Архів новин


листопад 2017 р.

 

29 листопада 2017 р.

В Інституті відкрилась школа розвитку «Академія управлінської майстерності» для лідерів учнівського самоврядування шкіл м.Харкова та Харківської області.

Перед учнями виступили директор Інституту – Бєлова Людмила Олександрівна, заступник директора з короткотермінового підвищення кваліфікації – Золотарьов Володимир Федорович, декан факультету соціально–екномічного управління – Орел Юрій Леонідович, доцент кафедри політології та філософії – Мельман Вікторія Олександрівна.

Наступне засідання школи відбудеться 6 та 13 грудня 2017 року о 16.00.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ]

 

28 листопада 2017 р.

Відбулося засідання Вченої ради Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.

 

 

У Палаці студентів НТУ «ХПІ» відбувся святковий захід церемонії нагородження переможців XIX обласного конкурсу «Вища школа Харківщини – кращі імена». Серед кращих в номінації «Викладач професійно–орієнтованих дисциплін» визнано професора кафедри управління персоналом та економіки праці, к.е.н. Сивоконя В.О.

В цілому, Конкурсом було відзначено 21 переможця і 25 лауреатів, яких привітали директор Інституту вищої освіти Національної академії педагогічних наук України Світлана Андріївна Калашнікова, президент Національної академії правових наук України Олександр Віталійович Петришин, заступник директора Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Олександр Олегович Труш та інші.

Зі словами привітання виступила президент Харківського університетського консорціуму, директор ХарРІ НАДУ при Президентові України професор Людмила Олександрівна Бєлова.

Колектив інституту вітає всіх освітян Харківщини, переможців і лауреатів вищезазначеного конкурсу і бажає міцного здоров'я і натхнення для нових досягнень.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ]

 

Координатор проектов ОБСЄ в Україні у партнерстві із Міністерством молоді та спорту України організував регіональний круглий стіл для обговорення керівних принципів з розробки та управління державних програм та проектів, що фінансуються за державні кошти. Захід проводився в рамках проекту «Допомога Уряду України з реалізації Національної стратегії розвитку громадянського суспільства», який реалізовувався у партнерстві із Адміністрацією Президента України та Міністерством молоді та спорту України. У цьому заході взяли участь студенти 1 курсу, члени Студентської ради – Сергєєва Марина й Бойко Анатолій.

фото 1 ] [ фото 2 ]

 

Відбувся брей–рінг між студентськими командами в рамках конкурсу «Місцеве самоврядування – це МИ!». Студентські команди змагалися на знання історії українського та європейського законодавства у сфері місцевого самоврядування.

У брейн–ринзі взяли участь шість студентських команд, серед яких і команда Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. Склад команди: Бірюкова Олександра – капітан команди, Поліщук Юлія, Ізотова Катерина, Третяк Юлія, Бояринов Владислав, Птущенко Катерина.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ]

 

25 листопада 2017 р.

В Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбувся День відкритих дверей. Він зібрав більше 600 учасників з Богодухівського, Золочівського, Волчанського, Лозівського, Харківського, Волчанського та ін. районів Харківської області та Слобідського, Московського, Новобаварського, Основ'янського. Шевченківського та Київського районів міста Харкова. [ Докладніше ]

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ] [ фото 13 ] [ фото 14 ] [ фото 15 ]

 

24 листопада 2017 р.

Керівництво Інституту на чолі з директором Людмилою Бєловою, студенти, слухачі, викладачі, гості та співробітники Інституту взяли участь у вшануванні жертв Голодомору 1932–33 рр. Захід відбувся біля меморіалу жертвам цієї трагедії. Зворушливими стали виступ відомої поетеси Ніни Виноградської, яка розповіла про історію створення меморіалу та слухачів факультету підготовки магістрів державного управління Ольги Якименко і Данила Попова. Проникливо лунав власний вірш слухачки Юлії Кириченко. Зерно у кошику, колоски, хліб, червона калина, запалені свічки біля пам'ятника залишились свідченням про щирі людські співчуття до трагічної долі українського народу, громадянську відповідальність за його майбутнє.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ] [ фото 13 ] [ фото 14 ] [ фото 15 ] [ фото 16 ] [ фото 17 ] [ фото 18 ] [ фото 19 ] [ фото 20 ] [ фото 21 ] [ фото 22 ] [ фото 23 ] [ фото 24 ] [ фото 25 ] [ фото 26 ] [ фото 27 ] [ фото 28 ] [ фото 29 ] [ фото 30 ] [ фото 31 ] [ фото 32 ] [ фото 33 ] [ фото 34 ] [ фото 35 ]

 

24 листопада 2017 р.

