Архів новин


Листопад 2013 р.

 

29 листопада

в стінах Інституту за участі політологів та представників громадських організацій Харківщини відбувся круглий стіл «Асоціація України з Європейським союзом: за і проти».

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ].

 

 

29 листопада

професорсько-викладацький склад Інституту взяв участь в урочистій церемонії нагородження переможців ХV обласного конкурсу «Вища школа Харківщини - кращі імена», а також у виставці наукових розробок вчених Харківщини, присвяченій 95-річчю заснування Національної академії наук України.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ].

 

26 – 27 листопада

старшим викладачем кафедри права та європейської інтеграції Дубовик Катериною для студентів ФСЕУ групи МЗ-10 було проведено виїзне заняття у Харківському апеляційному господарському суді та Харківському обласному господарському суді. Під час відвідування студенти мали можливість відвідати судові засідання, ознайомитись із роботою колегії суддів Харківського Апеляційного суду та з роботою суддів обласного господарського суду.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ].

 

26 листопада

о 11.50 в залі №1 відбулась презентація програми "Всесвітні студії" Фонду Віктора Пінчука. Викладачі, слухачі та студенти ознайомились з можливостями навчання на магістерських програмах в кращих університетах світу.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ].

 

23 листопада

в День пам'яті жертв Голодоморів представники Інституту вшанували жертв цієї страшної трагедії покладанням квітів в Парку пам'яті. Викладачі та студенти взяли участь у Всеукраїнській акції «Запали свічку». Також вогні пам'яті загорілися у вікнах Інституту.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ].

 

22 – 24 листопада

у м. Київ делегація слухачів (членів слухацького самоврядування) Харківського регіонального інституту державного управлiння Нацiональної академiї державного управлiння при Президентовi України спільно з делегаціями Дніпропетровського, Одеського та Львівського регіональних інститутів взяли участь у заходах в рамках Меморандуму про співпрацю органів слухацького самоврядування Нацiональної академiї державного управлiння при Президентові України та її регіональних інститутів.

Під час перебування відбулася нарада-семінар на тему: «Розвиток слухацького самоврядування в НАДУ при Президентові України як елементу демократизації українського суспільства» під головуванням президента Нацiональної академiї Ковбасюка Юрія Васильовича, проведена екскурсія для слухачів до будівлі Верховної Ради України, здійснено зустрічі зі слухацьким активом та науково-педагочними працівниками Нацiональної академiї державного управлiння при Президентові України.

Крім того, за активну участь у реалізації заходів в рамках Меморандуму про співпрацю органів слухацького самоврядування Нацiональної академiї державного управлiння при Президентові України та її регіональних інститутів, високі творчі здобутки Раду слухачів Харківського регіонального інституту державного управлiння було відзначено грамотою президента Нацiональної академiї державного управлiння при Президентовi України.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ].

 

21 – 23 листопада

відбувся візит в рамках співпраці слухацьких рад та ознайомлення з кращим досвідом регіональних інститутів Національної академії державного управління при Президентові України слухачів денної форми навчання факультету державного управління Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України до нашого Інституту.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ].

 

21 листопада

викладачами кафедри права та європейської інтеграції Л.Ю. Величко та Л.М. Сергєєвою в межах навчальної дисципліни «Право у державному управлінні» було проведене виїзне заняття на тему: «Конституційно-правові засади в діяльності органів судової влади» в Червонозаводському міському суді зі слухачами 1-го курсу факультету магістерської підготовки денної форми навчання.

Керівник апарату суду Н.О. Акименко-Євтушенко ознайомила слухачів зі структурою суду, функціями і повноваженнями апарату суду, особливостями документообігу. Судді Шуліка Ю.В. та Нікуліна Л.П. провели оглядову лекцію в якій розповіли про особливості конституційно-правового регулювання організації і діяльності судової гілки влади; принципами судочинства; поділилися своїм практичним досвідом щодо ведення судового процесу. Також слухачі були присутні на судовому засіданні, де розглядалася кримінальна справа.

фото 1 ], [ фото 2 ].

 

21 листопада

доцентом кафедри державного управління Єгановим В.В. на базі підприємства «Порше Центр Харків» в межах модуля «Управління якістю» було проведено виїзне заняття для студентів 5 курсу спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування» на тему «Управління якістю як ключовий елемент підвищення конкурентоспроможності сучасного підприємства».

В процесі проведення заходу студенти ознайомилися із роботою підприємства «Порше Центр Харків» та філософією Dr. Ing. h.c. F. Porsche AG стосовно якості. Представники компанії докладно проінформували студентів стосовно механізму забезпечення виняткової якості продукції та послуг. На всі запитання, які викликали жвавий інтерес у студентської аудиторії представниками «Порше Центр Харків» було надано докладні відповіді.

