Архів новин


Жовтень 2011 р.

 

Вітаємо Сороку Олену Сергіївну, студентку 2-го курсу заочної форми навчання факультету соціально-економічного управління групи УЗ-2-10 з ІІ місцем у фінальному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка у 2010-2011 навчальному році.

 

 

У Центрі підвищення кваліфікації кадрів ХарРІ НАДУ при Президентові України відбулися наступні заходи:

31 жовтня – виїзний тематичний семінар з питань запобігання та протидії корупції для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування Дворічанського та Великобурлуцького районів.

31 жовтня – 02 листопада – тематичний семінар за обласною програмою "Актуальні проблеми соціальної політики в Україні" для керівників та спеціалістів Головного управління праці та соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації, начальників управлінь праці та соціального захисту населення райдержадміністрацій, виконавчих комітетів міських рад міст обласного значення.

31 жовтня – 04 листопада – тематичний семінар за регіональною програмою "Формування та виконання місцевих бюджетів" для селищних голів.

 

29 жовтня перший заступник директора Амосов Олег Юрійович, декан денного факультету магістерської підготовки Бульба Володимир Григорович, декан факультету соціально-економічного управління Минко Петро Євгенович, студенти та слухачі Інституту взяли участь в загальноміському суботнику, що відбувся у Центральному парку культури і відпочинку ім. М. Горького.

На прибирання парку, крім Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України, вийшло близько 500 студентів із п'яти вузів Харкова. Наполеглива, завзята праця студентів та слухачів забезпечили доглянутий вигляд території парку до весни.

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ]

 

28 жовтня у рамках проведення семінарських занять з модулю "Запобігання і протидія корупції" (виткладач – доцент Т.В. Ковальова) слухачі ІІ курсу магістерської підготовки заочної форми навчання відвідали Харківський окружний адміністративний суд, де ознайомилися з пілотним проектом, відповідно до якого організовано роботу суду. Проект представила керівник апарату Лисенко Валентина Володимирівна. Також слухачі мали можливість бути присутніми на судових засіданнях при розгляді адміністративних справ.

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ]

 

28 жовтня доцентом кафедри української мови Загребельною Ларисою Семенівною зі слухачами ІІ курсу факультету магістерської підготовки (спеціалізація "Законотворча та нормотворча діяльність") було проведене відкрите заняття на тему: "Прикметник в усному діловому мовленні".

Перша частина заняття складалась з тематичної презентації. Друга частина – відеотренінг (запис і обговорення публічних виступів слухачів), що включала в себе перегляд виступів, самооцінку, коментарі, поради та зауваження присутніх, підсумки за результатами обговорення. Відкрите заняття отримало схвальну оцінку, присутніх завідувача Редіна Петра Олексійовича та викладачів кафедри.

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ]

 

27-29 жовтня Харківський регіональний інститут державного управління НАДУ при Президентові України приймає участь у ІІ спеціалізованій виставці "Освіта Слобожанщини – 2011", що відбувається на базі спорткомплексу НТУ "ХПІ".

Виставка націлена на інформування молоді про можливості отримання професійної освіти в Україні, підвищення громадського інтересу до освіти, пропаганду досягнень закладів вищої освіти Харківщини.

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ]

 

26 жовтня відбувся круглий стіл "Політична модернізація державного управління", що традиційно проводиться кафедрою політології та філософії.

У роботі круглого столу взяли участь викладачі кафедри, аспіранти, слухачі магістерської підготовки та студенти.

Під час роботи круглого столу присутні взяли активну участь в обговоренні проблемних питань політичної модернізації, а саме: консолідації українського суспільства, шляхів політичної модернізації, забезпечення транспарентності процесу лобіювання, використання механізмів територіального брендінгу, ролі інститутів громадянського суспільства у процесі політичної модернізації.

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ]

 

У Центрі підвищення кваліфікації кадрів ХарРІ НАДУ при Президентові України відбулися наступні заходи:

24-26 жовтня – госпрозрахунковий тематичний семінар на замовлення Національного агентства України з питань державної служби "Запобігання корупції в органах влади" для працівників управління МВС України у Харківській області.

24-28 жовтня – навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації за регіональною програмою для перших заступників голів райдержадміністрацій та кадрового резерву на ці посади (другий тиждень навчання).

25 жовтня – тематичний семінар за обласною програмою "Забезпечення доступу до публічної інформації органами влади" для секретарів сільських рад.

25-28 жовтня – госпрозрахунковий тематичний семінар з питань державних закупівель в Україні.

27 жовтня – виїзний тематичний семінар з питань запобігання та протидії корупції для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування Валківського та Коломацького районів

28 жовтня – виїзний тематичний семінар з питань запобігання та протидії корупції для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування Зміївського району.

