Архів новин


Жовтень 2015 р.

 

30 жовтня 2015 р.

у рамках виїзного заняття слухачі 2-го курсу денної форми навчання факультету підготовки магістрів державного управління (спеціалізація «Європейська інтеграція в умовах глобального врядування») відвідали Музей місцевого самоврядування Харківщини. Виїзне заняття було підготовлене доцентом кафедри права та європейської інтеграції Н. В. Мирною.

Під час екскурсії слухачі дізналися про основні етапи становлення системи місцевого самоврядування Харківщини, що поєднала в собі досвід попередніх часів із кращими європейськими традиціями сьогодення.

Особливу увагу було приділено питанням представництва міста й області на європейській і міжнародній арені, співробітництва з країнами Європейського Союзу та країнами близького зарубіжжя. Експозиція музею викликала жвавий інтерес і дозволила слухачам сформувати уявлення про сучасний стан і перспективи розвитку регіону, поглиблення міжрегіональних і транскордонних зв’язків в умовах європейської інтеграції.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ].

 

29 жовтня 2015 р.

кафедрами права та європейської інтеграції і української мови було проведено тематичний семінар на тему: «Державно-правові методи протидії торгівлі людьми в контексті євроінтеграції».

На тематичному семінарі були присутні викладачі кафедри та студенти денної форми факультету соціально-економічного управління.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ].

 

28 жовтня 2015 р.

у Харківському регіональному інституті державного управління за підтримки Харківської обалсної державної адміністрації відбувся семінар-тренінг на тему "Вдосконалення діяльності Центру надання адміністративних послуг", метою якого є сприяння покращенню якості надання адміністративних послуг через вдосконалення діяльності центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП).

докладніше ].

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ].

 

23 жовтня 2015 р.

відбувся круглий стіл «Успішний старт кар'єри у міжнародних компаніях», організаторами даного заходу стали Рада молодих учених ХарРІ НАДУ при Президентові України та представники компанії САН ІнБев Україна. Учасники заходу шукали відповідь на запитання «Як правильно і грамотно скласти резюме?». Підтвердженням того що учасникам вдалось знайти відповіді на це питання стане майбутнє їх працевлаштування в українських представництвах всесвітньо відомих компаній.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ].

 

23 жовтня 2015 р.

відбулось перше засідання запровадженої в Інституті "Школи педагогічної майстерності". Учасниками зустрічі стали аспіранти, викладачі та педагогічні працівники Інституту.

Досвідом використання інформаційно-комунікативних технологій в навчальному процесі поділився доцент кафедри економічної політики та менеджменту Тимоха Денис Анатолійович, якій є учасником Програми Microsoft "Партнерство в навчанні" / PartnersinLearningUkraine.

Було розглянуто такі інтерактивні можливості програм родини Office компанії Microsoft Ukraine (PowerPoint, Word, Excel, OneNote, Sway, Onedrive, OfficeMix) як створення тестів, розробка дистанційних курсів, можливість додавання та редагування відео та аудіо інформації тощо.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ], [ фото 15 ], [ фото 16 ], [ фото 17 ], [ фото 18 ].

 

21 – 26 жовтня 2015 р.

слухачі 2 курсу заочної форми навчання факультету підготовки магістрів державного управління відвідали Музей місцевого самоврядування Харківщини. Виїзне заняття було підготовлено завідувачем кафедри регіонального розвитку та місцевого самоврядування Ю. О. Куцом спільно з викладачами Н. В. Мирною та В. В. Наконечним.

Під час екскурсії слухачі ознайомилися з історією управління громадами на території нашого регіону, результатами його розвитку в різні часи. Також екскурсовод допоміг слухачам поринути у минуле краю і познайомитись з людьми, які багато століть створювали та розвивали традиції місцевого самоврядування Харківщини. Артефакти з експозиції музею викликали зацікавленість не тільки у слухачів з інших регіонів, але й у харків’ян.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ].

 

21 жовтня 2015 р.

професор кафедри соціальної і гуманітарної політики В. В. Сичова провела виїзне семінарське заняття до Харківського історичного музею в рамках навчальної дисципліни «Історія України» на тему «Виникнення й формування верстви українського козацтва. Визвольна боротьба українського народу проти іноземного панування (1648-1678)» для студентів групи МД-15 першого курсу денного відділення факультету соціально-економічного управління.

Застосування інноваційних методів і форм проведення семінарських занять (екскурсія-бесіда, залучення студентів до проведення екскурсії через захист рефератів) сприятиме кращому засвоєнню даної теми. Студенти отримали завдання написати звіт з відвідування історичного музею. Відвідування історичного музею допомагає студентам усвідомити значущість історичної спадщини України, зокрема, Харківщини як частини Слобожанщини; витоки української самобутності, традицій; сприяє патріотичному вихованню й формуванню національної ідентичності.

фото 1 ], [ фото 2 ].

 

20 жовтня 2015 р.

