Архів новин


Грудень 2012 р.

 

Впродовж трьох тижнів, в Інституті на першому поверсі працював пункт прийому теплого одягу, до якого усі небайдужі до чужої біди, приносили різноманітні теплі речі. В тяжких умовах зимової температури такі люди потребують особливої уваги. Теплі речі були направлені до Міського Центру соціальної реінтеграції безпритульних громадян.

 

 

28 грудня

о 1000 в залі № 2 відбулись збори трудового колективу ХарРІ НАДУ з порядком денним щодо основних підсумків роботи Інституту за 2012 рік та пріоритетні напрямки розвитку у 2013 році.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ].

 

20 грудня

о 1320 відбувся традиційний концерт-презентація слухачів 1-го курсу денної форми навчання. В захоплюючу подорож міжпланетного простору, в пошуках порятунку світу, запросили глядачів ведучі: пілот та бортпровідниця «авіалайнера» Анатоліус Космостар та Ольгіус Бьютіфул. Зі сцени лунали запальні пісні, веселі жарти. Свою майстерність у танці продемонстрували як слухачі, так і запрошений дитячий колектив «Зіронька» будинку дитячої та юнацької творчості № 3 м. Харків. Учасників концерту привітали заступник директора із загальних питань Володимир Нікітін та декан факультету підготовки магістрів державного управління Володимир Бульба. На завершення концерту Дід Мороз та Снігуронька привітали усіх учасників та гостей концерту з наступаючим Новим роком!

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ].

 

 

20 грудня

о 1450 в Залі засідань Спеціалізованої вченої ради відбулося засідання Експертної ради ХарРІ НАДУ.

 

 

 

13 грудня

перед слухачами магістерської підготовки виступив директор програм масових комунікацій з Бенедикт Коледжу (США), віце-президент Асоціації викладачів в сфері медіа Південної Кароліни проф. Олександр Горелик. 18 грудня відбулась зустріч професора з аспірантами на тему конвергенції мас-медіа.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ].

 

8 грудня

на факультеті соціально-економічного управління проходив День відкритих дверей, в рамках якого школярі зустрілися з керівництвом, професорсько-викладацьким складом провідних кафедр, студентами та випускниками факультету, а також взяли участь в олімпіаді “Обираю професію державного службовця” у формі тренувального тестування до ЗНО з предметів:

українська мова та література,

математика,

географія,

історія України,

іноземна мова (англійська, німецька, французька).

 

Знайомство з Інститутом:

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ].

 

Олімпіада школярів:

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ].

 

7 грудня

слухачі 1 курсу факультету магістерської підготовки державного управління взяли участь в олімпійському уроці за участю шести вищих навчальних закладів Харкова, що проводився на базі Харківської гуманітарно-педагогічної академії. Урок прикрасили виступи спортсменок з естетичної гімнастики, а також збірні команди з танців Гуманітарно-педагогічної академії. Всі студенти та гості мали унікальну можливість задати цікаві питання видатним спортсменам Юрію Пояркову, Людмилі Джигаловій, Олександру Світличному. Сергій Душин, виконавчий директор Харківського обласного відділення НОК України всім представникам ВНЗ вручив олімпійську літературу та плакати.

фото 1 ], [ фото 2 ].

 

7 грудня

кафедрою регіонального управління та місцевого самоврядування разом із Адміністрацією Ленінського району Харківської міської ради було проведено серію урочистостей присвячених Дню місцевого самоврядування в Україні. У рамках цих заходів взяли участь слухачі І та ІІ курсів денної форми навчання факультету підготовки магістрів державного управління. В рамках круглого столу розглядалися питання розвитку місцевого самоврядування в Україні, удосконалення системи місцевого управління в Україні в контексті досвіду держав Європейського Союзу, діяльність місцевих державних адміністрації у сфері зайнятості та працевлаштування молоді та ін. Урочистості завершилися врученням диплома кандидата наук з державного управління Бібленку С.Б., а також нагородженням з нагоди Дня місцевого самоврядування слухачів І та ІІ курсу денної форми навчання магістерської підготовки Гельментінова А.А., Кулочко О.В., Ковенко О.Ю., Решевець І.В., Солодкої А.О.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ].

 

6 грудня

Адміністрацією Ленінського району Харківської міської ради було проведено урочистий захід присвячений Дню місцевого самоврядування в Україні. Під час цього заходу очільник адміністрації Наконечний В.В. вручив подяки за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у вирішення соціально-економічних і громадсько-політичних завдань викладачам кафедри регіонального управління та місцевого самоврядування д.держ.упр., проф. Куцу Ю.О., к.держ.упр., доц. Конотопцеву О.С., к.держ.упр. Решевець О.В.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ].

 

6 грудня

доцентом кафедри державного управління та менеджменту Єгановим В.В. було проведено відкрите практичне заняття з дисципліни «Системи технологій в державному управлінні» зі студентами 3 курсу факультету соціально-економічного управління що навчаються за спеціальністю «Менеджмент організацій і адміністрування». Тема практичного заняття – «Виборчі технології як засіб формування органів державної влади». Підчас проведеного заняття студенти у формі ділової гри оволоділи технологією організації виборчої кампанії, отримали навички щодо формування команди політичного лідера, створення та підтримки його іміджу.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ].

 

5 грудня

У рамках виїзного заняття, слухачі ІІ курсу денної форми навчання факультету підготовки магістрів державного управління (спеціалізація "Організація правової роботи в органах публічної влади" та «Управління державними інституціями») разом з доцентом кафедри права та законотворчого процесу Л.М. Сергєєвою ознайомилися з діяльністю Управління державної служби Головного управління державної служби України в Харківській області. Слухачі отримали змогу поспілкуватися з начальником управління Л.С. Коноваловим з актуальних питань сьогодення державної служби. Заступник Начальника Управління Л.О. Гайко наголосила на необхідності формування інноваційної технології оцінювання персоналу публічної служби, яка передбачатиме таку діяльність не тільки на етапах відбору кандидата на посаду, атестації та щорічної оцінки персоналу, а й на всіх основних етапах управління персоналом, таких як кадрове планування, розробка або зміни посадових інструкцій, оплата і стимулювання праці, трудова адаптація, мотивація, службово-професійне просування, підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації, розробки заходів з удосконалення управління персоналом, відставка або звільнення».

фото 1 ], [ фото 2 ].

 

5 грудня

відбувся круглий стіл на тему "Комплексно-наскрізний підхід до оцінювання персоналу публічної служби", організований кафедрою публічного адміністрування та кадрової політики. Жвавий інтерес у науково-педагогічних працівників, слухачів 1 та 2 курсів денного факультету підготовки магістрів державного управління викликало питання оцінки лідерських здібностей.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ].

 

5 грудня

в актовій залі школи № 8 м. Чугуєва, викладачі кафедри регіонального управління та місцевого самоврядування д.держ.упр., доц.Газарян С.В. та к.держ.упр., доц. Безуглий О.В. провели профорієнтаційний семінар з учнями 11-х класів м. Чугуєва, де було присутньо більше 80 чоловік із 7 шкіл, серед яких були учні випускних класів, класні керівники, представники гороно. Представники Інституту розповіли про основні переваги та умови навчання в ХарРІ НАДУ, запросили на День відкритих дверей, який відбудеться 8 грудня 2012 р., а також презентували обласний конкурс для дітей та молоді «Місцеве самоврядування – це ми!». Зустріч пройшла за підтримки міського голови Г.М. Мінаєвої.

 

Copyright © 2005 – 2019 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.