Архів новин


Листопад 2012 р.

 

30 листопада

викладачі Інституту взяли участь у другій щорічній науково-практичній конференції за міжнародною участю «Технології забезпечення якості освіти в державному управлінні: виклики сьогодення», яка проходила в Національній академії державного управління при Президентові України в рамках Проекту РЕОП. Учасники виступили з доповідями на тематичних секціях та провели майстер-класи.

докладніше ]

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ].

 

29 листопада

пройшли змагання з брейн-рингу серед команд вузів Харківщини на знання українського та європейського законодавства у сфері місцевого самоврядування, кращих практик належного врядування. Організаторами гри були: Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області та видавничий дім "Фактор". Виступаючи від імені організаторів В.Дягілєв зазначив, що «брейн-рінг – одна з номінацій запропонована молоді в рамках конкурсу «Місцеве самоврядування – це ми!». Переможцем стала команда «МЕРС» Харківського національного університету внутрішніх справ, друге місце - команда «Лекс» Харківського національного педагогічного університету ім. Г.С. Сковороди.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ].

 

29 листопада

Міністерство оборони України для роз’яснення та обговорення пріоритетів урядової політики, цілей і змісту соціально-економічних реформ проведило в режимі відеоконференцзвязку зустріч на тему "Збройні Сили України: шляхом реформування і розвитку"

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ].

 

27 листопада

відбувся обласний конкурс для дітей та молоді «Місцеве самоврядування - це ми!», відповідно до рішення Правління Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області. Метою конкурсу є популяризація й інформування молоді про роль та специфіку діяльності органів місцевого самоврядування. Проведенню конкурсу сприяли Харківська обласна рада, Офіс Ради Європи в Україні, видавничий будинок «Фактор», Харківська Асоціація дитячої екранної творчості «Дитятко», а також кафедра регіонального управління та місцевого самоврядування ХарРІ НАДУ.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ].

 

26 листопада

відбулася зустріч з делегацією Уряду провінції Чжецзян Китайської Народної Республіки, яку очолював директор Департаменту контролю уряду цієї провінції Хун Цюпін.

докладніше ]

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ].

 

23 листопада

відбулося засідання Загальних зборів Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області. До складу Асоціації входить 450 рад різного рівня, що складає 92,6% від загальної кількості. Президент Асоціації, голова обласної ради Сергій Чернов, розпочинаючи захід, зосередився на підсумках роботи у 2012 році та планах на 2013 рік.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ].

 

22 листопада

О 1450 в Залі засідань Спеціалізованої вченої ради відбулося засідання Експертної ради ХарРІ НАДУ.

[ порядок денний ]

 

 

19-23 листопада

перші заступники голів райдержадміністрацій Луганської, Полтавської, Сумської та Харківської областей підвищували рівень професійної компетентності на короткотерміновому тематичному семінарі за темою «Запобігання проявам корупції в органах влади».

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ].

 

21 листопада

викладачі кафедри політології та філософії доц. Віра Діуліна та доц. Віталій Солових провели профорієнтаційну зустріч з учнями випускних класів Первомайської гімназії № 3 та СШ № 5 і № 6. Державні службовці Первомайської районної державної адміністрації та посадові особи Первомайської міської ради поділились із школярами професійним досвідом служіння народу України.

 

21 листопада

під головуванням президента Академії Юрія Ковбасюка у форматі відеоконференції проходило обговорення питань міжнародної діяльності ’в системі НАДУ. Основний акцент було зроблено на розробці стратегії діяльності за цим напрямом з метою розвитку всієї системи професійного навчання.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ].

 

20 листопада

відбувся інтенсивний тематичний семінар-тренінг “Запобігання та протидія проявам корупції в органах влади” для державних службовців територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади в Харківській області.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ].

 

11-15 листопада

завідувач кафедри політології та філософії В.Б. Дзюндзюк, завідувач сектора міжнародних звязків І.Б. Лутовінова, слухачі факультету підготовки магістрів державного управління та аспіранти Інституту брали участь в програмі академічного візиту «Освітні перспективи», який був організований Інститутом міжнародної академічної та наукової співпраці з метою популяризації академічної мобільності українців на арені міжнародної освіти.

докладніше ]

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ].

 

16 листопада

було проведено виїзне заняття зі слухачами факультету підготовки магістрів державного управління у Регіональному відділенні Фонду державного майна України по Харківській області. Тема виїзного заняття: «Правовий статус Фонду державного майна України». Слухачі отримали унікальну можливість дізнатись про механізм надання державного майна в оренду, про процедуру приватизації в Харківській області, задати запитання провідним працівникам Регіонального відділення..

