Архів новин


Жовтень 2019 р.

 

31 жовтня 2019 р.

В рамках заходів до Всеукраїнського дня науки на кафедрі права та європейської інтеграції Інституту відбувся тематичний семінар «Сучасний стан і перспективи європейської та євроатлантичної інтеграції України». У семінарі взяли участь викладачі кафедри, слухачі заочного та денного відділення факультету публічного управління та адміністрування (спеціалізації «політика європейської інтеграції», «правове забезпечення діяльності органів публічної влади»).

Під час семінару обговорено широкий комплекс питань європейської та євроатлантичної інтеграції, політичного, економічного та секторального співробітництва між Україною та ЄС; розглянуто інструменти моніторингу та здійснено оцінку сучасного стану виконання Угоди про асоціацію; запропоновано шляхи вдосконалення взаємодії сторін Угоди.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ]

 

Викладачі кафедри регіонального розвитку та місцевого самоврядування проф. Мамонова В.В., доц. Коняєва В.В., доц. Конотопцев О.С. в рамках дисциплін «Планування розвитку територіальної громади», «Маркетинг територій та інноваційні технології», «Фінансове забезпечення регіонального розвитку» провели виїзне заняття в Харківській обласній раді для груп 2 і 3 курсу денної і заочної форм навчання факультету підготовки магістрів публічного управління та адміністрування спеціалізації «Управління регіональним розвитком» (групи Д-18, З-67) та «Місцеве самоврядування» (група З-77). З боку обласної ради заняття провели Сінельник О.П. – начальник відділу кадрової роботи та нагород; Салюкова С.І. – начальник відділу з питань депутатської діяльності, роботи постійних комісій та фракцій; Кулик О.Г. – начальник управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків; Пєшков П.С. – начальник відділу патронатної служби, радник голови обласної ради. Відбулася цікава розмова про організацію роботи обласної ради, децентралізацію, планування розвитку територіальних громад, механізми фінансування розвитку області та ін.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ]

 

29 жовтня 2019 р.

Відбулося засідання Вченої ради Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.

порядок денний ]

 

23 жовтня 2019 р.

18 студентів факультету соціально-економічного управління у супроводі заступника декана з виховної роботи к.е.н. Смаглюк А.А. та доцента кафедри управління персоналом та економіки праці к.держ.упр. ОрлаvЮ.Л., за сприяння адміністрації Інституту, взяли участь у виїзному занятті-екскурсії до столиці нашої країни – м. Києва. Під час екскурсії студенти відвідали вищі органи влади: законодавчої – Верховну Раду України, виконавчої – Кабінет Міністрів України, а також Офіс Президента України. [ Докладніше ]

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ] [ фото 13 ] [ фото 14 ] [ фото 15 ] [ фото 16 ] [ фото 17 ] [ фото 18 ] [ фото 19 ]

 

Група співробітників Інстиуту у складі делегації Харківської області взяла участь у конференції «Перспективи розвитку східних регіонів України», яка організована Програмою співпраці з Німетчиною GIZ.

фото 1 ] [ фото 2 ]

 

21 жовтня 2019 р.

Відбудлося засідання Науково–експертної ради Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України в ауд.5.

порядок денний ]

 

19 жовтня 2019 р.

У період з 16 по 18 жовтня доцент кафедри управління персоналом та економіки праці к.е.н. Смаглюк Анна Андріївна взяла участь у тренінгу з питань інструментів співпраці України з ЄС задля місцевого та регіонального економічного розвитку в межах реалізації програми “U-LEAD з Європою”, що здійснюється за підтримки Європейської Комісії, Федерального міністерства економічної співпраці та розвитку (Німеччина), Міністерства закордонних справ Данії, Міністерства закордонних справ Естонії, Міністерства закордонних справ Польщі, Міністерства закордонних справ Швеції. Метою проведення якого було підготувати групу тренерів, які в подальшому мають провести відповідні тренінги для відповідної категорії державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування за професійною програмою підвищення кваліфікації.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ]

 

18 жовтня 2019 р.

