Архів новин


Листопад 2015 р.

 

26 листопада 2015 р.

відбулась Друга щорічна науково-освітня виставка «Публічне управління XXI», приурочена до Всесвітнього Дня науки та з нагоди 20-річчя Інституту, у якій взяли участь понад 1000 учасників та відвідувачів.

Організаторами Виставки виступили Національна академія державного управління при Президентові України і Харківська обласна державна адміністрація.

Виставка проходила за підтримки: Міністерства освіти і науки, України; Національного агентства України з питань державної служби, Національної академії правових наук України; Національної академії педагогічних наук України.

Метою Виставки стали презентація досягнень, сучасних розробок та можливостей галузі «Державне управління», налагодження конструктивної взаємодії з надавачами суспільних послуг, бізнес-середовищем, сприяння формуванню й реалізації інноваційних наукових і освітніх проектів, поглиблення міжнародної інтеграції та співробітництва у сфері публічного управління, а також практичне просування суспільно вагомих програм і проектів.

події ], [ докладніше ].

30 листопада 2015 р.

відбулось урочисте засідання Вченої ради Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

До порядку денного засідання було включено питання про презентацію науково-популярного видання «Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України: історія та сьогодення». Від творчого колективу авторів-упорядників виступив доктор наук з державного управління, професор, декан факультету підготовки магістрів державного управління Бульба В. Г. Окрім висвітлення основних віх становлення Інституту були презентовані матеріали, які складають історичну скарбницю розвитку системи підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації державноуправлінських кадрів Південно-східного регіону України.

Почесними грамотами та подяками органів державної влади та місцевого самоврядування Харківської області нагородженні працівники, які мають значні професійні досягнення і виконують свої обов’язки з часу заснування навчального закладу. Також почесними грамотами і подяками були відзначені члени творчого колективу авторів-упорядників науково-популярного видання «Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України: історія та сьогодення».

Цікаву з історичної точки зору інформацію про функціональне призначення приміщень Інституту (відповідно до генерального плану-проекту) було представлено кандидатом наук з державного управління, заступником директора з економіко-господарської роботи і розвитку Олійником Д. В.

Понад 30 науково-педагогічних працівників та співробітників Інституту отримали грамоти та почесні подяки.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ], [ фото 15 ], [ фото 16 ], [ фото 17 ], [ фото 18 ], [ фото 19 ], [ фото 20 ], [ фото 21 ], [ фото 22 ], [ фото 23 ], [ фото 24 ], [ фото 25 ], [ фото 26 ], [ фото 27 ], [ фото 28 ], [ фото 29 ], [ фото 30 ], [ фото 31 ], [ фото 32 ], [ фото 33 ], [ фото 34 ], [ фото 35 ], [ фото 36 ], [ фото 37 ], [ фото 38 ], [ фото 39 ], [ фото 40 ], [ фото 41 ], [ фото 42 ], [ фото 43 ], [ фото 44 ], [ фото 45 ], [ фото 46 ], [ фото 47 ], [ фото 48 ].

 

30 листопада 2015 р.

доцентом кафедри права та європейської інтеграції Клімовою С. М. проведено виїзне заняття зі слухачами 1 курсу денної форми навчання факультету підготовки магістрів державного управління та студентами 3-го курсу денної форми навчання факультету соціально-економічного управління Інституту. Учасники мали змогу поспілкуватися з керівником апарату та прес-секретарем Харківського окружного адміністративного суду, а також бути присутніми на відкритому судовому засіданні по справі, яка розглядалася колегією суддів.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ].

 

27 листопада 2015 р.

кафедра державного управління презентувала книгу про фундатора наукової школи державно-управлінських відносин академіка Академії економічних наук, доктора економічних наук, професора Галину Сергіївну Одінцову. Презентація проходила в форматі неформального спілкування за чашкою чаю з колегами Галини Сергіївни із Інституту економіки НАН України, Харківського національного економічного університету ім. Семена Кузнеця, викладачами і співробітниками нашого Інституту. Дружній тон приємним спогадам задала директор Інституту Бєлова Людмила Олександрівна. З великим задоволенням всі поринали у спогади про Галину Сергіївну - людину, вчителя, дослідника, організатора науки. Після презентації усі присутні отримали в подарунок книгу і переглянули бібліографічний фільм про Галину Сергіївну, який також був підготовлений колективом кафедри ще за її життя. По завершенню, тримавши величезне задоволення, учасники цього заходу висловили глибоку вдячність укладачу книги і організатору презентації професору кафедри Надії Миколаївні Мельтюховій, яка доклала великих зусиль щоб все це відбулося і ми всі ще раз згадали свого учителя і наставника.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ], [ фото 15 ], [ фото 16 ], [ фото 17 ], [ фото 18 ], [ фото 19 ], [ фото 20 ], [ фото 21 ].

