Архів новин


Листопад 2016 р.

 

24 листопада 2016 р.

Відбулась Третя щорічна науково-освітня виставка «Публічне управління XXI», приурочена до Всесвітнього Дня науки у якій взяли участь понад 1000 учасників та відвідувачів.

Метою Виставки стали презентація досягнень, сучасних розробок та можливостей галузі «Державне управління», налагодження конструктивної взаємодії з надавачами суспільних послуг, бізнес-середовищем, сприяння формуванню й реалізації інноваційних наукових і освітніх проектів, поглиблення міжнародної інтеграції та співробітництва у сфері публічного управління, а також практичне просування суспільно вагомих програм і проектів.

Привітання Президента НАДУ
при Президентові України В.С. Куйбіди
Події

 

30 листопада 2016 р.

Відбулося засідання Вченої ради Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.

порядок денний ]

 

Аспірантка кафедри соціальної і гуманітарної політики другого року навчання Олександра Капінус під науковим керівництвом професора кафедри соціальної і гуманітарної політики В.В. Сичової взяла участь у Х регіональному науковому конкурсі молодих вчених «Гендерна політика очима української молоді». О. Капінус посіла ІІІ-е місце за конкурсну роботу «Гендерна компонента у державному регулюванні внутрішньої міграції». [ Докладніше ]

 

29 листопада 2016 р.

У Харківському регіональному інституті відбувся Польсько-український форум з питань місцевого самоврядування. Організаторами заходу є Харківська обласна державна адміністрація, Генеральне Консульство Республіки Польща у Харкові, ГО «Польсько-українська аграрна асоціація» та Харківський регіональний Офіс реформ та розвитку (Центр розвитку місцевого самоврядування).

У заході взяли участь представники органів держаної влади та місцевого самоврядування, а також польські експерти. З вітальним словом до учаників звернулася директор інституту Л.О. Бєлова.

У ході форуму учасники обговорили реалізацію спільних проектів та програм у ЄС як механізм підвищення можливостей та розвитку сільських територій України, можливості регіонального розвитку, стратегії розвитку сільських територій, а також ознайомилися з досвідом Малопольскої агенції регіонального розвитку. Також, відповідно до програми заходу, польські експерти розповіли про розвиток сільського зеленого туризму, зв’язки з громадськістю, побудову ефективних комунікацій, активізацію участі мешканців у житті громади, стимулювання зайнятості населення тощо.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ] [ фото 13 ] [ фото 14 ] [ фото 15 ] [ фото 16 ] [ фото 17 ] [ фото 18 ] [ фото 19 ] [ фото 20 ] [ фото 21 ] [ фото 22 ] [ фото 23 ] [ фото 24 ] [ фото 25 ] [ фото 26 ] [ фото 27 ] [ фото 28 ] [ фото 29 ] [ фото 30 ] [ фото 31 ] [ фото 32 ] [ фото 33 ] [ фото 34 ] [ фото 35 ]

 

Асоціація докторів наук з державного управління, Харківський університетський консорціум і кафедра державного управління ХарРІ НАДУ при Президентові України організували проведення V науково-освітнього Форуму професійних експертів з питань публічного управління та адміністрування «ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ: від науки до освіти і практики», приуроченого до Дня науки «Державне управління».

Докладніше ]

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ]

 

В Інституті відбулось відкриття Школи кадрового резерву нової генерації топ-менеджерів публічного управління, заняття якої передбачається проводити щовівторка, з 16.00. У відкритті Школи прийняли участь заступник директора з короткотермінового підвищення кваліфікації Золотарьов В.Ф., декан факультету соціально-економічного управління Минко П.Є., завідувач кафедри державного управління Мартиненко В.М. Перед учнями виступила професор кафедри політології та філософії Крутій О.М. У першому занятті Школи прийняли участь 102 учня із загальноосвітніх навчальних закладів міста Харкова.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ]

 

25 листопада 2016 р.

У рамках модулю «Публічні фінанси і фінансовий менеджмент» для слухачів факультету магістерської підготовки були представлені результати спільного польсько-українського проекту "Оцінювання публічних політик в дії", який реалізовувався у Харківській та Полтавській областях Демократичним товариством «Схід» (Варшава), Інститутом соціально-економічних експертиз (Варшава) та Східноукраїнським центром громадських ініціатив (Київ). [ Докладніше ]

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ] [ фото 13 ] [ фото 14 ] [ фото 15 ]

 

24 листопада 2016 р.

