Архів новин


Жовтень 2013 р.

 

Професорами нашого Інституту Валентиною Мамоновою та Миколою Латиніним у складі авторського колективу з числа науково-педагогічних працівників НАДУ при Президентові України в рамках проекту міжнародної технічної допомоги "Розбудова спроможності до економічно обґрунтованого планування розвитку областей і міст України" було підготовлено посібник «Прогнозування розвитку територій. Демографічне прогнозування». Цей посібник можна назвати черговим кроком у напрямі удосконалення стратегій розвитку країни, її міст та областей, державної політики у сфері соціального захисту, освіти, охорони здоров’я, сімейно-шлюбних відносин, молодіжної, міграційної політики тощо.

 


 

28 жовтня – 02 листопада

під час візиту до України, в Інституті перебувала делегація Тяньцзінської Адміністративної Академії (КНР). Відповідно до програми перебування, 29 жовтня було проведено зустріч з професорсько-викладацьким складом Інституту та круглий стіл за темою "Модернізація системи державного управління: порівняльний аналіз досвіду Народної Республіки Китай та України".

Тяньцзінську Адміністративну Академію представляли:

Лі Ядун – проректор Тяньцзіньської Адміністративної Академії (ТАА), професор;

Чжен Хайфен – професор кафедри державного управління ТАА;

Сунь Юнсін – доцент, доктор, кафедра права ТАА;

Ван Юань – доцент, кафедра економіки ТАА;

Шуан Янчжен – редактор, доктор, редакційний відділ журналу ТАА;

Лі Дзiалунь – лектор ТАА.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ].

 

29 жовтня

викладачами кафедри державного управління к.держ.упр. Єгановим В.В. та к.держ.упр., доц. Фоміцькою Н.В. було проводилася профорієнтаційна робота у Нововодолазькому районі Харківської області. Під час заходу було проведено зустрічі з учнями 10-11 класів шкіл району серед яких Нововодолазька гімназія, ліцей, НВК, Охоченська школа та Мелехівський НВК.

В процесі проведення заходу школярів було проінформовано стосовно основних напрямків підготовки студентів і слухачів у ХарРІ НАДУ та надано розгорнуті відповіді на всі запитання, які викликали жвавий інтерес аудиторії.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ].

 

28 жовтня – 02 листопада

під час візиту до України, в Інституті перебуває делегація Тяньцзінської Адміністративної Академії (КНР). Відповідно до програми перебування, 29 жовтня було проведено зустріч з професорсько-викладацьким складом Інституту та круглий стіл за темою "Модернізація системи державного управління: порівняльний аналіз досвіду Народної Республіки Китай та України".

Тяньцзінську Адміністративну Академію представляли:

Лі Ядун – проректор Тяньцзіньської Адміністративної Академії (ТАА), професор;

Чжен Хайфен – професор кафедри державного управління ТАА;

Сунь Юнсін – доцент, доктор, кафедра права ТАА;

Ван Юань – доцент, кафедра економіки ТАА;

Шуан Янчжен – редактор, доктор, редакційний відділ журналу ТАА;

Лі Дзiалунь – лектор ТАА.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ].

 

22 жовтня

викладачами кафедри державного управління к.держ.упр. Єгановим В.В. та д.держ.упр, проф. Коротич О.Б. на базі Харківської гімназії № 12 було проведено профорієнтаційну роботу з випускниками шкіл № 7, 10 та 120 Червонозаводського району міста Харкова.

В процесі проведення заходу школярів було проінформовано стосовно основних напрямків підготовки студентів і слухачів у ХарРІ НАДУ та надано розгорнуті відповіді на всі запитання, які жвавий інтерес аудиторії.

 

22 жовтня

Професор кафедри української мови Г.І. Гамова на базі Валківського ліцею ім. О. Масельського провела профорієнтаційну зустріч із випускниками Валківського району. У зустрічі взяли участь 83 випускники, учителі, класні керівники випускних класів, адміністрація Валківського ліцею ім. О. Масельського і Валківської середньої школи І-ІІІ ступенів, представники Валківського райвно. Випускники почули інформацію про умови вступу на факультет соціально-економічного управління ХарРІ НАДУ при Президентові України, одержали інформацію про навчання в Інституті, напрями підготовки фахівців із менеджменту організацій та управління персоналом, про освітньо-кваліфікаційні рівні, форми і терміни та вартість навчання, громадське життя тощо. Виявилося, що 22 випускники обрали собі перспективу навчання у ВНЗ за напрямами "економіка", "менеджмент".

Г.І. Гамова запросила випускників до участі в Дні відкритих дверей Інституту 16-го листопада, де буде проведена Олімпіада школярів "Обираємо професію державного службовця" із предметів, за якими Інститут приймає сертифікати ЗНО для зарахування на навчання. Більшість випускників виявила бажання взяти участь в Інтернет-олімпіаді з 17-го листопада по 15-те грудня.

Сподіваємося, що зустріч не залишила байдужими випускників, учителів, адміністрацію шкіл до ХарРІ НАДУ – державного вищого навчального закладу IV рівня акредитації, лідера в підготовці управлінських кадрів, який пропонує фундаментальну підготовку з економічних та управлінських дисциплін, високий рівень володіння державною та іноземними мовами й інформаційними технологіями, розвиток лідерських якостей та їх реалізацію в студентському самоврядуванні.

Дякуємо за організацію проведення зустрічі з випускниками адміністрації Валківського ліцею імені О. Масельського в особі директора В.І. Грехової, адміністрації Валківської середньої школи в особі директора Л.В. Карлової, методисту Валківського райвно В.М. Мавзенко.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ].