 

27 листопада 2015 р.

кафедрою державного управління ХарРІ НАДУ при Президентові України було організовано та проведено виїзне заняття із слухачами І курсу денної форми навчання факультету підготовки магістрів державного управління на базі Головного територіального управління юстиції у Харківській області.

У межах опанування навчальної дисципліни «Організаційно-правові засади державного управління» слухачів було ознайомлено із завданнями діяльності територіального органу, його структурою, результатами роботи з питань реалізації державної правової політики та повноважень міжнародно-правового співробітництва. Зокрема, працівники управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області розповіли слухачам про основні положення законодавчої бази з питань державної реєстрації нормативно-правових актів, а фахівці відділу судової роботи та міжнародного співробітництва розкрили практику застосування дво- та багатосторонніх міжнародних договорів у сфері правової допомоги у цивільних, сімейних та кримінальних справах.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ].

 

25 листопада 2015 р.

у ХарРІ НАДУ відбулося урочисте відкриття «Кімнати Слави» – оновленої навчальної аудиторії 6-а. За допомогою високоякісної поліграфії в аудиторії розміщено матеріали, що характеризують основні етапи вітчизняного державотворення, ілюструють найважливіші сторінки історії українського народу.

Мета такої експозиції – підвищення рівня методичного забезпечення викладацької роботи, створення умов для формування почуття патріотизму в молодіжному середовищі.

З нагоди відкриття, студенти Харківської державної академії культури передали до відеотеки нашого Інституту матеріали, що висвітлюють участь української молоді в проведенні Антитерористичної операції на сході України.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ], [ фото 15 ], [ фото 16 ], [ фото 17 ], [ фото 18 ], [ фото 19 ], [ фото 20 ].

 

24 – 29 листопада 2015 р.

у ХарРІ НАДУ перебуватиме з науковим візитом п. Мігель Ангель Кампос РОДАС, державний службовець Регіональної адміністрації автономної громади Екстремадура, (м. Касерас, Іспанія), заступник директора з юридичних питань корпорації регіонального телебачення і радіомовлення, аспірант Університету Екстремадура.

Це вже другий візит М. Родаса до Інституту, який він відвідав в травні ц. р. у рамках заходів, присвячених Дню Європи у Харкові.

Метою візиту М. Родаса є виступ на міжнародній Конференції з доповіддю «Формування публічного менеджменту ОЕСР. Приклад Іспанії»; проведення опитування серед магістрів та викладачів Інституту за темою дослідження «Вплив соціо-демографічних факторів на прийняття управлінських рішень»; вивчення питань підвищення ефективності роботи персоналу державної служби в Україні.

Пан Родас також забезпечує підписання Угоди про співпрацю ХарРІ НАДУ з Університетом Екстремадура і вирішення питання про фінансування стажувань викладачів Інституту за рахунок коштів, що виділяються на дослідницьку діяльність проектом DELSOS Євросоюзу.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ].

 

24 листопада 2015 р.

у Соколівському музеї бойового братерства, відбулись тематичні заходи для студентської молоді Харкова присвячені річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників в яких взяли представники кафедри регіонального розвитку та місцевого самоврядування д.держ.упр., проф. Куц Ю. О. та д.держ.упр., проф. Газарян С. В., кафедри економічної політики та менеджменту к.держ.упр., доц. Тимоха Д. А., слухачі ІІ курсу денної форми навчання факультету підготовки магістрів державного управління спеціалізації «Регіональне управління та місцеве самоврядування», студенти факультету соціально-економічного управління.

Дякуємо Сабініній Н. В. слухачу заочної форми навчання магістерської підготовки за бойовий прапор переданий з АТО який зайняв гідне місце в експозиції Музею.

Лише пам’ятаючи та вшановуючи подвиги захисників і мужніх воїнів України часів Другої Світової, війни в Афганістані та учасників АТО можна виростити достойне покоління нових українців.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ].

 

20 листопада 2015 р.

