Архів новин


Грудень 2010 р.

 

 

Новорічний випуск газети "Державне будівництво"

[ завантажити ]

 

23 грудня о 13:30 відбулась урочиста презентація слухачами денної форми навчання свого курсу. Символічно, що присвячено цю подію було Дню факультету магістерської підготовки, якому виповнилося 12 років.

Привітати першокурсників прийшли заступник директора Інституту з короткотермінового підвищення кваліфікації В.В. Золотарьов, декан денного факультету магістерської підготовки В.Г. Бульба, провідний спеціаліст Наталія Колісник, а також усі бажаючі.

З привітальним словом і словами настанови на майбутнє виступив староста слухачів ІІ курсу магістерської підготовки Кошляк Ігор.

Організоване свято супроводжувалось комічними сценками, піснями, танцями, і феєрверком, що не залишило байдужим жодного з глядачів.

Після урочистостей на слухачів І та ІІ курсів чекав фуршет та дискотека.

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ]

 

17 грудня

Напередодні Дня Святого Миколая слухачі денного факультету магістерської підготовки організували свято для дітей, позбавлених батьківського піклування, які знаходяться на лікуванні у психоневрологічному відділенні 15 міської лікарні.

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ]

 

3 грудня

Інститут відвідали Генеральний Консул Республіки Польша пан Ян Гранат та міністр культури Республіки Польша пан Анджей Кунерт.

Для слухачів, студентів та працівників Інституту було проведено лекцію на тему "Катинський злочин та діяльність Варшавської ради з охорони пам'яті боротьби та страждань"

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ],

[ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ]

 

Copyright © 2005 – 2019 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.