Архів новин


Листопад 2014 р.

 

Докладніше Конкурсні номінації Офіційні вітання Підсумки і резолюція

 

Відкриття виставки ] [ Пленарне засідання ] [ Презентації ]
Конференція ] [ Конференція донорів ] [ Майстер-класи ]
Закриття виставки ]

 


 

Дорогі студенти, слухачі!

 

Сердечно вітаю вас із Днем студента. Цей день – уособлення нездоланної жаги сучасної молоді до набуття знань, до самовдосконалення, до формування себе як особистості, як гідного члена студентського братства, як справжнього громадянина нашої Батьківщини.

 

Бажаю кожному з вас здоров’я, сили, наснаги, творчих злетів, наполегливості у подоланні труднощів, радісних міттевостей студентського життя, особистого щастя !!!

 

Людмила Бєлова

 


 

Вітаємо студентку 5 курсу факультету соціально-економічного управління Олену Сороку, якій відповідно до Указу Президента України від 7 листопада 2014 року № 860 призначено стипендію Президента України за перемогу в ІV Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Висловлюємо щиру подяку доценту кафедри української мови нашого інституту Л. С. Загребельній, яка готувала переможницю до участі в конкурсі.

фото 1 ]

 


 

Протягом жовтня-листопада 2014 року в Інституті була проведена акція «Вища школа Харківщини – шкільним бібліотекам Луганської та Донецької областей», мета якої – поповнення бібліотечного фонду загальноосвітніх шкіл. Було зібрано 236 примірників книг: це навчальна, художня, пізнавальна та прикладна література для дітей молодшого та старшого шкільного віку.

Дякуємо всім, хто допоміг дітям Луганської, Донецької областей та підтримав їх в їхньому бажанні навчатися!

 


 

28 листопада

студенти факультету соціально-економічного управління під керівництвом доцента кафедри регіонального розвитку та місцевого самоврядування Решевець О.В. та старшого викладача кафедри економічної політики та менеджменту Гнатенко А.І. прослухали лекцію Томаса Палмера на тему: «Моральність капіталізму», що відбулася в Харківському національному університеті ім. В. Н. Каразіна.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ],

 

25 листопада

представники благодійних фондів "Ренесанс", "Берегиня Сходу" та Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України відвідали військовий мотострілковий батальйон № 22 під Чугуївим та передали бійцям 100 зимових бушлатів, які були придбані за гроші, виручені під час благодійного аукціону в межах акції "Борімося-поборемо! Нам Бог помогає".  Бушлати були названі керівництвом батальйону як одна з речей першої необхідності для бійців в умовах морозів.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ].

 

25 листопада

у рамках обласного конкурсу для дітей та молоді "Місцеве самоврядування - це ми!" серед студентських команд було проведено інтелектуальний турнір "Брейн-ринг" на знання основ місцевого самоврядування.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ].

 

25 листопада

професор кафедри соціальної і гуманітарної політики В. В. Сичова виступила з доповіддю на науково-практичній конференції «Гендерна політика: сутність, механізми реалізації», яку проводив Департамент соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації для державних службовців районних державних адміністрацій та посадових осіб місцевого самоврядування міст обласного значення Харківської області, які працюють у сфері реалізації соціальної політики.

В обговоренні взяли участь заступник директора Департаменту – начальник управління праці й зайнятості Т. М. Печура, перший заступник Голови Об'єднання профспілок Харківської області С. Г. Волков, керівник Секретаріату спільного представницького органу сторони роботодавців Харківської області В. В. Григор'єв, начальник відділу організації профорієнтації Харківського обласного центру зайнятості Н. П. Пачуха, представники центрів гендерної освіти вищих навчальних закладів м. Харкова.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ].

 

24 листопада

між збірними командами викладачів, аспірантів, слухачів магістерської підготовки та студентів факультету соціально-економічного управління відбулася інтелектуальна гра "Брейн-Ринг".

Вітаємо команду викладачів (капітан Рещевець О. В.) з перемогою!

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ].

 

22 листопада

В день пам’яті жертв Голодомору студенти, слухачі та викладачі Інституту на чолі з директором Бєловою Л. О. Взяли участь у Ході та вшанували жертв цієї страшної трагедії покладанням квітів у Меморіальному комплексі пам’яті жертв Голодомору в Україні. Викладачі та студенти взяли участь у Всеукраїнській акції «Запали свічку» – вогні пам'яті загорілися у вікнах Інституту.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ].

