Архів новин


Привітання освітян з професійним святом

Привітання Президента України Петра Порошенка

МОН вітає усіх освітян з професійним святом – Днем працівників освіти!

 

29 вересня 2017 р.

У Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулися святкові заходи з нагоди Дня працівників освіти. Завдяки зусиллям слухачів факультету магістерської підготовки та студентів факультету соціально-економічного управління з самого ранку в Інституті було створено атмосферу свята, яка відчувалася цього дня протягом усіх перерв у навчанні.

Так, починаючи з самого ранку по радіо лунали народні пісні та поздоровлення від слухачів, а студенти пригощали усіх смаколиками та робили усілякі сюрпризи. Апофеозом свята стало святкування під час великої перерви, коли вся освітня родина ХарРІ НАДУ, на чолі з директором Бєловою Л.О., стали свідками міні–концерту, який разом було організовано студентською та слухацькою радами Інституту. Українська пісня, вірші та запальні танці – ніхто в той день не залишився байдужим до талантів наших колег. Атмосфера свята в той день вкотре засвідчила, що освітня родина Інституту поважає багаторічні традиції та зорієнтована на збереження культури й звичаїв свого народу.

Професорсько–викладацький склад, працівники, слухачі та студенти Інституту вітають усіх працівників освіти України з їх професійним святом!!!

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ] [ фото 13 ] [ фото 14 ] [ фото 15 ] [ фото 16 ]

 

Відбулися вибори слухацького самоврядування на першому курсі денної форми навчання факультету підготовки магістрів публічного управління. Прозорість та демократичність виборів засвідчили присутні на загальних зборах декан факультету Бульба В.Г., заступник декана факультету Козлов К.І.

Свою кандидару на пост голови слухацької ради запропонував Любім Д.І., який в ході анонімного голосування одноголосно був обраний на посаду.

Було обрано і інших членів слухацької Ради. Заступником Голови з наукової роботи стала Корецька О.Г., заступником Голови з культмасової роботи – Гаврашенко А.А., заступник Голови по інформаційним комунікаціям – Сребнюк М.О., заступник Голови з спортмасової роботи – Яковенко А.В., також було обрано старосту гуртожитку – Фастівець С.С.,та заступника старости другої підгрупи – Якименко О.І.

Декан факультету підготовки магістрів державного управління Бульба В.Г. привітав новий склад слухацької Ради та висловив сподівання на плідну співпрацю.

Старостами груп обрано:

Д–17–1 – Любім Дмитро Ігорович;

Д–17–2 – Якименко Ольга Іванівна.

 

 

28 вересня 2017 р.

З 4 по 28 вересня за ініціативи Харківської громадської організації «МультіКультіУкраїна» внашому Інституті перебували німецькі студенти, що вивчають політологію в Університеті Регенсбургу – Свеа Шнаарс і Філіп Безендорфер. Майбутні політологи брали активну участь у навчальному процесі в якості асистентів на заняттях з розмовної англійської мови зі слухачами магістерської підготовки, студентами ФСЕУ, зустрічах мовного клубу, присячених крос–культурній тематиці, а також у проведені дискусій з широкого кола політичних, соціологічних тем, різних аспектів життя ЄС та перспектив європейської інтеграції України на заняттях з політології. Також, 19.09.2017 р. німецькі студенти взяли участь у телевізійній програмі мотиваційного характеру за проектом кафедри іноземних мов Інституту «Розмовляємо англійською».

фото 1 ]

 

Делегація Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, складена зі студентів факультету соціально–економічного управління та представників бібліотечного відділу взяли участь у міській акції, присвяченій Всеукраїнському дню бібліотек: «Молодь читає – Україна процвітає», яка відбулася цього вересневого дня на площі біля ХНАТОБу.