Кафедра права та європейської інтеграції ХарРІ НАДУ при Президентові України виступила співорганізатором проведення регіонального семінару «Україна–НАТО: Формула безпеки» в Харківському національному університеті ім. В.Н. Каразіна.

Семінар було проведено відповідно до затвердженої Указом Президента України від 21.02.2017 р. № 43/2017 Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2017 – 2020 роки. Метою семінару було підвищення рівня обізнаності громадян України щодо політики та діяльності НАТО, ролі НАТО у зміцненні міжнародної стабільності і безпеки, основних засад взаємодії України з НАТО, стану та перспектив такого співробітництва.

У семінарі взяли участь Представник Президента України у Верховній Раді України Ірина Луценко, Голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична, Голова Постійної делегації України у Парламентській Асамблеї НАТО Ірина Фріз, представники вищих навчальних заходів, у тому числі викладачі ХарРІ НАДУ при Президентові України Л.Ю. Величко, Н.В. Мирна, Ю.О. Ульянченко, К.І. Козлов, М.В. Білоконь та слухачі денної форми навчання факультету підготовки магістрів державного управління.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ]

 

В ХарРІ НАДУ відбулася перша організаційна зустріч представників десяти харківських ВНЗ з директором Малопольської школи публічного адміністрування Краківського економічного університету д–ром Кшиштофом Гвуцем. Темою зустрічі було заснування консорціуму українських університетів, які працюватимуть над створенням стандартів освіти для працівників сфери публічного врядування та програм післядипломної освіти. В ході зустрічі п. Гвуц підкреслив, що ХарРІ НАДУ відіграє важливу роль у цій сфері, і тому нашому Інституту беззаперечно належить право займати пріоритетні позиції у цій ініціативі. [ Докладніше ]

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ]

 

У м. Київ відбувся тренінг для експертів з питань місцевих фінансів Програми «U-LEAD з Європою». Учасником цього тренінгу стала доцент кафедри економічної теорії та фінансів Гончаренко М.В., яка, у результаті конкурсного відбору, увійшла до пулу експертів з питань місцевих фінансів. Цілями тренінгу було визначення ролі та завдань експертів з питань місцевих фінансів в процесах об'єднання територіальних громад, ознайомлення з останніми досягненнями в сфері децентралізації, підвищення рівня знань у галузі місцевих фінансів, зокрема щодо особливостей бюджетної політики на 2018 рік, складання проектів місцевих бюджетів, затвердження рішень про місцеві бюджети тощо. Спікерами тренінгу були представники програми «U-LEAD з Європою», Центрального офісу реформ, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, експерти Групи фінансового моніторингу та ін.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ]

 

23 листопада 2017 р.

Відбулося засідання Науково–експертної ради Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

порядок денний ]

 

 

21 листопада 2017 р.

17–21 листопада 2017р. в ХарРІ НАДУ відбулися заходи з відзначення з відзначення Дня Гідності та Свободи.

17 листопада в ХарРІ НАДУ за ініціативи Харківського університетського консорціуму відбувся показ авторського документального фільму «Війна химер», який цього року було представлено на Міжнародному фестивалі документального кіно про права людини DOCUDAYS UA. Стрічка режисерів Анастасії та Марії Сторожицьких є кінохронікою про війну, кохання та смерть. Документальні зйомки, зняті безпосередніми учасниками бойових дій на сході України, роблять цій фільм проникливим, переконливим, відвертим та таким, який не залишає нікого байдужим. Після переглядку стрічки глядачі мали змогу поспілкуватися із режисерами, задати їм питання та поділитися своїми враженнями, думками та побажданнями.

20 листопада працівниками бібліотечного відділу було підготовлено тематичну виставку «21 листопада – День гідності та свободи».