у рамках заходів з відзначення у 2015 році Дня Гідності та Свободи професором кафедри соціальної і гуманітарної політики В. В. Сичовою була проведена лекція присвячена революційним подіям 2004 року та Революції Гідності. Студенти факультету соціально-економічного управління приймали активну участь в обговорені та вшанували Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання.

 

20 листопада 2015 р.

відбулося засідання Науково-експертної ради Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.

[ порядок денний ]

 

19 листопада 2015 р.

делегація ХарРІ НАДУ на чолі із заступником директора Золотарьовим В. Ф. у складі керівництва факультетів та завідувачів кафедр здійснили робочу поїздку до ПАТ “Турбоатом”. Під час перебування на заводі представники інституту ознайомилися з роботою збирально-експериментального цеху, історією підприємства та зустрілися із особами, зарахованими до кадрового резерву на керівні посади, керівниками структурних підрозділів та розповіли про умови вступу до Інституту.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ].

 

18 листопада 2015 р.

проведено виїзне семінарське заняття в ДП «СТВ» – Харків зі слухачами 2-го курсу магістерської підготовки спеціалізації «Державне регулювання економіки» та зі студентами ФСЕУ зі спеціальності «Управління в сфері економічної конкуренції» та «Управління інноваційною діяльністю». Організували заняття проф. М. А. Латінін та доц. В. В. Косенко.

Ця компанія є ексклюзивним дистриб'ютором продукції "Procter & Gamble" в Північно-Східному регіоні України та вже більше 5 років виступає традиційним місцем переддипдломної практики у наших студентів.

Наші студенти дізналися про особливості організації оптової дистрибуції товарів, складської логістики і роботи з роздрібними мережами. Зараз СТВ - це один з найбільших дистриб'юторів в Україні з покриттям національного масштабу. А також фінансово стійка компанія з розвиненою функцією фінансового планування і контролю.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ].

 

18 листопада 2015 р.

у приміщенні ХарРІ НАДУ відбулися перегляд документального фільму "Яма" (Чехія, 2014), що отримав приз глядацьких симпатій на фестивалі документального кіно з прав людини DocuDays UA та зустріч з режисером Іржи Стейскалом.

У зустрічі взяли участь студенти, слухачі та співробітники Інституту, студенти та викладачі Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова, а також Харківської гуманітарно-педагогічної академії.

Після показу режисер взяв участь в обговоренні змісту, образу героїв картини, морально-етичних аспектів, які були висвітлені у фільмі, а також відповів на запитання глядачів.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ].

 

17 листопада 2015 р.

в Інституті розпочалу роботу Авторська школа викладачів інституту для майбутніх лідерів. До навчання у школі запрошено учнів 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, учнів професійно-технічних навчальних закладів та всіх бажаючих навчатися в Інституті. Метою авторської школи є ознайомлення майбутніх абітурієнтів із перевагами навчання в Інституті за навчальною програмою для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня "бакалавр" за спеціальністю “Менеджмент”, підготовка до успішного проходження ЗНО з української мови та літератури, математики, історії та іноземної мови, окреслення чіткого уявлення про майбутню професію менеджера шляхом неформального спілкування старшокласників із провідними викладачами Інституту, формування у випускників шкіл мотивації до навчання в Інституті. Формою проведення занять у Авторській школи є майстер-класи від провідних викладачів Інституту та робота на дискусійних майданчиках.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ].

 

17 листопада 2015 р.

проведено низку заходів, присвячених Міжнародному Дню студента. Напередодні студенти факультету соціально-економічного управління прикрасили інститут тематичними плакатами, а з ранку пригощали всіх солодощами. На великій перерві ведучі студентської радіогазети розповіли про історію виникнення Дня студента. Родзинкою святкування стала презентація студентських фотографій професорсько-викладацького складу інституту. Святкування завершилось привітанням директора нашого інституту Бєлової Людмили Олександрівни та феєричним концертом першокурсників факультету соціально-економічного управління.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ].

 

16 листопада 2015 р.

ПАТ "Турбоатом" та Харківський регіональний інститут державного управління НАДУ підписали угоду про співпрацю.

Згідно з підписаним документом сторони розпочинають співпрацю в області кількох проектів, у тому числі сприяння зайнятості та працевлаштування студентів вузу, організації стажування слухачів і практики студентів на підприємстві, надання освітніх, наукових послуг працівниками інституту, а також підготовки фахівців для "Турбоатома".

Докладніше ]

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ].