 

21 листопада

професорсько-викладацький склад, слухачі та студенти відзначаючи День гідності долучились до перегляду фільму "Євромайдан. Чорновий монтаж", альманаху трьох місяців революції гідності. Фільм поєднав в собі роботи багатьох молодих українських режисерів, які знімали події на Майдані - як щоденне життя, так і найгарячіші моменти.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ].

 

21 листопада

професор кафедри соціальної і гуманітарної політики В. В. Сичова в рамках навчальних дисциплін «Культурологія», «Історія української культури» організувала відвідування Харківського академічного театру музичної комедії студентами першого курсу денного відділення факультету соціально-економічного управління з метою поглибленого вивчення теми «Тенденції розвитку світової і української культури в другій половині ХХ ст.». Студенти слухали рок-оперу О. Рибнікова, А. Вознесенського «Юнона» і «Авось». Вони отримали завдання виконати творчі індивідуальні роботи. Така форма заняття допомагає перевірити та закріпити отримані знання, сприяє естетичному вихованню.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ].

 

20 – 21 листопада

на базі Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулися заходи міжнародного проекту «Польський досвід системних змін. Практичні імплікації для України».

В дебатах та тренінгу з питань децентралізації влади в Україні взяли участь керівники органів місцевого самоврядування Харківського регіону. Учасників заходів привітали: від ХарРІ НАДУ перший заступник директора – О. Ю. Амосов, від «Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області» – депутат Харківської обласної ради Л. П. Немикіна

[ докладніше про тренінг ]

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ].

 

Директор інституту Л. Бєлова провела зустріч з учасниками Проекту, під час якої обговорювалися перспективи подальшого співробітництва.

Також учасники Проекту взяли участь у заходах інституту, присвячених Дню пам’яті жертв Голодомору.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ].

 

20 листопада

напередодні Дня пам'яті жертв Голодоморів, студенти факультету соціально-економічного управління відвідали Харківський історичний музей. Адміністрація музею організувала для молоді перегляд кінофільму «Голодомор на Харківщині 1932-1933 рр.» та ознайомила з відповідною тематичною експозицією, що викликало неабияку зацікавленість та живий інтерес з подальшим обговоренням.

А в цей час інші студенти факультету разом з викладачами проф. Сичовою В. В., доц. Поступною О. В. та деканом факультету доц. Минком П. Є. після перегляду фільму «Жернова» обмінялися думками.

[ перелік заходів до Дня пам'яті ]

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ], [ фото 15 ].

 

20 листопада

о 14:50 відбулося засідання Експертної ради Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.

[ порядок денний ]

 

 

19 листопада

почалося викладання навчальної дисципліни «Прогнозування розвитку територій», розробленої в рамках реалізації спільного проекту НАДУ та Конференційної ради Канади. Дисципліну включено як факультативну для групи спеціалізації «Регіональне управління та місцеве самоврядування» факультету підготовки магістрів державного управління денної форм навчання. 19 листопада завідувач кафедри економічної політики та менеджменту проф. М. А. Латинін прочитав лекції з питань демографічного та економічного прогнозування, а професор кафедри регіонального розвитку те місцевого самоврядування проф. В. В. Мамонова – з питань бюджетного прогнозування та бенчмаркінгу в управлінні розвитком території. 21 листопада професор М. А. Латинін провів практичне заняття з розробки окремих елементів моделі демографічного прогнозування.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ].

 

19 листопада

В межах виїзного заняття слухачі ІІ курсу спеціалізації «Соціальної і гуманітарної політики» денної форми навчання факультету підготовки магістрів державного управління разом з професором кафедри соціальної і гуманітарної політики Л. О. Бєловою відвідали Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти, де відбулось розширене засідання колегії Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ].

 

19 листопада

професор кафедри соціальної і гуманітарної політики д.держ.упр., проф. В. В. Сичова провела відкрите семінарське заняття з дисципліни «Історія української культури» за темою «Політична культура в Україні» в групі МД-14 факультету соціально-економічного управління.

