Архів новин


Листопад 2010 р.

 

30 листопада

Студенти 1-го курсу ФСЕУ зі спеціальності "Менеджмент організацій" провели виїзне заняття з курсу "Історія України" по місцях бойової слави в Харківській області за темою "Україна та українці у Другій світовій війні (1939 – 1945)". Зі своїм викладачем – доцентом кафедри соціальної та гуманітарної політики В.В. Сичовою, – вони побачили фотографії і документи, особисті речі, обмундирування солдат та офіцерів, зразки бойової техніки часів війни, діараму та відеоматеріали "Бій 8 березня 1943 р. у Соколово".

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ],

[ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ],

[ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ], [ фото 15 ]

 

30 листопада

Оновлено:
Графік проведення теоретичних семінарів і попередніх захистів аспірантами і здобувачами ХарРІ НАДУ у грудні 2010 р.
Газета "Державне Будівництво" (номер від 25.11.2010 р.)
Святковий випуск газети "Студентська Хата"

 

26 листопада напередодні Дня пам'яті жертв Голодоморів у слухачі та студети Інституту відвідали меморіали жертв Голодомору на виїзді з Харкова та у молодіжному парку та вшанували жертв цієї страшної трагедії покладанням квітів. Об 11:50 на круглому столі "Минуле заради майбутнього: увічнення памяті жертв Голодомору 1932-33 рр. в Україні" викладачі та слухачі обмінялися думками з приводу можливих проекцій минулих подій на майбутній розвиток нашої держави.

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ],

[ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ],

[ фото 11 ]

 

25 листопада спільно з Харківською обласною державною адміністрацією відбулася IІ міжнародна науково-практична конференція: "Державне регулювання соціального підприємництва та соціально відповідального бізнесу".

В рамках роботи конференції проведено круглий стоіл "Проблеми та перспективи розбудови взаємодії влади, громадськості та бізнесу в сучасних умовах" із залучення представників бізнес структур, громадських організацій та державних установ, а також два секційних засідання:

Секція №1 – "Актуальні проблеми та сучасний стан розвитку соціального підприємництва"

Секція №2 – "Перспективні напрямки розвитку соціальної відповідальності бізнесу"

[ інформаційне повідомлення ]

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ],

[ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ]

 

23 листопада о 1450 у залі № 1 відбулося засідання Вченої ради Інститута.

[ порядок денний ]

 

 

 

17 листопада

Оновлено:
• терміни подання тез та статей до фахових наукових збірників ХарРІ НАДУ на 2011 рік
• зразок оформлення наукової статті

 

17 листопада о 1450 у Залі засідань Спеціалізованої вченої ради відбулося засідання Експертної ради Інститута.

[ порядок денний ]

 

 

 

16 листопада

Студентка 5-го курсу факультету соціально-економічного управління Катерина Кутас виборола перше місце у міському конкурсі студентських наукових робіт в номінації "соціальне партнерство, соціальна політика та соціальний захист".

На урочистому заході, що відбувся 16 листопада 2010 р. у ККЗ «Україна», переможиця отримала від керівників міста почесну грамоту та цінні подарунки.

Вітаємо К. Кутас та її науковго керівника – к.і.н., доц. Мелякова А.В. та бажаємо творчих успіхів!

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ]

 

10 листопада – Всі на толоку!

Слухачі денного факультету магістерської підготовки провели осінню толоку.

Об’єктом для праці було обрано гуртожиток, де проживають більшість слухачів. Весело, з натхненням і бажанням зробити свій дім чистим і красивим, прибрали територію від опалого листя не лише слухачі, які проживають в гуртожитку, а вся дружна родина І курсу під керівництвом першого заступника директора ХарРІ НАДУ Амосова О.Ю. та деканату.

Під час проведення прибирання території панувала дружня атмосфера, лунав сміх та добрі жарти. Свято праці закінчилось спільною вечерею.

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ],

 

9 листопада – Святкуємо День української писемності та мови.

В Інституті стало доброю традицією вшановувати українське слово. Свято мови, одне з наймолодших українських державних свят, відзначається за указом Президента України 9 листопада. Щороку дружна інститутська родина збирається разом, щоб насолодитися красою української мови, величчю української пісні, неперевершеним українським гумором. Ми щиро вітаємо тих, хто якнайкраще виявив себе під час традиційного конкурсу творчих робіт.

Цьогорічна тема: "Українська мова в моєму житті" дала широкі можливості студентам і слухачам для креативного пошуку, що й вилилося в різножанрові твори: есеї, вірші, уявні діалоги, риторичні роздуми, твори-розповіді тощо.

Крім визначення переможців конкурсу, учасники свята мали можливість насолоджуватись власною поетичною творчістю слухачів та студентів, а також декламуванням віршів знаних українських авторів.

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ],

[ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ]

 

4 листопада у Великій залі студенти факультету соціально-економічного управління підготували вітальну програму для викладачів Інституту, в рамках якої проводились конкурси та продемонстровані номери художньої саомдіяльності.

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ],

[ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ]

[ Святковий випуск газети "Студентська Хата" ]

 

Copyright © 2005 – 2019 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.