В рамках третьої щорічної науково-освітньої виставки «Публічне управління ХХІ» - 24 листопада 2016р. у Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України була проведена зустріч керівництва з «ветеранами» Інституту. Під час зустрічі були обговорені питання щодо концепції реформування та стратегії розвитку Національної академії державного управління при Президентові України до 2020 року.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ] [ фото 13 ] [ фото 14 ] [ фото 15 ]

 

У рамках виїзного заняття 23 листопада 2016 року студенти груп УД-1-13, УД-2-13 та ЕДМ-16 (спеціалізація управління персоналом та економіка праці) факультету соціально-економічного управління відвідали ПАТ «Турбоатом» з метою ознайомлення із структурою виробництва, системою управління персоналом та організацією праці на підприємстві. [ Докладніше ]

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ]

 

За підтримки Фонду місцевої демократії кафедрою права та європейської інтеграції було проведено інтерактивну лекцію «Участь громадян у конституційному процесі» для студентів Харківського інституту фінансів Київського національного торгівельно-економічного університету. Лекцію прочитала доцент кафедри права та європейської інтеграції Рогова О.Г. [ Докладніше ]

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ]

 

23 листопада 2016 р.

У Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна в рамках ініційованої Харківським університетським консорціумом наукової акції «П’ятий Харків Юрія Шевельова» відбулися Другі Шевельовські читання «Юрій Шевельов: учений-гуманітарій, дослідник української мови та літератури». У роботі наукової конференції взяли участь представники кафедри української мови нашого інституту.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ]

 

Студенти факультету соціально-економічного управління групи МД-14 разом із викладачами кафедр права та європейської інтеграції і політології та філософії доц. С. Клімовою, доц. К. Дубовик і проф. О. Крутій відвідали 23 листопада 2016 року Харківський окружний адміністративний суд.

Під час заняття студенти відвідали зали судових засідань, ознайомились із структурою судів, їх основними завданнями і напрямами роботи.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ]

 

21 листопада 2016 р.

В Інституті відбулися заходи з відзначення Дня Гідності та Свободи. Слухачами факультету підготовки магістрів державного управління було організовано тематичний загальноінститутський радіоефір. Також для слухачів та студентів Інституту були проведені тематичні лекції за темами: «Борці за незалежність України у ХХ-ХХІ столітті» та «Небесна Сотня: герої новітньої історії України».

Довідково: Щорічне відзначення Дня Гідності та Свободи запроваджено на честь подій Помаранчевої Революції (2004-2005рр.) та Революції Гідності (2013-2014рр.) у відповідності до Указу Президента України № 872/2014 від 13 листопада 2014р.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ]

 

У рамках наукової акції «П’ятий Харків Юрія Шевельова» професор кафедри української мови Г.І. Гамова дала інтерв’ю на Харківському обласному телебаченні, де розповіла про творчий шлях нашого видатного земляка й перебіг ініційованих Харківським університетським консорціумом науково-комунікативних заходів.

фото 1 ] [ фото 2 ]

 

18 листопада 2016 р.

Делегація слухачів, студентів, викладачів Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України відвідала Науково-технічний комплекс «Інститут монокристалів» Національної академії наук України . Цікавою та пізнавальною була екскурсія по музею Інституту. Відбулася зустріч представників нашого навчального закладу з головою ради директорів НТП, відомим науковцем та організатором науки і освіти академіком НАН України Володимиром Петровичем Семиноженко.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ]

 

17 листопада 2016 р.

Була проведена тематична зустріч студентів ХарРІ НАДУ при Президентові України з організаторами та координаторами Євромайдану в Харківському регіоні та в м. Києві – Володимиром Чистиліним та Леонідом Оніщенко та презентовано документальний фільм про харківських Героїв Небесної Сотні «Герої не вмирають».

