Архів новин


Жовтень 2014 р.

 

31 жовтня

Напередодні Дня Всіх Святих на факультеті соціально-економічно управління відбулося театралізоване дійство присвячене святу Хелловін.

Цього дня нашістуденти довели, що не лише вивчають іноземні мови, а й вміло переймають звичаї інших країн, приєднуються до їх традиційних свят.

Аудиторію інституту оздобили декораціями, що відповідають тематиці свята – на стінах причаїлись кажани, павуки, привиди, звідусіль на гостей споглядали страхітливі «обличчя» гарбузів. Стіннівки з містичними гаслами навіювали особливий настрій.

На учасників та гостей чекали цікаві ігри, конкурси, розваги, частування солодощами. Навколо панувала тепла та дружня атмосфера.

Всі отримали неймовірне задоволення від дійства й з нетерпінням чекають на наступне святкування Хелловіна в нашому Інституті.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ].

 

31 жовтня

для студентів ФСЕУ 3-го року навчання, на базі Департаменту екології та природних ресурсів Харківської обласної державної адміністрації була проведена відкрита лекція, яку проводили доценти кафедри права та евроінтеграції Клімова С. М. і Дубовик К. Є. Директор департаменту ознайомив студентів із справами щодо екологічного становища в Харківській області та відповів на всі питання студентів.

фото 1 ].

 

30 жовтня

у межах співробітництва з Головним управлінням юстиції у Харківській області Клімовою С.М., доцентом кафедри права та європейської інтеграції ХарРІ НАДУ, проведено навчальний семінар з новітнього антикорупційного законодавства.

фото 1 ].

 

29 жовтня

професор кафедри соціальної і гуманітарної політики В. В. Сичова провела виїзне семінарське заняття до Харківського художнього музею в рамках навчальної дисципліни «Історія української культури» на тему «Українське культурно-національне відродження к. ХVIІI–ХІХ ст.» для студентів групи УД-14 факультету соціально-економічного управління за напрямом «Управління персоналом».

Застосування проф. В. В. Сичовою інноваційних методів і форм проведення семінарських занять: екскурсія-бесіда, залучення студентів до проведення екскурсії через захист рефератів (з доповідями виступили Дарина Воропай, Світлана Малахова, Дар'я Павлій) , відповіді на проблемні питання, письмовий звіт за результатами виїзного заняття, – сприятиме кращому засвоєнню теми.

Відвідування художнього музею допомагає студентам усвідомити внесок українських митців у світову культуру, особисту відповідальність за збереження та примноження культурної спадщини України, сприяє естетичному й патріотичному вихованню, формуванню української культурно-національної ідентичності.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ].

 

29 жовтня

професор кафедри регіонального розвитку та місцевого самоврядування д.держ.упр., проф. В.В. Мамонова провела для слухачів другого курсу факультету підготовки магістрів державного управління денної форми навчання відкриту лекцію за дисципліною спеціалізації "Планування розвитку територій" на тему "Стратегічне планування розвитку територій". Під час лекції наголошено на зміні парадигми державної регіональної політики з перерозподілу фінансових ресурсів між областями на стимулювання розвитку регіонів; акцентовано увагу на особливостях методології стратегічного планування розвитку територій, доведено необхідність взаємозв`язку пріоритетів Державної стратегії регіонального розвитку України на період до 2020 року та регіональних стратегій розвитку; наведено приклади реалізації стратегій розвитку українських міст. Лекція супроводжувалась мультимедійною презентацію.

Відкриту лекцію В.В. Мамонової відвідали директор інституту проф. Л.О. Бєлова, перший заступник директора проф. О.Ю. Амосов, декан факультету підготовки магістрів державного управління проф. В.Г. Бульба, завідувачі кафедр проф. Д.В. Карамишев та Ю.О. Куц, начальник навчального управління В.І. Горожанкіна, викладачі та аспіранти Інституту.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ].

 

27 жовтня

відбулося виїзне заняття зі студентами 1 курсу факультету соціально-економічного управління з дисципліни «Правознавство». Тема заняття «Основи кримінального права».