На прикінці заняття студенти отримали можливість детально оглянути автомобілі представлені в шоу-рум.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ].

 

20 листопада

розпочала роботу Авторська школа, в рамках якої школярі взяли участь в майстер-класах від провідних викладачів Інституту. Одним з результатів цього щотижневого заходу є підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання з географії, історії України, англійської мови, математики, української мови та літератури.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ],

 

18 листопада

викладачами кафедри права та європейської інтеграції Л.М. Сергєєвою та В.Р. Котковським в межах навчальної дисципліни «Основи конституційного права» було проведене виїзне заняття на тему: «Конституційно-правові засади діяльності органів місцевої влади» в Адміністрації Дзержинского району ХМР зі студентами 2-го курсу факультету соціально-економічного управління.

Щерба Анна Вікторівна, заступник голови адміністрації району з організаційних питань Адміністрації Дзержинського району Харківської міської ради ознайомила студентів зі конституційно-правовими засадами організації та діяльності органів місцевої влади, структурою, функціями і повноваженнями, особливостями документообігу.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ],

 

16 листопада

На факультеті соціально-економічного управління проходив День відкритих дверей, в рамках якого школярі зустрілися з керівництвом, професорсько-викладацьким складом провідних кафедр, представниками бізнесу, студентами та випускниками факультету, а також взяли участь в олімпіаді “Обираю професію державного службовця” у формі тренувального тестування до ЗНО з предметів:

• географія,

• історія України,

• іноземна мова (англійська),

• математика,

• українська мова та література.

День відкритих дверей інституту відвідало більше 930 школярів.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ], [ фото 15 ], [ фото 16 ], [ фото 17 ], [ фото 18 ], [ фото 19 ], [ фото 20 ], [ фото 21 ], [ фото 22 ], [ фото 23 ], [ фото 24 ], [ фото 25 ], [ фото 26 ], [ фото 27 ], [ фото 28 ], [ фото 29 ], [ фото 30 ], [ фото 31 ].

 

14 листопада

відбулися урочистості з нагоди Міжнародного Дня Студента.

З привітанням до студентів та викладачів Інституту звернувся перший заступник директора закладу Олег Юрійович Амосов. Про історію виникнення міжнародного Дня Студента розповів студент 1-го курсу Едуард Оноша.

Про перспективи розвитку студентського самоврядування в Інституті розповіли голова студентської ради Ганна Яковенко та її заступник Олександр Ященко.Відбулася прес-конференція викладачів.

З власними віршами виступили студентки 2-го курсу Тетяна Сипало та Юлія Мирошниченко. Студенти 1-го та 2-го курсів підготували хореографічну композицію «Боротьба добра зі злом». Урочистості завершились веселим студентським конкурсом «Сюрприз», переможці якого отримали «солодкі» нагороди.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ].

 

11 листопада

відбулося свято до Дня української писемності та мови. Кафедрою української мови було підготовлено радіогазету та святковий концерт, на якому виступили слухачі, студенти, викладачі, танцювальний колектив Валківського районного будинку культури. Було нагороджено грамотами переможців конкурсу на кращий твір під девізом: «Українська мова в моєму житті»:

– Городніченка Дениса Володимировича, студента групи УД-1-12 факультету соціально-економічного управління – за І місце;

– Чешкалу Людмилу Анатоліївну, слухача групи Д-23 факультету підготовки магістрів державного управління – за ІІ місце;

– Резниченко Ганну Сергіївну, студентку групи УД-1-12 факультету соціально-економічного управління – за ІІІ місце;

– Сипало Тетяну Вадимівну, студентку групи УД-1-12 факультету соціально-економічного управління – за ІІІ місце.

На сцені виступило більше 50 слухачів і студентів.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ].

 

8 листопада

8 листопада викладачі Інституту Денис Тимоха та Володимир Стрельцов взяли участь у Міжнародному тренінговому семінарі для науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів «Освітні ініціативи викладачів» (ТЕІ), що проходив за підтримки корпорації Майкрософт.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ].

 

8 листопада

доцент кафедри політології та філософії Левченко Наталія Вікторівна в рамках дисципліни «Етнополітичні процеси і конфлікти в сучасній Україні» організувала для слухачів факультету підготовки магістрів державного управління (спеціалізація «Політичні інститути і процеси») виїзне заняття до Харківської обласної державної адміністрації де в прес-центрі відбувся круглий стіл Департаменту масових комунікацій ХОДА з представниками національно-культурних товариств та об’єднань Харківської області.