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ] [ фото 13 ] [ фото 14 ] [ фото 15 ] [ фото 16 ] [ фото 17 ]

 

17 листопада – Міжнародний день студента. Це своєрідний день солідаризації студентства світу – найбільш небайдужої, мислячої та активної частини суспільства. Саме студентство, молодь завдяки своїй активній громадянській позиції була і залишається рушієм багатьох змін та однією з головних сил, що протистояла і протистоїть авторитарним і тоталітарним режимам.

Цього ж дня відзначають і День студента в Україні. Свято встановлено «…на підтримку ініціативи студентської молоді України…» згідно з Указом Президента «Про День студента» від 16 червня 1999 року.

На факультеті соціально-економічного управління проведено низку заходів, присвячених Дню студента. Студенти ФСЕУ прикрасили інститут тематичними плакатами, до початку занять вітали та пригощали всіх солодощами. На великій перерві ведучі студентської радіогазети розповіли про історію виникнення Дня студента, написали привітання та побажання на прес-волл.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ] [ фото 13 ]

 

Студенти 1 курсу денної форми навчання факультету соціально-економічного управління груп МД-16, ЕД-16, ПТД-16 разом із викладачами кафедри політології та філософії професором В.В. Корженком та кафедри соціальної і гуманітарної політики професором А.Є. Таммом, доцентами О.В. Поступною і Ю.О. Лєрмонотовою відвідали Харківський історичний музей імені М.Ф. Сумцова. Студенти із зацікавленістю прослухали лекції «Велич подвигу народного. 1941-1945», в якій розповідалося про героїзм і трагедію українського народу в роки Другої світової війни, та «1943-1991. Харківщина від ВІДбудови до ПЕРЕбудови», розповідь в якій йшла про відродження Слобожанського краю в перші повоєнні роки, побудову індустріальної бази та розвиток сільського господарства, а також чільне місце в екскурсії було приділено сторінкам культурного життя, освіті та науковим досягненням, участі харків’ян в афганській війні та в ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

 

Відбулося засідання Науково–експертної ради Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

порядок денний ]

 

16 листопада 2016 р.

В Інституті розпочала роботу Авторська школа викладачів інституту для майбутніх лідерів. До навчання у школі запрошено учнів 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, учнів професійно-технічних навчальних закладів та всіх бажаючих навчатися в Інституті. Метою авторської школи є ознайомлення майбутніх абітурієнтів із перевагами навчання в Інституті за навчальною програмою для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня "бакалавр" за спеціальністю “Менеджмент”, підготовка до успішного проходження ЗНО з української мови та літератури, математики, історії та іноземної мови, окреслення чіткого уявлення про майбутню професію менеджера шляхом неформального спілкування старшокласників із провідними викладачами Інституту, формування у випускників шкіл мотивації до навчання в Інституті. Формою проведення занять у Авторській школи є майстер-класи від провідних викладачів Інституту та робота на дискусійних майданчиках.

навчальна програма ]

 

Слухачі та студенти Інституту взяли участь у відкритті Першого музичного фестивалю «Гаудеамус Оpera», присвяченого Міжнародному дню студента. Перед початком концертної програми студенти творчих вишів Харківської області представили інсталяції сучасного мистецтва. Глава ХОДА Юлія Світлична привітала присутніх в залі з Міжнародним днем студента, побажала молодим людям самореалізації та успіхів у навчанні. Урочисту частину продовжив святковий концерт.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ]

 

14 листопада 2016 р.

Відбулося нагородження слухачів і студентів – переможців конкурсу на краще есе до Дня української писемності та мови. Перед аудиторією викладачів і співробітників інституту прозвучали уривки з кращих робіт у виконанні авторів. Почесні відзнаки отримали й кращі виконавці диктанту професійної компетентності І.Б. Лутовінова й Н.М. Гришина.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ] [ фото 13 ] [ фото 14 ] [ фото 15 ] [ фото 16 ] [ фото 17 ] [ фото 18 ] [ фото 19 ] [ фото 20 ] [ фото 21 ] [ фото 22 ] [ фото 23 ]

 

Слухачі 2 курсу денної форми навчання факультету підготовки магістрів державного управління, спеціалізація («Соціальна і гуманітарна політика») відвідали Департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації. Директор Департаменту, Бабічев А.В. ознайомив слухачів з новими тенденціями та реформами у сфері освіти.

