Архів новин


Вересень 2018 р.

 

29 вересня 2018 р.

Делегація ХарРІ НАДУ на чолі з директором Л.О. Бєловою прийняла участь у заходах в рамках 10 – го ювілейного Міжнародного економічного форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи». Президент України Петро Порошенко відкрив пленарне засідання Форуму та привітав на Харківщині представників іноземних делегацій з 35 країн світу та 18 надзвичайних і повноважних послів. Він відзначив, що харківський форум є, можливо, найбільшим та найкращим форумом в Україні. «Принаймні, Харків точно змагається за це почесне звання», - відзначив Глава держави. Говорячи про економічний та інвестиційний потенціал Харківської області, Глава держави зазначив, що під головуванням Ю.О. Світличної Харківська область демонструє перехід від зовнішньої торгівлі сировиною та матеріалами до експорту наукомісткої та високотехнологічної продукції, що потребує створення інноваційної інфраструктури, інтеграції наукових закладів та бізнесу. Зазначені питання обговорювалися в ході панельної дискусії «Креативна економіка: від нової освіти до нових індустрій».

фото 1 ] [ фото 2 ]

 

Професор кафедри регіонального розвитку та місцевого самоврядування В.В. Мамонова взяла участь у роботі дискусійної панелі «Децентралізація та місцевий розвиток: нові можливості для бізнесу» в рамках Х Міжнародного економічного форуму «ІННОВАЦІЇ. ІНВЕСТИЦІЇ. ХАРКІВСЬКІ ІНІЦІАТИВИ». Модератором дискусії був Чернов Сергій Іванович - голова Харківської обласної ради, Президент Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Українська асоціація районних та обласних рад», а спікерами – Юрій Ганущак, директор ГО «Інститут розвитку території», експерт групи РПР з питань децентралізації влади та адміністративно-територіальної реформи; Діана Баринова, директор Харківського центру розвитку місцевого самоврядування; Павло Любченко, доктор юридичних наук, професор Науково-дослідного інституту державного будівництва та місцевого самоврядування НАПНУ; Беррі Рід, керівник Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Децентралізація – шлях до кращих результатів та ефективності (DOBRE)»; Сергій Кадигроб, директор Східного регіонального представництва Українського фонду соціальних інвестицій; Галина Мінаєва, Чугуївський міський голова та ін.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ]

 

28 вересня 2018 р.

Делегація Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України на чолі з директором Бєловою Л.О. відвідала ІV традиційну Мистецьку акцію «Мистецтво об'єднує молодь», яку спеціально для молоді міста організував Харківський університетський консорціум за підтримки Харківської обласної державної адміністрації.

Студенти, слухачі, професорсько-викладацький склад і адміністрація обох факультетів Інституту на собі відчули магію і красу симфонічної музики у виконанні Молодого академічного симфонічного оркестру «Слобожанський». Свято музики просто неба, який проходив на майданчику позаду готелю «Прем’єр-Палас», розпочалося гімном студентів «Gaudeamus», після чого всі присутні мали можливість насолоджувались творами світової та української класики. Дякуємо організаторам та виконавцям за високий рівень майстерності та чудовий святковий настрій!

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ]

 

27 вересня 2018 р.

З нагоди Дня публічного управління та адміністрування кафедрою державного управління було організовано і проведено Турнір інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?». [ Докладніше ]

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ] [ фото 13 ] [ фото 14 ] [ фото 15 ] [ фото 16 ] [ фото 17 ] [ фото 18 ] [ фото 19 ] [ фото 20 ] [ фото 21 ] [ фото 22 ]

 

В Інституті відбулась науково-практична конференція за підсумками стажування слухачів на тему: „Публічне управління в Україні: теорія, практика, інновації”.