Понад двадцять п'ять наших студентів, серед яких особливо слід відзначити Е. Птущенко та Е. Головіна, пліч–о–пліч із студентами інших ВИШів м. Харкова, продемонстрували свою любов до книги, як до джерела знань, тим самим підвищили імідж м.Харкова та вкотре підтвердили статус нашого міста як інтелектуальної столиці. Шануймо, бережімо та читаймо книги, бо в них мудрість, розум і знання, які створювались впродовж тисячоліть. Читаймо, чужому навчаємося, й свого не цураємося!

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ] [ фото 13 ] [ фото 14 ] [ фото 15 ] [ фото 16 ] [ фото 17 ] [ фото 18 ] [ фото 19 ] [ фото 20 ] [ фото 21 ] [ фото 22 ] [ фото 23 ] [ фото 24 ]

 

27 вересня 2017 р.

Відбулася науково–практична конференція за підсумками стажування слухачів Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України на тему: «Публічне управління в Україні: стратегія реформ».

Захід відкрила директор Інституту Людмила Олександрівна Бєлова, яка вручила слухачам грамоти та подяки за результатами стажування.

Підсумком узагальнення висновків і пропозицій щодо підвищення ефективності діяльності інститутів державної влади та місцевого самоврядування, а також досвіду, набутого слухачами під час стажування стане збірник тез конференції. [ Докладніше ]

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ] [ фото 13 ] [ фото 14 ] [ фото 15 ] [ фото 16 ] [ фото 17 ]

 

Відбулося засідання Вченої ради Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.

 

 

 

26 вересня 2017 р.

Викладачі кафедри регіонального розвитку та місцевого самоврядування д.держ.упр., проф. В.В. Мамонова та к.держ.упр О.В. Дорошенко в рамках дисциплін «Методологія регіонального управління» і «Ресурсний та економічний потенціал регіону» провели виїзне заняття для групи З–86 «Управління регіональним розвитком» другого курсу заочної форми навчання факультету підготовки магістрів державного управління у Соціальному центрі «Сім'я», створеному як спільний соціальний проект Харківської міської ради, Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) та громадської організації «Ми небайдужі», керівник якої Федорков В'ячеслав Вікторович розказав про діяльність Центру. Тут надаються консультації психолога, соціолога і юриста, проводяться сімейні тренінги, працює дитяча кімната з денним перебуванням та комп'ютерні курси для дітей і людей похилого віку. Крім того, в центрі обладнана кімната гігієни, де можна переповити немовля, а також маленька кухня. Вже сформована невелика бібліотека, фонд якої постійно поповнюється.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ]

 

Було організовано і проведено Клімовою Світланою Миколаївною, доцентом кафедри права та європейської інтеграції Інституту, виїзне заннятя зі слухачами заочної форми навчання факультету підготовки магістрів державного управління Інституту в приміщенні Головного територіального управління юститції у Харківській області за участі співробітників сектору з питань забезпечення діяльності Урядового уповноваженого у спавах Європейського суду з прав людини.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ]

 

Слухачі факультету підготовки магістрів державного управління відвідали I Всеукраїнський форум «Бізнес в Україні: перспективи інклюзивного працевлаштування». Форум проходив за участю Міністра соціальної політики України Андрія Реви. Учасники форуму обговорювали, зокрема, питання ефективності підбору працівників з інвалідністю, законодавчі аспекти працевлаштування людей з інвалідністю, формування корпоративної культури щодо працюючих людей з інвалідністю.

Також в день форуму проводились 2 робочі секції з темами: – «Ефективний підбір працівників з інвалідністю: принципи та успішні практики», «Корпоративна культура як ефективний інструмент працевлаштування людей з інвалідністю».