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ].

 

15 листопада

відповідно до договору про надання навчальних послуг з підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування з питань європейської інтеграції України, укладеного між Харківським регіональним інститутом державного управління Національної академії державного управління при Президентові України та Школою вищого корпусу державної служби відбувся одноденний інтенсивний тематичний семінар "Європейська інтеграція України".

фото 1 ], [ фото 2 ].

 

14 листопада

Кафедрою зовнішньої політики та національної безпеки спільно з програмою Жана Моне було проведено тематичний семінар "Європейське свято – День примирення". Метою проведення семінару було інформування учасників семінару стосовно історичних етапів та передумов появи європейського свята – Дня примирення; обговорення актуальних проблем розвитку взаємовідносин України з Європейським Союзом; ознайомлення слухачів з ключових питань формування та реалізації спільних політик Європейського Союзу, питань розвитку процесів у міжнародному та європейському безпековому просторі.

докладніше ]

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ].

 

13-14 листопада

Відбувся тематичний семінар за обласною програмою "Особливості управління освітою на місцевому рівні" для начальників відділів освіти райдержадміністрацій, виконавчих комітетів міських рад міст обласного значення, адміністрацій районів Харківської міської ради за участю Ростовської В.І. – начальника управління освіти і науки Департаменту науки і освіти Харківської облдержадміністрації та викладачів Інституту.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ].

 

09 листопада

Згідно з Указом Президента України 9 листопада відзначається День української писемності та мови. До цієї дати в Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України пройшла низка заходів.

Так, об 1150 в актовій залі відбувся концерт з нагоди Дня української писемності та мови, вийщла в ефір інститутська радіогазета, а бібліотечний відділ організував виставку видань, підготовлених у нашому інституті.

докладніше ]

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ].

 

08 листопада

Відбувся тематичний семінар-тренінг "Запобігання та протидія проявам корупції в органах влади" для державних службовців територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади в Харківській області.

фото 1 ], [ фото 2 ].

 

08 листопада

Відбулася зустріч слухачів 1 курсу денного факультету магістерської підготовки, студентів 3-4 курсів факультету соціально-економічного управління, аспірантів, польсько-мовних студентів та викладачів з представником Генерального Консульства Польщі в м. Харків, Мариною Мановою та представником польсько-американської комісії Фулбрайта (Варшава), Уршулою Собецькою, Тема зустрічі: "Українсько-польське наукове співробітництво. Польські наукові і стипендіальні програми для студентів та науковців з України".

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ].

 

07-08 листопада

В Інституті проходили науково-практична конференція "Сільський зелений туризм як чинник сталого розвитку регіону" та круглий стіл "Перспективи розвитку зеленого туризму на Слобожанщині". В цих заходах брали участь представники Департаменту економіки і міжнародних відносин, Департаменту у справах сімї, молоді та спорту, Департамент культури та туризму Харківської обласної державної адміністрації, Харківського регіонального відділення Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні, Харківського регіонального фонду підтримки підприємництва, Інституту соціальної політики регіону.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ].

 

07-08 листопада

Відділом підвищення кваліфікації кадрів було проведено тематичний семінар "Бюджетний процес та управління місцевими фінансами" для начальників фінансових управлінь райдержадміністрацій, виконавчих комітетів міських рад міст обласного та районного значення Харківської області. В роботі семінару взяли участь представники Головного фінансового управління Харківської обласної державної адміністрації.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ].

 

02 листопада

У рамках розпочатої Генеральним консулом Польщі у Харкові освітньої програми "Слідами поляків у Харкові" слухачі денної форми навчання факультету підготовки магістрів державного управління та студенти факультету соціально-економічного управління взяли участь у екскурсії по місцях пов'язаних з історією Польщі у м. Харкові, організованою Консулом Анітою Сташкевич.

В рамках екскурсії відвідали Кладовище жертв тоталітаризму у П'ятихатках, місця, де розміщено меморіальні дошки поляків, таких видатних діячів, як С. Потоцький та А. Федоцький; а також музей "Висота Маршала Конєва", у якому проходить виставка "Поляки на фронтах Другої світової війни".

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ].

 

01 листопада

Проведено виїзне заняття з дисципліни "Запобігання та протидія корупції" зі слухачами факультету підготовки магістрів державного управління у Головному управлінні МВС України в Харківській області. Тема виїзного заняття: "Суб'єкти протидії корупції".

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ].

 

Copyright © 2005 – 2019 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.