Архів новин


Грудень 2008 р.

 

 

26 грудня вийшов новорічний випуск газети "Державне будівництво". У номері:

- Бик. Хто він такий?

- Новорічні привітання від адміністрації Інституту

- Цікаве навчання біля підніжжя Альпів

- Привітання з Новим роком від земляцтв

- Київські зустрічі

- Соціальна політика на гідному рівні

- Новорічні історії

- У нас Дід Мороз, а в них?

- Свята - святами, а Експертна рада за розкладом!

- А у нас по Українi i лани квітучі, і люди співучi...

- Студентська вистава — дітям!

- Святий Миколай: зберігаємо традиції

- Гороскоп на новий, 2009 рік.

[ Докладніше ]

 

Неможливо передати словами всі дитячі емоції при зустрічі з казковими героями, в ролі яких були наші однокурсники: Лисичка-сестричка - Юлія Говтва, Вовчик-братик – Сашко Хворост, Ведмедик – Тетяна Приходько, Солоха – Світлана Боледзюк, Циганки-гадалки – Наталія Світайло та Олена Пономарьова, козаки – Дмитро Опанасюк та Олексій Козюберда, Веснянки – Наталія Фаустова та Світлана Гречко. Дитячим сміхом наповнилися приміщення лікарні, адже святкова програма складалася з різноманітних конкурсів, вікторин, пісень, віршів та естафет. Учасники, а ними були всі діти, отримали цікаві пам’ятні призи, але найбільшу радість викликали солодкі подарунки та образи Святого Миколая. Все це було придбано на кошти благодійного фонду, що був утворений самими ж слухачами.

Своїми враженнями від подорожі слухачі поділились, повернувшись до ХарРІ НАДУ.

- В лікарні ми влаштували дві вистави для пацієнтів різних відділень, - говорить Н. Світало.- відвідали тих дітей, які знаходяться на особливому режимі.

- Усмішки, наче проминці сонечка, доторкнулися до наших сердець, - згадує Н.Фаустова.

- А мене здивував один хлопчик, він підійшов до нас і сказав: «Не хвилюйтесь, я буду захищати нашу Україну», - сказала С.Гречко.

- Ми поверталися з лікарні трішки втомленими, але щасливими, тому що подарували дітям радість, - зробив висновок Сашко Хворост.

На згадку діти залишили на аркушах паперу намальовані долоні зі своїм іменем. А слова вдячності всім, хто залишився не байдужим до дітей цієї категорії, висловила завідуюча дитячим відділення психіатрії Ольга Іванівна: «Дуже рідко бачу я такі радісні оченята та усміхнені обличчя – вони бувають тільки у щасливих дітей». Сподіваємось, що ця благодійна традиція продовжиться і в наступних роках.

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ],

[ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ],

[ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ], [ фото 15 ]

 

18 грудня о 14.50 в Залі засідань Спеціалізованої вченої ради пройшло засідання Експертної ради.

[ Порядок денний ]

 

З 16 по 19 грудня на госпрозрахунковому тематичному семінарі “Правові та практичні аспекти державних закупівель в Україні” проходило підвищення кваліфікації членів тендерних комітетів бюджетних установ м.Харкова та Харківської області.

 

З 15 по 19 грудня на факультеті перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів проходили наступні тематичні семінари:

• “Актуальні проблеми місцевого самоврядування в Україні” для заступників голів районних рад Луганської, Полтавської, Сумської та Харківської областей;

• “Концептуальні засади реформування системи соціальних послуг в Україні” для спеціалістів Головного управління праці та соціального захисту населення Харківської облдержадміністрації, директорів будинків-інтернатів, керівників стаціонарних відділень територіальних центрів соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян;

• “Організаційно-правові засади здійснення усиновлення, опіки та піклування” для спеціалістів служби у справах дітей Харківської облдержадміністрації, начальників служб у справах дітей райдержадміністрацій, виконавчих комітетів міських, районних, районних у м. Харкові рад.

В цей період також продовжується підвищення кваліфікації соціальних робітників територіальних центрів соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян м. Харкова на госпрозрахунковому тематичному семінарі “Актуальні проблеми реалізації соціальної політики на регіональному рівні”.

З 15 по 17 грудня – “Організаційно-правові засади місцевого самоврядування” для працівників сільських та селищних рад (1 потік). Аналогічний тематичний семінар відбудеться з 17 по 19 грудня п.р. (2 потік).

 

10 грудня о 10.00 відбулася науково-практична конференція „Інвестиційна складова сталого розвитку регіону”.

[ Інформаційний лист ]

 

З 8 по 12 грудня на факультеті перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів проводилися наступні тематичні семінари:

• “Актуальні проблеми реалізації соціальної політики в Україні” для заступників начальників Головних управлінь облдержадміністрацій; кадрового резерву на посади: начальників, заступників начальників Головних управлінь, начальників управлінь, самостійних відділів та інших структурних підрозділів облдержадміністрацій, начальників відділів апарату облдержадміністрацій, перших заступників голів райдержадміністрацій Харківської, Сумської, Луганської та Полтавської областей;

• “Європейська та євроатлантична інтеграція України” для начальників та спеціалістів управлінь, відділів виконавчих комітетів районних у м.Харкові рад і Харківської міської ради.

• В цей період також продовжується підвищення кваліфікації соціальних робітників територіальних центрів соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян м. Харкова на госпрозрахунковому тематичному семінарі “Актуальні проблеми реалізації соціальної політики на регіональному рівні”.

 

4 грудня відбулася науково-практична конференція «Сучасні тенденції розвитку державного управління та місцевого самоврядування».

[ Інформаційний лист ]

 

4 грудня о 13.20 в актовій залі Інституту відбувся святковий концерт - презентація першого курсу денного факультету магістерської підготовки.

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ],

[ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ],

[ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ].

[ фото 13 ], [ фото 14 ], [ фото 15 ], [ фото 16 ].

 

З 1 по 5 грудня на факультеті перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів проходили заняття другого тижня навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації сільських голів Полтавської, Сумської та Харківської областей.

В цей період також продовжується підвищення кваліфікації соціальних робітників територіальних центрів соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян м. Харкова на госпрозрахунковому тематичному семінарі “Актуальні проблеми реалізації соціальної політики на регіональному рівні”.

 

Copyright © 2005 – 2019 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.