Архів новин


жовтень 2017 р.

 

31 жовтня 2017 р.

Відбулося засідання Вченої ради Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.

 

 

30 жовтня 2017 р.

В Харківському обласному центрі зайнятості відбулось виїзне заняття зі слухачами денної форми навчання магістерської підготовки II курсу зі спеціалізації УПОД з модуля «Лідерство та управління розвитком персоналу та публічної служби» Зі слухачами зустрівся заступник директора Харківського обласного центру зайнятості Тостих Анатолій Іванович. Заняття було підготовлено доцентом кафедри державного управління, к.екон.н., доц. Євдокимовим Вадімом Олександовичем.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ]

 

29 жовтня 2017 р.

24 жовтня 2017 року відбулася розширена нарада за участю керівництва Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України та керівництва Роганської об'єднаної територіальної громади з питань проведення низки заходів, спрямованих на підготовку випускників шкіл, розташованих на території Роганської ОТГ до Вступної кампанії – 2018. У нараді взяли участь 8 осіб, у тому числі: з боку ХарРІ НАДУ – директор Бєлова Л.О., декан факультету соціально–економічного управління Орел Ю.Л. та доцент кафедри економічної політики та менеджменту Гнатенко А.І., з боку Роганської селищної ради – голова Шевченко Ф.С. та заступник голови Котелевець М.В. [ Докладніше ]

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ]

 

26 жовтня 2017 р.

25–26 жовтня викладачі інституту проф. В.В. Мамонова та проф. М.А. Латинін узяли участь у дводенній конференції громад «Стратегічний розвиток та інвестиції», яка проводилась в рамках реалізації програми DOBRE, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Протягом першого дня учасники ознайомилися із стратегіями, що були розроблені за підтримки програми та розглянули складнощі, що виникають у процесі планування. Програма DOBRE представила Індекс спроможності місцевої влади, що допоможе громадам виробити дорожню карту для покращення внутрішньої спроможності для розвитку.

На другий день Перший хаб інвесторів та громад зібрав разом представників 50 об'єднаних територіальних громад, інвестиційних фондів, великого та малого бізнесу, фінансових установ, проектів технічної допомоги, щоб знайти рішення для пришвидшення місцевого економічного розвитку.

У роботі конференції брав участь віце–прем'єр–міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко, який розповів про нові передумови для розвитку місцевої економіки, які створює децентралізація.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ]

 

Міжкафедральним творчим колективом з виконання науково–дослідної роботи «Інституціональне забезпечення розвитку публічної влади на місцевому рівні», що поєднав науковців кафедри державного управління і кафедри регіонального розвитку та місцевого самоврядування, був проведений круглий стіл з питань інституціонального забезпечення розвитку публічної влади на місцевому рівні. Учасники заходу обговорили проблеми інституційно–правового, інституційно–кадрового та організаційно–інституційного забезпечення розвитку публічної влади в Україні у сучасних умовах, а також заходи, що сприятимуть перетворенню двох відокремлених систем – державного управління та місцевого самоврядування на дієву систему публічного управління, яка сприятиме стрімкому розвитку держави та її регіонів, а також забезпечуватиме істотне підвищення рівня життя українських громадян.

 

24 жовтня 2017 р.

23–24 жовтня викладачі кафедри права та європейської інтеграції Мирна Н.В., Клімова С.М. та Рогова О.Г. разом зі слухачами факультету підготовки магістрів державного управління спеціалізацій «Європейська інтеграція», «Європейська інтеграція в умовах глобального врядування» та «Організація правової роботи в органах публічної влади» взяли участь у міжнародній конференції «Угода про асоціацію як інструмент правових реформ в Україні» та навчальному тренінгу «Угода про асоціацію: загальний правовий орієнтир для українських юристів», що відбувались у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого.

Конференція була присвячена актуальним правовим проблемам імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, вивченню вітчизняного та зарубіжного досвіду з наближення законодавства України в контексті реалізації євроінтеграційної політики.