Кафедрою права та європейської інтеграції, за сприянням факультету підвищення кваліфікації, напередодні Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, для працівників органів публічної влади було проведено тематичний семінар за темою «Нелегальна міграція та торгівля людьми, як загрози національній безпеці». Під час якого було розглянуто основні причини які сприяють виникненню та поширенню торгівлі людьми, наслідки торгівлі людьми для суспільства та держав. Після чого слухачі мали змогу обговорити шляхи попередження злочину.

фото 1 ] [ фото 2 ]

 

15 жовтня 2019 р.

Слухачі факультету публічного управління та адміністрування та студенти соціально-економічного факультету взяли участь у екологічній акції з висадки дерев на базі Гутянського Лісового Господарства, ДП Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства. Учасники акції висадили 1,5 тисячі саджанців дубів і відродили біля гектару лісу!

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ] [ фото 13 ] [ фото 14 ]

 

14 жовтня 2019 р.

Наш Інститут, поважаючи історію та традиції українського народу, вшануючи мужність та героїзм захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, долучився до відкриття Монументу Захисників України.

В цей визначний для усього українського народу день, день святкування Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва, а також Дня захисника України в м. Харкові за участі голови ХОДА Юлії Світличної, ветеранів АТО та ООС, сімей захисників, які полягли за Україну, керівників та курсантів вищих військових навчальних закладів, відбулась урочиста церемонія відкриття Монументу, присвяченого пам’яті загиблих захисників Вітчизни. [ Докладніше ]

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ]

 

12 жовтня 2019 р.

Професор кафедри економічної політики та менеджменту д.держ.упр. Дунаєв І.В. протягом 9-11 жовтня 2019 р. взяв участь у престижній міжнародній науковій конференції з регіоналістики «7th Central European Conference in Regional Science» у місті Шопронь, Угорщина. Конференція зібрала понад 250 вчених з понад 20 країн світу. Тема доповіді Дунаєва І.В. «Awakening economic policy of Ukrainian regions: how to reshape mechanisms for organization and deblocking the discrete modernization?» була присвячена сучасним питанням оновлення державної регіональної політики в Україні та викликам, що постають перед регіональною владою. Окрім цього, під час конференції були встановлені корисні наукові зв’язки та презентовано окремі можливості зі співробітництва, зокрема – у частині публікації в індексованих журналах Інституту та за кордоном.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ]

 

09 жовтня 2019 р.

Керівництво ХарРІ НАДУ прийняло участь у зустрічі, яка відбулась у Будинку рад з першим заступником голови Харківської обласної ради, головою Наглядової ради ХарРІ НАДУ Віктором Миколайовичем Коваленко, директором департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Карповою Ларисою Георгіївною, директором департаменту економіки та міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації Колосом Андрієм Леонідовичем та китайською делегацією на чолі з Віце-Президентом Тяньцзіньської адміністративної академії (ТАА) п. Сюй Чжун. Сторони обговорили актуальні питання розвитку ділових контактів та подальші плани співпраці.

фото 1 ] [ фото 2 ]

 

В рамках вивчення дисципліни «Державна антикорупційна політика та запобігання корупції на публічній службі» доцент кафедри права та європейської інтеграції Т.В. Ковальова провела виїзне заняття зі слухачами 2-го курсу заочної форми навчання на базі сектора з питань запобігання та виявлення корупції Харківської обласної державної адміністрації. Керівник сектора К. Ісаєв розкрив практичні аспекти застосування антикорупційного законодавства, зокрема питання фінансового контролю, створення антикорупційних програм, запобігання конфлікту інтересів.

На виконання плану заходів до Всеукраїнського тижня права зі слухачами 2-го курсу заочної та денної форм навчання було проведено правову гру «Важниця». Слухачі мали можливість перевірити свої фахові знання в умовах змагальності з колегами.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ]

 

08 жовтня 2019 р.

В рамках наукового візиту делегації Тяньцзіньської адміністративної академії до ХарРІ НАДУ відбулася конференція з професорсько-викладацьким складом та співробітниками Інституту, присвячена питанням підготовки державних службовців в Україні та КНР. Зустріч відкрила директор Інстиуту Л.О. Бєлова, висловивши думку про необхідність продовження традиційних наукових обмінів і подальшу співпрацю між двома навчальними закладами. [ Докладніше ]

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ] [ фото 13 ] [ фото 14 ] [ фото 15 ] [ фото 16 ] [ фото 17 ] [ фото 18 ] [ фото 19 ] [ фото 20 ] [ фото 21 ]

 

07 жовтня 2019 р.

