Архів новин


Жовтень 2012 р.

 

Вітаємо!

Уса Олександра Ігоровича, студента 5 курсу денної форми навчання, Голову Студентської Ради факультету соціально-економічного управління з призначенням стипендії Харківського міського голови "Обдарованість" у 2012/2013 навчальному році.

фото 1 ], [ фото 2 ].

 

26 жовтня

Спільно з Національним агентством України з питань державної служби відбувся круглий стіл з питань впровадження розвитку лідерства.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ].

 

 

25 жовтня

О 1450 в Залі засідань Спеціалізованої вченої ради відбулося засідання Експертної ради ХарРІ НАДУ.

[ порядок денний ]

 

 

23-25 жовтня

Слухачі ІІ курсу денної форми навчання факультету підготовки магістрів державного управління взяли участь у виїзних практичних заняттях до столиці нашої держави – міста Києва. В заняттях взяли участь слухачі груп спеціалізації "Публічне адміністрування", "Регіональне управління" та "Політичні інституції та процеси". В ході занять відбулися візити до вищих органів влади України.

докладніше ]

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ].

 

23 жовтня

На факультеті перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів у межах короткострокового тематичного семінару для заступників голів районних державних адміністрацій відбувся круглий стіл за темою "Моделі і технології підвищення результативності взаємодії органів державного управління та органів місцевого самоврядування" за результатами виконання науково-дослідної роботи кафедри державного управління та менеджменту за темою "Підвищення результативності взаємодії органів державного управління та органів місцевого самоврядування".

інформаційний лист ]

 

 

22 жовтня

Розпочалась трьотижнева сесія слухачів ІІ курсу заочної форми навчання факультету підготовки магістрів державного управління.

 

 

17 жовтня

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 6 липня 2011 р. № 642-р "Про підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування з питань запобігання та протидії проявам корупції на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування" на базі Красноградської райдержадміністрації Харківської області відбувся одноденний тематичний семінар з питань запобігання та протидії корупції в органах влади за участю викладачів кафедри права та законотворчого процесу та відділу підвищення кваліфікації кадрів Інституту.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ].

 

 

15-17 жовтня

На факультеті підвищення кваліфікації проходив тематичний семінар "Організаційно-правове забезпечення діяльності місцевих рад."

 

 

12-14 жовтня

Делегація слухачів Одеського регіонального інституту державного управління здійснила візит в наш Інститут. Окрім, власне, зустрічі з адміністрацією Інституту, слухачі ознайомились з особливостями навчального процесу та відвідали видатні місця Харкова.

Такі поїздки вже стали доброю традицією, бо кожного року відбувається обмін дружніми візитами між слухачами Харківського та Одеського РІДУ.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ].

 

11 жовтня

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України у форматі відеоконференції проводило обговорення перспектив розвитку систем життєзабезпечення та підготовки до опалювального сезону.

фото 1 ], [ фото 2 ].

 

11 жовтня

Відбулися тематичні семінари з питань застосування антикорупційного законодавства та з нормативних засад документознавства.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ].

 

 

11 жовтня

У рамках виїзного заняття слухачі факультету підготовки магістрів державного управління разом з доцентом кафедри права та законотворчого процесу Клімовою С.М. ознайомилися зі структурою Управління Національного банку України в Харківській області. Цікаво проведена екскурсія Леуш Н.М. дала можливість слухачам побачити приміщення Управління Національного банку України в Харківській області (пам'ятка культури), уявити собі – в яких умовах працювали банківські працівники на початку ХХ ст., помилуватися дитячими малюнками і розглянути експонати музею. У результаті проведеного заняття слухачі Інституту не тільки з'ясували організаційну структуру Управління Національного банку України в Харківській області, відвідали музей, а й навчилися самостійно орієнтуватись у системі чинного фінансового законодавства. Усе це є свідченням важливих кроків реформування системи державного управління, а також дає майбутнім керівникам державної служби важливий приклад креативного підходу до роботи органу державної влади в сучасних умовах.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ].

 

10 жовтня

У рамках виїзного заняття слухачі ІІ курсу денної форми навчання факультету підготовки магістрів державного управління (спеціалізації “Організація правової роботи в органах публічної влади" та "Соціальна і гуманітарна політика") разом із доцентом кафедри української мови Загребельною Ларисою Семенівною відвідали Державний архів Харківської області.

У ході заняття слухачі ознайомилися з історією створення, діяльністю та структурою архівної установи. Головні спеціалісти відділу інформації та використання документів Плисак В.А. та Кожедуб Ю.А. провели оглядову екскурсію по архіву (просп. Московський,&nbbsp;7), а також ознайомили з виставкою архівних документів “Вони виборювали Перемогу: з історії підпільно-партизанського руху на Харківщині", що присвячена Дню партизанської слави в Україні.

Окрім того, слухачі отримали можливість поспілкуватися з працівниками установи та задати свої запитання щодо матеріалів, які зберігаються у фондах архіву, та особливостей державної служби в установі.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ].

 

05 жовтня

У м. Вінниця відбудвся круглий стіл "Відкриті муніципалітети – основа стандартів", присвячений проблемі впровадження в Україні Ініціативи "Партнерство "Відкритий уряд" на основі місцевих програм та стандартів розвитку системи електронного урядування. Захід був проведений в рамках проекту "Формування партнерства громадськості та органів місцевого самоврядування у сфері розвитку публічного Е-урядування", ініційованого ГО "Подільська агенція регіонального розвитку" та Вінницькою міською радою за підтримки Міжнародного фонду "Відродження".

У роботі круглого столу взяв участь доцент кафедри інформатизації державного управління ХарРІ НАДУ при Президентові України Серенок А.О., який презентував доповідь "Теоретичні аспекти електронного уряду в контексті Плану дій з впровадження в Україні Ініціативи "Партнерство "Відкритий уряд".

 

04 жовтня

Відбувся тематичний семінар "Актуальні проблеми застосування нового Закону України "Про державну службу" для державних службовців кадрових служб структурних підрозділів Харківської обласної державної адміністрації, райдержадміністрацій, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади Харківської області за участю Коновалова Л.С. – начальника Управління державної служби Головного управління державної служби України в Харківській області, представників Харківської обласної державної адміністрації та викладачів Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ].

 

04 жовтня

Під час традиційної сесії відеоконференцзвязку (Дніпропетровськ, Киїів, Львів, Одеса, Харків) обговорювалось питання реалізації пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засобів для лікування осіб з гіпертонічною хворобою. Заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма був головним доповідачем від харківської студії.

фото 1 ], [ фото 2 ].

 

02 жовтня

В аудиторії 10-а відбулася відкрита лекція Самофалової Т.О., к.держ.упр., доцента кафедри економічної теорії та фінансів з дисципліни "Корпоративна соціальна відповідальність" (КСВ).

Тема: "Формування соціальної свідомості компанії та організація діяльності з КСВ".

 

 

 

01 жовтня

Розпочалась трьотижнева сесія слухачів ІІІ курсу заочної форми навчання факультету підготовки магістрів державного управління.

 

 

Copyright © 2005 – 2019 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.