Заняття проходило в музеї криміналістики на базі Національної юридичної академії ім. Я.Мудрого (Харків, вул. Пушкінська, 84).

Заняття проводили доцент кафедри права та європейської інтеграції к.держ.упр. Дубовик К. Є. та викладач Мінаєва І. М.

З обзором музею криміналістики та цікавою доповіддю виступив завідувач криміналістичної лабораторії (кафедра криміналістики) Когут Сергій Олександрович, який в радянські часи займав посаду заступника начальника експертно-криміналістичного управління УВС Харківської області, і має дуже багатий практичний досвід у криміналістиці.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ].

 

24 жовтня

професор кафедри соціальної і гуманітарної політики В. В. Сичова, за участі куратора групи УД-14 – доцента кафедри управління персоналом та економіки праці А. О. Надточій, тьютора групи Д-14 – доцента кафедри української мови Л. С. Загребельної, спеціаліста кафедри української мови Г. Є. Скібчик, організувала відвідування Харківського національного академічного театру опери та балету імені М. В. Лисенка студентами 1-го курсу денного відділення факультету соціально-економічного управління за напрямами підготовки «Менеджмент» і «Управління персоналом» у рамках навчальних дисциплін «Культурологія», «Історія української культури», а також слухачами денного відділення факультету підготовки магістрів державного управління у рамках модулю «Українська мова (за професійним спрямуванням)».

По перегляду балету «Шопеніана» (на музику Ф. Шопена) та «Панночка та хуліган» (на музику Д. Шостаковича, за поемою В. Маяковського) студенти мають виконати творчі індивідуальні роботи в контексті тем «Культура Нового часу», «Становлення та розвиток культури модерну. Український авангард»; слухачі – обговорити тему «Фемінізми у назвах посад».

Така форма навчальної роботи сприяє формуванню наукового підґрунтя для осмислення взаємовпливів європейської, у т.ч. української, і російської культур, а також естетичному вихованню.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ].

 

23 жовтня

слухачі 2 курсу денної форми навчання факультету підготовки магістрів державного управління спеціалізації «Регіональне управління та місцеве самоврядування» відвідали Галерею «АВЕК» - виставку «На варті волі». На ній представлені більш 100 артефактів - озброєння і бойове спорядження героїчних козацьких часів із зібрання Feldman Family Museum. Всі представлені в експозиції предмети є автентичними і мають велику історичну цінність.

Основною метою заняття була демонстрація історії та культурі народів і етносів України, а також популяризації історичних знань, виховання патріотизму, національної гордості і гідності, толерантності та взаємоповаги до наших співвітчизників в українському поліетнічному суспільстві.

Виїзне заняття було підготовлено викладачем кафедри регіонального розвитку та місцевого самоврядування к.держ.упр. Решевець О. В. в рамках дисципліни «Регіональна економіка».

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ].

 

23 жовтня

слухачі 1 курсу денної форми навчання факультету підготовки магістрів державного управління разом зі своїм куратором — доцентом кафедри української мови Л. С. Загребельною відвідали Державний архів Харківської області. Під час екскурсії слухачі ознайомилися з експозицією, присвяченою Дню Українського козацтва, відвідали спеціалізовані приміщення для зберігання архівною документації, а також ознайомилися з роботою відділу реставрації.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ].

 

22 жовтня

посадовці Харківської обласної ради, Харківської обласної державної адміністрації та Харківської міської ради в рамках постійно діючого семінару «Ділова українська мова» відвідали Державний архів Харківської області.

Під час проведення заходу слухачі ознайомились з історією виникнення установи, її назвою, видатними особистостями, які зробили внесок у її функціонування та розвиток (Дмитро Багалій), для них було продемонстровано оригінали документів XVIII ст. («Ревизские сказки», книги перепису населення краю тощо), а також проведено екскурсію до архівосховища.

Відвідання Державного архіву змінило ставлення слухачів постійно діючого семінару до цієї установи, бо кількість дослідників, науковців та шукачів родословної інформації вражає. Здається, що документи розповідають, надають таємну й достовірну інформацію, навчають, а відвідувачі мають змогу доторкнутися до історії та відчути її, зрозуміти події давно минулих літ.

