Архів новин


Грудень 2013 р.

 

25 грудня

силами профспілкової організації було проведено передноворічні урочистості. Святковості додали виступи студентів кафедри естрадного співу Харківської державної академії культури, керівником якої є заслужена артистка України Кудрич Л.В.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ].

 

25 грудня

на першому курсі групи УД-1-13 було проведене заняття з української мови на тему: «Публічний виступ як засіб комунікації переконання. Презентація публічного виступу». Матеріалом стало відзначення 50-ліття від дня смерті видатного українського поета і громадського діяча Василя Симоненка, видатної постаті, яка є об`єднав чим началом українців і пов’язана з формуванням новітньої української ідентичності та самосвідомості. На виставці було представлено добірку видано поета, вирізки з газет та журналів і, що найбільше вразило, давня листівка, підписана матір`ю поета. Усе це-на гарному українському рушникові, вишитому в далекому 1937 році.

Звучав голос поета, його вірші у виконанні мистецтв слова, пісні на його тексти.

Студенти підготували змістовні матеріали про життя і творчість «витязя молодої української поезії», вдало виконали вірші (Оноша Е., Погребняк С., Пузир Д., Шевчук Д., Орінко В., Ребанов Д.), а Ткаченко М. озвучила оригінальне есе про поета.

Допомогло оволодівати мистецтвом переконуючої комунікації використання мультимедійних засобів, якими студенти вповні володіють.

Заняття досягло мети і подарувало насолоду та розкіш людського спілкування.

фото 1 ], [ фото 2 ].

 

19 грудня

між Радами молодих вчених Харківського та Дніпропетровського регіональних інститутів державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбувся ВЕБ-семінар на тему: «Актуальні проблеми розвитку науки державного управління». Під час проведення заходу були обговорені актуальні проблеми розвитку науки державного управління, визначено механізми та інструменти його забезпечення, узагальнено світовий досвід та вироблено спільні рекомендації щодо розв’язання існуючих проблем.

Особливо цікавими для учасників були питання, присвячені синергії національних та регіональних пріоритетів розвитку як нового якісного впливу на комплексний розвиток територій, механізмам взаємодії у системі електронного уряду, впровадженню програмно–цільового підходу як інноваційного інструменту модернізацій управління державною службою, удосконалення молодіжної політики в контексті європейського досвіду, ролі молодіжних громадських об’єднань в управлінні вищою освітою та ін.

Результатом науково-практичної співпраці стало окреслення майбутніх напрямів співпраці Рад молодих вчених Харківського та Дніпропетровського регіональних інститутів державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

фото 1 ], [ фото 2 ].

 

18 грудня

доцент кафедри державного управління Єганов В.В. в межах профорієнтаційної роботи зі свідомого вибору майбутньої професії випускниками шкіл взяв участь у батьківських зборах Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 53 Харківської міської ради Харківської області.

Під час зустрічі батьків було проінформовано стосовно основних напрямів підготовки студентів і слухачів у ХарРІ НАДУ. Суттєвий інтерес аудиторії викликали можливість працевлаштування в органах державного управління та місцевого самоврядування після отримання диплому про повну вищу освіту, а також поглиблене вивчення іноземних мов в процесі навчання в інституті. Також батьки випускників цікавилися вартістю навчання в інституті та переліком професій, за якими можна працевлаштуватися в комерційній сфері.

Присутнім було запропоновано взяти участь у Дні відкритих дверей для батьків випускників 11-х класів шкіл області і міста, що планується провести у ХарРІ НАДУ 21 грудня 2013 року о 10-00. На всі запитання, поставлені батьками школярів, було надано повні відповіді.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ].

 

10 грудня

в День захисту прав людини, в Інституті пройшли тренінги та круглий стіл за темою "Впровадження гендерної політики: досвід України та інших країн світу" для слухачів та викладачів за проектом "Підвищення рівня знань слухачів та викладачів Національної академії державного управління". Проект здійснено за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ].

 

06 грудня

кафедрою регіонального розвитку та місцевого самоврядування було проведено круглий стіл присвячений Дню місцевого самоврядування в Україні. З привітанням до учасників круглого столу виступив директор інституту Ландсман В.А. З доповідями щодо розвитку місцевого самоврядування в Україні виступили провідні фахівці-практики Харківського регіону: перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, голова постійної комісії Харківської обласної ради Тітов М.І., начальник Управління державної служби Головного управління державної служби України в Харківській області Коновалов Л.С., голова Харківської районної державної адміністрації Харківської області, к.держ.упр. Збукар В.П., заступник директора з короткотермінового підвищення кваліфікації, ХарРІ НАДУ, к.е.н., доц. Золотарьов В.Ф., заступник начальника Управління з питань комунальної власності виконавчого апарату Харківської обласної ради, к.держ.упр. Ковальова О.М., а також прийняли участь в обговоренні Голова Харківської районної ради Третяк М.В., радник Харківського міського голови Наконечний В.В. та слухачі ІІ курсу денної форми навчання факультету підготовки магістрів державного управління.

Під час цього заходу розглядалися питання розвитку місцевого самоврядування, удосконалення системи місцевого управління в Україні в контексті досвіду держав Європейського Союзу, діяльність місцевих державних адміністрації у сфері зайнятості та працевлаштування молоді та ін.

Результатом науково-практичної співпраці до Дня місцевого самоврядування була підготовлена на кафедрі й презентована монографія «Територіальна громада: управління розвитком». Відбулось урочисте вручення почесних грамот працівникам кафедри Наконечному В.В., Решевець О.В., Макаренку О.М.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ].

 

04 грудня

відбулось урочисте вручення посвідчень учасникам Авторської школи. В її рамках учні випускних класів взяли участь в заняттях декана факультету соціально-економічного управління П.Є. Минка з математики та доцента кафедри управління персоналом та економіки праці Ю.Г. Падафет з основ психології спілкування.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ].

 

04 грудня

відбулася презентація слухачів 1-го курсу факультету підготовки магістрів державного управління у формі театральної постановки-казки "Омелько та його щастя". Цьому передувала виставка ручних виробів слухачів.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ].

 

Copyright © 2005 – 2019 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.