 

14 листопада 2015 р.

На факультеті соціально-економічного управління проходив День відкритих дверей, в рамках якого школярі зустрілися з керівництвом, професорсько-викладацьким складом провідних кафедр, представниками бізнесу, студентами та випускниками факультету, а також взяли участь в олімпіаді “Обираю професію державного службовця” у формі тренувального тестування до ЗНО з предметів:

• історія України [ результати ],

• іноземна мова (англійська) [ результати ],

• математика [ результати ],

• українська мова та література [ результати ].

День відкритих дверей інституту відвідало більше 650 школярів.

День відкритих дверей: [ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ], [ фото 15 ], [ фото 16 ], [ фото 17 ], [ фото 18 ], [ фото 19 ], [ фото 20 ], [ фото 21 ], [ фото 22 ], [ фото 23 ].

Олімпіада: [ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ], [ фото 15 ], [ фото 16 ], [ фото 17 ], [ фото 18 ], [ фото 19 ].

 

12 листопада 2015 р.

професор кафедри соціальної і гуманітарної політики В. В. Сичова в рамках профорієнтаційної роботи ознайомила учнів 11-х класів Харківської гімназії № 86 з умовами вступу до ХарРІ НАДУ при Президентові України; перевагами навчання у нашому закладі; спеціальностями, за якими готують фахівців на факультеті соціально-економічного управління; перспективами працевлаштування, продовження навчання. Запросила учнів на День відкритих дверей 14.11.2015 р.

фото 1 ], [ фото 2 ].

 

12 листопада 2015 р.

слухачі І курсу денної форми навчання факультету підготовки магістрів державного управління в межах опанування навчальних дисциплін «Організаційно-правові засади державного управління» та «Етика державного управлінця» разом доцентом кафедри державного управління, тьютором групи Д-15 Л. В. Набокою і професором кафедри політології та філософії О. М. Крутій провели виїзне заняття на базі Краснокутської районної державної адміністрації Харківської області.

Докладніше ]

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ].

 

12 листопада 2015 р.

професор кафедри регіонального розвитку та місцевого самоврядування Мамонова В. В. та слухач групи ДРУ-15 Завгородній Костянтин факультету підготовки магістрів державного управління Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові провели профорієнтаційний захід у Чугуївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 2.

За сприяння директора школи Салівон Н. В. у межах укладеної Угоди між ХарРІ НАДУ та ЗОШ №2 відбулася зустріч з учнями 11-го класу на предмет участі у Дні відкритих дверей 17 листопада, залучення до віртуального ліцею «Ерудит», Авторської школи для майбутніх лідерів. Проведено профорієнтаційна бесіда з потенційними абітурієнтами, запропоновані наочні інформаційні матеріали щодо вступу до Інституту. Обговорено план заходів щодо реалізації співробітництва кафедри та школи на 2015-2016 навчальний рік.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ].

 

12 листопада 2015 р.

слухачі ІІ курсу денної форми навчання факультету підготовки магістрів державного управління (спеціалізації "Європейська інтеграція в умовах глобального урядування") разом з доцентом кафедри права та європейської інтеграції Н. С. Фесенко у рамках виїзного заняття ознайомилися з діяльністю Центрального державного науково-технічного архіву України.

Директор ЦДНТАУ Є. В. Семенов ознайомив відвідувачів з історією створення установи, проінформував про зв'язки та професійну співпрацю з колегами із країн колишнього СРСР, Європейського Союзу, США, Канади та ін. Заступник директора М. А. Балишев розповів слухачам про систему державних архівних установ України та специфіку формування фондів ЦДНТА України, охарактеризував особливості проходження державної служби в архівних установах. Науковий співробітник архіву А. О. Алексєєнко проінформувала відвідувачів щодо законодавчого забезпечення діяльності архівних установ. Магістранти познайомилися з роботою основних відділів архіву, відвідали архівосховище. Велику зацікавленість наших слухачів викликав показ однією із співробітниць архіву процесу оцифровування документів та подальший механізм збереження оброблених матеріалів.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ].

 

11 листопада 2015 р.

у рамках виїзного заняття студенти 4-го курсу факультету соціально-економічного управління (напрям підготовки 6.030505 «Управління персоналом та економіка праці») відвідали Бізнес Сервіс Центр компанії СанІнБев Україна («SUN InBev Ukraine»).