проведено виїзне заняття професором кафедри регіонального розвитку та місцевого самоврядування Мамоновою В. В., доцентом кафедри права та європейської інтеграції Клімовою С. М. і доцентом кафедри економічної політики та менеджменту Косенко А. В. зі слухачами 1 курсу денної форми навчання факультету підготовки магістрів державного управління і студентами 3-го курсу денної форми навчання факультету соціально-економічного управління Інституту. Слухачі і студенти ознайомилися зі структурою та порядком роботи Апеляційного суду Харківської області і були присутні при розгляді справ про адміністративні правопорушення.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ].

 

17 жовтня 2015 р.

команда студентів факультету соціально-економічного управління у складі Олександра Корженко (капітан), Дмитра Городніченка, Едуарда Оноші та Тетяни Кот виборола 3 місце у І Міському турнірі економістів, що проходив на базі Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця.

Докладніше ]

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ].

 

17 жовтня 2015 р.

слухачі 2 курсу заочної форми навчання факультету підготовки магістрів державного відвідали Харківський історичний музей. Виїзне заняття було підготовлено завідувачем кафедри регіонального розвитку та місцевого самоврядування Ю. О. Куцом спільно із завідувачами кафедр соціальної і гуманітарної політики та інформаційних технологій і систем управління В. П. Єлагіним і О. В. Орловим та викладачами Н. С. Фесенко, Н. В. Мирною, А. О. Серенком та Н. В. Наконечним.

Під час екскурсії слухачі ознайомилися з експозицією, яка містить зразки одягу, зброї, кухонного начиння мешканців Харківщини періоду XVIII-XIX століть. Також екскурсовод проінформувала слухачів щодо побудови та функціонування органів управління містом та Харківською губернією у той час. Виїзне заняття виявилося цікавим, жвавим та пізнавальним не тільки для слухачів з інших регіонів, але й для харків’ян.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ].

 

16 жовтня 2015 р.

студенти ХарРІ НАДУ при Президентові України відвідали бійців АТО, що лікуються в Харківському госпіталі. Наші волонтери передали захисникам вітчизни подяку та необхідні речі, від імені студентів та співробітників інституту.

фото 1 ].

 

15 жовтня 2015 р.

відбулося засідання Науково-експертної Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.

[ порядок денний ]

 

 

13 жовтня 2015 р.

напередодні Дня захисника України співробітник Інституту Волос Б. О., який є завідувачем амбулаторії Свято-Дмитрівського храму УАПЦ і членом медичного загону швидкого реагування "Гіппократ", відвідав вишкільно-реабілітаційний центр Слобідської сотні Добровольчого батальйону "ОУН", провів медичний огляд бійців, передав їм необхідні ліки та здійснив заходи щодо організації медичної допомоги в умовах бойових дій.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ].

 

13 жовтня 2015 р.

за ініціативи Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, Ради ректорів вищих навчальних закладів ІІІ-IV р.а. Харківської області, Харківського університетського консорціуму, Обласної студентської ради та ХарРІ НАДУ при Президентові України на майданчику Інституту відбулась студентська патріотична хвиля «Харків – це Україна. Україна понад усе», присвячена І-й річниці Дня захисника України.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ], [ фото 15 ], [ фото 16 ], [ фото 17 ], [ фото 18 ].

 

07 жовтня 2015 р.

у Харківському регіональному інституті державного управління разом з Національною службою посередництва і примирення відбулася науково-практична конференція на тему: «Соціальний діалог між сторонами соціально-трудових відносин при запобіганні виникненню колективних трудових спорів (конфліктів)». В обговоренні взяли участь викладачі та аспіранти ХарРІ НАДУ, науковці Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, фахівці Об’єднання організацій роботодавців Харківщини та Об'єднання профспілок Харківської області; трудові арбітри, незалежні посередники та завідувачі інформаційно-консультаційними центрами НСПП.

докладніше ], [ інформаційний лист ].

вітання голови Національної служби посередництва і примирення ].

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ], [ фото 15 ], [ фото 16 ], [ фото 17 ], [ фото 18 ], [ фото 19 ], [ фото 20 ], [ фото 21 ].

 

01 жовтня 2015 р.

професор кафедри регіонального розвитку та місцевого самоврядування В. В. Мамонова та доцент О. М. Макаренко для слухачів 1 курсу спеціальності «Регіональне управління» денної форми навчання провели виїзне заняття за темою «Органи місцевого самоврядування в системі публічного управління» на базі філіалу кафедри в Чугуївській міській раді. У ході проведення заняття міський голова м. Чугуїв к.держ.упр. Г. М. Мінаєва охарактеризувала основні напрями діяльності щодо вирішення питань місцевого значення. Керуючий справами виконавчого комітету міської ради магістр державного управління Л. П. Макаренко розповіла про взаємодію з органами самоорганізації населення. Начальник організаційного відділу магістр державного управління О. О. Бойко проінформувала про організацію роботи депутатів міської ради, а також повідомила про проблеми та перспективи формування Чугуївської міської територіальної громади. Після проведення заняття слухачі відвідали Художню галерею Художньо-меморіального музею І. Ю. Рєпіна, де познайомилися із творами лауреатів премії імені І. Ю. Рєпіна.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ].

 

 

Copyright © 2005 – 2019 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.