У ході семінарського заняття комбінованого типу використовувалися елементи вивчення нового матеріалу, «симпозіуму», «круглого столу», кейс-стаді. Наприкінці семінарського заняття студенти зрозуміли сутність та особливості політичної культури в Україні; з'ясували вплив політичної культури суспільства на політичні процеси, а також вплив сучасних політичних партій на формування політичної культури українського суспільства; висловили припущення щодо можливих тенденцій трансформації політичної культури в Україні. Була досягнута виховна мета заняття: студенти усвідомили значення політичної культури, культурної ідентичності для об'єднання українського суспільства.

Відкрите семінарське заняття відвідали декан факультету підготовки магістрів державного управління проф. В. Г. Бульба, завідувач сектору організації вечірньої форми навчання факультету підготовки магістрів державного управління проф. В. Е. Лунячек, завідувачі кафедр проф. Д. В. Карамишев, проф. О. В. Орлов, професор кафедри державного управління доц. В. В. Нікітін.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ].

 

18 листопада

Харківська обласна рада разом з Інститутом провели другий тур обласного конкурсу «Кращий працівник місцевого самоврядування». У конкурсі прийняло участь 49 посадовців місцевого самоврядування Харківської області. Відкрили конкурс перший заступник голови Харківської обласної ради – Олена Петрівна Олешко та перший заступник директора Інституту – Амосов Олег Юрійович.

Конкурс пройшов у таких номінаціях: кращий голова районної ради; кращій селищний, міський (міста районного значення) голова; кращий сільський голова; краща посадова особа сільської, селищної, міської ради; краща посадова особа виконавчого апарату районної ради.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ].

 

Для школярів в рамках обласного конкурсу "Місцеве самоврядування – це ми!" проходила Олімпіада з питань теорії та практики організації місцевої влади.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ].

 

17 листопада

проходила зустріч слухачів та професорсько-викладацького складу з Генеральним консулом Республіки Польща в Харкові Станіславом Лукасіком.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ].

 

 

17 листопада

на факультеті соціально-економічно управління в рамках святкування Дня студента відбулося проведення інтелектуально-розважальної гри «Квест».

Студенти поринули із задоволенням в пригодницьку гру, що потребувала від них розв’язання низки завдань, необхідних для отримання підказок з метою роз шифровки кодового слова.

Учасниками стали 4 команди, які проявили витривалість та ерудицію під час гри, що стала запорукою перемоги. І місце посіла команда студентів 1 курсу, ІІ місце – команда студентів 3 курсу, ІІІ місце – команда студентів 5 курсу. Найкмітливіший студент 1 курсу групи МД-14 Ярошевич Олександр був нагороджений почесними подарунками від Директора Інституту за високий рівень проявленої ерудиції під час змагань.

Всі учасники гри отримали величезне задоволення, солодкі подарунки і натхнення для майбутніх перемог.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ].

 

15 листопада

представники благодійних Фондів «Ренесанс» та «Берегиня Сходу» спільно з Харківським регіональним інститутом державного управління відвідали військову частину на Ізюмщині, в який перебувають декілька підрозділів Нацiональної Гвардії та передали 100 комплектів термобілизни, які були придбані на суму 25 тис грн., за гроші, виручені під час благодійного аукціону в межах акції "Борімося-поборемо! Нам Бог помогає". Зустріч, з хлопцями, що охороняють наші кордони, пройшла в теплій обстановці, солдати показали умови свого життя, пригощали чаєм та навіть продемонстрували капличку.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ].

 

15 жовтня – 15 листопада

Латинін Микола Анатолійович, завідувач кафедрою економічної політики та менеджменту Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові Україна пройшов стажування в Університеті Центральної Азії (м. Бішкек, Киргизька Республіка), а також виступив з відкритими лекціями в Університеті Центральної Азії та в Міністерстві економіки Киргизської Республіки. Під час стажування ознаймився із роботою Школи професійної і непреривної освіти та будівництвом кампусу Університету в м. Нарин.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ].

 

14 листопада

професор кафедри соціальної і гуманітарної політики В. В. Сичова провела виїзне семінарське заняття до Харківського історичного музею в рамках навчальної дисципліни «Історія України» на тему «Україна та українці у Другій світовій війні (1939-1945 рр.)» для студентів групи МД-14 першого курсу денного відділення факультету соціально-економічного управління за напрямом «Менеджмент».