Начальник управління ресурсного забезпечення, Дригайло С.О. повідомила слухачів про фінансове забезпечення державних програм та зміни у законодавстві щодо вищої освіти. Від завідувача відділу вищої освіти, Соловйової Н.М., слухачі дізнались про співпрацю Департаменту з Харківським університетським консорсіумом, основною метою якого є співробітництво, поєднання інформаційних, кадрових та фінансових ресурсів, спрямованих на розвиток фундаментальних досліджень у галузі різних наук.

Також слухачі були ознайомлені з діяльностю Ради ректорів(директорів) вищих закладів освіти, який створений для удосконалення системи управління освітою та координації діяльності вищих закладів освіти з питань виховної, навчально-методичної і наукової роботи. Була обговорена реалізація державних обласних програм та спільних проектів, таких як "Вища школа Харківщини - кращі імена" та "Вища школа Харківщини – сільському абітурієнту".

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ]

 

Студенти 1 курсу денної форми навчання факультету соціально-економічного управління групи МД-16 разом із викладачем кафедри соціальної і гуманітарної політики доцентом О.В. Поступною в рамках навчальної дисципліни «Історія України та української культури» відвідали Музей місцевого самоврядування Харківщини. Під час екскурсії студенти познайомилися з майже 400-річною історією самоврядування Харківщини – від часу його виникнення по сьогодення. Велику цікавість у студентів викликав комплекс експонатів представлених в експозиції музею, а саме: оригінальні документи, стосовно самоврядування на Харківщині, речі, що побутували серед наших співвітчизників у різні часи, відтворений одяг чиновництва різних епох, оригінальна зброя тощо.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ]

 

12 листопада 2016 р.

На факультеті соціально-економічного управління проходив День відкритих дверей, в рамках якого школярі зустрілися з керівництвом, професорсько-викладацьким складом провідних кафедр, представниками бізнесу, студентами та випускниками факультету, а також взяли участь в олімпіаді “Обираю професію державного службовця” у формі тренувального тестування до ЗНО з предметів: історія України , іноземна мова (англійська) , математика, українська мова та література, географія. День відкритих дверей інституту відвідало більше 820 школярів.

Підведені підсумки олімпіади школярів “Обираю професію державного службовця” у формі тренувального тестування до ЗНО з предметів:

 

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ] [ фото 13 ] [ фото 14 ] [ фото 15 ] [ фото 16 ] [ фото 17 ] [ фото 18 ] [ фото 19 ] [ фото 20 ] [ фото 21 ] [ фото 22 ] [ фото 23 ] [ фото 24 ] [ фото 25 ] [ фото 26 ] [ фото 27 ] [ фото 28 ] [ фото 29 ] [ фото 30 ] [ фото 31 ] [ фото 32 ] [ фото 33 ] [ фото 34 ] [ фото 35 ] [ фото 36 ] [ фото 37 ] [ фото 38 ] [ фото 39 ] [ фото 40 ] [ фото 41 ] [ фото 42 ] [ фото 43 ] [ фото 44 ] [ фото 45 ] [ фото 46 ] [ фото 47 ] [ фото 48 ] [ фото 49 ] [ фото 50 ] [ фото 51 ]

 

В ХарРІ НАДУ при Президентові України відбувся комунікативний захід – тематична зустріч випускників аспірантури інституту 2006 року. [ Докладніше ]

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ]

 

 

11 листопада 2016 р.

На виконання розпорядження голови Харківської обласної державної адміністрації від 24.06.2005 №276 «Про організацією шефської допомоги ВНЗ Харківського вузівського центру районам області та містам обласного значення, представники ХарРІ НАДУ при при Президентові України: декан ФСЕУ Минко П.Є. та доценти кафедр економічної політики та менеджменту Тимоха Д.А., управління персоналом та економіка праці Орел Ю.Л., Покотило Т.В., державного управління Щегорцова В.М., провели зустріч у рамках акції «Вища школа Харківщини - сільському абітурієнту» з випускниками Валківського, Богодухівського, Краснокутського та Коломацького районів під час якої розповіли про особливості правил прийому до ВНЗ в 2017 році та спеціальності інституту у м. Валки на базі Валківського ліцею ім. О. Масельського.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ] [ фото 13 ] [ фото 14 ]