28 жовтня – тематичний постійно діючий семінар "Актуальні проблеми державного управління" для кадрового резерву на посади голів та заступників голів райдержадміністрацій.

 

22 по 25 жовтня представники Тяньцзінської адміністративної академії (КНР) відвідали наш Інститут. Гостей вітали директор Інституту Вадим Ландсман, заступник директора Інституту Володимир Нікітін, начальник центру з навчальної інфраструктури та міжнародних справ Інституту Віктор Єлагін. Тяньцзінську адміністративну академію (ТАА) представляли: проректор академії Лі Ядун, професор інституту партійного будівництва Лі Шухуа, заступник завідуючого кафедри суспільного управління Лю Яочень, заступник начальника відділу управління інформацією й зв'язку Чжан Хуншен, лектор кафедри загальних дисциплін Ці Сіньюань.

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ],

[ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ]

 

20 жовтня

О 1320 в Залі засідань Спеціалізованої вченої ради відбулось засідання Експертної ради Інституту.

[ порядок денний ]

 

 

19 жовтня кафедрою зовнішньої політики та національної безпеки було проведено тематичний семінар "Європейська система управління галузевими політиками". У його роботі взяли участь викладачі, аспіранти кафедри зовнішньої політики та національної безпеки, слухачі магістерської підготовки денної та заочної форми навчання (група спеціалізації "Управління в інституціях Європейського Союзу"). Метою проведення семінару було ознайомлення з основними етапами розвитку спільного господарства Європейського співтовариства, обговорення актуальних проблем процесу формування та розвитку внутрішнього ринку ЄС з метою реалізації його стратегій для подальшого розвитку галузей економіки України.

Аудиторію зацікавила доповідь викладача кафедри Н.С. Фесенко "Основні етапи та стратегії створення європейської системи управління галузевими політиками ЄС", метою якої було надати слухачам знання з ключових питань реалізації спільних політик Європейського Союзу.

Під час семінару обговорювалися також питання реалізації спільних політик учасників Євроспільноти та співпраця України і ЄС у різних галузях; гендерна політика ЄС та додержання вимог цієї сфери в Україні; прогнозування подальшого розвитку основних напрямів соціально-економічної інтеграції європейських країн; сутність та зміст основних стратегій щодо управління різними секторами внутрішнього ринку держав Європи тощо.

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ]

 

17-22 жовтня завідувач кафедри економічної політики М.А. Латинін та професор кафедри регіонального управління та місцевого самоврядування В.В. Мамонова взяли участь у тижневому тренінгу з демографічного прогнозування для інструкторів навчального курсу з економічно обґрунтованого планування розвитку територій. Тренінг проводився в м. Оттава (Канада) в рамках проекту "Розбудова спроможності до економічно обґрунтованого планування розвитку областей і міст України" (проект РЕОП), який реалізується в Україні Конференційною радою Канади (КРК) за підтримки Канадської агенції міжнародного розвитку.

 

У Центрі підвищення кваліфікації кадрів ХарРІ НАДУ при Президентові України відбулися наступні заходи:

17-19 жовтня – госпрозрахунковий тематичний семінар на замовлення Національного агентства України з питань державної служби "Запобігання корупції в органах влади" для начальників та спеціалістів районних управлінь Пенсійного фонду України у Харківській області;

17-21 жовтня – навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації за регіональною програмою для перших заступників голів райдержадміністрацій та кадрового резерву на ці посади (перший тиждень навчання);

17-21 жовтня – навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації (дистанційна форма) за обласною програмою для керівників та спеціалістів управлінь, відділів та інших структурних підрозділів облдержадміністрації, які вперше прийняті на державну службу та які не підвищували кваліфікацію протягом п'яти років;

20 жовтня – виїзний тематичний семінар з питань запобігання проявам корупції в органах влади для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування на базах Богодухівської та Краснокутської райдержадміністрацій;

21 жовтня – виїзний тематичний семінар з питань запобігання проявам корупції в органах влади для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування на базі Вовчанської райдержадміністрації

 

14 жовтня, у рамках виїзного заняття, слухачі ІІ курсу факультету магістерської підготовки (спеціалізація "Законотворча та нормотворча діяльність") разом з доцентом кафедри української мови Загребельною Ларисою Семенівною відвідали Будинок Художника, один з найвідоміших виставкових центрів міста Харкова.

Для слухачів Інституту було проведено персональну екскурсію по виставці живопису відомих харківських художників – викладачів Харківської державної академії дизайну та мистецтв і їх учнів.