Виїзне заняття було підготовлене викладацьким складом кафедри управління персоналом та економіки праці: доцентом Ю. Л. Орлом, доцентом Т. В Покотило та старшим викладачем А. А. Смаглюк. Студенти ознайомилися зі структурою, філософією та принципами роботи компанії СанІнБев Україна. Представниками компанії було проведено ділову гру «Цінова стратегія», за підсумками якої студенти групи-переможниці отримали пам’ятні подарунки.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ].

 

11 листопада 2015 р.

професор кафедри соціальної і гуманітарної політики В. В. Сичова провела виїзне семінарське заняття до Харківського художнього музею в рамках навчальної дисципліни «Історія України та української культури» на тему «Особливості розвитку української культури у другій половині ХVII – поч. ХХ ст. Українське культурно-національне відродження» для студентів групи МД-15 факультету соціально-економічного управління. Залучення студентів до проведення екскурсії через захист рефератів сприятиме кращому засвоєнню даної теми. З доповідями виступили В. Мінзер, А. Волобуєва, А. Давидова, О. Котелевська, В. Парадовська, А. Солодун. Інші студенти отримали завдання написати звіт із відвідування художнього музею.

Відвідування художнього музею допомагає студентам усвідомити значущість культурної спадщини України, особистої відповідальності за її збереження та примноження, сприяє вихованню почуттів патріотизму, поваги до національних діячів культури, гордості за свій народ, формуванню культурно-національної ідентичності.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ].

 

10 – 12 листопада 2015 р.

слухачі І курсу денної форми навчання факультету підготовки магістрів державного управління спеціальності «Регіональне управління», слухачі ІІ курсу денної форми навчання факультету підготовки магістрів державного управління спеціалізації «Регіональне управління та місцеве самоврядування», студенти денної форми навчання факультету соціально-економічного управління спеціальності «Управління в сфері економічної конкуренції» і студенти ІІ курсу денної форми навчання факультету соціально-економічного управління взяли участь у виїзних практичних заняттях до столиці нашої держави – міста Києва.

Докладніше ]

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ], [ фото 15 ], [ фото 16 ], [ фото 17 ], [ фото 18 ], [ фото 19 ], [ фото 20 ], [ фото 21 ], [ фото 22 ], [ фото 23 ], [ фото 24 ], [ фото 25 ], [ фото 26 ], [ фото 27 ], [ фото 28 ], [ фото 29 ], [ фото 30 ], [ фото 31 ], [ фото 32 ].

 

10 листопада 2015 р.

у Національній академії державного управління було вперше проведено розширену нараду за участю завідувачів кафедр, керівників структурних підрозділів, координаторів міжнародних проектів і програм Національної академії і її регіональних інститутів.

Наробки ХарРІ НАДУ у сфері міжнародної діяльності, результати реалізації програм колективами Інституту презентувала завідувач сектора міжнародних зв’язків І. Б. Лутовінова

В ході обговорення проектів з Управлінням забезпечення міжнародних зв’язків НАДУ відбувся обмін корисним досвідом: було розглянуто спільні аспекти міжнародного співробітництва регіональних інститутів та академії, проаналізовано проблемні місця й досягнення.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ].

 

09 листопада 2015 р.

викладачі кафедри державного управління Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України у складі зав. кафедри проф. Мартиненка В. М., проф. Коротич О. Б., проф. Нікітіна В. В., доц. Євдокимова В. О. та доц. Щегорцової В. М. провела профорієнтаційний захід у Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 19.

У заході, організованому за сприяння директора школи Задорожної Ольги Михайлівни та заступника директора з навчально-виховної роботи Мацулєвич Ольги Євгенівни, прийняли участь учні 10 та 11-го класів, яким було надано інформацію про спеціальності, за якими готують фахівців у ХарРІ НАДУ, програму проведення Дня відкритих дверей інституту, можливість взяти участь у тренувальному тестуванні до ЗНО, безкоштовно навчатися в Авторській школі та у віртуальному ліцеї «Ерудит», долучитися через участь у конкурсі до Малої академії наук України.

Майбутнім абітурієнтам були розкриті переваги навчання у ХарРІ НАДУ, в тому числі щодо проведення цікавих виїзних занять на базі органів державної влади та місцевого самоврядування різних рівнів, участі студентів у різноманітних міжнародних проектах, перспектив працевлаштування відповідно до отриманого фаху.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ].

 

09 листопада 2015 р.

