Архів новин


Грудень 2006 р.

 

27 грудня 2006 р. о 14:50 в аудиторії №25 відбулося засідання Вченої ради [ порядок денний ].

 

21 грудня 2006 р. о 14:50 в залі засідання Спеціалізованої вченої ради відбулося засідання Експертної ради [ порядок денний ].

 

19 грудня 2006 р.в світі народжується диво ­ День Святого Миколая. Студенти ХарРІ НАДУ в цьому році знову стали своєрідними „миколайчиками” [ подробиці ], [ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ].

 

З 18 по 22 грудня 2006 р. на факультеті проходило підвищення кваліфікації заступників начальників Головних управлінь економіки обласних державних адміністрацій, начальників відділів економіки районних державних адміністрацій, виконавчих комітетів міських рад міст обласного значення Полтавської, Луганської, Сумської та Харківської областей на тематичному семінарі "Україна на шляху європейської інтеграції держави".

 

З 18 по 22 грудня 2006 р. на госпрозрахунковій основі проходило підвищення кваліфікації членів тендерних комітетів бюджетних установ м. Харкова та Харківської області на короткотерміновому тематичному семінарі "Правові та практичні аспекти державних закупівель в Україні".

 

14 грудня 2006 р. відбувся теоретичний семінар Іванова Є.Г.

Тема дисертації: "Державне регулювання в телекомунікаційній сфері".

 

З 11 по 15 грудня 2006 р. на факультеті продовжується навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації спеціалістів апарату облдержадміністрацій, начальників управлінь у складі головних управлінь, заступників начальників управлінь, самостійних відділів, завідувачів секторами, головних спеціалістів управлінь, відділів та інших структурних підрозділів облдержадміністрацій Луганської, Полтавської, Сумської та Харківської областей, які працюють на посаді до одного року.

 

З 11 по 15 грудня 2006 р. на госпрозрахунковій основі здійснюється підвищення кваліфікації працівників районних та міськрайонних центрів зайнятості м. Харкова та Харківської області на короткотерміновому тематичному семінарі "Реалізація державної політики зайнятості, підвищення якості та результативності надання соціальних послуг клієнтам служби зайнятості".

 

11 грудня 2006 р. відбувся попередній захист Луговенко Н.В.

Тема дисертації: "Механізми державного управління запровадженням накопичувальної системи пенсійного забезпечення в Україні".

 

З 10 по 14 грудня 2006 р. директор ХарРІ НАДУ Говоруха В.В. перебував у відрядженні в м. Бішкек з метою участі в міжнародній науково-практичній конференції "Роль державних освітніх закладів в контексті підготовки та підвищення кваліфікації державних та муніципальних службовців", що відбувається в Академії Управління при Президентові Киргизької Республіки, за участю Президента Киргизької Республіки та членів уряду за підтримки Програми Розвитку ООН та Фонду Ханнса Зайделя (Німеччина).

 

5 грудня 2006 р. відбувся одноденний тематичний семінар "Теоретичні та прикладні аспекти удосконалення діяльності територіальних управлінь головного управління державної служби України" для начальників та заступників начальників територіальних управлінь Головного управління державної служби України в Луганській, Полтавській, Сумській, Харківській та Чернігівській областях.

 

З 4 по 15 грудня 2006 р. на факультеті проводиться навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації спеціалістів апарату облдержадміністрацій, начальників управлінь у складі головних управлінь, заступників начальників управлінь, самостійних відділів, завідувачів секторами, головних спеціалістів управлінь, відділів та інших структурних підрозділів облдержадміністрацій Луганської, Полтавської, Сумської та Харківської областей, які працюють на посаді до одного року.

 

З 4 по 8 грудня 2006 р. на госпрозрахунковій основі проводилося підвищення кваліфікації працівників районних та міськрайонних центрів зайнятості м.Харкова та Харківської області на короткотерміновому тематичному семінарі "Реалізація державної політики зайнятості, підвищення якості та результативності надання соціальних послуг клієнтам служби зайнятості" та членів тендерних комітетів бюджетних установ м.Харкова на короткотерміновому тематичному семінарі "Правові та практичні аспекти державних закупівель в Україні".

 

Copyright © 2005 – 2019 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.