Продовженням виїзного практичного заняття стало відвідування посадовцями художньої галереї, у який триває виставка зброї, одягу та символів влади козацьких часів. Галерея вразила величністю експонатів часів козацтва, які несуть у собі духовну вартість, оскільки вони є нашим минулим, невід’ємною його частиною.

Атмосфера давнини, що панує в цих установах, не залишає байдужим жодного відвідувача.

Щодо опанування діловою українською мовою, то слухачі мали можливість здобути фонові знання, а це запорука поглиблення лінгвістичних знань.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ].

 

22 жовтня

слухачі 3 курсу вечірньої форми навчання факультету підготовки магістрів державного управління спеціалізації «Регіональне управління та місцеве самоврядування» відвідали обласний комунальний заклад «Харківський організаційно-методичний центр туризму». Виїзне заняття було підготовлено викладачем кафедри регіонального розвитку та місцевого самоврядування к.держ.упр. Решевець О. В. у рамках дисципліни «Соціальна інфраструктура та комунікаційне забезпечення регіонів».

Основною метою заняття була демонстрація туристичного потенціалу області та ознайомлення з роботою Центру, який активно сприяє розвитку туристичної галузі області, забезпечує методичну підтримку суб’єктів туристичної діяльності та просування Харківської області як туристичного центру Слобожанщини в Україні.

 

22 жовтня

доцентом кафедри української мови Л. С. Загребельною (ініціатор) та професором кафедри соціальної і гуманітарної політики В. В. Сичовою, за підтримки заступника декана ФСЕУ з виховної роботи А. І. Гнатенко, за сприяння начальника відділу інформації та використання документів Державного архіву Харківської Області (ДАХО) М. І. Ельксніт було проведено виїзне бінарне семінарське заняття до ДАХО для студентів першого курсу денної форми навчання факультету соціально-економічного управління за напрямом підготовки «Менеджмент» у рамках навчальних дисциплін «Українська мова (за професійним спрямуванням)» та «Історія України».

Головні спеціалісти відділу інформації та використання документів ДАХО В. А. Плисак і О. В. Сафонова ознайомили студентів з історією, основними напрямами діяльності архіву, складом архівних документів, а також з документами (понад 30) виставки “Славні сини українського народу ” (до Дня Українського козацтва). Студенти отримали можливість побачити копії документів з фондів державних архівів Харківської, Волинської, Чернівецької областей та Центральних державних історичних архівів України м. Києва та м. Львова, Центрального державного архіву вищих органів влади та управління України, що висвітлюють події з історії національно-визвольної боротьби Українського народу ХVII ст., створення військових формувань Українських Січових Стрільців, українського війська періоду Української Народної Республіки та Української Держави гетьмана П. Скоропадського, а також Української Повстанської Армії.

Відвідування ДАХО орієнтує студентів на аналіз історичних джерел і розвиток ділової української мови, сприяє усвідомленню єдності українців західних і східних областей нашої країни, формуванню національної ідентичності.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ].

 

21 жовтня

студентами 4-го та 5-го курсів спеціальності «Менеджмент і адміністрування» факультету соціально-економічного управління в межах модулів «Господарське право» та «Управління змінами» старшим викладачем кафедри права та європейської інтеграції Дубовик К.Є. та доцентом кафедри державного управління Кирієм С.Л. було організовано виїзне заняття до Господарського суду Харківської області. Студенти побували на судовому засіданні у формі інтернет-конференції. Заступник голови суду Хотенець П.В. та керівник апарату суду Поляков О.В. ознайомили студентів з специфікою діяльності господарських судів в Україні.

фото 1 ], [ фото 2 ].