 

У Харківському національному педагогічному університеті імені Г.С. Сковороди в рамках ініційованої Харківським університетським консорціумом наукової акції «П’ятий Харків Юрія Шевельова» відбулася студентська наукова конференція, присвячена вшануванню пам’яті всесвітньовідомого харківського вченого-філолога. Молодих науковців привітала директор нашого інституту Л.О. Бєлова й ректор ХНПУ І.Ф. Прокопенко. У роботі конференції взяли участь викладачі кафедри української мови ХарРІ НАДУ.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ] [ фото 13 ] [ фото 14 ] [ фото 15 ] [ фото 16 ]

 

9 листопада 2016 р.

Згідно з Указом Президента України 9 листопада відзначається День української писемності та мови. Цій даті в Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України присвячена низка заходів.

Силами студентів групи МД-16 під керівництвом доцента кафедри української мови Л.С. Загребельної підготовлено радіогазету.

У холі інституту розміщено книжкову виставку «Наша мова калинова».

Підбито підсумки конкурсу на краще есе під девізом: «Без знання української мови всі українські прагнення виявляться збудованими на піску» (О.О. Потебня). Переможцями стали:

Савченко М.Т., слухач групи ДРУ-15 (І місце);

Болгарська Д.С., студентка групи МД-16 (ІІ місце);

Солодовнікова А.Л., студентка групи ПУД-16 (ІІ місце);

Загребельський М.М., студент групи ЕД-16 (ІІI місце);

Качанова А.Г., студентка групи ПУД-16 (ІІІ місце).

Нагородами відзначені й державні службовці: за краще написання диктанту професійної компетентності Почесну грамоту отримає І.Б. Лутовінова, завідувач сектора міжнародних зв’язків; оголошено подяку Н.М. Гришиній, заступнику начальника управління – начальнику відділу організації наукових досліджень.

 

В Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбувся традиційний радіодиктант національної єдності, присвячений Дню української писемності та мови. Він об’єднав усіх небайдужих навколо українського слова. До написання диктанту долучилися: керівництво Інституту, працівники структурних підрозділів, викладачі кафедр, слухачі факультету магістерської підготовки, а також представники органів місцевого самоврядування – учасники обласних конкурсів “Кращий працівник місцевого самоврядування” та “Кращий працівник виконавчих органів місцевих рад регіону”.

З вітальним словом до учасників заходів звернулася директор Інституту Людмила Олександрівна Бєлова, яка акцентувала увагу на створенні особливої атмосфери єднання, що панувала в цей день в нашому колективі.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ]

 

Харківською обласною радою, Харківським регіональним інститутом державного управління Національної академії державного управління при Президентові України та Асоціацією органів місцевого самоврядування Харківської області проведені обласні конкурси: «Кращий працівник місцевого самоврядування» за номінаціями: «Кращий сільський голова», «Кращий селищний, міський (міста районного значення) голова», «Краща посадова особа сільської, селищної, міської ради», «Краща посадова особа виконавчого апарату районної ради»; «Кращий працівник виконавчих органів місцевих рад регіону» за номінаціями: «Кращий землевпорядник», «Кращий юрист», «Кращий бухгалтер». У конкурсі взяли участь 61 посадовець місцевого самоврядування.

Учасників конкурсу привітали директор Інституту Бєлова Л.О., заступник директора з короткотермінового підвищення кваліфікації Золотарьов В.Ф., перший заступник голови Харківської обласної ради Коваленко В.М., віце-президент – виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Тітов М.І., керуючий справами виконавчого апарату Харківської обласної ради Клименко С.В.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ] [ фото 13 ] [ фото 14 ] [ фото 15 ] [ фото 16 ] [ фото 17 ] [ фото 18 ] [ фото 19 ] [ фото 20 ] [ фото 21 ] [ фото 22 ] [ фото 23 ] [ фото 24 ] [ фото 25 ] [ фото 26 ] [ фото 27 ] фото 28 ] [ фото 29 ] [ фото 30 ] [ фото 31 ]

 

В Харківської області розпочалися заходи по реалізації програми «Децентралізація - це «DOBRE». Як вже повідомлялось, науково-методичне супроводження підготовки заявок на конкурс цієї програми здійснювали фахівці ХарРІ НАДУ разом з Харківським університетським консорціумом.

