото 28 ], [ фото 29 ], [ фото 30 ], [ фото 31 ], [ фото 32 ], [ фото 33 ], [ фото 34 ], [ фото 35 ], [ фото 36 ], [ фото 37 ], [ фото 38 ].

 

26 грудня

представники Інституту Єлагін В.П., Тимоха Д.А., Алфьорова О.С. відвідали військово-медичний кліничний центр північного регіону та поздоровили бійців, які знаходяться на лікуванні в шпиталі з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим. Захисники України отримали різноманітні подарунки, у т.ч. листи-поздоровлення від дітей співробітників Інституту та мотанки-оберіги, що були виготовлені власними руками слухачів, студентів та співробітників нашого Інституту. Дід Мороз вручив присутнім фрукти та солодкі подарунки.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ].

 

23 грудня

в актовому залі Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна відбулася урочиста церемонія нагородження переможців ХVІ обласного конкурсу «Вища школа Харківщини - кращі імена». В урочистостях взяли участь заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична, перший заступник Міністра освіти і науки України Інна Совсун, заступник голови Харківської обласної ради Людмила Давидова, ректори та викладачі вузів.

У 2014 році в конкурсі взяли участь 129 науково-педагогічних працівників з 26 вищих навчальних закладів за 10 номінаціями: «Декан факультету», «Завідувач кафедрою», «Викладач гуманітарних дисциплін», «Викладач фундаментальних дисциплін», «Викладач професійно-орієнтованих дисциплін», «Науковець», «Молодий науковець», «Завідувач кафедри фізичного виховання», «Директор бібліотеки» та «Педагогічна династія».

Переможцем в номінації «Викладач фундаментальних дисциплін» стала професор кафедри управління персоналом та економіки праці нашого навчального закладу Статівка Наталія Валеріївна, д.держ.упр., доц.

Дипломантами у номінації «Завідувач кафедрою» та «Викладач гуманітарних дисциплін» стали відповідно Латинін Микола Анатолійович, завідувач кафедри економічної політики та менеджменту, д.держ.упр., проф. та Ігнатенко Ліна Юріївна, старший викладач кафедри іноземних мов.

Після церемонії нагородження на головній сцені університету ім. В.Н. Каразіна відбувся концерт, в якому взяли участь кращі творчі колективи Харківського національного університету мистецтв імені І.П. Котляревського – лауреати Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів та фестивалів.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ], [ фото 15 ], [ фото 16 ], [ фото 17 ], [ фото 18 ], [ фото 19 ].

 

23 грудня

доцент кафедри соціальної і гуманітарної політики Поступна О.В. провела відкриту лекцію для студентів заочної форми навчання (група МЗ-14) факультету соціально-економічного управління з навчальної дисципліни «Історія української культури» за темою «Основні тенденції розвитку української культури в середині ХХ – на початку ХХ ст.», були використанні фрагменти художніх і мультиплікаційних фільмів та аудіо записи. На занятті були присутні декан факультету підготовки магістрів державного управління професор Бульба В. Г., викладачі і робітники кафедри соціальної і гуманітарної політики – професор Тамм А. Є., доцент Кулініч О. В. та Лисенко О. В.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ].

 

19 грудня

Представники Харківського регіонального інститутуту Національної академії державного управління при Президентові України поздоровили учнів Харківського спеціального навчально-виховного комплексу ім. В. Г. Короленка з Днем Святого Миколая та передали у дарунок дітям комплект ялинкових прикрас і набори для роботи гуртка рукоділля. У святі також брали участь голова Наглядової ради В. П. Семиноженко та керівники інших організацій та установ, що здійснюють шефство над НВК ім. В. Г. Короленка.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ].

 

19 грудня

у Харківському обласному притулку для неповнолітніх за адресою вул.Краснодарська,102 відбулося святкове дійство з нагоди дня Святого Миколая. В ньому взяли участь вихованці притулку, начальник Служби у справах дітей Харківської обласної державної адміністрації Тетяна Печерських, детутати міської ради, волонтери, представники громадськості, декан факультету соціально-економічного управління та студенти інституту, і привітали зі святом дітей подарунками.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ], [ фото 15 ], [ фото 16 ], [ фото 17 ], [ фото 18 ], [ фото 19 ]. [ фото 20 ].