На базі обласного комунального закладу «Харківський організаційно-методичний центр туризму» професором кафедри державного управління О.Б. Коротич та доцентами Л.В. Набокою, Ю.В. Боковиковою, В.О. Євдокимовим було проведене виїзне заняття для слухачів 2 курсу заочної форми навчання факультету публічного управління та адміністрування (спеціалізації «Управління органами публічної влади» та «Управління персоналом в органах публічної влади»). Директор центру В.Д. Холодок детально розповіла про особливості державного управління туристичною галуззю в Україні, головні напрями та тенденції її реформування, зупинилася на основних етапах становлення системи управління туристичною галуззю на Харківщині, пріоритетних напрямах діяльності та головних проблемах. Крім того, слухачі дізналися про основні туристичні маршрути, туристичну інфраструктуру Слобожанщини, конкурси, виставки і фестивалі, спрямовані на популяризацію регіону в Україні та світі.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ]

 

Доценти кафедри права та європейської інтеграції Мирна Надія та Білоконь Михайло разом із слухачами другого курсу заочної форми навчання факультету публічного управління та адміністрування, провели виїзне заняття в межах дисциплін «Механізми правової та інституціональної системи ЄС», і «Механізми управління та адміністрування спільними політиками ЄС» на базі Музею місцевого самоврядування Харківщини.

Ознайомившись із експозицією музею слухачі дізнались не лише деякі нові факти з яскравої історії Слобожанщини, але й важливі особливості регіональної співпраці м. Харкова та Харківської області з європейськими містами, органами місцевого самоврядування та регіонального управління країн-членів ЄС.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ]

 

04 жовтня 2019 р.

З нагоди святкування Дня працівників освіти, студенти ХарРІ НАДУ, на чолі з головою Студентської ради Ларисою Мележик, привітали динамічним флешмобом всіх працівників Інституту з цим святом.

Теплі слова, живе виконання та молодіжний драйв забезпечили присутнім на святі чудовий настрій.

Також до присутніх, з привітальним словом, звернулась директор Інституту Людмила Бєлова, яка подякувала студентам за їх творчість та креативність, а професорсько-викладацькому складу та іншим працівникам Інституту побажала мирного неба, доброго здоров’я, щастя та успіхів у всіх справах і починаннях!

Зі святом!

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ]

 

Завідувач кафедри політології та філософії професор Вячеслав Дзюндзюк взяв участь в урочистому прийомі з нагоди Дня Німецької Єдності, що проходив у Генеральному консульстві Федеративної Республіки Німеччина в Донецьку/офіс Дніпро.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ]

 

03 жовтня 2019 р.

Доцентами кафедри державного управління Набокою Л.В. та БоковиковоюvЮ.В. було проведене виїзне заняття на базі Головного управління Державної міграційної служби України в Харківській області для слухачів 2 курсу заочної форми навчання факультету публічного управління та адміністрування (спеціалізації «Управління органами публічної влади» та «Управління персоналом в органах публічної влади»). Головні спеціалісти управління Панцир І.Д., Кікнадзе Г.С. та Лопач К.І. цікаво і змістовно розповіли про основні напрями діяльності управління, організацію його роботи, нові методи, сучасні технології та зарубіжний досвід, які використовуються у практиці роботи структурних підрозділів, підходи до нормування праці та вивчення результативності роботи працівників. Особливу увагу було приділено питанням удосконалення взаємодії міграційної служби з іншими органами влади щодо покращення якості послуг, що надаються населенню.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ]

 

01 жовтня 2019 р.

За традицією, започаткованою в ХарРІ НАДУ ще в 2014, слухачі факультету публічного управління та адміністрування груп Д-18 та Д-19 провідали поранених воїнів, які зараз знаходяться на лікуванні у Харківському військово–медичному клінічному центрі Північного регіону. Бажаємо нашим захисникам міцного здоров'я, скорішого одужання та дякуємо за мирне небо над Харківщиною й Україною.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ]

 

Copyright © 2005 – 2020 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.