відбулися урочистості, присвячені Дню української писемності та мови. Студенти й викладачі факультету соціально-економічного управління долучилися до написання Радіодиктанту національної єдності, який у цей день виконують українці всього світу.

Силами учасників художньої самодіяльності проведено театралізоване дійство, у якому взяли участь студенти, слухачі й викладачі інституту. Відбулася презентація вокального ансамблю «Forever young», запальною українською піснею всіх присутніх привітав студент 2 курсу Костянтин Свергун.

Підбито підсумки конкурсу на краще есе «Мова – це наша національна ознака, у мові – наша культура, ступінь нашої свідомості» й нагороджено переможців, якими стали:

– Леонова Наталія Василівна, слухач групи Д-14 (І місце);

– Кот Тетяна Миколаївна, студентка групи УД-2-12 (2 місце);

– Оноша Едуард Віталійович, студент групи УД-2-13 (2 місце);

– Козирєв Євген Олександрович, слухач групи Д-15 (3 місце);

– Обифіст Тетяна Валентинівна, слухач групи З-33 (3 місце);

– Руденко Поліна Олександрівна, студентка групи УД-1-12 (3 місце).

ЗЗа перемогу в I етапі VI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка оголошено подяку студентам Е. Оноші (УД-2-13), П. Руденко (УД-1-12), В. Парадовській (МД-15).

Нагородами відзначені й державні службовці: за краще написання диктанту професійної компетентності Почесну грамоту отримала В. І. Соловей, начальник відділу прийому, розподілу слухачів та зв’язків з випускниками; оголошено подяку К. В. Косухіній, провідному спеціалістові сектора підготовки науково-педагогічних та наукових кадрів.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ].

 

06 листопада 2015 р.

у Харківській міськраді нагородили переможців та лауреатів міського конкурсу «Молода людина року-2015». Вітаємо студентку 4 курсу денної форми навчання факультету соціально-економічного управління Харківського регіонального інституту Національної академії державного управління при Президентові України КУЗЬМІНУ КРИСТИНУ СТАНІСЛАВІВНУ, яка стала лауреатом міського конкурсу «Молода людина року» в номінації «Студент (курсант) вищого навчального закладу III-IV рівнів акредитації». Кубок, диплом та сертифікат на безкоштовне відвідування атракціонів у парку ім. Горького переможцям та лауреатам конкурсу вручили заступник Харківського міського голови з питань сім'ї, молоді та спорту Олександр Попов та начальник управління у справах сім'ї та молоді Костянтин Підгорний. Конкурс «Молода людина року» проводиться управлінням у справах сім'ї та молоді Харківської міської ради з метою підтримки обдарованої і талановитої молоді, заохочення вагомих здобутків молоді в різних сферах суспільного життя, кращих молодих фахівців у виробничій, науковій і творчій діяльності.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ].

 

06 листопада 2015 р.

викладачі, працівники і слухачі факультету магістерської підготовки ХарРІ НАДУ при Президентові України відвідали закриття ХІІ Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини, що відбувався в кінотеатрі "8½". Фестиваль завершився показом фільму Маршалла Каррі "Під прицілом об'єктива". Картина викликала суперечливі емоції в глядачів, але не залишила байдужим нікого. Після демонстрації документального фільму в холі кінотеатру тривало його обговорення з організаторами фестивалю.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ].

 

05 листопада 2015 р.

делегація ХарРІ НАДУ у складі Першого заступника директора Інституту Карамишева Д. В, заступника директора Інституту Золотарьова В. Ф., професора кафедри економічної теорії та фінансів Амосова О. Ю. взяли участь у роботі щорічної науково-практичної конференції за міжнародною участю, яка відбулася в Національній академії державного управління при Президентові України.

Робота пленарного засідання розпочалася з виступу Ю. Ковбасюка, який у вітальному слові акцентував увагу на необхідності перегляду повного спектру діючих програм та їх адаптації до змістовної частини вимог Угоди про асоціацію між Україною і ЄС. Під час пленарного засідання з доповіддю Стандарт підготовки та підходи до формування програми за спеціальністю “Публічне управління та адміністрування” рівня “бакалавр”.

Співорганізаторами заходу виступили Національна академія державного управління при Президентові України, Національне агентство України з питань державної служби, Програма розвитку ООН в Україні, Швейцарсько-український Проект «Підтримка децентралізації в Україні «DESPRO», Проект «Реформа управління на сході України» Німецького Товариства Міжнародного Співробітництва.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ].