 

18 грудня

у рамках акції «Спілкуємось зі світом іноземними мовами» в Інституті було проведено майстер-клас завідувача кафедри іноземних мов Валерія Шура «Різдвяні зустрічі» за методикою масового навчання зі школярами комунального закладу «Обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Обдарованість» Харківської обласної ради» з метою підвищення їх зацікавленості у вивченні іноземної мови та наближення до європейських культурних цінностей.

Також перед школярами з інформацією про вступ та навчання в Інституті виступили заступник директора Володимир Золотарьов та декан факультету соціально економічного управління Петро Минко.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ], [ фото 15 ], [ фото 16 ], [ фото 17 ], [ фото 18 ], [ фото 19 ]. [ фото 20 ].

 

17 грудня

відбулись останні в цьому році заняття в Авторській школі для майбутніх лідерів в Харківському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України. Перед початком занять зі святом Святого Миколая та Різдвяними Святами старшокласників привітали заступник директора з короткотермінового підвищення кваліфікації Золотарьов В. Ф., заступник декана з виховної роботи Факультету соціально-економічного управління Гнатенко А. І. та завідувач кафедри економічної політики та менеджменту Латинін М. А. У наступному році заняття почнуться 28 січня о 16.00 й будуть продовжитись до 25 лютого.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ].

 

17 грудня

в Інституті пройшов майтер-клас з вироблення мотанок-оберігів. В ньому прийняли учать 15 співробітниць нашого навчального закладу. Ближче до новорічних свят результат цієї кропотливої праці буде переданий до воєного шпиталю, як оберіги для солдат.

Учасницям дуже сподобалось це заняття і у понеділок майстер-клас відбудеться повторно.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ], [ фото 15 ], [ фото 16 ], [ фото 17 ], [ фото 18 ], [ фото 19 ].

 

15 грудня

представники Інституту В. П. Єлагін, П. О. Редін та О. С. Алфьорова в рамках угоди про творчу співпрацю були присутні на презентації творчої кваліфікаційної роботи студентів кафедри режисури Харківської державної академії культури “Христос народився”. Керівник курсу - професор С. І. Гордєєв, який підготував низку студентських робіт, присвячених фолькльорно-обрядовим святам українського народу.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ].

 

12 – 13 грудня

Студенти денної форми навчання факультету соціально-економічного управління нашого навчального закладу в рамках вивчення навчальної дисципліни «Менеджмент», яку викладає Тимоха Д. А. – доцент кафедри економічної політики та менеджменту, відвідали столицю нашої країни місто Київ.

В рамках виїзного практичного заняття студенти відвідали Національну академію державного управління при Президентові України, представництво компанії «Microsoft Україна» та перший в країні корпоративний університет – Академію ДТЄК де перед ними виступили фахівці даних установ, які розповили про сучасні вимоги до менеджерів та особливості їх підготовки.

У цей важкий для країни час виховна складова навчального навантаження має конкретний і реальний сенс. Тому цієї подорожі студенти не могли не відвідати такі дорогі кожному українцю місця як Меморіальний комплекс «Національний музей історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років», Національний музей "Меморіал пам'яті жертв голодоморів в Україні", помилувалися оспіваними поетами краєвидами Дніпра.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ].

 

12 грудня

професор кафедри соціальної і гуманітарної політики В. В. Сичова в рамках профорієнтаційної роботи ознайомила учнів 10-11-х класів Харківської спеціалізованої школи № 162 з умовами вступу до ХарРІ НАДУ при Президентові України; спеціальностями, за якими готують фахівців на факультеті соціально-економічного управління; перспективами працевлаштування чи продовження навчання. Вона також прочитала їм лекцію на тему «Конституція України: зміни, наслідки, результати».

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ].

 

12 грудня

доцент кафедри соціальної і гуманітарної політики Поступна О. В. в рамках профорієнтаційної роботи зустрілася з адміністрацією Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 66 Харківської міської ради – директором Подшиваловою Н. М. і заступником директора з навчально-виховної роботи Трохименко Н. А. Адміністрація школи отримала пакет інформаційного матеріалу факультету соціально-економічного управління ХарРІ НАДУ для старшокласників та їх батьків, в якому описано умови вступу до інституту, розміщено презентаційний матеріал факультету та запрошення до участі у заходах, які організовані та здійснюються науково-педагогічними персоналом інституту (авторська школа, віртуальний ліцей, нові секції МАН тощо).

