Архів новин


Жовтень 2007 р.

 

31 жовтня в Одеському регіональному інституті відбулася щорічна міжнародна науково-практична конференція "Стратегія регіонального розвитку: формування та механізми реалізації". В рамках конференції був проведений телеміст спільно з регіональними інститутами з оброворенням данної теми.

 

30 жовтня о 13-20 відбулася презентація програм ім. Фулбрайта та програм Інституту Кеннана. Презентацію провели координатор програм Наталія Залуцька та директор Київського офісу Інституту Кеннана Ярослав Пилинський.

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ].

 

З 29 жовтня інформаційно-аналітичний відділ розпочав моніторинг з питань внутрішньої та зовнішньої політики України серед слухачів факультету перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів.

 

23 по 25 жовтня начальник управління інформатизації навчального процесу Стрельцов В.Ю. та начальник бібліотечного відділу Соловей С.В. взяли участь у 8-й Міжнародній науково-практичній конференції "Менеджмент вузовских бібліотек", що відбулася в Академії управління при Президентові Республіки Беларусь (м. Мінськ).

 

Вітаємо дипломантів обласного конкурсу "Вища школа Харківщини – кращі імена"!

У номінації „Завідувач кафедри” – Мельтюхову Надію Миколаївну – кандидата економічних наук, доцента, завідувача кафедрою державного управління та менеджменту”.

У номінації „Науковець року” – Дєгтяра Андрія Олеговича – доктора наук з державного управління, професора, завідувача кафедрою економічної теорії і фінансів.

У номінації „Молодий науковець” – Майстра Сергія Вікторовича - кандидата економічних наук, доцента кафедри економічної політики.

У номінації „Викладач гуманітарних дисциплін” – Загребельну Ларису Семенівну – кандидата філологічних наук, доцента кафедри української мови.

У номінації „Бібліотекар” – Соловей Світлану Вікторівну – начальника бібліотечного відділу.

 

З 22 по 26 жовтня було проведено навчання:

 

1) згідно плану-графіку за регіональною програмою:

- професійна програма підвищення кваліфікації (другий тиждень навчання) для міських (міст районного значення) голів Луганської, Полтавської, Сумської та Харківської областей;

- тематичний семінар "Актуальні проблеми та стратегічні пріоритети територіального розвитку" для заступників начальників Головних управлінь облдержадміністрацій та кадрового резерву на посади начальників та заступників начальників Головних управлінь, начальників управлінь, відділів облдержадміністрацій Луганської, Полтавської, Сумської та Харківської областей;

 

2) згідно плану-графіку за обласною програмою:

- професійна програма підвищення кваліфікації (перший тиждень навчання) для спеціалістів управлінь, відділів та інших структурних підрозділів облдержадміністрації Харківської області, в т.ч. вперше прийнятих на державну службу;

- тематичний семінар "Правопорушення та юридична відповідальність посадових осіб місцевого самоврядування" для секретарів сільських рад Харківської області;

 

З 24 по 26 жовтня пройшов тематичний семінар "Актуальні проблеми державного управління" для заступників голів райдержадміністрацій Харківської області, які вперше призначені на ці посади.

 

19 жовтня відбулося засідання Спеціалізованої вченої ради, під час якого проходив захист кандидатської дисертації Р.А. Черкасського за темою "Підвищення соціального статусу органів митної служби".

 

18 жовтня у Національній академії державного управління при Президентові України та її регіональних Інститутах відбувся телеміст.

 

З 15 по 19 жовтня в Інституті проходив ряд семінарів з важливих питань місцевого значення за участю голів сільських та селищних рад, присвячених Європейському тижню місцевої демократії

 

15 жовтня директор Інституту В.В. Говоруха та його перший заступник О.Ю. Амосов взяли участь у науково-практичній конференції з проблем регіонального розвитку та привітали з ювілеєм ректора Курського інституту державної та муніципальної служби Єрмакова В'ячеслава Михайловича.

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ].

 

З 8 по 26 жовтня в Інституті прохили вступні іспити з іноземної мови, філософії та спеціальності для тих, хто виявив бажання поступити до аспірантури.

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ].

 

5 жовтня 2007 року голова Харківської обласної державної адміністрації А.Б. АВАКОВ підписав розпорядження про затвердження нового персонального складу обласної студентської ради. З 34 осіб, що увійшли до її складу, двоє студентів навчаються в нашому Інституті. Грицьков Євген Володимирович став головою Харківської обласної студентської ради, а Дубова Світлана Олександрівна включена до її складу.

 

5 жовтня в НАДУ відбулася робоча зустріч представників управління міжнародними проектами Національної академії та підрозділів з міжнародного співробітництва її регіональних інститутів. Від НАДУ в зустрічі прийняли участь Президент Національної академії В. Нанівська, віце-президент з міжнародного співробітництва А. Чемерис, начальник управління О. Босак . Від ХарРІ НАДУ були присутні В.Єлагін та І.Лутовінова.

Головна мета зустрічі – налагодження горізонтальної комунікації між управлінням міжнародними проектами Академії та відповідними підрозділами в регіональних інститутах, взаємне інформування та спільне вирішення проблем, створення єдиної стратегії міжнародної діяльності.

Розглядалися питання надання регіональним інститутам технічної допомоги з написання проектів, навчання методам фанд-райзінгу; переорієнтації діяльності відділів на пошук донорів, навчальних матеріалів для підготовки , перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців, залучення іноземних експертів; переорієнтації старих (діючих) проектів в дусі вимог дорожньої карти НАДУ та ін.

Було зроблено наголос на необхідності отриманнія кінцевого результату у вигляді нових навчальних модулів, які можливо було б розповсюджувати для використання по всій мережі закладів Академії.

У звязку з наведеним було зроблено висновок про підвищення ролі та відповідальності відділів міжнародного зв’язку на сучасному етапі модернізації системи навчання державних службовців в Україні.

 

4 жовтня у Національній академії державного управління при Президентові України відбувся телеміст.

 

2 жовтня викладачі кафедри державного управління та менеджменту к.е.н., доц. Миронова Н.С.; к.держ.упр. Тимоха Д.А. провели практичне заняття в групах МД-1-07, МД-2-07, МД-3-07 у формі конференції з дисципліни "Основи менеджменту" за темою "Етапи розвитку та практики менеджменту". Мета практичного заняття: закріплення теоретичних знань стосовно розвитку теорії менеджменту та набуття навичок роботи в малих групах.

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ],

[ фото 6 ], [ фото 7 ], [ відео ].

В рамках співробітництва між ХарРІ НАДУ та регіональним інститутом управління м.Лілль у період з 1 жовтня по 30 листопада 2007 року триває стажування 3 слухачів ХарРІ наду в РІУ м.Лілль, Франція.

На запрошення директора регіонального інституту управління м.Лілль від 5 вересня 2007 року відібрані для проходження стажування 3 слухачі другого курсу денного факультету магістерської підготовки: Карайон Юлія Олександрівна, Курочка Дмитро Сергійович, Селезньова Анна Дмитрівна.

 

Copyright © 2005 – 2019 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.