Під час круглого столу були розглянуті питання щодо проекту Розділу сприяння розвитку національно-культурних товариств Харківської області, яка включена в Програму розвитку та підтримки громадянського суспільства. Також учасники заходу обговорили питання щодо проведення щорічного мандрівного фестивалю «Слобожанський віночок», Міжнародного дня толерантності в Харківській області та організації спільними зусиллями секції національно-культурних товариств і об’єднань регіону в рамках фестивалю «Харківська сирень».

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ].

 

8 листопада

доцентом кафедри державного управління Єгановим В.В. проведено профорієнтаційну роботу з учнями 10-11 класів шкіл Кегичівського району Харківської області.

Під час зустрічі учням Кегичівського ліцею, Чапаєвської та Медведівської шкіл було представлено розгорнуту інформацію щодо основних напрямів підготовки студентів і слухачів у ХарРІ НАДУ. Основні запитання, що ставилися школярами, стосувалися складання ЗНО, прийому на навчання та сфер працевлаштування випускників інституту.

На всі запитання, поставлені учнями, було надано докладні відповіді.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ].

 

7 листопада

Харківською обласною радою спільно з Харківським регіональним інститутом державного управління Національної академії державного управління при Президентові України було проведено заключний тур обласного конкурсу «Кращий працівник місцевого самоврядування».

Шістдесят дев’ять посадових осіб змагалися за наступними номінаціями «Кращий сільський голова», «Кращий селищний, міський (міста районного значення) голова», «Кращий міський голова», «Кращий голова районної ради», «Краща посадова особа сільської, селищної, міської ради», «Краща посадова особа виконавчого апарату районної ради».

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ].

 

7 листопада

доцентом кафедри права та європейської інтеграції Т.В. Ковальовою було проведене виїзне заняття на тему «Реалізація Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції" в діяльності органів судової влади» в Харківському окружному адміністративному суді зі слухачами 2-го курсу факультету магістерської підготовки заочної форми навчання.

Керівник апарату суду В.В. Лисенко ознайомила слухачів зі структурою адміністративного суду, функціями і повноваженнями апарату суду, особливостями документообігу, у тому числі й електронного, заходами, спрямованими на усунення корупційних ризиків у роботі суду й забезпечення прозорості судового процесу. В.В. Лисенко поділилася зі слухачами досвідом організації роботи суду у США, де проходила стажування, розповіла про створення юридичної клініки при Харківському окружному адміністративному суді, у якій студенти Національної юридичної академії ім. Ярослава Мудрого надають первинну правову допомогу. Також слухачі були присутні на судовому засіданні, у якому розглядався спір між товариством з обмеженою відповідальністю і районною податковою інспекцією.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ].

 

6 листопада

група слухачів 2 курсу денної форми навчання факультету підготовки магістрів державного управління спеціалізації «Політичні інститути та процеси» на чолі з професором кафедри політології та філософії д.держ.упр., доц. Солових В.П. провели виїзне заняття у Первомайській районній державній адміністрації.

Слухачі ознайомились з роботою структурних підрозділів РДА, зустрілись із заступником Голови райдержадміністрації Бомко Іриною Володимирівною, взяли участь у відеоконференції між Первомайською РДА та студією Харківської обласної державної адміністрації.

Також було проведено зустріч з керівником загального відділу Первомайської РДА Усатенко Надією Михайлівною, а з роботою відділу ведення Державного реєстру виборців Первомайського району слухачів ознайомив начальник відділу Микола Іванович Бакаєв.

Після офіційної частини слухачі продовжили ознайомлення з Первомайським районом: відвідали Олексіївську фортецю та краєзнавчий музей в селі Верхній Бишкін, де зібрано експонати стародавніх культур цієї території. Дізнались про кропітку працю директора музею, Лілії Тихонівни, яка збирає та відновлює пам'ять про людей, що воювали та допомагали військам на цій території підчас Великої Вітчизняної Війни.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ].

 

6 листопада

доцентом кафедри права та європейської інтеграції Т.В. Ковальовою було проведене виїзне заняття на тему «Заходи щодо запобігання і протидії корупції в органах місцевого самоврядування» в Адміністрації Ленінського району м. Харків зі слухачами 2-го курсу факультету магістерської підготовки заочної форми навчання. Голова Адміністрації М.С. Мусєєв і заступник голови О.В. Гунбіна ознайомили слухачів з історією району, основними напрямами діяльності адміністрації, проблемами і здобутками. Слухачі відвідали підготовлений до відкриття Центр надання адміністративних послуг. Директор Центру В.В. Китайгородська розповіла про послуги, які надаватимуться Центром, організацію роботи консультантів та адміністраторів, порядок звернення громадян до Центру. Основною метою роботи Центру є якісне надання адміністративних послуг населенню, забезпечення зручності у їх отриманні, прозорість адміністративної процедури, запобігання корупційним ризикам.

