Архів новин


Листопад 2005 р.


У листопаді група розробників модулів за дистанційною формою навчання на чолі із заступником директора з перепідготовки та підвищення кваліфікації О.Ф. Мельниковим взяла участь у роботі семінару з проблем підготовки навчального курсу у дистанційній формі з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, що проходив у НАДУ при Президентові України.

 

У листопаді на кафедрах Інституту заслуховувалися звіти здобувачів наукового ступеня кандидата наук з державного управління. Питання про атестацію здобувачів, прикріплених до консультаційного пункту буде розглянуто в грудні на засіданні Вченої ради.

 

Протягом трьох тижнів тривала сесія слухачів 2-го курсу заочного факультету. слухачі мали змогу зустрітися зі своїми науковими керівниками та обговорити тематику дисертаційних досліджень. На протязі трьох тижнів слухачі будуть опановувати дисципліни профілізації та матимуть час для самостійної роботи над магістерською дисертацією.

 

28 - 30 листопада у приміщенні Інституту проходив тематичний семінар "Територіально-адміністративні аспекти регіональної політики України в умовах співробітництва з ЄС та НАТО". У семінарі взяли участь державні службовці, посадові особи місцевого самоврядування, викладачі вищих навчальних закладів післядипломної освіти Харківської області, що працюють за напрямом європейської та євроатлантичної інтеграції.

Учасники відзначили необхідність подальшого поліпшення якісного потенціалу державно-управлінських кадрів, проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи з населенням з огляду на світові інтеграційні тенденції.

Опрацьовані рекомендації були направлені до органів державної влади та органів місцевого самоврядування Північно-східного регіону.

 

25 листопада проходило засідання Експертної ради, на якому заслуховувався стан підготовки звіту з наукової роботи науково-дослідними колективами.

 

24 - 25 листопада перший заступник директора О.Ю. Амосов взяв участь у науково-практичній конференції, що проходила у Курській академії державної та муніципальної служби. Він ознайомився з досвідом організації роботи з розробки і впровадження дистанційних курсів, особливостями організації навчально-виховного процесу, практикою залучення слухачів до науково-дослідної роботи з проблем державного управління та місцевого самоврядування.

 

17 листопада студенти факультету соціально-економічного управління з нагоди Дня студента підготували святковий концерт та провели загальноінститутський конкурс серед чоловіків "Містер Президент - 2005".

 

16 листопада в Інституті проходила церемонія посвячення в аспіранти та докторанти. Цього року на першому курсі аспірантури за денною та заочною формами навчатиметься 26 осіб, а в докторантурі - 5 осіб. Перед присутніми виступили заступник директора з наукової роботи В.В. Корженко та начальник управління координації наукових досліджень та інформаційноаналітичної роботи з питань підготовки та написання кандидатської дисертації.

 

З 14 листопада потягом тижня тривав візит делегації Інституту на чолі з директором В.В. Говорухою у Тяньцзінській адміністративній академії. Делегація ознайомилася з державним устроєм Китайської Народної Республіки, роботою вищих та місцевих органів державної влади, системою державної служби, основними тенденціями економічного розвитку та внутрішньополітичною ситуацією в країні.

Невдовзі передбачаються відрядження фахівців для викладання, навчання і проведення конференцій, обмін матеріалами та друкованими виданнями, інші форми співпраці.

 

1 листопада проходило засідання Вченої ради. Серед питань порядку денного: присвоєння вченого звання доцента Н.В. Статівці та В.Г. Бульбі; план святкування випуску магістрів державного управління 2006 року; атестацію аспірантів та докторантів. Досить високу зацікавленість викликали питання прийому в аспірантуру та докторантуру та затвердження навчальних планів підготовки аспірантів. Особливий наголос було зроблено на використанні передових технологій викладання та формування педагогічної майстерності майбутніх викладачів.


 

Copyright © 2005 – 2019 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.