Семінарське заняття проходило у формі екскурсії-бесіди з захистом студентських рефератів як складової обговорення ключових питань. Свої індивідуальні роботи представили 3 студенти (Т. Зоценко, В. Макаренко, О. Ярошевич). Інші студенти отримали завдання написати звіт з відвідування історичного музею з відповідями на 4 питання за темою семінару.

Відвідування історичного музею було присвячене 70-річчю звільнення України від німецьких загарбників, переслідувало мету на прикладі боротьби харків'ян за рідне місто згадати великий подвиг українського народу у боротьбі з нацизмом, віддати шану учасникам війни. Це сприятиме патріотичному вихованню, усвідомленню необхідності захисту Вітчизни.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ].

 

13 листопада

у рамках дисципліни «Організаційно-правові засади державного управління»завідувачем кафедри державного управління Мартиненко В. М., доцентами Набокою Л. В. та Євдокимовим В. С. було проведене виїзне заняття зі слухачами 1 курсу денної форми навчання факультету підготовки магістрів державного управління, яке відбулося на базі прес-центру Департаменту масових комунікацій Харківської обласної державної адміністрації. Під час заняття відбулася зустріч з директором Департаменту Ярошенком Є. С. у ході якої слухачі були ознайомлені зі структурою Департаменту, його функціями та обов’язками, а також мали змогу отримати відповіді на запитання, що їх цікавили.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ].

 

13 листопада

у рамках акції «Спілкуємось зі світом іноземними мовами» у ХарРІ НАДУ було проведено майстер-клас завідувача кафедри іноземних мов Шура Валерія Матвійовича за методикою масового навчання зі старшокласниками усіх шкіл міста з метою підвищення їх зацікавленості у вивченні іноземної мови та наближенні до європейських культурних цінностей.

Також перед школярами виступили заступник директора Володимир Золотарьов, декан факультету соціально-економічного управління Петро Минко, професор кафедри права та європейської інтеграції Володимир Стрельцов, які надали інформацію про навчання в ХарРІ НАДУ.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ].

 

13 листопада

в режимі відеоконференції відбулася експертна зустріч представників навчальних закладів за участю Міністерства освіти і науки України на тему "Імплементація Закону України «Про вищу освіту» у новій редакції". Модерувала зустріч - перший заступник Міністра освіти і науки Інна Совсун.

У харківській студії в зустрічі взяли участь директор департаменту науки і освіти Анатолій Бабічев, ректори ВНЗ та директори коледжів області.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ].

 

13 листопада

у залі № 1 проходив круглий стіл з питань підтримки малого та середнього бізнесу у виході на ринки ЄС у рамках Угоди про Асоціацію України з ЄС. Віктор Мазарчук, аналітик фонду «Відкритий Світ» розповів про можливості та напрями підтримки експортерів органами місцевої влади. Проект реалізується за підтримки Посольства Великої Британії в Україні.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ].

 

11 листопада

представники благодійних фондів "Ренесанс", "Берегиня Сходу" та Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України відвідали військову частину 3005 та передали батальйону, що вирушає в зону АТО, 100 комплектів термобілизни, які були придбані за гроші, виручені під час благодійного аукціону в межах акції "Борімося-поборемо! Нам Бог помогає".

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ].

 

11 листопада

викладачами кафедри права та європейської інтеграції та магістрами ІІ курсу денної форми навчання спеціалізації “Європейське врядування в умовах глобалізації” було проведено тематичний семінар “Європейське свято – День примирення”. Метою проведення семінару було ознайомлення з одним з найпоширених свят європейських держав, обговорення актуальних проблем регіональної безпеки та методів їх вирішення у ХХ ст. та сьогодні, визначення сутності зовнішньої політики України як держави, що стала захисником власного суверенітету та гарантом недоторканості території країн-членів Європейського Союзу.

Під час семінару обговорювалися також питання щодо європейської зовнішної політики на початку ХХ ст., переформатування політичних сил у міжнародному просторі після закінчення Першої світової війни та роль й основні засади Версальсько-Вашингтонської системи світоустрою.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ].