Учасники навчального тренінгу отримали теоретичні та практичні знання щодо особливостей права ЄС у контексті Угоди про асоціацію, а також специфіки захисту прав громадян України та юридичних осіб за умов дії Угоди про асоціацію.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ]

 

Слухачі II курсу факультету підготовки магістрів публічного управління від імені ХарРІ НАДУ відвідали Комунальну установу Богодухівський дитячий будинок інтернат, що підпорядковується Департаменту соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації.

Господарі закладу влаштували гостям теплу зустріч. Директор інтернату Дорошенко Григорій Ілліч особисто зустрів групу слухачів та ознайомив їх зі структурою, особливостями та основними завданнями КУ Богодухівський ДБІ. Майбутні магістри, в свою чергу, підготували для дітей майстер–клас з виготовлення декоративних прикрас з кольорового паперу.

Богодухівський дитячий будинок–інтернат v це соціально-медична установа, де на державному утриманні проживають і виховуються діти–інваліди віком від 4 до 18 років з вадами розумового і фізичного розвитку, які потребують постійного стороннього нагляду, побутового та медичного обслуговування, освітніх та реабілітаційних послуг. Для усіх небайдужих та тих, хто має бажання допомогти мешканцям інтернату – інформація для ознайомлення на сайті http://bdbi.org.ua/ та в групі у Фейсбуці https://www.facebook.com/kubdbi/.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ]

 

23 жовтня 2017 р.

У Будинку рад відбулося виїзне заняття для студентів І курсу факультету соціально–економічного управління спеціальності «Публічне управління та адміністрування». Організували та провели виїзне заняття завідувач кафедри державного управління В.М. Мартиненко та професор кафедри Нікітін В.В.

Зі студентами зустрілися голова Харківської обласної ради Сергій Чернов та перший заступник голови облради, голова Наглядової ради ХарРІ НАДУ Віктор Коваленко.

Студенти мали можливість ознайомитися із системою діяльності Харківської обласної ради, поспілкуватися з досвідченими фахівцями у сфері місцевого самоврядування.

Під час майбутньої ознайомчої практики у січні 2018 р. студенти-першокурсники продовжать ознайомлення з діяльністю органів місцевого самоврядування Харківської області.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ] [ фото 13 ]

 

21 жовтня 2017 року на базі Харківського національного економічного університету імені С. Кузнеця пройшов ІІІ Міський турнір економістів серед студентів та школярів навчальних закладів міста. Згідно з інформацією на офіційному сайті організаторів у Турнірі взяли участь 15 студентських команд і 5 кращих команд-школярів за підсумками ХІ Міського турніру юних економістів для учнів 10–11–х класів. Гра проходила у 2 тури, й під час кожного з них, кожній команді необхідно було розкрити низку актуальних проблем розвитку вітчизняної економіки, а також опонувати та рецензувати доповіді інших. [ Докладніше ]

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ] [ фото 13 ] [ фото 14 ] [ фото 15 ]

 

21 жовтня 2017 р.

20–21 жовтня 2017 року в Харківському національному університеті ім. В.Н. Каразіна відбувся XI конгрес Всеукраїнської громадської організації «Українська асоціація Європейських студій» на тему «Дотримання європейських спільних цінностей як запорука вирішення та трансформації конфліктів в Україні». У конгресі взяли участь викладачі кафедри права та європейської інтеграції ХарРІ НАДУ Мирна Н.В. та Білоконь М.В.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ]

 

В стінах Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти в рамках вивчення модулю «Державне управління освітою» (спеціалізація «Соціальна і гуманітарна політика») відбулась зустріч слухачів факультету підготовки магістрів державного управління Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України з директором Центру Сидоренком Олександром Леонідовичем та його заступником Русановою Наталією Олександрівною. Під час зустрічі слухачі були ознайомлені зі структурою роботи Регіонального центру оцінювання якості освіти. Керівником відділу інформаційних технологій Георгієвим Павлом Юрійовичем було відкрито саме серце центру, де перевіряються роботи випускників, та ознайомлено із самим механізмом перевірки робіт.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ]

 

19 жовтня 2017 р.