Пленарне засідання відкрила директор Інституту проф. Бєлова Л.О., яка привітала учасників та вказала на унікальність та безцінність того досвіду, який слухачі мають можливість набути під час стажування, в тому числі за кордоном. Разом із деканом факультету публічного управління та адміністрування проф. Бульбою В.Г. директор вручила Листи-подяки, які надійшли на адресу слухачів безпосередньо з місць проходження стажування. Вітаючи учасників конференції завідувач кафедри державного управління проф. Мартиненко В.М. зосередив увагу на розвиткові публічного управління в Україні, а також запропонував підтримати традицію нашого Інституту щодо відзначення Дня публічного управління. В цьому році кафедрою державного управління вперше проводиться гра «Що? Де? Коли?» з питань державотворення в Україні за участю команд ЗВО м. Харкова, які готують бакалаврів зі спеціальності 281 – «Публічне управління та адміністрування». [ Докладніше ]

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ]

 

25 вересня 2018 р.

В рамках курсу «Управління якістю освіти та освітньою діяльністю» та за ініціативою Директора Харківського регіонального інституту Національної академії державного управління при Президентові України - Людмили Олександрівни Бєлової слухачі факультету підготовки магістрів публічного управління Харківського регіонального інституту державного управління Аліна Гаврашенко, Аліна Ісичко, Данило Попов та Тетяна Малій взяли участь у ІІ Харківському Міжнародному юридичному форумі. [ Докладніше ]

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ] [ фото 13 ] [ фото 14 ] [ фото 15 ] [ фото 16 ] [ фото 17 ] [ фото 18 ] [ фото 19 ] [ фото 20 ] [ фото 21 ] [ фото 22 ] [ фото 23 ] [ фото 24 ] [ фото 25 ] [ фото 26 ] [ фото 27 ] [ фото 28 ] [ фото 29 ] [ фото 30 ] [ фото 31 ]

 

Відбулась дружня зустріч студентів та слухачів Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України з вихованцями Харківського спеціального НВК ім. В.Г. Короленка. Під час якої учні НВК підготували маленький концерт, а директор нашого Інституту Бєлова Л.О. подарувала учням НВК смаколики та чудові книги шрифтом Брайля, які допоможуть їм у вивченні музики та англійської мови.

Після концерту представники студентського самоврядування Інституту державного управління та представники учнівського самоврядування Малої Ради НВК обмінялись досвідом та домовились про подальшу сумісну комунікаційну діяльність.

Дякуємо директору НВК Білоусову О.М., його колективу і учням за їх гостинність і з задоволенням чекаємо до себе в гості!

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ]

 

З метою удосконалення компетентності та покращення практичної спрямованості підготовки магістрів публічного управління та адміністрування, на базі Харківської обласної ради, відбулось виїзне практичне заняття для слухачів другого курсу денної форми навчання спеціалізацій "Політичні інститути і процеси" (доц. Козлов К.І.), "Управління регіональним розвитком" (проф. Мамонова В.В.) та "Публічне управління в економічній сфері" (доц. Косенко В.В.).

Слухачі були ознайомленні з організаційною структурою Харківської обласної ради, досвідом роботи з депутатським корпусом, практикою вдосконалення фінансової децентралізації та впливом представницького органу місцевого самоврядування Харківської області на процеси соціально-економічного розвитку регіону.

фото 1 ]

 

24 вересня 2018 р.

Відбулося засідання Вченої ради Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.

порядок денний ]

 

Делегація Харківської області у складі переможців конкурсу проектів в рамках Школи розвитку лідерів учнівського самоврядування, організованої Харківським регіональним інститутом державного управління, відвідала вищий законодавчий орган нашої країни – Верховну Раду України. Під час ознайомчої екскурсії школярі, які представляли кращі органи учнівського самоврядування шкіл Харкова та Харківської області, були ознайомлені із основними принципами діяльності Верховної Ради, мали змогу побувати у головній залі Парламенту, а також у кулуарах та комітетах. Крім того, майбутні управлінці мали змогу поставити додаткові питання, що стосуються діяльності Народних депутатів. [ Докладніше ]

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ]

 

21 вересня 2018 р.