21 листопада слухачі та студенти Інституту взяли участь у тематичнеому занятті «21 листопада – День двох Революцій» в ході якого центральне місце було відведено питанням меморіалізації подій Ревоюції Гідності. Також цого дня слухачі та студенти Інституту відвідали перегляд фільму «Ловець душ», що демоснтрувався в кінотеатрі ім. О. Довженка.

Довідково: Щорічне відзначення Дня Гідності та Свободи запроваджено на честь подій Помаранчевої Революції (2004–2005 рр.) та Революції Гідності (2013–2014 рр.) у відповідності до Указу Президента України № 872/2014 від 13 листопада 2014 .

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ] [ фото 13 ] [ фото 14 ] [ фото 15 ] [ фото 16 ] [ фото 17 ] [ фото 18 ] [ фото 19 ] [ фото 20 ] [ фото 21 ] [ фото 22 ] [ фото 23 ] [ фото 24 ] [ фото 25 ]

 

В ХарРІ НАДУ відбулась презентація американської Програми культурного обміну для студентів I–III курсів вищих навчальних закладів Global UGRAD 2018–19, яка здійснюється за підтримки Державного департаменту США та народу Сполучених Штатів Америки. Ця грантова програма надає талановитим іноземним студентам, майбутнім лідерам можливість навчатися у США протягом семестру з метою поглиблення фахових знань та вивчення американської культури і традицій. Презентувала Програму директор центру «Освіта» Булгакова Н.Б., яка розповіла про її цілі та умови участі. Також під час презентації виступив випускник Програми, який поділився зі студентами своїм власним досвідом. Студенти соціально–економічного факультету виявили неабиякий інтерес до навчання за кордоном: було задано багато запитань стосовно обміну, волонтерської роботи, особливостей організації занять та дозвілля.

Кінцевий термін подання анкет на програму – 31 грудня.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ]

 

20 листопада 2017 р.

Доценти кафедри права та європейської інтеграції Т.В. Ковальова і К.Є. Дубовик провели виїзне заняття в секторі запобігання та виявлення корупції Харківської обласної державної адміністрації зі слухачами спеціалізацій «Управління персоналом в органах державної влади та органах місцевого самоврядування» і «Європейська інтеграція». Завідувач сектору К.А. Ісаєв ознайомив слухачів з повноваженнями та функціями сектору й розповів про правозастосовчі колізії, які виникають під час реалізації положень закону «Про запобігання корупції» в органах публічної влади. Час промайнув дуже швидко, а заняття було інформаційно насиченим і корисним. Висловлюємо подяку заступнику голови-керівнику апарату Харківської обласної державної адміністрації А.В. Бабічеву та завідувачу сектору К.А. Ісаєву за сприяння в організації й проведенні виїзного заняття.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ]

 

В Головному управлінні статистики у Харківській області для студентів 2 курсу групи МД–16 ФСЕУ в межах виїзного заняття з дисципліни «Статистика» (разом з викладачами Бабаєвим В.Ю. та Івановою І.Д.) фахівцями Головного управління статистики було проведено навчально-практичний семінар на тему: «Роль статистики в сучасному суспільстві. Напрямки використання статистичної інформації». [ Докладніше ]

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ]

 

Студенти факультету соціально–економічного управління Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, а саме магістри групи Бізнесvадміністрування в рамках вивчення дисциплін блоку «Маркетинг» та студенти групи МД–14 в рамках вивчення дисциплін «Маркетинг» та «Самоменеджмент» під керівництвом доцента кафедри економічної політики та менеджменту к.держ.упр. Косенко Аліси Володимирівни та доцента кафедри державного управління к.держ.упр., доц. Кирія Сергія Леонідовича відвідали ТОВ «СТВ ГРУПП» з метою ознайомлення з особливостями маркетингової та логістичної діяльності підприємства та методами самоменеджменту працівників компанії.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ]

 

19 листопада 2017 р.

Керівництво Інституту на чолі з директором Людмилою Бєловою та члени кафедри української мови відвідали презентацію книги Арсена Авакова «Ленін з нами?». Захід проходив в актовій залі Північного корпусу Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна. Гостями презентації були голова ХОДА Юлія Світлична, народні депутати, ректори провідних ЗВО Харкова, активісти Євромайдану, волонтери, представники ЗМІ. [ Докладніше ]

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ]

 

17 листопада 2017 р.

