Архів новин


Жовтень 2006 р.

 

31 жовтня 2006 р. о 10-00 в ауд. 8 відбувся відеоконференція за участю всіх регіональних інститутів за темою науково-практичної конференції „Регіональна політика на сучасному етапі державотворення: проблеми децентралізації, ризики та перспективи впровадження”, що проходить в Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України.

НАПРЯМКИ РОБОТИ:

Секція № 1 "Соціально-політичний та гуманітарний розвиток регіону в контексті сучасного етапу державотворення".

Секція № 2"Інформаційно-аналітичне забезпечення економічних процесів та стратегії розвитку регіону в умовах децентралізації".

Секція № 3 "Система врядування в умовах децентралізації: регіональна модель".

Секція № 4 "Сучасні інформаційні технології як інструмент інноваційного розвитку регіону".

Круглий стіл № 1 "Європейська інтеграція України на сучасному етапі державотворення: переваги та ризики".

Круглий стіл № 2 "Наукове обґрунтування та впровадження регіональних перетворень" [ програма ].

 

З 30 жовтня по 10 листопада 2006 р. проходила двотижнева професійна програма підвищення кваліфікації начальників і спеціалістів відділів міських рад міст районного значення Луганської, Полтавської, Сумської та Харківської областей.

 

26 та 27 жовтня 2006 р. проходив семінар за темою “Європейський адміністративний простір”. Семінар проводить французький експерт Бернард Захра

[ фото 1 ], [ фото 2 ].

 

26 жовтня 2006 р. відбувся попередній захист дисертації Бондаренко О.Г.

Тема дисертації: "Механізми державного моніторингу ринку праці".

 

25 жовтня 2006 р. відбувся теоретичний семінар Чухранової Н.В.

Тема дисертації: "Реалізація державної влади на територіальному рівні".

 

24 жовтня 2006 р. відбувся теоретичний семінар Луговенко Н.В.

Тема дисертації: "Державне регулювання діяльності пенсійних фондів".

 

24 жовтня 2006 р. розпочалися вступні екзамени до аспірантури з філософії.

 

З 23 по 27 жовтня 2006 р. проходив україно-французький семінар з питань проведення змін в рамках модернізації управлінських структур та європейської інтеграції за участю експертів Регіонального інституту управління м. Лілль (Франція).

 

З 23 по 27 жовтня 2006 р. проходив тематичний госпрозрахунковий семінар "Пенсійне забезпечення в сучасних умовах"

 

З 23 по 27 жовтня 2006 р. в рамках обласної програми з підвищення кваліфікації державних службовців проходив тематичний семінар "Державна кадрова політика в сучасних умовах"

 

23 та 24 жовтня 2006 р. проходив семінар за темою “Проведення змін в рамках модернізації управлінських структур”. Семінар проводить французький експерт П'єр Вініцкі

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ відео ].

 

З 17 вересня по 11 жовтня 2006 р. слухачка 1 курсу факультету магістерської підготовки Селезньова Анна Дмитрівна брала участь у Програмі соціально-культурних молодіжних обмінів між Україною та Італією. Участь у цьому навчальному візиті була можлива завдяки конкурсу творчих робіт Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту України, в якому вона здобула перемогу з роботою на тему „Перспективи молодіжного співробітництва України та Італії”. Під час навчального візиту слухачка мала можливість не тільки удосконалити свої мовні навички, а й ознайомитися з особливостями надання соціальних послуг неурядовими організаціями Італії.

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ].

 

18 жовтня 2006 р. відбувся попередній захист дисертації Михаліцької Н.Я.

Тема дисертації: "Удосконалення методики аналізу фінансово-господарської діяльності та механізмів".

 

17 жовтня 2006 р. відбулася зустріч керівництва Інституту з аташе Посольства Франції в Україні з питань співробітництва паном Мішелем Максимовичем та директором Французького Центру пані Олександрою Тірк’юір. Були обговорені питання подальшого співробітництва між ХарРІ НАДУ та відповідними закладами Франції.

Мова йшла про обмін досвідом з державного управління, зокрема про проведення спільних семінарів, стажувань слухачів ХарРІ НАДУ в державних структурах та органах місцевого самоврядування Франції, а також про надання допомоги в підготовці магістрів та спеціалістів державного управління, а саме про забезпечення Інституту навчально-методичною літературою та електронними носіями з французької мови з урахуванням сучасних вимог до викладання іноземних мов.

Була розглянута можливість реалізації спільних програм за участю МЗС Франції та фондів ЄС:

[ фото ], [ відео ].

 

17 жовтня 2006 р. розпочалися вступні екзамени до аспірантури з іноземних мов.

 

З 16 по 21 жовтня 2006 р. доцент кафедри європейської та євроатлантичної інтеграції і національної безпеки Шамраєва В.М., начальник відділу організаційно-методичного забезпечення управління інформатизації навчального процесу Бураковська А.В. та начальник управління інформатизації навчального процесу Стрельцов В.Ю. брали участь в семінарі за темою: "Оцінювання результатів роботи розробників модулів за шість місяців участі у проекті".

Семінар приходив при підтримці уряду Великобританії в рамках проекту "Спеціалізовані програми з питань європейської інтеграції для підвищення кваліфікації державних службовців України (II-IV категорії)".

 

16 жовтня почалося навчання сільських та селищних голів Луганської, Полтавської, Сумської та Харківської областей на короткотерміновому тематичному семінарі “Організаційно-правові засади місцевого самоврядування”.

 

11 жовтня 2006 p. Перед слухачами денного факультету магістерської підготовки виступив консул Республіки Польща в м. Харкові Бушта Хенрік

 

10 жовтня 2006 p. Начальник управління координації наукових досліджень та інформаційно-аналітичної роботи Котуков О.А. відбув до США для участі у програмі "Відкритий світ"

 

З 9 по 13 жовтня пройшли підвищення кваліфікації керівники та спеціалісти відділів кадрової роботи управлінь, відділів та інших структурних підрозділів облдержадміністрації та райдержадміністрацій Харківської області на тематичному семінарі “Державна кадрова політика в сучасних умовах” за обласною програмою.

 

6 жовтня 2006 р. розпочалися заняття слухачів 1-го курсу заочно-дистанційної форми навчання у середовищі "Прометей"

 

6 жовтня 2006 p. Викладачі Інституту взяли участь у науково-практичній конференції "Діяльність груп аналізу політики в державних органах України"

 

5 жовтня 2006 p. Стипендії, гранти та наукові конференції Завантажити »

 

З 2 по 13 жовтня на факультеті проведено підвищення кваліфікації кадрового резерву на посади голів райдержадміністрацій Луганської, Полтавської, Сумської та Харківської областей за професійною програмою навчання.

 

Copyright © 2005 – 2019 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.