 

21 жовтня

21 жовтня в iнститутi проходила презентацiя-екскурсiя нашого закладу. Гостями були учнi 10-х та 11-х класiв загальної освiтньої школи № 120 Червонозаводського району. Про систему пiдготовки до навчання у нашому iнститутi розповiв заступник директора з пiдвищення кваліфікації В. Ф. Золотарьов. Можливостi студентів у перiод набуття ними знань окреслив декан факультету соцiально-економiчного управлiння П. Є. Минко. Колишнi випускники магiстратури та аспірантури Харкiвського регiонального iнституту державного управлiння, викладачi кафедр права та європейської інтеграції Н. С. Фесенко i економiчної полiтики та менеджменту В. В. Косенко ознайомили випускникiв школи з історією та досягненнями нашого закладу, зi специфікою навчання в ВУЗi та родзинками побудови учбового процесу, якi в подальшому позитивно впливають на працевлаштування i кар’єрнi досягнення студентiв рідної Alma mater. Про другу випускаючу кафедру – управлiння персоналом та економiки працi – цiкаво та захоплено розповiв завiдувач В. О.С ивоконь.

Численнi запитання школярів щодо умов вступу до iнституту, роботи Авторської школи, яка широко розкриває свої двери перед молоддю 22 жовтня о 16-00 год., засвiдчили необхiднiсть та актуальнiсть проведення таких заходiв i в подальшому. Для цього є всi умови: високопрофесiйнi викладачi та працівники пiдроздiлiв, що забезпечують проведення такої презентації. Саме їм висловили свою подяку юнi вiдвiдувачi. А ми бажаємо успiхiв та натхнення в непростiй працi виховання майбутнiх творцiв квітучої європейської України директору ЗОШ № 120, слухачцi факультету підготовки магiстрiв державного управлiння, I. А. Колiсник.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ].

 

18 жовтня

На факультеті соціально-економічного управління проходив День відкритих дверей, в рамках якого школярі зустрілися з керівництвом, професорсько-викладацьким складом провідних кафедр, представниками бізнесу, студентами та випускниками факультету, а також взяли участь в олімпіаді “Обираю професію державного службовця” у формі тренувального тестування до ЗНО з предметів:

• географія,

• історія України,

• іноземна мова (англійська),

• математика,

• українська мова та література.

День відкритих дверей інституту відвідало більше 650 школярів.

Результати олімпіади ]

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ], [ фото 15 ], [ фото 16 ], [ фото 17 ], [ фото 18 ], [ фото 19 ], [ фото 20 ], [ фото 21 ], [ фото 22 ], [ фото 23 ], [ фото 24 ], [ фото 25 ], [ фото 26 ], [ фото 27 ], [ фото 28 ].

 

16 – 17 жовтня

відділом підвищення кваліфікації кадрів за обласною програмою проводиться тематичний семінар «Запобігання та протидія корупції в органах влади» для керівників та спеціалістів управлінь, відділів виконавчих комітетів міських рад міст обласного значення Харківської області.

докладніше ] [ фото 1 ]

 

16 жовтня

для громадян, працівників юридичних служб та інших спеціалістів територіальних органів міністерств, інших органів виконавчої влади, місцевих державних адміністрацій, державних підприємств, установ, організацій Головним управлінням юстиції було організовано проведення семінару на тему: «Форми корупційних правопорушень» на базі Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. Семінар проводила доктор філософії, доцент кафедри права та європейської інтеграції Ковальова Тетяна Володимирівна.

У ході семінару обговорювалися питання щодо відповідальності за вчинення корупційних діянь, зміни до антикорупційного законодавства України.

фото 1 ], [ фото 2 ].

 

16 жовтня

професор кафедри регіонального розвитку та місцевого самоврядування В. В. Мамонова в рамках підготовки до Дня відкритих дверейза сприянням директора школи Є. І. Турчинова провела профорієнтаційну роботу у випускному класі ЗОСШ № 1 м. Чугуїв Харківської обл. Майбутніх абітурієнтів зацікавіла можливість навчатися у нашому інституті. Інтерес викликала інформація щодо Авторської школи та можливості навчатися у віртуальному ліцеї.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ].

 

16 жовтня

професор кафедри соціальної і гуманітарної політики В. В. Сичова в рамках навчальної дисципліни «Історія української культури» організувала відвідування Харківського національного академічного театру імені М. В. Лисенка студентами 1-го курсу денного відділення ФСЕУ з метою поглибленого вивчення теми «Українське культурно-національне відродження». Студенти слухали оперу М. Лисенка «Наталка-Полтавка». Вони також отримали завдання виконати творчі індивідуальні роботи. Така форма заняття допомагає перевірити та закріпити отримані знання, усвідомити значущість культурної спадщини України, сприяє естетичному вихованню, формуванню культурно-національної ідентичності.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ].