Цьогорічній Міждународний День студента в Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відзначили по–особливому. Зранку в інституті лунали святкові пісні та кожен мав змогу сфотографуватись у студентській фотозоні. На великій перерві в холі інституту проходив святковий концерт – показ самодіяльності студентів, де вихованці ХарРІ НАДУ співали, виконували традиційний флеш–моб та вітали всіх студентів зі святом.

Вітання студентам інституту висловили Директор Харківського регіонального інституту державного управління – Людмила Олександрівна Бєлова, викладачі кафедри управління персоналом і економіки праці – Наталія Валеріївна Статівка, Тетяна Василівна Покотило, викладач кафедри економічної політики та менеджменту – Денис Анатолійович Тимоха, викладач кафедри державного управління – Олена Борисівна Коротич.

По закінченню концерту на всіх чекав сюрприз від кафедри управління персоналом і економіки праці – солодощі.

Тож, святковий концерт до Міжнародного дня студента залишив незабутні враження у кожного присутнього.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ] [ фото 13 ] [ фото 14 ] [ фото 15 ] [ фото 16 ] [ фото 17 ] [ фото 18 ] [ фото 19 ] [ фото 20 ] [ фото 21 ] [ фото 22 ] [ фото 23 ] [ фото 24 ] [ фото 25 ] [ фото 26 ] [ фото 27 ] [ фото 28 ] [ фото 29 ] [ фото 30 ] [ фото 31 ] [ фото 32 ] [ фото 33 ]

 

16 листопада 2017 р.

За ініціативи Харківського університетського консорціуму під патронатом Харківської обласної державної адміністрації у Харківському національному академічному театрі опери та балету ім.Лисенка відбувся ІІ мистецький фестиваль Gaudeamus Opera присвячений Міжнародному дню студентів.

Свято відвідали перша леді України Марина Порошенко та голова Харківської ОДА Юлія Світлична. Марина Анатоліївна та Юлія Олександрівна привітали студентів зі сцени, а також поспілкувалися з молоддю під час огляду творчих локацій перед початком концерту. Марина Порошенко відзначила, що саме студентство є символом Харківщини, адже в нашому регіоні навчаються 200 тисяч молодих людей з усієї України. Юлія Світлична наголосила, що завдяки студентам Харків – це дійсно місто майбутнього.

«Харків – енергійний, молодий, креативний. Ми з вами завжди хочемо бути першими та бути кращими, – сказала керівник області, звертаючись до молоді, що зібралася в залі ХНАТОБу. – На вас сподівається держава, ви – дійсно наше майбутнє! Але не сподівайтеся, що до вас хтось прийде та щось запропонує. У вас самих є сила, і ваша доля – у ваших руках, ви самі можете її писати!». Юлія Світлична побажала студентам вірити в себе, ставити перед собою амбітні цілі та досягати їх. [ Докладніше ]

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ] [ фото 13 ] [ фото 14 ] [ фото 15 ] [ фото 16 ] [ фото 17 ] [ фото 18 ] [ фото 19 ] [ фото 20 ] [ фото 21 ] [ фото 22 ] [ фото 23 ]

 

Слухачі 2 курсу факультету магістерської підготовки спеціалізації «Публічне управління в економічній сфері» та студенти 1 курсу факультету соціально–економічного управління спеціальності «Менеджмент» (група МД–17) під час виїзного заняття з доцентом кафедри економічної політики та менеджменту В.В. Косенком та іншими викладачами активно долучилися до регіональних заходів освітнього проекту «Дні фінансової обізнаності», організованих Національним банком спільно з проектом Агентства США з міжнародного розвитку USAID «Трансформація фінансового сектору» та міжнародною платіжною системою Visa. Проект проводився в партнерстві з ДВНЗ «Університет банківської справи», Фондом гарантування вкладів фізичних осіб, а також Незалежною асоціацією банків України. [ Докладніше ]

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ]

 

15 листопада 2017 р.