 

04 листопада 2015 р.

з нагоди Дня української писемності та мови відбулося підготовлене викладачами кафедри української мови нетрадиційне практичне заняття з курсу «Українська мова (за професійним спрямуванням)». Перед студентами відчинила двері поетична світлиця, у якій проводилося засідання на тему «Поезія – це завжди неповторність, Якийсь безсмертний дотик до душі» (Л. Костенко).

Студенти факультету соціально-економічного управління мали можливість дізнатися багато нового про життєвий і творчий шлях видатних вітчизняних поетів-сучасників, ювілярів 2015 року, – Ліни Костенко та Бориса Олійника. Активну участь у підготовці заняття взяли студенти Ярослав Ланецький, Олексій Писаренко й Анастасія Бочарова.

Тут же прозвучали твори молодих поетів – студентів нашого інституту Тетяни Сипало, Тетяни Кот, Тетяни Зосенко, Вікторії Парадовської, Анастасії Лаптій і викладачів Л. С. Загребельної й В. М. Терещенка.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ], [ фото 15 ], [ фото 16 ], [ фото 17 ], [ фото 18 ], [ фото 19 ], [ фото 20 ], [ фото 21 ], [ фото 22 ], [ фото 23 ], [ фото 24 ].

 

03 листопада 2015 р.

3 листопада в Харківському регіональному інституті Національної академії державного управління при Президентові України відбулося громадське обговорення проекту «Білої книги» з питань електронної демократії. Проект представили члени Робочої групи з розробки урядової політики в сфері розвитку електронного урядування при Віце-прем’єр-міністрові України, викладачі ХарРІ НАДУ Артем Серенок та Олег Конотопцев.

«Біла книга» з питань електронної демократії розроблена «Стратегічною дорадчою групою з питань електронного урядування», створеною засновником Міжнародного фонду «Відродження» Джорджем Соросом для підтримки реформ в Україні. «Біла книга» покликана проголосити основні напрямки державної політики розвитку електронної демократії. Документ містить дороговкази з впровадження електронної участі громадян в урядуванні, доступу до публічної інформації та відкритих даних тощо.

Обов’язковою умовою прийняття «Білої книги» є публічне обговорення проекту цього документу. Саме таке обговорення в Харківській області відбудеться 3 листопада в ХарРІ НАДУ. Аналогічні обговорення найближчим часом пройдуть ще в кількох регіонах Східної України.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ].

 

03 листопада 2015 р.

за доброю традицією, яка склалася в нашій установі, державні службовці, керівництво Інституту й усі охочі написали диктант професійної компетентності. Така акція проведена напередодні Дня української писемності та мови, вона засвідчила шанобливе ставлення до одного із символів нашої держави. Переможці творчого змагання будуть відзначені 9 листопада.

текст диктанту ].

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ], [ фото 15 ].

 

02 – 03 листопада 2015 р.

пройшов тематичний короткотерміновий семінар за темою «Антикризове управління підприємствами» за участю керівників та заступників керівників державних підприємств та акціонерних товариств, де є частка держави.

Під час проведення семінару були розглянуті та обговорені питання щодо перспектив розвитку та виходу на європейській ринок підприємств та наукових установ Харківщини, особливостей антикризового управління підприємствами, причин та наслідків кризових явищ в економіці України, понять та принципів запобігання і протидії корупції.

фото 1 ], [ фото 2 ].

 

01 – 07 листопада 2015 р.

проходив навчальний візит до м. Люблін, Республіка Польща групи науковців та практиків в галузі державного управління та місцевого самоврядування. Захід був організований в рамках програми польського співробітництва для розвитку Міністерства закордонних справ РП - Програма «Підтримка демократії» STUDY TOURS TO POLAND.

Від ХарРІ НАДУ участь у візиті взяли професор Бульба В. Г., доценти Кулініч О. В., Меляков А. В., аспірант Ричкіна Л. В., слухачі Верниченко І. М., Орлова Т. В. Під час подорожі учасники мали можливість ознайомитися з особливостями соціально-економічного, науково-технічного, історико-культурного розвитку Люблінського воєводства, поспілкуватися з представниками органів влади різних рівнів. Окрему увагу було приділено вивченню досвіду роботи провідних польських громадських організацій, зокрема Фундації Ініціатив Менеджерських, м. Люблін.

фото 1 ], [ фото 2 ].

 

 

Copyright © 2005 – 2019 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.