Архів новин


Листопад 2008 р.

 

27 листопада у Великій залі пройшли урочистості з нагоди 10-річчя створення факультету соціально-економічного управління.

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ],

[ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ].

 

26 листопада о 13.00 у залі №1 відбулися загальні збори аспірантів, докторантів, здобувачів набору 2008 р. Збори проходили за участю наукових керівників, наукових консультантів та завідувачів кафедр ХарРІ НАДУ.

 

З 24 по 28 листопада на факультеті перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів пройшли заняття першого тижня навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації сільських голів Луганської, Полтавської, Сумської та Харківської областей.

В цей період також тривало підвищення кваліфікації соціальних робітників територіальних центрів соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян м. Харкова на госпрозрахунковому тематичному семінарі “Актуальні проблеми реалізації соціальної політики на регіональному рівні”.

 

24-27 листопада для членів тендерних комітетів бюджетних установ пройшов госпрозрахунковий тематичний семінар “Правові та практичні аспекти державних закупівель в Україні”.

 

22 листопада о 15.00 відбулося покладення траурних вінків і квітів в м. Харкові до пам’ятного знаку – Хреста жертвам Голодомору в Молодіжному парку. Після цього працівники Інституту пройшли Скорботною ходою від Молодіжного парку до площі Свободи для участі в загальнонаціональній акції „Запали свічку!” (Площа Свободи як епіцентр організації комуністичним тоталітарним режимом геноциду українського народу. Тут на місці будівлі облдержадміністрації стояв будинок ЦК ВКП(б) України, звідки й пішли партійні директиви. В приміщеннях Держпрому були розташовані наркомати УРСР, які втілювали в життя зловісні плани партії).

 

21 листопада - заходи Інституту у зв'язку з 75-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років.

[ Докладніше ]

 

21 листопада з 10.00 до 13.10 відбулася науково-практична конференція “Сторінки пам’яті: трагедія українського народу 1932-1933 років”

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ],

[ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ],

[ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ], [ фото 15 ],

[ фото 16 ], [ фото 17 ], [ фото 18 ], [ фото 19 ], [ фото 20 ],

[ фото 21 ], [ фото 22 ], [ фото 23 ], [ фото 24 ]

 

[ Інформаційний лист ] [ Рік 2007 ]

 

20 листопада о 14:50 в Залі засідань спеціалізованої вченої ради відбулося засідання Експертної ради.

[ Порядок денний ]

 

19 листопада за допомогою системи відеоконференцзвязку о 16.30 відбулася зустріч із Послом Сполучених Штатів в Україні Вільямом Тейлором з питань подолання світової фінансової кризи. У зустрічі візьмуть участь професорсько-викладацький склад та слухачі денного факультету магістерської підготовки.

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ]

 

19 листопада студенти, слухачі та викладачі взяли участь в урочистому відкритті Меморіалу комплексу пам’яті жертв Голодомору (на ділянці кінцевої дороги в Дергачівському районі), мітингу-реквіємі, покладанні траурних вінків, композицій із житніх та пшеничних колосків, горщиків з пшеницею, калиною та свічками.

 

14-15 листопада слухачі першого курсу денного факультету магістерської підготовки за спеціальністю "Публічне адміністрування" взяли участь у виїзному занятті з дисциплін «Комунікація в публічній адміністрації» та «Політичні інститути і процеси».

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ]

[ Програма віїзного заняття ]

 

13-14 листопада для заступників начальників та спеціалістів відділів виконавчого апарату обласної ради, заступників начальників, завідувачів секторами міських рад, районних у м. Харкові рад пройшли заняття другого тижня за професійною програмою підвищення кваліфікації (дистанційна форма навчання).

 

13 листопада о 14:50 в залі №1 пройшло засідання Вченої ради.

[ Порядок денний ]

 

У середу в стінах ХарРІ НАДУ відбулося друге в цьому навчальному році засідання клуба "Коловрат", присвячене трагічній сторінці української історії – Голодомору 1932-1933 років.

На засіданні клуба були присутні слухачі академії – магістри першого та другого курсів, декан магістерської підготовки В.Г.Бульба.

З доповідями перед аудиторією виступили магістри першого курсу: Сергій Фелоненко розповів про Голодомор на Полтавщині, Олена Пономарьова повідала про голод на Луганщині. Також доповів магістр другого курсу Сергій Кравченко.

Відразу ж виникла дискусія з цього неоднозначного питання. Чи вважати Голодомор геноцидом українського народу? Чи була допомога харчами вмираючим селам? Чи вірити свідчицям стариків? І як саме вшановувати пам'ять загиблих? Саме на ці питання аудиторія намагалася знайти відповіді.

Звичайно, ніхто не може все заперечувати, що Великий Голод таки був і що невинні люди платили своїми життями за світле майбутнє держави. І поки політики, світова спільнота, історики та науковці сперечаються один з одним та вирішують чи то був злочин проти людяності чи геноцид, ми повинні пам’ятати про жахливі дні та вшановувати загиблих.

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ]

 

11 листопада в рамках заходів, присвячених 300-й річниці оборони гетьманської столиці міста Батурина, в 11.50 у великій залі Інституту пройшла літературно-музична постанова з переглядом документального фільму.

Взяття Батурина відбулося 2 листопада 1708 під час російсько-шведської війни (1700–1721), коли війська Петра I захопили і зруйнували столицю гетьмана І.Мазепи — місто Батурин.

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ].

 

З 10 по 14 листопада на факультеті перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів проходили заняття другого тижня навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації для кадрового резерву на посади перших заступників голів райдержадміністрацій Луганської, Полтавської, Сумської та Харківської областей.

В цей період також тривало підвищення кваліфікації соціальних робітників територіальних центрів соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян м. Харкова на госпрозрахунковому тематичному семінарі “Актуальні проблеми реалізації соціальної політики на регіональному рівні”.

 

7 листопада о 11:50 в актовій залі відбулися урочистості з нагоди дня української мови та писемності.

Це свято встановлено указом Президента України від 6 листопада 1997 року "Про День української писемності та мови", відзначається щороку на честь Українського літописця Нестора - послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія.

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ].

[ відео ]

 

6-7 листопада для заступників начальників та спеціалістів відділів апарату Харківської облдержадміністрації, заступників начальників, завідувачів секторами та спеціалістів управлінь, відділів та інших структурних підрозділів Харківської облдержадміністрації пройшли заняття другого тижня за професійною програмою підвищення кваліфікації (дистанційна форма навчання).

 

З 3 по 30 листопада в Національній школі публічної адміністрації (м. Париж, Франція) проходив стажування доцент кафедри європейської та євроатлантичної інтеграції і національної безпеки Максим Колісник

 

3-22 листопада тривала сесія ІІ курсу заочного факультету магістерської підготовки.

 

З 3 по 7 листопада на факультеті перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів проводилися заняття першого тижня навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації для кадрового резерву на посади перших заступників голів райдержадміністрацій Луганської, Полтавської, Сумської та Харківської областей;

В цей період також продовжувалося підвищення кваліфікації соціальних робітників територіальних центрів соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян м. Харкова на госпрозрахунковому тематичному семінарі “Актуальні проблеми реалізації соціальної політики на регіональному рівні” (5 потік).

 

3-6 листопада проведено госпрозрахунковий тематичний семінар “Правові та практичні аспекти проблеми державних закупівель в Україні” для членів тендерних комітетів бюджетних установ М.Харкова та Харківської області.

 

Copyright © 2005 – 2019 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.