Захід проведено з метою вивчення особливостей курсу "Ділове українське мовлення" – понять художності мови, виразності різних видів мистецтва та формування інтересу до аналізу-інтерпретації художніх творів, розвитку особистісно-позитивного ставлення до мистецьких цінностей.

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ]

 

У Центрі підвищення кваліфікації кадрів ХарРІ НАДУ при Президентові України пройшли такі тематичні семінари:

10-13 жовтня – "Інноваційна та інвестиційна політика у державному управлінні" – для начальників відділів у складі управлінь облдержадміністрації, начальників управлінь, відділів райдержадміністрацій.

10-14 жовтня – "Організаційно-правове забезпечення діяльності місцевих рад" – для сільських голів.

14 жовтня – "Реалізація Закону України "Про безоплатну правову допомогу" – для спеціалістів юридичних відділів райдержадміністрацій, виконавчих комітетів міських рад міст обласного значення.

 

13 жовтня відбулося відкрите заняття професора Г.І. Гамової з ораторського мистецтва у групі МПА ІІ курсу на тему: "Культура спору". Професор Гамова Г.І. організувала й конструктивно провела дискусію: "Освіта і освіченість: запорука успіху?!". На занятті були присутні викладачі кафедри. Відкрите заняття професора Гамової Г.І. отримало схвальну оцінку.

 

13 жовтня, у рамках виїзного заняття, слухачі ІІ курсу факультету магістерської підготовки (спеціалізація "Законотворча та нормотворча діяльність" та "Європейська інтеграція в умовах глобалізаційного врядування) разом з доцентом кафедри права та законотворчого процесу Клімовою Світланою Миколаївною відвідали музей Управління Національного банку України в Харківській області, що знаходиться на пл. Театральній, 1.

Не зважаючи на особливий статус установи, слухачам було проведено детальну та змістовну екскурсію у приміщенні Управління.

У музеї можна прослідкувати історичний шлях розвитку банківської справи, зокрема презентовані експозиції кредитних білетів Російської імперії 1731-1917 рр., радянської та незалежної України, технічного обладнання для банківської справи, грошових знаків країн світу. Серед особливих експонатів – робочий стіл першого начальника Управління Нацбанку області.

Відвідання музею сформувало уявлення про вітчизняну банківську систему та історію її зародження.

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ]

 

13 жовтня на базі Центру дистанційного навчання Інституту представники ділових кіл Харківщини мали змогу у режимі відеоконференцзвязку висловити свої пропозиції до проекту Закону України "Про ринок земель", що підготовлений Міністерством аграрної політики та продовольства України як новий крок у розвитку земельних відносин та сільського господарства.

 

З 10 по 13 жовтня для працівників районних управлінь Пенсійного фонду України в Харківській області відбувся тематичний госпрозрахунковий семінар "Пенсійне забезпечення в сучасних умовах".

 

 

 

10 жовтня, у рамках виїзного заняття, студенти ІІ курсу факультету соціально-економічного управління разом з доцентом кафедри державного управління та менеджменту Тимохою Денисом Анатолійовичем відвідали підприємство "VALDI" яке є одним з найбільших у Європі виробників вовняних пледів та ковдр найвищої якості.

Генеральний директор компанії А.Ю. Мартинов розповів студентам про хід реалізації програми модернізації підприємства, організаційну побудову підприємства, особливості управління колективом, а також поділився досвідом застосування сучасних управлінських технологій. Цікава доповідь викликала інтерес у майбутніх фахівців з менеджменту, що виявилося в численних питаннях і подальших дискусіях.

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ]

 

06 жовтня на базах Куп'янської і Шевченківської районних державних адміністрацій Центр підвищення кваліфікації кадрів ХарРІ НАДУ при Президентові України провів тематичний семінар з питань запобігання проявам корупції в органах влади для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування: за участю доцента кафедри державного будівництва, к.ю.н. Тучака М.О.

 

У Центрі підвищення кваліфікації кадрів ХарРІ НАДУ при Президентові України відбулися тематичні семінари:

04 жовтня – "Забезпечення доступу до публічної інформації органами влади" – для начальників управлінь Головних управлінь, начальники відділів управлінь, відділів та інших структурних підрозділів облдержадміністрації;

04-07 жовтня – з питань навчання спеціалістів у сфері здійснення державних закупівель;

05-07 жовтня – "Запобігання проявам корупції в органах влади" – для посадових осіб районних адміністрацій Харківської міської ради.

 

03 жовтня на базі Нововодолазької районної державної адміністрації Центр підвищення кваліфікації кадрів ХарРІ НАДУ при Президентові України провів тематичний семінар з питань запобігання проявам корупції в органах влади для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування: за участю доцента кафедри державного будівництва, к.ю.н. Тучака М.О.

 

Copyright © 2005 – 2019 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.