Архів новин


Жовтень 2008 р.

 

30 жовтня. Всі на суботник!

Кожного року, восени у Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління відбувається суботник. Так і цей рік не став виключенням і 30 жовтня пройшов суботник. Слухачі академії курсу магістерської підготовки зібралися у гуртожитку №2 для того, щоб прибрати територію гуртожитку. Спільними зусиллями прибрали листя, підмели територію, підкопали дерева. Звичайно, що після роботи слухачі зібралися дружною групою сфотографуватися.

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ].

 

29 жовтня. Створено філіали кафедр.

На виконання рішення Вченої ради ХарРІ НАДУ та постанови Харківської районної ради створено філіали кафедри регіонального управління та місцевого самоврядування та кафедри соціальної і гуманітарної політики в Харківському районі.

В урочистому відкритті філіалів взяли участь перший заступник директора ХарРІ НАДУ О.Ю.Амосов, голова Харківської районної ради В.П.Збукар, голова Харківської районної державної адміністрації О.С.Нечипоренко, колективи кафедр, депутатський корпус

 

26 жовтня. Мандруючи країною.

Навчання в Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управляння наповнене новими враженнями та відкриттями.

26 жовтня слухачі та викладачі Інституту відвідали Свято-Успенську Святогірську Лавру, що розташована на схилах навислих над водою мальовничих крейдяних гір, що здавна називали Святими. Викладачі Тамара Миколаївна Лозинська та Галина Павлівна Пасенко, а також слухачі Олексій Козюберда, Тетяна Лось, Роман Ковтун, Олена Мірошниченко, Людмила Омельченко та Ірина Кочур гарним недільним ранком вирушили до Святогорська. По дорозі до монастиря група завітала до Ізюма, де відвідали місцеву церкву та купальню.

Святогорський монастир відомий як архітектурна пам’ятка. Живописна місцевість, де розташувався монастир, вражає своєю красою. Неповторний та величний у будь-яку пору року він зустрічає тисячі поломників та відвідувачів.

Слухачі відвідали печери, піднялися до каплиці, відвідали місце, де був хуторський храм та дерев’яний храм, який відчинен для відвідувачів лише два рази на рік.

Мандрувати рідною країною завжди цікаво. Невідомі та непізнані місця відкривають свої таємниці та вражають. Впевнені, що за роки навчання ще не одне місце подарує нові враження.

 

22 жовтня в Інституті пройшов «круглий стіл» на тему: „Європейські інтеграційні процеси: досвід для України”, підготовлений кафедрою європейської та євроатлантичної інтеграції і національної безпеки. Серед учасників заходу були науковці навчальних закладів, державні службовці, аспіранти, слухачі магістерської підготовки, представники громадських організацій.

[ фото 1 ], [ фото 2 ].

 

З 20 по 24 жовтня на факультеті перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів проводяться заняття:

   - другого тижня навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації для кадрового резерву на посади начальників управлінь, відділів виконавчих апаратів обласних рад; секретарів міських рад міст обласного значення, заступників міських голів міст обласного значення, керуючих справами (секретарів) виконавчих комітетів міських рад міст обласного значення; директорів, перших заступників, заступників департаментів міських рад міст обласного значення та кадрового резерву на ці посади Луганської та Харківської областей;

   - тематичний семінар “Шляхи удосконалення форм і методів управлінської діяльності” для перших заступників голів райдержадміністрацій та кадрового резерву на ці посади Луганської, Полтавської, Сумської та Харківської областей.

В цей період також продовжується підвищення кваліфікації соціальних робітників територіальних центрів соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян м. Харкова на госпрозрахунковому тематичному семінарі “Актуальні проблеми реалізації соціальної політики на регіональному рівні” (4 потік).

Також проводиться госпрозрахунковий тематичний семінар “Актуальні проблеми державного управління” для спеціалістів районних управлінь Пенсійного фонду України.

 

16-17 жовтня. Спорт об’єднує друзів.

Навчання в Харківському регіональному інституті державного управління НАДУ це не тільки конференції, лекції та практичні заняття. Перш за все, це нові друзі та цікаві зустрічі.

Нещодавно відбувся фінал волейбольного турніру між групами першого курсу магістерської підготовки. За захоплюючою грою спостерігали вболівальники – слухачі Харківського регіонального інституту. Грали хлопці та дівчата аж до самого вечора. За підсумками гри переможцями стала група Д-38.

Але переможці та переможені існують лише на спортмайданчику. У житті спорт об’єднує друзів та дарує приємні спогади. Спільними зусиллями розпочав свою роботу спортивний зал у гуртожитку №2. Тепер кожен слухач академії має змогу займатися на тренажерах, гімнастичній дробині, бруссях або гарти в настільний теніс. Активну участь у підготовки спортзалу прийняли Дмитро Опанасюк, Тетяна Журба, Олексій Козюберда, Юлія Говтва, Дмитро Машур’янс, Віталій Руденко, Сергій Фелоненко, Світлана Гречко, Тетяна Дейнека, Сергій Павлушенко, Вікторія Яковенко та інші.

 

15 та 16 жовтня о 14:50 в залі засідань Спеціалізованої вченої ради відбулося засідання Експертної ради. [ порядок денний ]

 

9 жовтня о 14:50 в залі №1 відбулося засідання Вченої ради.

[ Порядок денний ]

 

З 1 по 18 жовтня група представників Інституту у складі 3 студентів, 2 магістрів, 3 аспірантів та керівника успішно пройшла стажування в німецькому університетському місті Марбург. Українські стажери працювали в органах влади, що займаються молодіжною політикою, за напрямками своїх дипломних та магістерських робіт і аспірантських досліджень.

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ]

 

1 та 2 жовтня в Інституті проходив тематичний семінар "Антикризове управління підприємствами в сучасних умовах" для керівників промислових підприємств та наукових установ.

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ].

 

1 жовтня. Слухачі, студенти та аспіранти інституту на чолі з начальником відділу міжнародних зв'язків І.Б. Лутовіновою відбули до м. Марбург на 3-х тижневе стажування.

 

Copyright © 2005 – 2019 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.