фото 1 ], [ фото 2 ].

 

12 грудня

слухачі та студенти Харківського регіонального інституту Національної академії державного управління при Президентові України разом з юнкерами Харківської спеціалізованої школи-інтернату "Юнкерське училище" зустрілися з особовим складом Національної академії Національної гвардії України в рамках військово-париотичного заходу "Уроки мужності". Під час зустрічі слухачі, студенти та юнкера відвідали музей історії Академії, прослухали лекцію та переглянули фільм про стан військової підготовки кадрів у сфері підвищення обороноздатності України, мали можливість спобувати свої сили в електронному стрілковому тирі.

Слухачі та студенти нашого Інституту передали курсантам комплекти кариматів для використання при проведенні тренувань у спортивних залах Академії.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ], [ фото 15 ], [ фото 16 ], [ фото 17 ], [ фото 18 ], [ фото 19 ], [ фото 20 ], [ фото 21 ], [ фото 22 ], [ фото 23 ], [ фото 24 ], [ фото 25 ], [ фото 26 ].

 

12 грудня

відбулася презентація програм міжнародного стажування для студентів, слухачів, аспірантів та викладачів. Із доповіддю виступила директор інформативно-консультаційного центру "Освіта" Наталія Булгакова. Під час зустрічі присутні дізналися про різноманітні можливості отримання стипендій для навчання за кордоном. Подібні консультації про умови отримання закордонної освіти також проводяться щовівторка та щочетверга у центрі "Освіта".

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ].

 

10 грудня

відбувся традиційний довгоочікуваний концерт-презентація слухачів 1-го курсу денної форми навчання факультету підготовки магістрів державнго управління. Зі сцени лунали запальні пісні, веселі жарти. Свою майстерність у танці продемонстрували слухачі як першого, так і другого курсів. Учасників концерту привітала директор Л. О. Бєлова та декан факультету підготовки магістрів державного управління В. Г. Бульба.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ], [ фото 15 ], [ фото 16 ], [ фото 17 ], [ фото 18 ], [ фото 19 ], [ фото 20 ], [ фото 21 ], [ фото 22 ], [ фото 23 ], [ фото 24 ].

 

09 грудня

в рамках обговорень Зеленої книги державної політики у сфері електронного урядування в Харкові пройшов «круглий стіл» за участю представників обласної державної адміністрації, органів місцевого самоврядування, бізнесу, освіти, ІТ сектору, медіа та громадськості, підсумки якого будуть представлені на прес-конференції. У прес-конференції від Інституту за підсумками обговорення взяли участь:

– Артем Серенок, кандидат наук з державного управління, доцент кафедри інформаційних технологій і систем управління Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України, член робочої групи з розробки урядової політики в сфері розвитку електронного урядування при Віце-прем’єр-міністрові України.

– Олександр Орлов, завідуючий кафедри информаційних технологій систем управління Харьківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ].

 

08 грудня

у форматі відеоконференції відбулося підведення підсумків наукової діяльності за 2014 рік, під час якого творчі колективи презентували результати науково-дослідних робіт комплексного наукового проекту «Державне управління та місцеве самоврядування». Науковцями Національної академії та Дніпропетровського, Львівського, Одеського, Харківського регіональних інститутів державного управління обговорювались проблеми удосконалення державно-суспільних відносин, взаємодії влади з громадськістю, розвитку громадянських компетентностей територіальних спільнот, теоретико-методологічні та практичні аспекти державної кадрової політики, механізми узгодження інтересів та координації дій суб’єктів регіональної політики при реалізації соціальних проектів та інші.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ].

 

07 грудня

перший заступник директора ХарРІ НАДУ О.Ю. Амосов відвідав місто Люблін, аби підписати Угоду про консорціум із Католицьким університетом Івана Павла ІІ і одинадцятьма ВНЗ з України, Білорусі, Молдови та Грузії. Підписання угоди було приурочене до визначної дати в історії нового партнера: 8 грудня Люблінський католицький університет відзначив 96 річницю свого заснування. Урочистості відвідали представники влади Польщі, Консул України у місті Гданськ та численні представники європейських та українських навчальних закладів.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ].