 

16 жовтня

професор кафедри соціальної і гуманітарної політики В. В. Сичова в рамках профорієнтаційної роботи ознайомила 40 учнів 11-х класів Харківської гімназії № 86 з умовами вступу до ХарРІ НАДУ при Президентові України; спеціальностями, за якими готують фахівців на факультеті соціально-економічного управління; перспективами працевлаштування чи продовження навчання. А також заросила учнів на День відкритих дверей у ХарРІ НАДУ при Президентові України, що відбудеться 18.10.2014.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ].

 

16 жовтня

о 14:50 відбулося засідання Експертної ради Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.

[ порядок денний ]

 

 

15 жовтня

було проведено виїзне заняття з модулю "Запобігання і протидія корупції" зі слухачами 2-го курсу факультету магістерської підготовки (викладач – доцент кафедри права та європейської інтеграції Т. В. Ковальова). Заняття проходило у відділі з питань запобігання та виявлення корупції апарату Харківської обласної державної адміністрації. Головний спеціаліст відділу О. С. Денисов розповів про повноваження і функції відділу, зупинився на окремих положеннях закону "Про засади запобігання і протидії корупції", поділився досвідом практичної роботи та відповів на запитання слухачів.

фото 1 ]

 

14 жовтня

слухачі 2 курсу денної форми навчання факультету підготовки магістрів державного управління спеціалізації “Європейська інтеграція в умовах глобального урядування” відвідали виставкові проекти “Slovenia / ART scanning” та “Photoarchive”, що були представлені у ЄрміловЦентрі. Виїзне заняття було підготовлено викладачами кафедри права та європейської інтеграції Н. С. Фесенко та Н. В. Мирною.

Відкриття виставки – ініціатива Почесного консульства Республіки Словенія у Харкові. Це – своєрідний творчий експеримент у царині сучасного мистецтва України. Він для всіх, хто хотів би більше дізнатись про Словенію і словенців, про європейську архітектурну та культурну спадщину.

Важлива місія цього проекту – поділитися радістю відкриття, першими враженнями, які отримали українські митці, подорожуючи Словенією. Художники відтворили на холстах вулочки стародавньої Любляни, середньовічного Пірану, дивовижні чудеса печери Постойна Яма та показали неповторну красоту гори Триглав. Слухачі нашого інституту поспілкувалися з творцями яскравих словенських краєвидів Р. Мініним, О. Яловегою, О. Винником-Штепою та В. Бондаренком. Як розповіли автори виставкових робіт, Словенія дуже дбайливо ставить до своєї історії й пишається красотами Старого Світу. Старовинні замки та середньовічні вулички невеликих міст зберегли чарівність готики й бароко цієї частини Європи. Словенія – країна, де збереження культурної спадщини, повага до традицій і сучасне мистецтво сприймаються як невід’ємна частина життя. Про стародавню архітектуру й дбайливе ставлення до неї розповідають експонати проекту “Photoarchive”. А сучасну, динамічну й водночас затишну і доброзичливу Словенію презентують твори “Slovenia / ART scanning”.

Слухачі висловили подяку митцям за одержану естетичну насолоду від їх творів.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ].

 

13 – 15 жовтня

відділом підвищення кваліфікації кадрів за регіональною програмою проведено 3-денний тематичний семінар "Формування та реалізація місцевих соціально-економічних програм" для керівників структурних підрозділів облдержадміністрацій, перших заступників голів райдержадміністрацій та осіб з кадрового резерву на ці посади.