 

08 листопада

Співробітники, викладачі, слухачі та студенти Інституту були присутні на концерті Харківського національного академічного театру опери та балету им. Н. В. Лисенка та отримали можливість взяти участь у феєричному дійстві під назвою “НІЧ в ОПЕРІ”, безпосередньо познайомитися з акторами, режисерами, творчим колективом театру.

 

07 листопада

у Харкові відбувся експертний круглий стіл «Транспарентність земельних відносин та природоохоронних заходів Східної України», у якому приймали участь викладачі к.держ.упр., доц. Кулініч О.В., к.держ.упр. Решевець О.В., ст. викл. Гнатенко А.І. Захід був організований Інститутом сталого розвитку, Регіональним центром міжнародних проектів і програм в партнерстві із Центром регіонального розвитку інформаційних технологій в рамках проекту «Громадська ініціатива «Прозора природа» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Основною метою круглого столу стала презентація та експертне обговорення громадського моніторингу «Транспарентність земельних відносин та природоохоронних програм Східної України» щодо рівня прозорості земельних відносин та природоохоронних заходів, які є невід’ємною частиною реформи із децентралізації влади в Україні. У рамках даного дослідження було обговорено «вузькі місця» українського законодавства, що можуть стати чинником формування прозорості земельних відносинах та природоохоронних програм.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ].

 

07 листопада

за ініціативи Ради молодих учених розпочав свою діяльність Дискусійний майданчик «Introduction: the public administration aspects of political activities in Ukraine». Метою його діяльності є створення умов для розкриття наукового та творчого потенціалу осіб, які навчаються та працюють у нашому Інституті, розвиток державного мислення та навичок для майбутньої діяльності студентів, слухачів, аспірантів і викладачів.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ].

 

06 – 07 листопада

в Харківському національному університеті ім. В. Н. Каразіна відбулась XVIII Міжнародна наукова конференція «Харківські соціологічні читання». У роботі конференції взяли участь співробітники ХарРІ НАДУ: радник директора О. С. Алфьорова, к.держ упр., начальник інформаційно-аналітичного відділу Н. В. Калінкіна, спеціалісти інформаційно-аналітичного відділу А. Г. Герасименко , Л. А. Іванова, А. В. Черноіваненко, к.соц.н., доцент кафедри політології та філософії Котуков О. А. Під час засідання круглого столу «Український виклик: соціологічні інтерпретації» Котуков О. А. виступив з доповіддю «Громадські об’єднання як нові актори соціальних змін в Україні».

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ].

 

05 листопада

у першому залі проходив семінар-тренінг для старшокласників з питань лідерства. Відкрили захід директор Інституту Людмила Бєлова та заступник директора Харківського обласного палацу дитячої та юнацької творчості Тетяна Подберезкіна. Школяри під час тренінгу мали можливість пердставити власні наробки з якостей лідера.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ], [ фото 15 ], [ фото 16 ], [ фото 17 ], [ фото 18 ], [ фото 19 ], [ фото 20 ], [ фото 21 ].

 

05 листопада

в апеляційному господарському суді, доцентом кафедри права та европейської інтеграції Дубовик Катериною Євгенівною зі студентами заочної форми навчання ФС ЕУ було проведено виїзне заняття. Студенти були присутні на засіданнях суду у складі такої колегії суддів: Я. А. Белоусова, Р. А. Гетьман, О. В. Шевель. Найбільш цікавою була справа про банкрутство торгівельної мережі. Після засідання, головні питання щодо роботи суду роз’яснив заступник голови суду Крестьянінов А. А.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ].

 

05 листопада

відбулися урочистості, присвячені Дню української писемності та мови. На великій сцені пройшло театралізоване свято, у якому взяли участь творчі колективи Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого», Харківської національної академії культури, Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди, Харківської гуманітарно-педагогічної академії та нашого інституту.

Були нагороджені переможці конкурсу на кращий твір «Українська мова в моєму житті»:

– Рютіна Альона Сергіївна, слухач групи Д-13 факультету підготовки магістрів державного управління – за І місце;

– Гетьманський Артем Володимирович, слухач групи Д-24 факультету підготовки магістрів державного управління – за ІІ місце;

– Морозова Софія Євгеніївна, студентка групи УД-14 факультету соціально-економічного управління – за ІІІ місце;

– Грушко Євген В’ячеславович, студент групи УД-14 факультету соціально-економічного управління – за ІІІ місце.