Відбулося засідання Науково–експертної ради Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

порядок денний ]

 

17 жовтня 2017 р.

13 жовтня відбулося виїзне заняття для студентів групи МД–15 факультету соціально-економічного управління в рамках вивчення дисципліни «Міжнародні економічні відносини» та слухачів 2 курсу денної форми навчання факультету магістерської підготовки спеціалізації «Європейська інтеграція» з метою участі представників нашого Інституту у панельній дискусії «Данські цінності в дії», яку було проведено в рамках Днів Данії у Харкові.

Під час цього заходу викладачі, слухачі та студенти Інституту мали змогу ознайомитися із ключовими данськими цінностями: демократія, рівність, прозорість та якість життя – які у сукупності роблять цю країну однією з найщасливіших у світі. Окрему увагу під час зустрічі було зосереджено на тому, яким чином позитивний данський досвід може бути використано в Україні, а також які економічні передумови для розвитку взаємозв'язків між нашими країнами. Дякуємо заступниці голови Місії Данії в Україні пані Еві Марі Берльозе, директору представництва Міжнародної фундації виборчих систем в Україні пану Пітеру Ербену та директору корпорації Auditdata Крістіану Калькар за змістовні доповіді, жваву дискусію та щирі відповіді на усі питання. Сподіваємося на повноцінне та взаємовигідне співробітництво між Данією та Україною!

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ]

 

16 жовтня 2017 р.

11 жовтня 2017 року відбулася розширена нарада за участю керівництва Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України та керівництва Старосалтівської об'єднаної територіальної громади з питань проведення низки заходів, спрямованих на підготовку випускників шкіл, розташованих на території Старосалтівської ОТГ до Вступної кампанії – 2018. У нараді взяли участь 16 осіб, у тому числі: з боку ХарРІ НАДУ – директор Бєлова Л.О., заступник директора з короткотермінового підвищення кваліфікації Золотарьов В.Ф. та декан факультету соціально–економічного управління Орел Ю.Л., з боку Старосалтівської селищної ради – голова Коновалов Е.П., заступник голови Колкутін К.М., начальник відділу освіти, молоді та спорту Глазунова І.М., а також директори усіх навчально–виховних закладів, що знаходяться на території громади. [ Докладніше ]

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ]

 

15 жовтня 2017 р.

Слухачі першого курсу факультету підготовки магістрів державного управління ХарРІ НАДУ при Президентові України, за ініціативи ХМУ ім. В.Н. Каразіна взяли участь у художній акції – масове виконання духовного гімну України в формі «Open air», який зафіксували, як національний рекорд.

Акція була приурочена до 175–річчя з дня народження видатного українського композитора, Миколи Лисенка випускника університету ім. В.Р. Каразіна.

Майже 5000 студентів та викладачів виконали «Молитву за Україну» – урочистий музичний твір також відомий, як «Боже великий, єдиний, нам Україну храни».

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ]

 

14 жовтня 2017 р.

14 жовтня наша країна відзначає День захисника України – свято започатковане в нелегкі часи для вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України. Наш Інститут, поважаючи історію та традиції українського народу, долучився до цієї події та провів низку заходів з цієї нагоди.

Зранку атмосфера в Інституті була наповнена святом: лунали українські пісні, в холі на екрані демонструвалися відео–привітання та відео–ролики патріотичного характеру. На великій перерві адміністрація, співробітники, викладачі, студенти та слухачі Інституту об'єдналися у велику сім'ю та зробили спільне фото з Державним прапором України, задля вшанування мужності та героїзму воїнів, які беруть участь у проведенні АТО на Сході країни.

Від усього серця вітаємо всіх громадян України зі знаменними святами – Покровою Пресвятої Богородиці, Днем Українського козацтва, Днем створення Української повстанської армії та Днем захисника України. Прагнемо бути гідними нащадками наших великих прадідів, у чиїх жилах тече гаряча козацька кров і живе дух перемоги!

