Архів новин


Жовтень 2010 р.

 

22 жовтня о 1450 у залі № 2 відбулася зустріч студентів, слухачів та викладачів з Героєм України, депутатом Київської міської ради та видатним спортсменом Віталієм Кличком.

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ],

[ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ]

 

20 жовтня о 1450 у Залі засідань Спеціалізованої вченої ради відбулося засідання Експертної ради Інститута.

[ порядок денний ]

 

 

 

14-16 жовтня в м. Вінниця відбувся ІV Конгрес Української асоціації європейських студій, в якому взяв участь доцент кафедри зовнішньої політики та національної безпеки Стрельцов В.Ю. Крім активної участі в дискусії щодо інтеграції України в Європейський Союз без формального членства, його також було нагороджено за 2-е місце в І Всеукраїнському конкурсі на кращу статтю з європейських студій, що проводився за підтримки програми ім. Жана Моне. Статті-переможці конкурсу буде опубліковано у першому номері видання "Європейські студії і право" за 2011 рік.

[ прес-реліз УАЄС ]

 

4 жовтня працівники та слухачі Інституту зустрілися з в.о. Харківського міського голови, секретарем Харківської міської ради Геннадієм Кернесом з питань розвитку Харківської територіальної громади.

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ],

[ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ]

 

1 жовтня в Інституті кафедрою зовнішньої політики та національної безпеки було проведено тематичний семінар "Європейське свято &ndash День примирення". У роботі брали участь викладачі, аспіранти кафедри зовнішньої політики та національної безпеки, слухачі магістерської підготовки денної та заочної форми навчання (група спеціалізації "Управління в інституціях Європейського Союзу"). Метою проведення семінару було ознайомлення з одним з найпоширених свят європейських держав, обговорення актуальних проблем процесу входження України до Європейського Союзу.

[ докладніше ]

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ]

 

Copyright © 2005 – 2019 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.