фото 1 ] [ фото 2 ]

 

Студенти факультету соціально–економічного управління Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України у супроводі доцента кафедри управління персоналом та економіки праці, к.е.н. Смаглюк А.А. та доцента кафедри економічної політики та менеджменту, к.держ.упр. Тимохи Д.А. взяли участь у студентському Кубку з гри «Що? Де? Коли?» серед вищих навчальних закладів м. Харкова, який відбувся у приміщенні кіноконцертного залу Україна. За результатами відбіркового етапу, за сумою ігрових очок, у фінал було відібрано лише 8 команд. На жаль, обом командам від ХарРІ НАДУ, які з гідністю представляли наш Інститут, не вистачило лише кількох правильних відповідей до виходу у фінал, проте студенти отримали цікавий досвід у реалізації свого творчого і інтелектуального потенціалу. Маємо надію, що для багатьох з наших студентів цей досвід стане гарним подразником для опанування нових знань та наступного року команди від нашого ВИШу здобудуть омріяний Кубок.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ]

 

23 вересня 2017 р.

Делегація ХарРІ НАДУ у складі керівництва, викладачів, слухачів та студентів взяла участь у ІІІ мистецькій акції «Мистецтво об'єднує молодь», яка проводилась з нагоди відзначення 100–річчя від дня заснування Харківського національного університету мистецтв ім. І.П. Котляревського. Цей захід було організовано за ініціативи Харківського університетського консорціуму та за підтримки Харківської обласної державної адміністрації й Ради ректорів вищих навчальних закладів.

Харків'яни та гості нашого міста мали змогу під відкритим небом насолодитися виконанням всесвітньо відомих музикальних творів у виконанні молодіжного академічного симфонічного оркестру «Слобожанський» та хору оперної студії ВИШу–ювіляру. Окремої уваги заслуговує також той факт, що диригентом оркестру виступив Теодор Кучер – маестро зі світовим ім'ям, який спеціально з цієї нагоди приїхав із Нью–Йорку. Крім того, неможливо не згадати, що ведучою на цьому святі, яка була відповідальною за англомовну складову, стала чарівна Ліна Ігнатенко – старший викладач кафедри іноземних мов нашого Інституту, що вкотре підтвердило високий рівень викладання іноземних мов у нашому навчальному закладі. Дякуємо організаторам та виконавцям за високий рівень майстерності та чудовий святковий настрій!

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ] [ фото 13 ] [ фото 14 ] [ фото 15 ] [ фото 16 ] [ фото 17 ] [ фото 18 ] [ фото 19 ] [ фото 20 ] [ фото 21 ] [ фото 22 ]

 

22 вересня 2017 р.

Відбувся ІХ Міжнародний економічний форум «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!». У цьому році в роботі Форуму взяли участь іноземні делегації з 30 країн, зокрема, США, Китаю, Канади, Об'єднаних Арабських Еміратів, Японії, Бразилії, Німеччини, Франції, Норвегії, Бельгії та інших країн, 15 з них – на чолі з послами. [ Докладніше ]

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ] [ фото 13 ] [ фото 14 ] [ фото 15 ] [ фото 16 ] [ фото 17 ] [ фото 18 ] [ фото 19 ]

 

21 вересня 2017 р.

У Старосалтівському Будинку культури відбулося грандіозне свято, присвячене Дню працівників освіти, яке було організовано Громадською спілкою «Харківський університетський Консорціум» разом із Асоціацією органів місцевого самоврядування Харківської області, за підтримки Харківської обласної державної адміністрації та Харківської обласної ради.

Захід умовно було розділено на дві частини: під час першої – відбулося нагородження кращих освітян Старосалтівської ОТГ почесними грамотами Харківської обласної ради та Старосалтівської селищної ради, які від імені депутатського корпусу було вручено Головою Старосалтівської ОТГ Едуардом Коноваловим; а друга – була цілком присвячена концерту за участю творчих колективів Харківської гуманітарно–педагогічної академії, який став чудовим подарунком для всіх освітян з нагоди їх професійного свята.

Три години проминули майже непоміченими та подарували усім присутнім атмосферу свята та позитиву. Хорові пісні, танці, соло, гармонь, зоряне сяйво, українська пісня – далеко не повний перелік того, чим могли насолодитися усі бажаючі у цей незабутній день.

