Архів новин


Листопад 2007 р.

 

 

29 листопада відбулося нагородження студентки 5-го курсу факультету соціально-економічного управління Глоби Ганни Олександрівни та її наукового керівника к.е.н., доцента Козуба Володимира Павловича, які стали переможцями ХІІІ міського конкурсу наукових студентських робіт в номінації "Соціальна політика".

[ фото ]

 

27 листопада в Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулася науково-практична конференція "Актуальні проблеми інноваційно-інвестиційного розвитку економіки України".

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ].

 

З 26 по 30 листопадана факультеті перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів відбувся тематичний семінар “Підвищення ефективності роботи підприємств державного сектору економіки” для керівників державних підприємств та акціонерних товариств, в уставних фондах яких є частка держави.

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ].

 

24 листопада працівники Інституту запалили свічки в пам'ять про жертв Голодоморів. Після покладання квітів у Молодіжному парку пройшли скорботною ходою до площі Свободи, де після трансляції виступу Президента України Віктора Ющенко відбулася хвилина мовчання.

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ].

 

22 листопада о 14.00 керівництво Інституту зустрілося з членами Датської делегації представників Асоціації Північно-Атлантичного Договору, яку очолює пан Троелс Флорінг. Метою приїзду Датської делегації до Харкова є підготовка проекту Українського Діалогу, який підтримується Данським Міністерством Закордонних Справ, яке представляє атташе з питань оборони Посольства Королівства Данія в Україні Ове Бак Хансен. Проект здійснюється за участю Громадської ліги Україна - НАТО.

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ].

 

Заходи Інституту у зв'язку з 75-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років.

22 листопада 2007 року проходила науково-практична конференцїя "Сторінки пам’яті: трагедія українського народу 1932 – 1933 років" та презентація книги Моргуна Ф.Т. "Сталінсько-гітлерський геноцид українського народу".

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ],

[ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ].

 

21 листопада 2007 року в Харківському регіональному інституті державного управління перебував з ознайомчим візитом Тимчасовий Повірений Посольства Південно-Африканської Республіки в Україні Франсуа Хентшел.

У бесіді з директором Інституту обговорювалася можливість співпраці ХарРІ НАДУ з ВНЗ, які підвищують кваліфікацію державних службовців в Преторії та інших містах ПАР. З метою встановлення дружніх ділових стосунків між народами України та ПАР п. Хентшел запропонував взаємодію у трьох напрямках: обмін викладачами та навчально-методичними матеріалами, обмін слухачами та візити за програмою культурного обміну.

Попри всі відмінності в системах підготовки та перепідготовки держслужбовців, було знайдено можливі шляхи співробітництва: одним з перших кроків має бути запрошення представників системи освіти та науковців, що працюють в галузі підготовки урядовців Південно-Африканської Республіки на щорічний міжнародний науковий Конгрес “Державне управління та місцеве самоврядування”.

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ].

 

15 листопада о 14:50 в залі засідань Спеціалізованої вченої ради відбулося засідання Експертної ради.

 

Управління у справах сім’ї та молоді Департаменту з гуманітарних питань Харківської міської ради, Харківський міський центр дозвілля молоді Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Студентська республіка» та Харківська обласна організація Народно - демократичної ліги молоді проводять перший міський конкурс для студентів вищих навчальних закладів м. Харкова приурочений святкуванню Міжнародного дня студента «Студент року-2007».

Від нашого інституту беруть участь у цьому конкурсі студенти факультету соціально-економічного управління: Олійник Олександр Олександрович, Загорча Євгенія Сергіївна, Бруєва Анастасія Олександрівна.

Бажаємо нашим студентам перемоги у конкурсі!

 

В період з 10 по 15 листопада 2007 року в Інституті з робочим візитом перебувала делегація Тяньцзінської адміністративної академії (Китай).

У рамках візиту 12 листопада 2007 року проведено круглий стіл «Трансформація системи підготовки, перепідготовки й підвищення кваліфікації керівників у системі органів державної влади й місцевого самоврядування», а також відбулися зустрічі в органах державної влади та місцевого самоврядування Харківщини.

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ],

[ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ].

 

9 листопада о 11:50 в актовій залі відбулися урочистості з нагоди дня української мови та писемності.

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ].

 

6 листопада о 14:50 в I залі відбулося засідання Вченої ради.

 

5 листопада розпочалися осінні сесії для слухачів 2-го курсу заочного факультету магістерської підготовки та студентів 2-го курсу заочної форми навчання факультету соціально-економічного управління.

 

1 листопада відбулося відкрите голосування серед студентів факультету соціально-економічного управління щодо обрання голови Студентської ради Інституту. За його результатами найбільшу кількість голосів набрали Коваленко Олександр Андрійович та Кочурін Анатолій Петрович. Вони будуть змагатися у другому турі, що відбудеться 8 листопада 2007 року, а 6 листопада відбудуться змагання кандидатів у красномовності.

 

1 листопада з метою сприяння розширенню інформаційного простору з просуванням європейських демократичних цінностей задля розвитку демократії в Україні, її європейської та євроатлантичної інтеграції Інститут та міжнародна громадська організація Міжнародний Альянс "Мирослава" підписали меморандум про співпрацю. [ Докладніше » ]

 

1 листопада о 9:30 у Національній академії державного управління при Президентові України (вул. Е.Потьє, 20, дистанційний центр) відбувся телеміст.

 

Copyright © 2005 – 2019 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.