У Харкові відбувся Форум ініціатив інфраструктурної програми для України «Створюємо майбутнє разом», організований Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ). У роботі Форуму від Харківського університетського консорціуму взяли участь Президент консорціуму, директор ХарРІ НАДУ Л.О. Бєлова, В.Б. Дзюндзюк, О.М.  Крутій, В.О. Мельман. [ Докладніше ]

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ] [ фото 13 ] [ фото 14 ] [ фото 15 ] [ фото 16 ]

 

Харківський університетський консорціум продовжує реалізацію проекта «Ефективне управління конфліктами. Базові навички медіатора» за підтримки Deutsche Gesellschaft fuer Internationale Zusammenarbeit (GIZ) та сприяння Харківської обласної державної адміністрації.

З 15 листопада по 17 листопада 2017 року розпочався трьохденний тренінг за наступними модульними програмами:

  «Трансформація конфлікту. Підходи до вирішення конфлікту. Теорія медіації»;

  «Базові навички медіатора – ознайомлення, відпрацювання. Практика медіації – «коло порозуміння»»;

  «Міжособистісна комунікація в професійному діалозі. Розвиток емпатії та технік ефективного слухання»

Фахівці центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Харківського регіону матимуть можливість оволодіти професійними та діловими компетенціями щодо засобів впровадження технологій менеджменту конфліктів, медіації в комунікації між ВПО та приймаючими громадами в діяльності державних інституцій.

Тренінги проведуть практичні психологи, тренери – Мельман Вікторія Олександрівна, Хасая Світлана Анатоліївна, Муратова Інна Олексіївна, Ланько Володимир Віталійович та Горіна Ганна Вікторівна – президент «Асоціації професійних медіаторів».

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ]

 

В Харківському історичному музеї під керівництвом завідувача кафедри державного управління В.М. Мартиненко та професора тієї ж кафедри Нікітіна В.В. відбулося виїзне заняття для студентів І курсу факультету соціально–економічного управління, що навчаються за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування». Студенти із зацікавленістю оглянули експозицію Музею, присвячену історії та культурі Слобожанщини у VIII–XVIII ст.

фото 1 ] [ фото 2 ]

 

13 листопада 2017 р.

На розширеному засіданні директорату нагороджено почесними грамотами інституту переможців творчих конкурсів із нагоди Дня української писемності та мови.

На конкурс есе під девізом «Без мови, того об'єднуючого начала, що формує родинні зв'язки, зв'язки поколінь, формує політичну націю, немає народу, держави» (Б. Олійник) слухачами й студентами було подано 51 роботу. Почесними грамотами нагороджено переможців:

  Балабась Катерину Романівну (група ПУД–17) – І місце;

  Руденко Поліну Олександрівну (група УД–2–12) – ІІ місце;

  Головіна Євгена Костянтиновича (група ПУД–17) – ІІ місце;

  Єгожу Поліну Юріївну (група ПУД–17) – ІІI місце.

Такі ж відзнаки отримали Мушинська Наталія Олександрівна, начальник планово–облікового відділу навчально–методичного управління, і Ярошенко Лариса Григорівна, провідний спеціаліст відділу організації наукових досліджень, які найкраще написали диктант професійної компетентності.

Переможці конкурсу на краще есе поділилися з учасниками засідання своїм баченням стан і перспектив розвиток української мови в нашому суспільстві.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ] [ фото 13 ] [ фото 14 ] [ фото 15 ] [ фото 16 ] [ фото 17 ] [ фото 18 ] [ фото 19 ] [ фото 20 ] [ фото 21 ] [ фото 22 ] [ фото 23 ] [ фото 24 ]

 

Було проведено міжкафедральний тематичний семінар за темою: «Механізми захисту прав юридичних та фізичних осіб». У роботі семінару, окрім слухачів магістерської підготовки денної форми навчання і студентів факультету соціально–економічного управління заочної форми навчання взяли участь: завідувач кафедри економічної теорії та фінансів Амосов О.Ю.; к. держ.упр., доц., доцент кафедри права та європейської інтеграції Сергєєва Л.М.; к. держ.упр., доц., доцент кафедри економічної політики та менеджменту Ваніна Я.А., представники адвокатської адвокатської фірми «Aдвокат.in.ua»

Мету тематичного семінару, який побудовано на інтегрованій основі, спрямовано на створення передумов для більш глибокого засвоєння навчального матеріалу з дисциплін «Право у публічному управлінні», «Економічна політика та фінансовий менеджмент у публічному управлінні», «Організація підприємницької діяльності».

