Архів новин


Жовтень 2009 р.

 

23 жовтня студенти ХарРІ НАДУ відвідали пансіонат для людей похилого віку по вул. Тінякова, 7 та дали для них концерт.

Із 360 мешканців притулку захід відвідало 60 осіб. Найбільша частина ветеранів слухали концерт зі своїх кімнат, бо ці люди не мають можливості рухатися самостійно. Із задоволенням ветерани отримали в подарунок повну колекцію телевізійних фільмів відомого кінорежисера Ельдара Рязанова.

У концерті взяли участь студенти групи МД-3. «Пісня про матір» у виконанні Олени Нечаєвої доторкнулась до кожного серця. Веселі пісні Анастасії Бруєвої та нова обробка відомої всім пісні «Червона рута» здивували ветеранів. Заворожили слух пісні слухачів магістерської підготовки: Низової Марини та Хвороста Олександра. У виконанні аспірантки кафедри права та законотворчого процесу Лисенко Лілії була розказана казка «Про дівку Ївгу». Не залишилися поза участю і викладачі. У виконанні викладача кафедри права та законотворчого процесу Катерини Дубовик прозвучав улюблений всіма романс із кінофільму «Дні Турбіних».

Висловлюємо подяку за участь у заході педагогам та учням музичної школи № 12 Фрунзенського району м. Харкова. Завдяки Мазохі Марії, Полвіанцевої Софії, Савельєвої Лариси та Благої Вікторії у залі грали скрипки. Христина та Анастасія Гай, які кожного року беруть участь у міжнародних конкурсах, подарували чудові фортепіанні твори. Завідуючий відділом народних інструментів Михайло Страшок та лауреат міжнародних конкурсів викладач Сергій Невєров здивували своєю майстерністю, коли виконували варіації на тему українських пісень на балалайці та баяні.

 

22 жовтня делегація Інституту на чолі із директором В.В. Говорухою взяла участь у зустрічі Президента України Віктора Ющенка з представниками інтелігенції Слобожанщини.

 

З 21 жовтня по 11 листопада декан денного факультету магістерської підготовки Бульба В.Г. пройшов стажування за програмою Конгресу США «Відкритий світ».

В рамках відвідування США була участь у конференції «Україна – США - Канада: перспективи співпраці», ознайомлення з системою федерального і муніципального управління в Сполучених Штатах Америки, вивчення особливостей управління місцевими громадами в окремих штатах та мегаполісах.

Важливою складовою програми було відвідування Цинцинаті, міста-побратима Харкова, та ознайомлення з роботою муніципальних соціальних служб.

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ]

 

16-18 жовтня відбувся зустрічний візит слухачів денної форми навчання факультету державного управління Одеського регіонального інституту державного управління. Попередній візит слухачів нашого Інституту відбувся 11-13 вересня.

У перший день слухачі ХарРІ НАДУ зустрілися з директором В.В. Говорухою. Начальник центру з навчальної інфраструктури та міжнародних зв'язків В.П. Єлагін ознайомив гостей з історією та діяльністю Інституту та провів оглядову екскурсію по навчальному корпусу.

Під час візиту відбулась зустріч з деканом денного факультету магістерської підготовки В.Г. Бульбою та активом слухацького самоврядування, на якій відбувся обмін досвідом щодо роботи слухацьких рад.

На другий і третій день візиту було проведено екскурсію по Харькову, під час якої відбулося знайомство з історичними та культурними пам’ятками славетного міста.

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ],

[ фото 6 ], [ фото 7 ]

 

9 жовтня у залі №1 о 1000 пройшов круглий стіл «Права і свободи людини і громадянина: новий конституційний вимір». У роботі взяли участь близько 80 осіб - науково-педагогічні працівники - фахівці в галузі конституційного права, аспіранти, слухачі, представники Харківської обласної державної адміністрації. Із вступним словом до присутніх звернувся директор Інституту В.В. Говоруха і зазначив, що проект Конституції України, запропонований Президентом Віктором Ющенком і схвалений Венеціанською комісією, є найбільш вдалим серед запропонованих проектів Конституцій. Не меншу зацікавленість викликав виступ заступника начальника Головного управління праці і соціальної політики Харківської ОДА А.В. Доброштан щодо стану забезпечення соціально-економічних прав громадян на прикладі м.Харкова і Харківської області.

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ]

 

7-10 жовтня у м. Ялта в рамках науково-практичної конференції "Шляхи посилення впливу галузі науки "Державне управління" на реформування державної служби та державного управління в Україні" із доповідями виступили заступник директора Інституту з наукової роботи В.В. Корженко та професор кафедри інформатизації державного управління Ю.Г. Машкаров щодо удосконалення атестаційного процесу кадрів вищої школи та запровадження дистанційних технологій в навчальний процес.

[ фото ]

 

5 жовтня за ініціативи викладача кафедри української мови Лариси Семенівни Загребельної зі студентами 4 курсу було проведено виїзне заняття до Державного архіву Харківської області.

В ході заняття студенти поринули у світ архівної справи і дізналися багато нової інформації з першоджерел. Найцікавішою була архівна справа славнозвісного харківського архітектора Бекетова.

Студенти 4 курсу висловлюють величезну подяку Ларисі Семенівні за можливість побувати у цій нерядовій установі та доторкнутися до джерел історичної пам’яті нашого народу.

[ фото 1 ], [ фото 2 ]

 

2 жовтня на базі Національної юридичної академії ім. Ярослава Мудрого проходили міжрегіональні муніципальні слухання "Конституційні засади організації місцевої влади" за участю керівників органів державної влади, посадових осіб органів місцевого самоврядування, провідних вчених Донецької, Луганської, Полтавської, Сумської та Харківської областей. Від Інституту з доповіддю виступила професор кафедри регіонального управління та місцевого самоврядування В.В. Мамонова щодо конституційних новелізацій стосовно місцевого самоврядування.

 

2 жовтня відбувся круглий стіл на тему: “Європейські інтеграційні процеси: досвід для України”, учасниками якого стали слухачі денної та заочної форми навчання. Метою заходу, організованого кафедрою європейської та євроатлантичної інтеграції і національної безпеки, було обговорення актуальних проблем розбудови взаємовідносин України з Європейським Союзом; розгляд сучасних тенденцій в процесі входження в європейський адміністративний простір; розробка пропозицій щодо підвищення ефективності діяльності інститутів державної влади, місцевого самоврядування та громадських організацій з цієї проблематики.

Бурхливі дискусії викликали доповіді слухачів магістерської підготовки заочної форми навчання: Шеховцова Ігоря Михайловича на тему: “Воєнно-технічна безпека України в контексті євроатлантичної інтеграції” та Левчука Ігоря Павловича на тему: “Актуальні проблеми і напрямки роботи МНС України з формування кадрового резерву”.

Різні думки і пропозиції також були висловлені учасниками круглого столу під час обговорення виступу слухача денного факультету магістерської підготовки Микитенко Віталія Михайловича на тему “Державна служба України: проблеми сьогодення”. За підсумками круглого столу була прийнята резолюція.

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ]

 

1 жовтня за ініціативи деканату денного факультету магістерської підготовки відбулася загальна толока, участь в якій взяли слухачі І курсу. Майданчиком для прибирання стала територія навколо гуртожитку № 2.

Разом зі слухачами участь у святі праці взяли декан факультету Бульба Володимир Григорович та методист Нікітенко Анжела Анатоліївна. Наша толока стала не тільки корисною справою, а й заходом, який згуртував весь курс. Було весело та цікаво.

[ фото ]

 

Copyright © 2005 – 2019 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.