Також слухачі відвідали громадську приймальню мера м. Харків Г.А. Кернеса в Ленінському районі.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ].

 

У межах підготовки до Дня відкритих дверей Інституту співробітники управління координації наукових досліджень та інформаційно-аналітичної роботи Приживара С.В. і Черноіваненко А.В. здійснювали профорієнтаційну роботу в середніх загальноосвітніх закладах м. Харкова.

З 5 по 14 листопада було організовано роботу з 9 школами у різних районах міста. Під час зустрічей учням випускних класів доведена інформація щодо змісту освітньої діяльності закладу, наукових, виховних та культурних програм, які реалізуються у межах підготовки студентів та слухачів на факультетах соціально-економічного управління та підготовки магістрів державного управління.

За домовленістю із керівництвом середніх загальноосвітніх закладів прийнято рішення щодо продовження щільної співпраці з ХарРІ НАДУ в межах профорієнтаційної роботи із майбутніми абітурієнтами.

Окремий інтерес з боку учнів випускних класів було проявлено до таких комунікативним заходам, як Авторська школа, Інтерент-олімпіада, Кубок «Що? Де? Коли?» та ін. Упродовж спілкування із учнями було виявлено найбільш вагомі фактори, що впливають на вибір майбутньої професії і спеціальності, серед яких можна виділити: можливість стажування за кордоном, майбутнє працевлаштування, можливість продовжувати навчатись за магістерськими програмами, а також якість знань, які можна отримати під час навчання в ХарРІ НАДУ. На всі запитання, поставлені учнями, було надано докладні відповіді.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ].

 

5 листопада

о 15:00 у Великій залі відбулися загальні збори трудового колективу Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ].

 

05 листопада, в Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України з нагоди Дня української писемності та мови проведено традиційний диктант професійної компетентності.

Бажання взяти участь у цій акції виявили всі державні службовців нашого інституту на чолі з директором. У такий спосіб працівники інституту засвідчили свою повагу до мови, продемонстрували вправність у володінні навичками писемного мовлення.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ].

[ текст диктанту ]

 

5 листопада

доцентами кафедри державного управління Єгановим В.В. та Дідок Ю.В. було проведено профорієнтаційну роботу з учнями 10-11 класів шкіл Куп’янського та Дворічанського районів Харківської області.

Під час проведення роботи усіх присутніх було проінформовано стосовно основних напрямків підготовки студентів і слухачів у ХарРІ НАДУ. Живий інтерес аудиторії викликали можливість працевлаштування в органах влади після отримання диплому про повну вищу освіту а також поглиблене вивчення іноземних мов в процесі навчання. Цікавилисяnbsp;школярі й умовами проживання в гуртожитках та активністю студентського життя у ХарРІ НАДУ. На всі запитання, поставлені школярами, було надано докладні відповіді.

 

1 листопада

доцентами кафедри права та європейської інтеграції С.М.Клімовою і Т.В.Ковальовою проведено теоретичний семінар на тему «Діяльність органів влади щодо запобігання і протидії корупції». У заході взяли участь посадові особи органів державної влади – Служби безпеки України, Департаменту фінансів ХОДА, Головного управління Міндоходів і зборів у Харківській області, Головного управління юстиції в Харківській області. На семінарі було розглянуто заходи і механізми запобігання і протидії корупції у сфері публічних фінансів, територіальних підрозділах Міндоходів і зборів, порядок ведення Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення, діяльності органів, діяльність Служби безпеки України щодо виявлення і протидії корупції.

програма семінару ]

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ].

 

28 жовтня – 02 листопада

під час візиту до України, в Інституті перебувала делегація Тяньцзінської Адміністративної Академії (КНР). Відповідно до програми перебування, 29 жовтня було проведено зустріч з професорсько-викладацьким складом Інституту та круглий стіл за темою "Модернізація системи державного управління: порівняльний аналіз досвіду Народної Республіки Китай та України".

Тяньцзінську Адміністративну Академію представляли:

Лі Ядун – проректор Тяньцзіньської Адміністративної Академії (ТАА), професор;

Чжен Хайфен – професор кафедри державного управління ТАА;

Сунь Юнсін – доцент, доктор, кафедра права ТАА;

Ван Юань – доцент, кафедра економіки ТАА;

Шуан Янчжен – редактор, доктор, редакційний відділ журналу ТАА;

Лі Дзiалунь – лектор ТАА.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ].

 

Copyright © 2005 – 2019 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.