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ]

 

На площадці перед Харківським національним театром опери та балету ім. М. Лисенка розгорнуло свою діяльність «Місто професій» – соціальний профорієнтаційний проект, метою якого є дати можливість майбутнім випускникам шкіл спробувати себе у різних професіях. [ Докладніше ]

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ] [ фото 13 ] [ фото 14 ]

 

12–13 жовтня 2017 року в Харківському національному університеті ім. В.Н. Каразіна відбувся ІІІ Конгрес Соціологічної асоціації України «Нові нерівності – нові конфлікти: шляхи подолання», який відвідали представники Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

13 жовтня розпочала роботу секція № 9 «Публічне управління в умовах суспільних змін: подолання нерівностей, регулювання конфліктів», співкерівником якої виступила директор Інституту Бєлова Людмила Олександрівна.

 

12 жовтня 2017 р.

14 жовтня 2017 року в Україні визначний день. Саме в цей день святкуються Покров Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, а також День захисника України.

З цієї нагоди в Інституті протягом тижня проходила благодійна акція по збору предметів першої необхідності для бійців збройних сил України, які отримали поранення у зоні проведення АТО та зараз знаходяться на лікуванні у Харківському військово–медичному клінічному центрі Північного регіону. За цей час загальними зусиллями було зібрано чимало овочів, фруктів, вітамінів, меду, консервів, а також засобів особистої гігієни та предметів першої необхідності, що у сукупності дозволило сформувати 14 великих пакетів для передачі нашим бійцям. Дякуємо кожному, хто долучився до Акції та зробив свій посильний внесок у загальну справу.

Напередодні святкових заходів наша освітня родина, у складі студентів, слухачів та співробітників Інституту, відвідала бійців та вручила їм пакети із речами першої необхідності, а також привітала їх із прийдешніми святами українськими віршами та піснями.

Бажаємо нашим захисникам міцного здоров'я, скорішого одужання та дякуємо за мирне небо над Харківщиною й Україною. Слава Україні – Героям Слава!

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ]

 

10 жовтня 2017 р.

Студенти Харківського регіонального інституту державного управління у супроводі викладачів кафедри управління персоналом та економіки праці: доц. Смаглюк А.А. та ст.викл. Кучерявої К.Я. взяли участь у форумі «Бізнес – молодь: ефект WOW від співпраці», який було організовано Міністерством молоді та спорту спільно з Центром «Розвиток КСВ» і Фондом народонаселення ООН в рамках ініціативи «Український Пакт заради молоді – 2020» [ Докладніше ]

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ]

 

Відбулося засідання кафедри права та європейської інтеграції ХарРІ НАДУ, на якому було заслухано магістрантів факультету підготовки магістрів державного управління щодо стану написання магістерських робіт. За результатами обговорення було надано рекомендації щодо приведення до нормативних вимог тем та структур магістерських робіт. Запропоновано активізувати роботу над написанням, та отриманням довідок про впровадження результатів магістерських робіт.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ]

 

5 жовтня 2017 р.

Студентський актив нашого Інституту разом із деканом факультету доц. Ю.Л. Орлом, проф. Н.В. Статівкою та доц. Н.М. Гришиною відвідав презентацію Інформаційного Центру ERASMUS+ Youth в Україні. Ця зустріч була організована за ініціативи Департаменту з підвищення конкурентоспроможності регіону ХОДА для студентів ВИШів, які входять до скаладу Харківського університетського консорціуму. [ Докладніше ]

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ]

 

Слухачі денної форми навчання магістерської підготовки ІІ курсу зі спеціалізації ПІП з модуля «Політична психологія та іміджелогія» та заочної форми навчання магістерської підготовки II курсу з модуля «Стратегічні комунікації» і «Інформаційно–аналітичне забезпечення комунікативної діяльності» зі спеціалізації ІКД за темою «Політична діяльність і стратегічні комунікації» провели виїзне заняття на базі Харківської філії Національної суспільної телекомпанії України (ОТБ). Заняття було підготовлено професором кафедри політології та філософії, доктором наук з державного управління, проф. Крутій Оленою Миколаївною.