Почесні грамоти отримали й державні службовці, які найкраще написали диктант професійної компетентності:

– Білосорочка Світлана Іванівна – провідний спеціаліст загального відділу;

– Бураковська Аеліта Вікторівна – начальник відділу організаційно-методичного забезпечення управління інформатизації навчального процесу;

– Сова Ольга Володимирівна – провідний спеціаліст відділу організації заочної форми навчання факультету підготовки магістрів державного управління.

Фотогалерея ]

 

04 листопада

доцентом кафедри державного управління Єгановим В. В. в межах навчальної дисципліни «Системи технологій в державному управлінні» було проведено відкрите практичне заняття за темою «Виборчі технології як засіб формування органів влади» зі студентами 3 курсу спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування».

Під час заняття, яке проводилося у формі ділової гри, студенти засвоїли послідовність дій щодо формування стратегії та планування здійснення виборчої кампанії, отримали навички щодо організації діяльності команди та оволоділи навичками формування іміджу кандидата.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ].

 

04 листопада

директор Інституту проф. Людмила Бєлова та директор Департаменту освіти Харківської міської ради Ольга Деменко відкрили семінар для керівників середніх загальноосвітніх навчальних закладів міста Харкова за темою "Крокуємо до Європи". Перед присутніми виступили: професор кафедри соціальної і гуманітарної політики Вадим Лунячек з доповіддю "Професійна підготовка керівних кадрів для управління освітою в контексті європейського вибору України", завідувач кафедри іноземних мов Валерій Шур з проблематики масового навчання англійській мові, професор кафедри права та європейської інтеграції Володимир Стрельцов з доповіддю "Освіта протягом життя як пріоритет європейської інтеграції України".

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ].

 

03 – 07 листопада

професор кафедри соціальної і гуманітарної політики В.В. Сичова та доцент кафедри управління персоналом та економіки праці Т.О. Самофалова взяли участь у роботі науково-методичного семінару «Викладання ключових аспектів державно-приватного партнерства» з метою обговорення існуючих практик викладання питань державно-приватного партнерства для подальшого інкорпорування цієї тематики до навчальних дисциплін «Управління соціальним і гуманітарним розвитком», «Корпоративна соціальна відповідальність», «Соціальна політика» для слухачів факультету підготовки магістрів державного управління, а також студентів факультету соціально-економічного управління за напрямом підготовки «Менеджмент», «Управління персоналом».

Семінар проводився на базі офісу навчально-методичного центру «Консорціуму із удосконалення менеджмент-освіти в України» в рамках «Програми розвитку державно-приватного партнерства» Агентства США з міжнародного розвитку за інтерактивною методикою кейс-стаді. Учасників семінару привітали директор «Програми» М. Мюллей, народний депутат України, заступник голови Комітету з питань економічної політики Верховної Ради України К. Ляпіна, менеджер «Програми» О. Маслюківська. Учасники також ознайомилися з методикою викладання дисципліни «Державно-приватне партнерство» доцента кафедри державного управління і місцевого самоврядування Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України Н.В. Піроженко.

Учасники отримали сертифікати та навички проведення тренінгів з питань державно-приватного партнерства.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ].

 

03 листопада

з нагоди Дня української писемності та мови проведено традиційний диктант професійної компетентності.

Бажання взяти участь у цій акції виявили всі державні службовців нашого інституту на чолі з директором. У такий спосіб працівники інституту засвідчили свою повагу до мови, продемонстрували вправність у володінні навичками писемного мовлення.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ].

 

03 листопада

у Харківському господарському апеляційному суді доцентом кафедри права та євроінтеграції Дубовик К. Є., було проведено виїзне заняття із студентами 5 курсу ФСЕУ, групи МД 10. Студенти відвідали засідання суду зі складом такої колегії: Черелняк М. І. – головуючий суддя, Ільїн О. В. – суддя, Пилипенко Н. М. – суддя. Також студенти познайомились та поспілкувалися з головою апеляційного господарського суду – Тихим Павлом Володимировичем.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ].

 

Copyright © 2005 – 2019 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.