Архів новин


Грудень 2009 р.

 

23 грудня студентами ФСЕУ проведено виставку «Салон сучасного мистецтва» у стилі модерн. На розсуд глядачів були представлені такі види мистецтва: живопис, фотографія, хореографія, показ мод, поезія, музика та театральне мистецтво.

Організаторами заходу виступили Сичова В. В. (к.і.н. доц. кафедри соціального та гуманітарного управління), Єременко Ганна (студентка 1 курсу ФСЕУ), Кутас Катерина (студентка 4 курсу ФСЕУ).

Модерн - колосальний переворот в естетиці; складний еклектичний, вигадливий і прекрасний стиль, що змінив звичні речі до невпізнання, виробив нову художню мову.

Спілкування на виставці відбувалося в інтерактивному режимі: постіний контакт глядача та автора забезпечувався екстравагантною ведучою (Чилутьян Орина - студентка 1 курсу ФСЕУ).

Особливо вразило «модне дефіле», яке перетворилося на справжню ГРУ, велику мультимедійну загадку. Чотири групи моделей відображали 4 пори року. Хоч глядач і з легкістю прийняв основну тему дефіле, та все ж деякі елементи, такі як кольори, музика та рухи, були пояснені абсолютно по-різному (моделі: Стовбчата Ганна, Олійник Павло (весна), Ліньков Олександр, Савченко Вікторія (літо), Петриченко Максим, Влад Влада (осінь), Даниленко Денис, Рижикова Оксана (зима) –всі студенти 1 курсу ФСЕУ).

Будемо сподіватися, що це був не останній наш «Салон сучасного мистецтва», і ми ще не раз поринемо у світ неординарних стилів.

Єременко Ганна, Чилутьян Орина

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ]

 

19 грудня слухачі І та ІІ курсу денного факультету магістерської підготовки організували проведення свята до Дня Святого Миколая для дітей, позбавлених батьківського піклування, які знаходяться на лікуванні у Харківській обласній клінічній психіатричній лікарні № 3.

Для дітей були проведені різноманітні конкурси, розваги, за участь в яких, вони отримали іграшки та сувеніри.

Наприкінці свята всі діти отримали солодкі подарунки.

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ],

[ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ]

 

17 грудня о 1450 у Залі засідань Спеціалізованої вченої ради відбулося чергове засідання Експертної ради Інституту

[ порядок денний ]

 

9 грудня у рамках впровадження в навчальний процес результатів науково-дослідної роботи кафедри політології та філософії „Політична модернізація регіональних органів влади” відбувся цікавий наково-комунікативний захід – лекція-панельна дискусія „Закономірності перехідного періоду суспільного розвитку”. Нову форму поєднання навчального процесу та наукової діяльності ХарРІ НАДУ презентували член науково-експертної колегії Кабінету Міністрів Україні, професор кафедри управління політичними процесами НАДУ, доктор соціологічних наук Е.А. Афоніна, завідувач кафедри політології та філософії д.держ.упр., проф. В.Б. Дзюндзюк, д.держ.упр., професор кафедри регіонального управління та місцевого самоврядування В.В. Мамонова, доценти кафедри політології та філософії д.держ.упр., доц. О.І. Крюков та к.держ.упр., доц. О.В. Радченко.

Протягом чотирьох годин магістри денного факультету та аспіранти регіонального інституту стали активними учасниками наукового дискурсу щодо найновіших наукових і теоретико-прикладних розробок у галузі демократичного державотворення. Дискусія щодо шляхів реформування територіальної організації влади й політичної системи України, закономірностей і особливостей демократичного транзиту нашої держави нікого не залишила байдужим – двох навчальних пар виявилося замало і після дзвоника майбутні магістри обступили викладачів з прагненням висловити свої думки, задати ще раз свої запитання та почути відповіді на них науковців.

ХарРІ НАДУ висловлює подяку ініціатору навчально-методичного ноу-хау – лекції-панельної дискусії, нашому колезі з Національної академії державного управління при Президентові України професору Едуарду Андрійовичу Афоніну й сподівається що плідна співпраця споріднених кафедр з Києва та Харкова буде продовжуватися. Саме таке бажання висловили аспіранти та слухачі факультету магістерської підготовки.

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ]

 

Copyright © 2005 – 2019 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.