Архів новин


Грудень 2007 р.

 

26 грудня о 14:50 в I залі відбулося засідання Вченої ради.

 

21 грудня вийшов у світ 12-й, новорічний номер газети “Державне будівництво”.
[ Завантажити ]

 

20 грудня о 14:50 в залі засідань Спеціалізаваної вченої ради відбулося засідання Експертної ради.

 

19 грудня в світі народжується диво - День Святого Миколая. Студенти та слухачі ХарРІ НАДУ в цьому році знову відвідали притулок для неповнолітніх. [ Слухацьке відео ], [ Студентське відео ], [ Долоні вдячності вихованців притулку ]

 

10 - 14 грудня на ФППКК проводилися такі навчальні заходи:

- навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації секретарів сільських рад Харківської області;

- навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації секретарів селищних рад Харківської області;

- тематичний семінар “Європейська та євроатлантична інтеграція України” для перших заступників райдержадміністрацій Луганської, Полтавської, Сумської та Харківської областей і кадрового резерву на ці посади.

 

 

6 грудня 2007 року в Інституті пройшла науково-практична конференція „Тенденції та перспективи розвитку державно-управлінських відносин”.

Мета науково-практичної конференції: поєднання наукових досліджень і практики державного управління та місцевого самоврядування, опрацювання пропозицій щодо розв’язання проблем подальшого розвитку державно-управлінських відносин.

 

В період з 2 по 8 грудня 2007 року директор ХарРІ НАДУ В. Говоруха та професор кафедри соціальної та гуманітарної політики В. Єлагін перебували з робочим візитом в м. Марбурзі. Програма цьогорічного візиту, який здійснювався на запрошення обербургомістра міста Марбург п. Егона Ваупеля, окрім протокольної частини включала відвідування Школи управління, зустріч з державним секретарем Департаменту юстиції федеральної землі Гессен та зустріч з професором Циммерманом. Протягом бесіди з професором Циммерманом обговорювалися питань реформування програми МПА та надання допомоги в розробці курсів.

 

6 грудня о 9:30 Національній академії державного управління при Президентові України (вул. Е.Потьє, 20, дистанційний центр) відбувся телеміст.

 

5 грудня о 17:50 відбулися підсумкові збори слухачів 3-го курсу вечірнього факультету. Відповідно до законодавства вони мають двомісячну відпустку на доопрацювання своєї магістерської роботи.

 

4 грудня о 14:50 в I залі відбулося засідання Вченої ради.

 

 

Copyright © 2005 – 2019 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.