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ]

 

Відбувся науковий стендап шоу «Science slam», організований Харківською обласною державною адміністрацією за ініціативи Ради молодих вчених при ХОДА. Заступник голови, керівник апарату Харківської обласної державної адміністрації Бабічев Анатолій Валерійович привітав Олександрова Руслана, студента соціально–економічного факультету ХарРІ НАДУ, який зайняв ІІІ місце у науковому стендап шоу «Science slam»!

Захід відбувся у стінах Харківського національного економічного університету ім. С. Кузнеця, та став завершальною подією наукового тижня. 14 команд представили вищі навчальні заклади та наукові установи Харківщини, цікаво і з гумором представили результати власних наукових досліджень.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ]

 

11 листопада 2017 р.

В рамках Всесвітнього дня науки за підтримки Харківської обласної адміністрації пройшов 3–й міжвузівський науковий квест «Пошуки скарбів науки». У цьому заході взяли участь 20 студентських команд з різних ВНЗ. Студенти отримали гарні емоції, відчувався шалений ритм і командний дух.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ] [ фото 13 ]

 

10 листопада 2017 р.

В приміщенні Харківського управління Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби України відбувся круглий стіл на тему «Реформування органів виконавчої влади України у контексті європейської інтеграції».

В проведені круглого столу взяли участь: начальник Харківського управління Офісу великих платників податків Феденко Г.М.; заступник начальника юридичного відділу Управління Ковальчук Т.О.; викладачі кафедри права та європейської інтеграції ХарРІ НАДУ к.ю.н, доц. Величко Л.Ю.; к.держ.упр., доц. Мирна Н.В.; к.ю.н., доц. Рогова О.Г.; к.держ.упр., доц. Клімова С.М., а також слухачі та студенти ХарРІ НАДУ [ програма круглого столу ].

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ]

 

8 – 10 листопада 2017 р.

8 листопада розпочав роботу II Міжнародний Конгрес USERN приуроченої до Всесвітнього дня науки заради миру та розвитку, за участю провідних учених світу, провідних учених і молодих учених Харківщини. Цей захід проводиться під патронатом Голови Харківської обласної державної адміністрації – Юлії Олександрівни Світличної, а його організаторами стали науково–освітня дослідницька мережа USERN та Університетський консорціум ВНЗ Харківської області. Інститут представляла низка науковців та організаторів наукової роботи на чолі з директором Л.О. Бєловою, а саме: Д.В. Карамишев, В.Г. Бульба, В.П. Єлагін, А.О. Кузнецов, М.А. Латинін, В.М. Мартиненко, О.В. Орлов, Н.В. Статівка. [ Докладніше ]

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ] [ фото 13 ] [ фото 14 ] [ фото 15 ] [ фото 16 ] [ фото 17 ] [ фото 18 ]

 

9 листопада 2017 р.

В нашому інституті традиційно проводиться низка заходів, присвячених Дню української писемності та мови. Зокрема в цей день державні службовці, керівництво інституту й усі охочі зможуть взяти участь у написанні диктанту професійної компетентності, що проводиться кафедрою української мови, а студенти й слухачі – долучитися до участі в написанні диктанту національної єдності, який традиційно проводиться Українським радіо на загальнодержавному рівні.

Крім цього, з нагоди свята кафедрою української мови серед студентів і слухачів було проведено конкурс на краще есе на тему «Без мови, того об'єднуючого начала, що формує родинні зв’язки, зв’язки поколінь, формує політичну націю, немає народу, держави» (Б. Олійник).

Переможці конкурсу есе й ті, хто виявить високу вправність у написанні диктанту професійної компетентності, будуть названі на урочистому засіданні директорату.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ] [ фото 13 ] [ фото 14 ] [ фото 15 ] [ фото 16 ] [ фото 17 ] [ фото 18 ] [ фото 19 ] [ фото 20 ] [ фото 21 ] [ фото 22 ] [ фото 23 ] [ фото 24 ] [ фото 25 ] [ фото 26 ] [ фото 27 ] [ фото 28 ]

 

7 листопада 2017 р.