Після закінчення концерту освітяни першої в Харківській області об'єднаної територіальної громади виказали щиру вдячність Президенту ГС «Харківський університетський Консорціум», директору Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України Людмилі Олександрівні Бєловій та ректору Комунального закладу «Харківська гуманітарно–педагогічна академія» Харківської обласної ради Галині Федорівні Пономарьовій за високий рівень організації та чудове змістовне наповнення цього заходу. Учасники висказали надію, що реалізація таких заходів стане доброю традицією та знайде своє подовження під час найближчих свят у різних громадах Харківської області.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ] [ фото 13 ] [ фото 14 ] [ фото 15 ] [ фото 16 ] [ фото 17 ] [ фото 18 ] [ фото 19 ] [ фото 20 ]

`

 

Група слухачів факультету підготовки магістрів державного управління нашого інституту відвідала дитячий будинок сімейного типу «Отрадне» і прийняла участь в урочистостях, присвячених презентації ще двох котеджів, де знайшли свій новий дім двадцять дітей–сиріт.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ]

 

 

Відбулося засідання Науково–експертної ради Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

порядок денний ]

 

Слухачі 2 курсу заочної форми навчання факультету підготовки магістрів державного управління, (спеціалізації «Європейська інтеграція» та «Нормопроектувальна та правореалізаційна діяльність у публічному управлінні») відвідали Музей місцевого самоврядування Харківщини. Виїзне заняття було підготовлено доцентами кафедри права та європейської інтеграції Н.В. Мирною та Т.В. Ковальовою.

Під час екскурсії слухачі дізнались про історію становлення правового забезпечення місцевого самоврядування Харківщини, яка поєднала у собі досвід попередніх часів з кращими європейськими традиціями сьогодення. Особливу увагу було приділено питанням представництва міста та області на європейській та міжнародній арені, співробітництва з країнами Європейського Союзу та країнами близького зарубіжжя.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ]

 

Студенти 1 курсу ФСЕУ групи МД–17 разом з куратором В.Ю. Бабаєвим відвідали Фельдман Екопарк. Першокурсники творчо відпочили, у мангальній зоні зварили чудовий козацько-студентський куліш, представили групі цікаві історії про окремих тварин (зокрема, єнота, верблюда, білого вовка тощо), посилили творчий підйом, натхнення та наснагу, що з'явилися після перших тижнів навчання в ХарРІ НАДУ. Молодий колектив групи почав сходження на вершини професіоналізму та самовідданого спільного служіння рідній Україні.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ]

 

Доцентом кафедри права та європейської інтеграції Дубовик К.Е. була проведена профорієнтаційна робота у гімназії № 12 Основ'янського району.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ]

 

вересень 2017 р.

 

15 вересня 2017 р.

В Харківському регіональному інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, відбудбулося регіональне обговорення проекту Концепції розвитку електронного урядування в Україні.

Концепція спрямована на визначення напрямів, механізмів і строків формування ефективної системи електронного урядування в Україні для задоволення інтересів та потреб фізичних і юридичних осіб, вдосконалення системи державного управління, підвищення конкурентоспроможності та стимулювання соціально-економічного розвитку держави.

Регіональне обговорення проводилося в рамках Швейцарсько–української програми «Електроне врядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP), що впроваджується спільно Фондом Східна Європа та Державним агентством з питань е–урядування України.

Метою заходу було інформування цільових груп про проект Концепції розвитку електронного урядування в Україні, отримання зворотної реакції на проект документу, обговорення пропозицій, зауважень, доповнень.

Презентував проект Концепції у Харкові Артем Серенок, к.держ.упр., доцент кафедри ІТ і систем управління ХарРІ НАДУ, експерт з е–урядування Швейцарсько–української програми «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP)

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ] [ фото 13 ] [ фото 14 ] [ фото 15 ]

 

11 вересня 2017 р.