20–21 вересня 2018 р. в ХарРІ НАДУ при Президентові України відбувся операційний семінар "Від Стратегії до Дій" в рамках Програми DOBRE ("Децентралізація приносить кращі результати та ефективність"), що виконується міжнародною організацією Global Communities та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Захід організовано Харківським регіональним інститутом державного управління НАДУ при Президентові України та Подільською агенцією регіонального розвитку (м. Вінниця), які є регіональними партнерами Програми DOBRE. Під час семінару підсумовано проведену роботу з Робочими групами ОТГ з місцевого економічного розвитку (МЕР), щодо заповнення економічного профілю громади, обговорено, визначено та описано плани заходів проектів МЕР. Представники Мереф'янської, Роганської та Старосалтівської ОТГ отримали знання щодо створення слайд–презентації програми МЕР громади, дізналися про доступ до додаткових ресурсів для проектів МЕР громад.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ] [ фото 13 ] [ фото 14 ] [ фото 15 ] [ фото 16 ] [ фото 17 ] [ фото 18 ] [ фото 19 ] [ фото 20 ] [ фото 21 ] [ фото 22 ] [ фото 23 ] [ фото 24 ] [ фото 25 ] [ фото 26 ] [ фото 27 ] [ фото 28 ] [ фото 29 ] [ фото 30 ] [ фото 31 ] [ фото 32 ] [ фото 33 ]

 

20 вересня 2018 р.

На базі Інституту відбувся круглий стіл "Історія нескорених: спадкоємність поколінь". Співорганізаторами заходу стали Департамент масових комунікацій ХОДА, ХарРІ НАДУ, Громадська рада та Координаційна рада з питань національно–патріотичного виховання при ХОДА.

Участь в круглому столі взяли представники структурних підрозділів обласної державної адміністрації, волонтерських організацій, ветерани та воїни АТО, активісти громадянського суспільства регіону, а також учні, студенти, слухачі, курсанти та офіцери навчальних закладів м. Харкова та Харківської області. Модераторами заходу виступили викладачі кафедри соціальної і гуманітарної політики Кулініч О.В. та Меляков А.В.

В ході проведення круглого столу були обговорені практичні кроки з увічнення пам’яті загиблих воїнів АТО/ООС. Директор ХарРІ НАДУ Бєлова Л.О. наголосила на перспективах співпраці Харківського університетського консорціуму з волонтерськими та ветеранськими організаціями регіону. Докторант Інституту Мельман В.О. доповіла про успішний досвід надання психологічної допомоги родинам воїнів АТО/ООС в ході реалізації проекту "Родинне коло".

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ]

 

В м. Харкові в СК "Локомотив" ім. Г.Н. Кірпи за участю почесних гостей і широкого загалу молоді, відбувся святковий спортивний захід, присвячений Міжнародному дню студентського спорту, в якому прийняли участь обласні спортивні і студентські делегації закладів вищої освіти України та м. Харкова. В цьому заході взяли активну участь і делегація ХарРІ НАДУ при Президентові України, на чолі з директором Бєловою Л.О. Студенти і слухачі обох факультетів у супроводі заступника декана факультету соціально-економічного управління Смаглюк А.А. з метою утвердження здорового способу життя долучились до параду і флеш–мобу з підтягування на перекладині. Під час заходу відбулось також святкове відкриття XIV літньої Універсіади України, яка пройде містами України і завершиться влітку 2019 року.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ]

 

Відбулося засідання Науково–експертної ради Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

порядок денний ]

 

 

19 вересня 2018 р.

Професор кафедри регіонального розвитку та місцевого самоврядування д.держ.упр., проф. В.В. Мамонова в рамках дисциплін «Регіональне управління та місцеве самоврядування» провела виїзне заняття для групи Д–18 першого курсу денної форми навчання факультету підготовки магістрів публічного управління та адміністрування в Музеї місцевого самоврядування Харківщини. Слухачі дізналися про історичне минуле самоврядування від часу його виникнення до створення об'єднаних територіальних громад. Відвідування музею відбулося у знаковий день – 19 вересня День Харківської області і 90–річчя Держпрому, у будівлі якого й розташовано Музей місцевого самоврядування Харківщини.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ]

 

11 вересня 2018 р.