 

06 грудня

кафедрою права та європейської інтеграції було проведено тематичний семінар “Спiльнi полiтики Європейського Союзу: теорiя та практика”. У його роботі брали участь викладачі кафедри Н. С. Фесенко та Н. В. Мирна, слухачі магістерської підготовки заочної та вечірньої форми навчання. Метою проведення семінару було ознайомлення з основними етапами розвитку спільного господарства Європейського співтовариства для реалізації його стратегій щодо подальшого розвитку галузей економіки України, обговорення актуальних проблем процесу управління галузями економіки Євросоюзу, розробка шляхів удосконалення механізмів державного регулювання економічної та інших галузевих політик нашої держави згідно з вимогами угоди про асоцiацiю мiж Україною та ЄС.

 

05 грудня

до дня збройних сил України представники благодійних фондів "Ренесанс", "Берегиня Сходу" та Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України відвідали військово-медичний кліничний центр північного регіону та передали бійцям, які знаходяться на лікуванні в шпиталі 45 спортивних костюмів, які були придбані за гроші, виручені під час благодійного аукціону в межах акції "Борімося – поборемо! Нам Бог помогає".  Спортивні костюми були названі волонтерами, які допомогають бійцям в шпиталі, як одна з речей першої необхідності для бійців під час лікування. Також пораненим були передані листи підтрики, написані студентами Харківського регіонального інституту НАДУ при Президентові України, яблука та мандарини.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ].

 

05 грудня

кафедра політології та філософії у форматі відеоконференції взяла участь у роботі науково-практичної конференції "Парламентські вибори 2014 року в Україні: підсумки та тенденції", що проводилась Національним університетом "Острозька академія". Учасники відеоконференції обмінялись думками щодо загальних тенденцій та регіональних особливостей передвиборчої кампанії і результатів виборів до Верховної Ради України у 2014 році.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ].

 

05 грудня

напередодні свята місцевого самоврядування кафедра регіонального розвитку та місцевого самоврядування провела обговорення сучасних проблем розвитку територіальної громади в рамках форуму "Сила місцевого самоврядування – в могутності громад". Модератором заходу виступила проф. Валентина Мамонова.

докладніше ]

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ], [ фото 15 ], [ фото 16 ], [ фото 17 ], [ фото 18 ], [ фото 19 ], [ фото 20 ], [ фото 21 ], [ фото 22 ], [ фото 23 ], [ фото 24 ], [ фото 25 ], [ фото 26 ], [ фото 27 ].

 

05 грудня

доцент кафедри права та європейської інтеграції Т.В.Ковальова провела виїзне заняття зі слухачами ІІ курсу факультету магістерської підготовки (заочна форма навчання) з модулю „Запобігання і протидія корупції” в територіальному управлінні Державної судової адміністрації. Начальник відділу кадрів ДСА В.І.Левцун розповіла про реалізацію Закону України „Про очищення влади”, процедуру проведення перевірок щодо осіб, на яких поширюється його дія, поділилася проблемами й труднощами його впровадження. На занятті виникла жвава дискусія навколо спірних положень закону, потенційних негативних наслідків їх застосування. Майбутні магістри ставили запитання, які цікавлять державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування, відповіді на які колективно обговорювалися викладачем, працівниками ДСА й самими слухачами.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ].

 

04 грудня

студенти факультету соціально-економічного управління взяли участь у зустрічі студентської молоді м.Харкова з Григорієм Мустангом та Анною Морозовою.

фото 1 ], [ фото 2 ].

 

 

03 грудня

на базі комунального закладу «Обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Обдарованість» Харківської обласної ради» пройшов спільний семінар «Створення розвивального середовища для обдарованих дітей» за участю професорів кафедри гуманітарної і соціальної політики Л. О. Бєлової, А. Є. Тамма й доц. О. В. Поступної, деканів факультету підготовки магістрів державного управління проф. В. Г. Бульби та соціально-економічного факультету доц. П. Є. Минка, слухачів ІІ курсу денної форми навчання факультету підготовки магістрів державного управління та студентів соціально-економічного факультету.

На семінарі директором КЗ «ОСШІ «Обдарованість» Харківської обласної ради» Л. Г. Карповою була представлена модель роботи з обдарованими дітьми та схема роботи психологів Інституту з педагогами.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ].

 

Copyright © 2005 – 2019 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.