 

21-22 жовтня слухачі відвідали центральні органи влади

Слухачі ІІ курсу денної форми навчання факультету підготовки магістрів державного управління взяли участь у виїзних практичних заняттях до столиці нашої держави – міста Києва. В заняттях взяли участь слухачі груп спеціалізації «Регіональне управління». В ході занять відбулися візити до вищих органів влади України:

21 жовтня відбувся візит до Верховної Ради України та її Комітетів. В ході цього заняття слухачі ознайомилися з організацію діяльності Народних депутатів України. Представники Комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування зустрілися зі слухачами в залі засідань Верховної Ради України. На цьому занятті обговорювались питання розвитку місцевого самоврядування та перспективи територіальної реформи в Україні.

22 жовтня відбулося заняття на базі Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. В ході цього заняття перед слухачами виступили заступники керівників департаментів та начальники управлінь Мінергіону, які представили основні напрями діяльності цього міністерства. Особливий інтерес викликала презентація перспектив територіальної реформи в Україні.

23 жовтня слухачі відвідали Національну академію державного управління при Президентові України.

Виїзні практичні заняття пройшли за умов значної ділової активності слухачів та в атмосфері приязності та доброзичливості. Такий спосіб організації та проведення занять активно використовується при викладанні навчальних дисциплін викладачами кафедри регіонального розвитку та місцевого самоврядування вже четвертий рік поспіль.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ].

 

21-22 жовтня

доцент кафедри української мови Терещенко В.М. відвідав загальноосвітні навчальні заклади Сахновщинського району Харківської області в рамках реалізації профорієнтаційного проекту серед школярів, ініційованого Харківським регіональним інститутом державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

21 жовтня відбулася зустріч з учнями 10-11 класів Огіївського навчально-виховного комплексу, Тавежнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів і Багаточернещинської загальноосвітньої школи. Зустріч проходила в актовій залі Огіївського НВК. На ній були присутні близько 40 учнів, а також учителі.

22 жовтня профорієнтаційний захід був проведений на базі Сахновщинської гімназії № 1. На зустріч завітало понад 60 учнів Сахновщинської гімназії № 1 та Сахновщинської загальноосвітньої школи № 2.

Доцент Терещенко В.М. ознайомив випускників, учителів з умовами вступу до Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, розповів про специфіку навчання в нашій освітній установі. Відповів на питання учасників зустрічей про матеріально-технічну базу навчального закладу, виховну роботу, що проводиться зі студентами й слухачами, а також про перспективи подальшого навчання й працевлаштування.

фото 1 ].

 

18 жовтня

представники інституту взяли участь у конференції «Мистецтво урядування: ефективні інструменти та інновації для місцевих органів влади», яка проводилася у місті Львів у приміщенні Львівської міської ради.

Слухачі і студенти не тільки з’ясували особливості впровадження ISO у муніципалітетах на прикладі Львівської міської ради, а й отримали задоволення від культурної програми, познайомилися з цікавими .

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ].

 

17 жовтня

о 14:50 відбулося засідання Експертної ради Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.

[ порядок денний ]

 

 

16 жовтня

професорсько-викладацький склад Інституту докторанти, аспіранти та здобувачі взяли участь у круглому столі "Інтеграція України у міжнародний освітньо-науковий простір", який проходив в системі НАДУ при Президентові України у форматі відеоконференції. Мета заходу - обговорення питань, пов'язаних із удосконаленням структури системи вищої освіти в Україні в умовах її інтеграції у міжнародний освітньо-науковий простір, ознайомлення з діяльністю Програми академічних обмінів імені Фулбрайта в Україні.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ].

 

16 жовтня

доцентами кафедри державного управління Єгановим В.В. та Козубом В.П. на базі Харківської гімназії № 99 проводилася профорієнтаційна робота з випускниками шкіл Дзержинського району міста Харкова.

Під час проведення роботи усіх бажаючих було проінформовано стосовно основних напрямків підготовки студентів і слухачів у ХарРІ НАДУ та надано розгорнуті відповіді на всі запитання, які викликали інтерес у школярів та їх батьків.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ].

 

15 жовтня

відбудлося чергове засідання Вченої ради Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.

[ порядок денний ]

 

 

12 жовтня

студенти 1 курсу групи МД-13 разом зі студентами інших курсів та аспірантами під керівництвом викладачів кафедри економічної політики та менеджменту В.Ю. Бабаєва та А.І. Гнатенко відвідали історичні, культурні та духовні пам’ятки м. Ізюму та м. Святогірська. Під час поїздки студенти занурились в атмосферу мальовничих краєвидів та духовно-культурної спадщини східної України, а також мали змогу збагатити власні знання з історії краю.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ].

 

9 жовтня

для начальників управлінь та відділів освіти виконавчих комітетів міських рад міст обласного значення, адміністрацій районів Харківської міської ради, райдержадміністрацій Харківської області було проведено короткотерміновий тематичний семінар за темою «Особливості управління освітою на місцевому рівні».

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ].

 

8 жовтня

старший викладач кафедри права та європейської інтеграції Дубовик Катерина Євгеніївна провела для слухачів групи З-41 заочного відділення підготовки магістрів державного управління Георгієва П.Ю., Григорян Н.А., Гучко О.В., Зимовець Н.В., Калінічук Є.Ю., Краковської М.В., Криворотенко М.М., Кузьомко І.М., Шелестіної О.А., Яресько У.М. виїзне заняття у центрі соціально-психологічного центру реабілітації неповнолітніх, які опинились у екстремальних життєвих умовах «Гармонія». Під час відвідування слухачі ознайомились із принципами, функціями та задачами службових осіб центру та мали можливість поспілкуватися з його вихованцями.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ].

 

Copyright © 2005 – 2019 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.