Відбулась зустріч Голови Наглядової ради ХарРІ НАДУ, першого заступника голови Харківської обласної ради Віктора Миколайовича Коваленка з керівництвом Інституту та студентами 1–го курсу факультету соціально–економічного управління з Луганської області Головіним Є.К. та Будяк Л.Е., яким Наглядова рада Інституту надала можливість отримати фінансову допомогу для здобуття освітньо&ndsh;кваліфікаційного рівня бакалавр. Пiд час зустрiчi Вiктор Коваленко привітав студентів на гостинній Харківській землі та висловив надію на те, що через декілька років, завдяки спільним зусиллям Наглядової ради та керівництва Інституту, сьогоднішні студенти стануть висококваліфікованими та освіченими фахівцями, які натхненно працюватимуть на благо України.

Директор ХарРІ НАДУ Людмила Олександрівна Бєлова запевнила, що Інститут докладе максимум зусиль аби виховати з числа студентів яскравих особистостей у дусі патріотизму та відданості своїй країні. В свою чергу декан ФСЕУ Юрій Орел зазначив, що на сьогодні в Інституту створено чудові умови для опанування студентами теоретичних знань та практичних навичок з метою максимально повного розкриття потенціалу кожного здобувача вищої освіти. Вiд iменi студентів слово взяв Євген Головiн, який підтвердив готовність цілодобово навчатися та працювати на благо України, а також брати активну участь у громадських та волонтерських заходах, що впроваджуються Інститутом.

Також під час зустрічі було обговорено перспективи проходження студентами ХарРІ НАДУ практики у вищих органах влади Харківської області. Маємо надію, що цьогорічна ініціатива з боку Наглядової ради Інституту щодо фінансової підтримки вступників, які є уродженцями регіонів, що зазнали наслідків конфлікту на Сході України, стане вагомим аргументом для того, аби у майбутньому ще багато випускників загальноосвітніх шкіл Луганської та Донецької областей стали студентами нашого ВИШу.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ]

 

8 вересня 2017 р.

Куц Ю.О., зав. кафедри регіонального розвитку та місцевого самоврядування та Газарян С.В., професор кафедри взяли участь у семінарі на тему: «Професіоналізація служби в органах місцевого самоврядування в контексті реформування державного управління та децентралізації влади», що відбувся 07–08 вересня 2017 року у Національному агентстві України з питань державної служби в рамках Робочої групи (Панелі) «Реформа державного управління» Тематичної платформи 1 «Демократія, належне врядування та стабільністі» ініціативи Європейського Союзу «Східне партнерство».

Захід було організовано з метою обговорення сучасних завдань та викликів, пов'язаних із реформуванням державного управління, децентралізацією влади, підвищенням ролі та професіоналізації органів місцевого самоврядування країн–членів ЄС та країн ініціативи ЄС «Східне партнерство».

Під час заходу також було організовано відвідування Центру надання адміністративних послуг м. Києва та ознайомлення з досвідом роботи цієї інституції, специфікою надання адмінпослуг у місті–столиці, особливостями впровадження Єдиних вимог (стандартів) до якості обслуговування відвідувачів ЦНАП.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ]

 

5 вересня 2017 р.

Співробітники ХарРІ НАДУ взяли участь участь в інформаційній зустрічі на тему «Участь суспільства в прийнятті рішень у громадах», яка організована Всеукраїнською асоціацією ОМС «Асоціація сільських, селищних рад та об'єднаних громад України» при підтримці Харківської обласної державної адміністрації та Харківського університетського консорціуму за участю Фундації польсько–української співпраці ПАУСІ та за підтримки Польсько – Канадської Програми Демократії співфінансованої з Програми Польської Співпраці на користь розвитку Міністерства закордонних справ РП та Канадського Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку (DFATD). Зустріч пройшла на території Харківської державної зооветеринарної академії, учасники мали змогу ознайомитись з чарівним світом флори у перерві.