Харківською обласною радою спільно з Харківським регіональним інститутом Національної академії державного управління при Президентові України був проведений обласний конкурс «Кращий працівник місцевого самоврядування» за номінаціями «Кращий голова районної ради», «Кращий селищний, міський (міста районного значення) голова», «Кращий сільський голова», «Краща посадова особа сільської, селищної, міської ради», «Краща посадова особа виконавчого апарату районної ради», в яких взяли участь 25 посадовців місцевого самоврядування.

Перед учасниками конкурсу виступили директор Інституту Бєлова Л.О., заступник директора з короткотермінового підвищення кваліфікації Золотарьов В.Ф., віце–президент – виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Тітов М.І., керуючий справами виконавчого апарату Харківської обласної ради Клименко С.В., начальник відділу кадрів та нагород виконавчого апарату Харківської обласної ради Сінельнік О.П.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ] [ фото 13 ] [ фото 14 ] [ фото 15 ] [ фото 16 ] [ фото 17 ] [ фото 18 ] [ фото 19 ] [ фото 20 ]

 

2 листопада 2017 р.

З 1 листопада 2017 в ХарРІ НАДУ при Президентові України розпочалися тренінгові заняття для фахівців із міських та районних центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Харківської області, які проходять в рамках Проекту «Ефектине управління конфліктами. Базові навички модератора». Учасники проекту матимуть можливість здобути знання та навички щодо базових понять конфліктології, видів конфліктів, менеджменту конфліктів, практичних аспектів застосовувати медіації в професійній діяльності та особистому житті. Крім того, проектом передбачені супервізії для фахівців соціальних служб в груповому форматі, під час яких вони зможуть отримати консультативну підтримку у вирішенні широкого кола питань із особистісної практики. [ Докладніше ]

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ]

 

1 листопада 2017 р.

Відбулося виїзне заняття для студентів ІV та ІІІ курсів спеціальності «Управління персоналом та економіка праці» факультету соціально–економічного управління разом з викладачами кафедри Жаданом О.В., Покотило Т.В., Дробязко Л.В. та Волосом Б.О. в рамках вивчення дисципліни «Організація праці», «Управління персоналом», «Економіка праці й соціально–трудові відносини» та «Соціологія». [ Докладніше ]

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ]

 

У волонтерському центрі «Станція Харків» відбулося виїзне заняття групи студентів першого курсу спеціальності «Публічне управління та адміністрування», яке організував та провів завідувач кафедри державного управління Мартиненко В.М.

В рамках виїзного заняття студентам представили історію створення та функціонування Волонтерської ініціативи «Станція Харків», та декілька напрямів її роботи: соціальний супровід, працевлаштування, адресна допомога та Сімейний центр. Координатори напрямів продемонстрували механізми та процеси надання допомоги, взаємодію з партнерами, зарубіжними донорами, органами державної влади та органами місцевого самоврядування. Також велику увагу було приділено волонтерству, мотивації волонтерів та їх розвитку.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ]

 

1 листопада в ХарРІ НАДУ святкували Гелловін. Це свято прийшло в Україну порівняно нещодавно, однак, незважаючи на це, свято встигло здобути свої традиції і, звичайно ж, своїх шанувальників. В останній день жовтня студенти факультету соціально–екномічного управління ХарРІ НАДУ організували Halloween concert, на який прикрасили інститут в оранжево–чорних кольорах, і використали в оформленні традиційні гарбузові ліхтарики. Кожен міг сфотографуватись у фотозоні, яка максимально передавала традиції святкування Геллоувіна. Святкування Гелловіна - це, насамперед, веселощі, а також безліч «страшних» жартів. У цей цей день у стінах інституту відбувся жартівливий концерт, на якой до нас завітав Привид ХарРІ НАДУ зі своєю командою – потойбічною Студентською радою. На концерті, який відбувся на великій перерві, лунали пісні, також студенти підготували чарівно–кошмарний вальс та цукерки з побажанням.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ]

 

 

Copyright © 2005 – 2019 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.