 

10 жовтня

доцентом кафедри соціальної і гуманітарної політики Меляковим А.В. і старшим викладачем кафедри економічної політики та менеджменту Гнатенко А.І. було проведено виїзне заняття для студентів 1 курсу факультету соціально-економічного управління напряму підготовки «Менеджмент». Головною метою даного заходу стало формування почуття патріотизму і відзначення 70-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників (28 жовтня 2014 р.). Також студенти мали змогу ознайомитися з визначними пам’ятками культурно-історичної спадщини Слобожанщини: Меморіалом Слави, Українсько-Польським меморіалом жертвам тоталітаризму і меморіалом «Висота маршала І.С. Конєва».

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ].

 

10 жовтня

викладачі кафедри соціальної і гуманітарної політики професор Бульба В.Г. і доцент Поступна О.В. у рамках навчальної дисципліни «Соціально-демографічна політика» провели виїзне заняття для слухачів ІІІ курсу заочної форми навчання факультету підготовки магістрів державного управління (спеціалізація «Соціальна і гуманітарна політика») за темою лекції «Відтворення населення як єдність демографічних процесів» та темою семінарського заняття «Особливості сучасної соціально-демографічної ситуації в Україні». Слухачі відвідали Комунальний заклад «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс імені В.Г. Короленка» Харківської обласної ради, в якому відбулася зустріч із заступником директора з виховної роботи Лимар Валентиною Андріївною і заступником директора з навчальної роботи Христоєвою Надією Вікторівною, які ознайомили слухачів із умовами й специфікою роботи НВК, з трудовим колективом, учнями й потребами закладу. Учні НВК провели екскурсію для слухачів по музею історії закладу (організатор екскурсійних лекцій – завідуюча музеєм Морозова Майя Петрівна), а також влаштували невеличкий концерт, в якому приймав участь хоровий колектив НВК.

Викладачі й слухачі ХарРІ НАДУ вдячні директору НВК Білоусову Олександру Миколайовичу, адміністрації, членам трудового колективу й учням закладу за теплий прийом.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ].

 

10 жовтня

професор кафедри соціальної і гуманітарної політики В. В. Сичова виступила з лекцією «Єдність і патріотизм – запорука успішного розвитку Української держави» для працівників Золочівської районної державної адміністрації та районного відділу внутрішніх справ. Декан факультету підготовки магістрів державного управління проф. В. Г.  Бульба та доцент кафедри регіонального розвитку та місцевого самоврядування О. С.  Конотопцев виступили в Дергачівській районній державній адміністрації та районному відділі внутрішніх справ. Проведення зазначеного просвітницького заходу є одним із напрямків регіональної інформаційної політики Харківської обласної державної адміністрації, спрямованим на стабілізацію ситуації в країні, збереження єдності держави, ефективне протистояння в інформаційній війні проти України, формування національної ідентичності й піднесення патріотичних настроїв.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ].

 

09 жовтня

слухачі 1 курсу денної форми навчання факультету підготовки магістрів державного управління разом зі своїм куратором — доцентом кафедри української мови Л.С.Загребельною відвідали музей талановитої співачки К.І.Шульженко. В ході екскурсії слухачі мали змогу ознайомитися з основними віхами життя та творчості видатної харків’янки.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ].

 

09 жовтня

в Інституті відбувся науково-практичний семінар для адвокатів з підвищення професійної майстерності на тему: «Можливості судово-психологічної експертизи в цивільному і кримінальному процесі. Порядок їх призначення». У роботі семінару взяли участь представники Ради адвокатів Харківської області та кафедри права та європейської інтеграції.

З доповіддю виступив., доцент кафедри права та євроінтеграції Тучак М.О. Тема доповіді: "Протидія та запобігання корупції".

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ].

 

08 жовтня

у рамках виїзного заняття, слухачі ІІІ курсу заочної форми навчання факультету підготовки магістрів державного управління (спеціалізація «соціальна і гуманітарна політика») разом з професором кафедри соціальної і гуманітарної політики Л.О.Бєловою відвідали Інститут Конфуція Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, де детально ознайомилися з роботою, історією створення Інституту, діяльністю в області викладання китайської мови.

Також слухачі відвідали Навчальний центр «ЛандауЦентр» Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, найпопулярніше на сьогодні місце, де представлені винаходи та розробки цікавого інтелектуального обладнання, де навчання перетворюється на задоволення, а процес пізнання стає сенсом життя.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ].