Під час заняття слухачі дізнались історію становлення мас медіа, зокрема, телебачення на Харківщині. Микола Пахнін, відомий харківський журналіст та ведучий підняв питання взаємозв'язків засобів масової інформації з органами публічної влади. Розмовляли також і про суспільне мовлення як один із основних чинників забезпечення прозорості дій влади в Україні, основну мету та принципи мас медіа сьогодення.

Також слухачі отримали чудову нагоду бути присутніми під час запису однієї з передач проекту громадсько-політичного мовлення «Тема дня», гостем якої був Тарас Данько, експерт з міжнародного бізнесу, професор НТУ «ХПІ».

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ]

 

2–4 жовтня в Інституті було проведено благодійну акцію «Вітаміни збирай – бійцям АТО допомагай!». В рамках Акції було зібрано чимало кілограмів вітамінів у вигляді фруктів, овочів, меду, калини, консервів – тобто всього того, що зможе підтримати наших бійців у зоні проведення АТО та убезпечити їх від хвороби у ці прохолодні дні. Вже 5 жовтня усе, що було зібрано за участі студентів, слухачів та співробітників Інституту, було відправлено бійцям збройних сил України, які несуть свою службу у зоні АТО. Дякуємо всім, хто взяв участь у цій Акції. Слава Україні! Разом – ми сила!

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ]

 

4 жовтня 2017 р.

Наш Інститут вже вдруге відвідав менеджер по роботі з українськими навчальними закладами Університету дистанційної освіти «Пегасо», м. Неаполь, Італія, д–р Ернесто Паллотта.

Місією д–ра Паллотта було встановлення партнерських зв'язків з ХарРІ НАДУ на основі розробки програми дипломів, які надаватимуть студентам нашого закладу міжнародну кваліфікацію бакалавра або магістра в галузі економічних наук, менеджменту та управління бізнесом.

В результаті обговорення цієї теми з керівництвом, яке пройшло у дружній професійній обстановці, директор Інституту проф. Л.О. Бєлова відзначила перспективність співробітництва з двома університетами групи вишів дистанційної освіти «Пегасо», з якими найближчим часом планується підписання відповідних угод.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ]

 

4 жовтня студенти, слухачі, аспіранти, викладачі та співробітники Інституту мали унікальну можливість відвідати лекцію сінгапурського професора, директора міжнародної тренингово – консалтингової компанії, економіста Гэри Лета. Під час інтерактивної презентації «Від країни третього світу до першоcті: сінгапурський досвід трансформацій» він поділився досвідом Сінгапуру у побудові міцної економічної та політичної системи. Жваву дискусію викликала розповідь про дуже жорстку та ефективну політику «нульової толерантності» у Сінгапурі по корупції. Також гість поділився своїми особистими спостереженнями відносно шляхів розвитку інших азіатських держав та світової економіки.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ] [ фото 13 ] [ фото 14 ] [ фото 15 ] [ фото 16 ] [ фото 17 ] [ фото 18 ] [ фото 19 ] [ фото 20 ]

 

3 жовтня 2017 р.

Директор Інституту Людмила Бєлова взяла участь у роботі І Харківського міжнародного юридичного Форуму «Право та проблеми сталого розвитку в глобалізованому світі». Захід організовано Харківською обласною державною адміністрацією, Національною академією правових наук України, Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого та за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Нове правосуддя» і Координатора проектів ОБСЄ в Україні. [ Докладніше ]

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ] [ фото 13 ]

 

1 жовтня 2017 р.

Студенти ФСЕУ ХарРІ НАДУ відвідали Харківський національний академічний театр опери та балету імені М.В. Лисенка (ХНАТОБ). Вечірній вечір жовтня студенти присвятили виставі «Ісус», виконавцями якої були артисти Дніпропетровського театру опери та балету. Вистава проходила у рамках Міжнародного Театрального Фестивалю tX–fest.

Дійство в 2–х актах за мотивами євангельських оповідей на музику Дж. Дебні за участю оркестру, балету, хору, солістів. Сюжет, який відомий всім, переказаний мовою музики та танцю.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ]

 

Copyright © 2005 – 2019 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.