На території одного з переможців конкурсу у Мерефянській громаді, відбулась робоча зустріч представників програми «DOBRE» (Мік Мюллей – експерт з місцевого економічного розвитку програми, Віталій Юрків – спеціаліст з питань місцевого економічного розвитку програми, Олег Загвоздін – керівник виконавчої дирекції Харківського регіонального відділення ВАССР, координатор програми «ДОБРЕ» у Харківської області) та ХарРІ НАДУ при Президентові України( доктор наук з державного управління, професор Мамонова Валентина Василівна – науковий експерт, старший викладач кафедри іноземних мов Сасник Світлана Михайлівна – перекладач) з активом об’єднаної територіальної громади.

фото 1 ] [ фото 2 ]

 

8 листопада 2016 р.

В приміщанні Роганської селищної ради відбулась робоча зустріч представників програми «DOBRE»* та ХарРІ НАДУ при Президентові України з активом об’єднаної територіальної громади «Роганська селищна територіальна громада». [ Докладніше ]

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ]

 

7 листопада 2016 р.

У Харкові пройшов ІІ Українсько-німецький форум «Біоенергетика, енергоефективність та агробізнес». У заході взяли участь представники бізнесу, органів влади та потенційні інвестори, зацікавлені в реалізації проектів в сфері енергоефективності та відновлюваних джерел енергії. [ Докладніше ]

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ]

 

Державні службовці, керівництво інституту й усі охочі взяли участь у написанні диктанту професійної компетентності, який традиційно проводиться в нашому інституті до Дня української писемності та мови. Ця акція засвідчила шанобливе ставлення учасників до одного із символів нашої держави й виявила мовну вправність виконавців. Переможці творчого змагання будуть названі 9 листопада.

текст диктанту ]

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ] [ фото 13 ] [ фото 14 ] [ фото 15 ] [ фото 16 ] [ фото 17 ] [ фото 18 ] [ фото 19 ] [ фото 20 ]

 

3 листопада 2016 р.

В НАДУ при Президентові України відбулася щорічна науково-практична конференція за міжнародною участю «Розвиток професійних компетентностей державних службовців: комунікативний аспект». У заході взяли участь провідні вітчизняні науковці, фахівці-практики в галузі публічного управління та адміністрування.

Від ХарРІ НАДУ на конференції виступили із доповідями д.е.н., професор, завідувач кафедри економічної теорії та фінансів О.Ю. Амосов та к.і.н., доцент, учений секретар Інституту А.В. Меляков.

За результатами роботи конференції було видано збірник матеріалів та прийняті рекомендації органам державної влади, науковим установам і навчальним закладам України.

фото 1 ]

 

2 листопада 2016 р.

У Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України пройшов тематичний семінар «Особливості управління освітою на місцевому рівні» для керівників місцевих органів управління освітою Харківської області.

В семінарі прийняли участь директор Інституту Бєлова Л.О., заступник директора з короткотермінового підвищення кваліфікації Золотарьов В.Ф., завідувач кафедри гуманітарної та соціальної політики Єлагін В.П., професор кафедри політолоії та філософії Крутій О.М.

 

1 листопада 2016 р.

За підтримки Міністерства молоді та спорту України 1 листопада 2016 року відбувся всеукраїнський конкурс «СтудМіс України – 2016» . Двадцять конкурсанток з усієї України змагалися за звання "СтудМіс України 2016". Дівчата продемонстрували свою чарівність, грацію та жіночність у декількох дефіле. Традиційним також був інтелектуальний конкурс. А свій талант дівчата показали у відео-візитках. Цей конкурс унікальний тим, що дівчині для перемоги потрібна не тільки приваблива зовнішність, вона повинна бути ще й талановитою, розумною та кмітливою. Студентство Харківської області представляла Бірюкова Олександра, студентка ІІ курсу факультету соціально-економічного управління Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України – переможниця «СтудМіс Харкова-2016». Вітаємо Олександру з отриманням титулу «СтудМіс Впевненість – 2016» та бажаємо натхнення, творчості, доброго настрою, та успіхів в навчанні!

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ]

 

Copyright © 2005 – 2019 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.