 

08 жовтня

професор кафедри соціальної і гуманітарної політики В. В. Сичова провела виїзне семінарське заняття до Харківського художнього музею в рамках навчальної дисципліни «Історія української культури» на тему «Особливості розвитку української культури у другій половині ХVII–ХІХ ст. Українське культурно-національне відродження» для студентів групи МД-14 факультету соціально-економічного управління.

Відвідування художнього музею допомагає студентам усвідомити значущість культурної спадщини України, особистої відповідальності за її збереження та примноження, сприяє вихованню почуттів патріотизму, поваги до національних діячів культури, гордості за свій народ, формуванню культурно-національної ідентичності.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ].

 

07 жовтня

було проведено виїзне заняття зі слухачами другого курсу денної форми навчання факультету підготовки магістрів державного управління, які вивчають антикорупційне законодавство України. Слухачі Інституту отримали унікальну можливість взяти участь в обговоренні актуальних питань запобігання та протидії корупції, яке відбулося в актовому залі Харківського міського управління ГУМВС України в Харківській області.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ].

 

06 – 08 жовтня

відділом підвищення кваліфікації кадрів за регіональною програмою проводиться тематичний семінар «Державно-приватне партнерство як фактор стратегічного розвитку території» для керівників, заступників керівників, начальників управлінь у складі структурних підрозділів обласної державної адміністрації та осіб з кадрового резерву на ці посади.

 

03 жовтня

За ініціативи культурно-мистецької формації «Буриме» й за підтримки Харківської обласної державної адміністрації, Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, благодійного фонду «Ренесанс» у Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулася благодійна акція «Борімося-поборемо! Нам Бог помагає». Під час проведення акції було представлено 20 робіт відомих українських художників та книга-альбом «Блаженні очі, що бачать». Виручені кошти підуть на допомогу українським військовикам.

Докладніше ], [ Фотогалерея ]

 

03 жовтня

професор кафедри соціальної і гуманітарної політики В. В. Сичова виступила з лекцією «Єдність і патріотизм – запорука успішного розвитку Української держави» для працівників Чугуївського районного відділу внутрішніх справ. Проведення зазначеного просвітницького заходу є одним із напрямків регіональної інформаційної політики Харківської обласної державної адміністрації, спрямованим на стабілізацію ситуації в країні, збереження єдності держави, ефективне протистояння в інформаційній війні проти України, формування національної ідентичності й піднесення патріотичних настроїв. Лекторка відповіла на численні запитання, що виникли в ході жвавої дискусії з актуальних політичних і соціально-економічних проблем сьогодення.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ].

 

03 жовтня

студенти групи МД-14 спеціальності "Менеджмент організацій" разом зі своїм куратором - доцентом кафедри економічної політики та менеджменту І.В. Дунаєвим з навчальною метою відвідали ДП "Новопокровський комбінат хлібопродуктів" (Чугуївський район). В ході заняття студенти детально ознайомилися з організацією операційної роботи і особливостей управління елеватора, млина та комбікормового заводу.

Наразі очікуються нові навчальні екскурсії на інші успішні підприємства Харківщини.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ].

 

03 жовтня

за підтримки Харківської обласної державної адміністрації, Харківської обласної громадської організації "Народна ініціатива" в Інституті відбулося засідання круглого столу на тему «Роль органів суддівського самоврядування у зміцненні довіри суспільства до судової влади». Мета круглого столу: налагодження суспільного діалогу між усіма учасниками судового процесу для прискорення судової реформи та уникнення конфліктів через суто технічні питання.

У роботі засідання взяли участь представники судової влади, Ради суддів України, органів юстиції, органів місцевого самоврядування, прокуратури, адвокатури, наукових установ та громадськості.

програма круглого столу ], [ резолюція ]

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ].

 

03 жовтня

професор кафедри соціальної і гуманітарної політики Єлагін В.П. виступів з лекцією в приміщенні Харківської районної державної адміністрації на тему: «Єдність України – запорука стабільного розвитку держави» для працівників державної адміністрації, Харківської районної ради, голів селищних та сільских рад та відповів на численні запитання, пов’язані з актуальними проблемами сучасного розвитку України.