Під час події відбулась зустріч з представницею Міністерства регіонального розвитку та будівництва і провідними експертами, які допомогли учасникам здобути навички підготовки проектів, що фінансуються з Державного фонду регіонального розвитку, та одержати інструменти активації громади, націленої на розвиток.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ] [ фото 13 ] [ фото 14 ] [ фото 15 ] [ фото 16 ] [ фото 17 ] [ фото 18 ] [ фото 19 ] [ фото 20 ] [ фото 21 ] [ фото 22 ] [ фото 23 ] [ фото 24 ] [ фото 25 ] [ фото 26 ] [ фото 27 ] [ фото 28 ] [ фото 29 ] [ фото 30 ] [ фото 31 ] [ фото 32 ]

 

02 вересня 2017 р.

В Харкові знову свято футболу! 02.09.2017р. збірна України впевнено обіграла збірну Туреччини. Харківський стадіон «Металіст», на якому вперше за останні 3 роки зібралося майже 40 тисяч вболівальників, в цей день перетворився на справжнє жовто-блакитнє море, сформовано із національних прапорів. У такій обстановці спритнішими та результативнішими виявилися підопічні Андрія Шевченка, які перемогли супротивників із рахунком 2:0. Сподіваємося, що свій внесок у загальну перемогу Українського футболу привнесли й вболівальників від ХарРІ НАДУ, які протягом усього матчу як могли підтримували наших гравців. Вітаємо усіх прихильників футболу із перемогою збірної України!

фото 1 ] [ фото 2 ]

 

01 вересня 2017 р.

Відбулися загальні збори науково‐педагогічних працівників і співробітників ХарРІ НАДУ, на яких обговорювались нагальні питання розвитку Інституту. Директор ХарРІ НАДУ Бєлова Людмила Олександрівна прозвітувала перед колективом за пройдешню вступну кампанію та окреслила низку перспективних напрямів діяльності всіх підрозділів закладу. З короткими доповідями виступили також: декан факультету підготовки магістрів державного управління Бульба Володимир Григорович; завідувач кафедри політології та філософії Дзюнзюк Вячеслав Борисович; завідувач кафедри управління персоналом та економіки праці факультету Статівка Наталія Валеріївна; завідувач кафедри державного управління Мартиненко Василь Миколайович. За результами заходу було затверджено рішення Загальних зборів «Про основні напрямки діяльності Інституту в 2017‐2018 навчальному році».

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ] [ фото 13 ] [ фото 14 ] [ фото 15 ] [ фото 16 ] [ фото 17 ] [ фото 18 ] [ фото 19 ] [ фото 20 ] [ фото 21 ] [ фото 22 ] [ фото 23 ] [ фото 24 ] [ фото 25 ] [ фото 26 ] [ фото 27 ] [ фото 28 ] [ фото 29 ] [ фото 30 ] [ фото 31 ]

 

Делегація ХарРІ НАДУ у складі слухачів факультету пiдготовки магiстрiв державного управлiння, студентів факультету соціально–економічного управління та доцента кафедри управління персоналом та економіки праці, к.е.н. Смаглюк А.А. відвідала Комунальний заклад «Харківський спеціальний навчально–виховний комплекс імені В.Г. Короленка» Харківської обласної ради, де разом із учнями, їх батьками та вчителями розділила атмосферу свята першого дзвоника. Представники нашого ВИШу подарували усім присутнім гарний настрій, пісні та смаколики, які скрасили похмуру погоду того дня. Дякуємо директору НВК Білоусову О.М., його колективу і учням за їх гостинність і з задоволенням приймаємо запрошення на подальші святкові заходи!

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ]

 

Відбулося засідання Вченої ради Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.

порядок денний ]

 

 

Copyright © 2005 – 2019 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.