Відбулося виїзне заняття слухачів спеціалізації "Публічна політика у сфері соціального і гуманітарного розвитку" на базі структурних підрозділів Харківської обласної державної адміністрації і Харківської обласної ради. Заняття було організовано професором кафедри соціальної і гуманітарної політики Людмилою Олександрівною Бєловою у рамках вивчення дисципліни "Управління якістю освіти і освітньою діяльністю". Слухачи мали можливість поспілкуватись з Дригайло Світланою Олександрівною – начальником Управління ресурсного забезпечення Департаменту освіти і науки ХЩДА, Матвейшиною Ларисою Сергіївною, головним спеціалістом відділу з питань депутатської діяльності, роботи постійних комісій та фракцій управління організаційного забезпечення діяльності виконавчого апарату Харківської обласної ради і отримати відповіді на свої запитання.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ]

 

Відбулися організаційні збори слухацького самоврядування першого курсу денної форми навчання факультету публічного управління та адміністрування. За результатами відкритого голосування головою слухацької ради був обраний Едуард Павленко.

Також було обрано і інших членів слухацької Ради. Заступником голови з культурно-масової роботи – Михайла Соклакова, з інформаційних комунікацій – Сергія Барбіна, з наукової роботи – Величко Катерину, зі спортивного напряму – Юрія Повха. За напрямами спеціалізацій координаторами були обрані Оксана Колесникова, Юрій Повх, Величко Катерина, Дмитроченко Вікторія.

Декан факультету публічного управління та адміністрування Бульба В.Г. привітав новий склад слухацької Ради та висловив сподівання на плідну співпрацю.

 

10 вересня 2018 р.

7–8 вересня 2018 року професор кафедри державного управління ХарРІ НАДУ, гарант програми "Публічне управління та адміністрування" Газарян С.В. взяла участь у науково–практичній конференції "Публічне управління та публічна служба в Україні: стан проблем та перспективи розвитку", організованої Національною академією державного управління при Президентові України. [ Докладніше ]

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ]

 

4 вересня 2018 р.

Доцентом кафедри права та європейської інтеграції Дубовик К.Є. була проведена профорієнтаційна робота з учнями одинадцятих класів ЗОШ № 151.

Під час зустрічі учням було надано інформацію про факультети та спеціальності Харківського регіонального інституту державного управління Національної Академії державного управління при Президентові України. Зазначено, що інститут має вищий рівень акредитації та готує професійних державних службовців та інших професіоналів у сфері державного управління та місцевого самоврядування.

фото 1 ] [ фото 2 ]

 

3 вересня 2018 р.

Керівництво Інституту на чолі з директором Л.О. Бєловою та головою Наглядової ради Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ В.М. Коваленко щиро привітали слухачів 1 курсу факультету публічного управління та адміністрування з Днем Знань та початком нового навчального року. До привітань долучились представники слухацького самоврядування Інституту.

Перший заступник голови облради закликав студентів до уважного навчання та сумлінного проходження практики.

«Сьогодні ми з вами живемо в епоху реформ та перетворень. І ви, як ніхто, нам потрібні. Як на державній службі і в органах місцевого самоврядування, так і на підприємствах області. Наразі дійсно маємо повсюдний кадровий голод. В області створюються об’єднані територіальні громади, розвиваються різноманітні заклади та установи. Й саме на вас, майбутніх ефективних управлінців, покладаємо надію», – зазначив В.М. Коваленко.

Він вручив нагороди обласної ради працівникам професорсько-викладацького складу та сертифікат на обладнання аудиторії Харківської області від Наглядової ради університету.

Під час урочистостей першокурсникам було вручено студентські квитки.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ]

 

Цьогорічна Літня школа з публічного управління ХарРІ НАДУ при Президентові України відбулася з 21 по 31 серпня 2018 року у Грецькій республіці. Вона вийшла на якісно новий рівень, оскільки в її організації та проведенні взяли участь Харківський університетський консорціум та міжнародна культурно-просвітницька асоціація «Сучасні Аргонавти» за підтримки Міністерства культури та спорту Греції. Отже наша традиційна Літня школа набула нового статусу та стала міжнародною не тільки за складом, але і за місцем проведення. Локація школи знаходилася в чарівному місці на березі Саронської затоки у Пелопонесі. [ Докладніше ]

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ]

 

Copyright © 2005 – 2019 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.