фото 1 ], [ фото 2 ].

 

02 жовтня

делегація студенів ІІ курсу факультету соціально-економічного управління разом з проектно-мовним асистентом Філіпом Опітцом під керівництвом доцента кафедри регіонального розвитку та місцевого самоврядування О.В. Решевець і заступника декана ФСЕУ з виховної роботи А.І. Гнатенко взяли участь у майстер-класі від Надії Дуксенко з Петриківського розпису, що відбувся у Національному центрі народної культури «Музей Івана Гончара». Учасники мали змогу ознайомитися з національним брендом нематеріальної культурної спадщини України, з технікою його виконання, візерунками та творчими секретами, напрацьованими століттями. Усіх вразило поєднання яскравих кольорів, багатство барв, де жоден сюжет не повторюється. Молодь висловила щире захоплення та інтерес до даного виду мистецтва, який допомагає сформувати почуття патріотизму шляхом досягнення високого рівня зосередженості та сконцентрованості на досягненні поставленої мети.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ].

 

02 жовтня

професор кафедри соціальної і гуманітарної політики В. В. Сичова провела виїзне семінарське заняття до Харківського історичного музею в рамках навчальної дисципліни «Історія України» на тему «Виникнення й формування верстви українського козацтва. Визвольна боротьба українського народу проти іноземного панування (1648-1678)» для студентів групи МД-14 першого курсу денного відділення факультету соціально-економічного управління.

Відвідування історичного музею допомагає студентам усвідомити значущість історичної спадщини України, зокрема, Харківщини як частини Слобожанщини, витоки української самобутності, традицій; сприяє патріотичному вихованню й формуванню національної ідентичності.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ].

 

02 жовтня

викладач кафедри соціальної і гуманітарної політики доцент Поступна О.В. та викладач кафедри права та європейської інтеграції доцент Фесенко Н.С. провели бінарне семінарське заняття для слухачів ІІ курсу денної форми навчання факультету підготовки магістрів державного управління в рамках навчальних дисциплін «Соціальні системи та духовне життя суспільства» (спеціалізація «Соціальна і гуманітарна політика») і «Європейська інтеграція та міжнародна співпраця» (спеціалізація «Європейська інтеграція в умовах глобального врядування») за темою: «Культура як соціальна система. Спорідненість української та європейської культурних народних традицій».

На заняття була запрошена Тимошенко Ольга Володимирівна – завідувач художнім відділом Валківської школи мистецтв, яка провела майстер-клас із слухачами з виготовлення «ляльки-мотанки», яку слухачі отримали у подарунок як сувеніри.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ].

 

01 – 03 жовтня

відбулися виїзні практичні заняття для слухачів ІІ курсу факультету підготовки магістрів державного управління спеціалізації «Регіональне управління» і студентів ІІ та V курсів факультету соціально-економічного управління, під час яких вони мали змогу ознайомитися з роботою вищих органів державної влади України, а також відвідати видатні культурно-історичні місця столиці нашої держави – м. Києва.

докладніше ]

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ].

 

01 жовтня

в Актовому залі інституту відбулися урочисті збори, присвячені Дню працівника освіти. Директор інституту Л.О. Бєлова привітала колектив зі святом та вручила нагороди кращім викладачам та співробітникам грамоти та подяки Харківської обласної державної адміністрації, Харківської обласної ради, Харківської міської ради, Департамента науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, Харківського регіонального інститутуту. Працівників інституту зі святом поздоровили учасники хорового колективу підшефного Харківського спеціального загальноосвітнього навчально-виховного комплексу імені В.Г. Короленка, танцювальний дует Харківського обласного Центра соціально-психологічної реабілітації дітей, ансамбль танцю «Щасливе дитинство» Харківського обласного Палацу дитячої та юнацької творчості під керівництвом заслуженого працівника освіти України Р.О. Галенко.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ], [ фото 15 ], [ фото 16 ], [ фото 17 ], [ фото 18 ], [ фото 19 ], [ фото 20 ], [ фото 21 ], [ фото 22 ].

 

Copyright © 2005 – 2019 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.