Архів новин


вересень 2016 р.

 

30 вересня 2016 р.

В Інституті відбулися заходи присвячені Всеукраїнському Дню Бібліотек. Була представлена експозиція друкованих видань, яку відвідали студенти факультету соціально–економічного управління, слухачі факультету магістерської підготовки, викладачі, співробітники. Відбулося нагородження найактивніших учасників акції «Подаруй бібліотеці книгу»: завідуючого кафедрою економічної теорії та фінансів О.Ю. Амосова, доцента кафедри управління персоналом та економіки праці В.О. Сивоконя та Президента Харківського громадського Фонду місцевої демократії — О.С. Мірошник. Також була представлена книжково–ілюстративна виставка «Михайло Грушевський: мислитель, історик, державотворець», присвячена 150–річчю від дня народження. Доповідь про діяльність М. Грушевського та коментарі до книжкової виставки підготував кандидат історичних наук, доцент, професор кафедри державного управління В.В. Нікітін.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ] [ фото 13 ] [ фото 14 ] [ фото 15 ] [ фото 16 ] [ фото 17 ] [ фото 18 ] [ фото 19 ] [ фото 20 ] [ фото 21 ] [ фото 22 ] [ фото 23 ] [ фото 24 ] [ фото 25 ] [ фото 26 ] [ фото 27 ] [ фото 28 ] [ фото 29 ] [ фото 30 ]

 

На базі Харківського регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулась конференція «СЕДО: практичні рішення та технології», де буде розглянуто один з важливих кроків на шляху до переходу на електронне урядування — впровадження системи документообігу в державних структурах.

Метою Конференції було створення майданчика для всіх учасників інвестиційного процесу при втіленні системи електронного документообігу (СЕДО) в державних структурах; супровід впровадження необхідної інфраструктури для інсталяції СЕДО, що розроблена фахівцями Адміністрації Президента України; популяризація договорів державно–приватного партнерства з прозорими умовами залучення і повернення інвестицій.

Вітання Президента Національної академії державного управління
при Президентові України В.С. Куйбіди

інформаційний лист ]

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ] [ фото 13 ] [ фото 14 ] [ фото 15 ] [ фото 16 ] [ фото 17 ] [ фото 18 ] [ фото 19 ] [ фото 20 ] [ фото 21 ] [ фото 22 ] [ фото 23 ] [ фото 24 ] [ фото 25 ] [ фото 26 ] [ фото 27 ] [ фото 28 ] [ фото 29 ] [ фото 30 ] [ фото 31 ] [ фото 32 ] [ фото 33 ] [ фото 34 ] [ фото 35 ] [ фото 36 ] [ фото 37 ] [ фото 38 ] [ фото 39 ] [ фото 40 ] [ фото 41 ] [ фото 42 ] [ фото 43 ]

 

У Харківській міській раді відбулось нагородження переможців та лауреатів щорічного конкурсу «Молода людина року — 2016». Переможцем в номінації «Громадська діяльність» стала Зоценко Тетяна студентка Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, член Молодіжної ради при Харківському міському голові.

Конкурс проходив в десяти номінаціях: «Учень загальноосвітньої школи», «Студент (курсант) вищого навчального закладу III-IV рівнів акредитації», «Студент вищого навчального закладу I-II рівнів акредитації», «Учні професійно–технічних навчальних закладів», «Наукова діяльність», «Фізична культура і спорт», «Культура і мистецтво», «Діяльність у невиробничій сфері», «Громадська діяльність» та «Діяльність у сфері виробництва, підприємництво». Переможцями і лауреатами конкурсу стали 30 юнаків і дівчат (10 переможців і 20 лауреатів у кожній з номінацій).

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ]

 

28 вересня 2016 р.

На базі Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України відбувся семінар — практикум для керівників місцевих рад області, організаторами якого виступили Харківська обласна рада і Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області.

У роботі семінару взяла участь директор Інституту Бєлова Людмила Олександрівна.

В ході навчального семінару–практикуму для керівників місцевих рад Харківської області та Загальних зборів Асоціації органів місцевого самоврядування Харківщини виступив В'ячеслав Негода, перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово–комунального господарства України. Який у своїй промові проаналізував ефективність фінансової децентралізації та рівень написання громадами інфраструктурних проектів.

Обговорювалась також можливість запозичення польського досвіду об'єднання громад.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ] [ фото 13 ] [ фото 14 ] [ фото 15 ] [ фото 16 ] [ фото 17 ] [ фото 18 ] [ фото 19 ] [ фото 20 ] [ фото 21 ]

 

У Харківському Національному академічному театрі опери та балету відбулися урочисті заходи з нагоди Дня працівників освіти. День працівника освіти в Харківській області відзначають майже 52 тисячі педагогічних та науково-педагогічних працівників. У заходах прийняла участь делегація Інституту на чолі з директором Людмилою Олександрівною Бєловою.

Виконуюча обов’язки губернатора Харківської області Юлія Олександрівна Світлична привітала педагогів з професійним святом та вручила державні нагороди. «Сьогодні маю велику честь нагородити кращих представників освітянської школи Харківщини державними нагородами з нагоди 25–ї річниці нашої держави від Президента України Петра Порошенка».

Високою державною нагородою — медаллю «25 років незалежності України» відзначений доктор філософських наук, професор кафедри політології та філософії Володимир Васильович Корженко. Вітаємо його від усього колективу Інституту.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ]

 

В Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулася науково–практична конференція «Публічне управління в Україні: стратегія реформ» за результатами стажування слухачів у 2016 році. В роботі конференції взяли участь слухачі та викладачі Інституту. [ інформаційний лист ]

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ] [ фото 13 ] [ фото 14 ] [ фото 15 ] [ фото 16 ] [ фото 17 ] [ фото 18 ] [ фото 19 ] [ фото 20 ] [ фото 21 ] [ фото 22 ] [ фото 23 ]

 

Студенти факультету соціально–економічного управління групи МД 14 разом із викладачами кафедр права та європейської інтеграції доцентами С. Клімовою, К. Дубовик і політології та філософії проф. О. Крутій відвідали 28 вересня 2016 року Апеляційний суд у Харківській області та Червонозаводський районний суд м.Харкова.

Під час заняття студенти відвідали зали судових засідань, ознайомились із структурою судів, їх основними завданнями і напрямами роботи.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ]

 

27 вересня 2016 р.

Відбулося засідання Вченої ради Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.

порядок денний ]

 

Для слухачів та викладачів ХарРІ НАДУ відбулася відкрита лекція судді Апеляційного суду Харківської області к.ю.н. М.М. Бородіна на тему: «Реформа судової системи в Україні». В ході лекції були висвітлені проблеми взаємодії Верховного суду України та Вищих спеціалізованих судів, деякі особливості кадрового забезпечення судової системи, та розглянуто міжнародний досвід реформування системи правосуддя. Також М.М. Бородін відповів на питання аудиторії та прокоментував хід судової реформи з точки зору практикуючого судді.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ]

 

26 вересня 2016 р.

Слухачі першого курсу магістерської підготовки денної форми навчання разом із викладачами кафедр права та європейської інтеграції Л. Сергєєвою і політології та філософії В. Соловихом на виїзному занятті 26 вересня 2016 року, яке відбулося на базі територіального управління Державної судової адміністрації України у Харківській області. Заняття провела головний спеціаліст відділу організаційного забезпечення діяльності судів та судової статистики Наталія Малишкіна. Під час заняття слухачі були ознайомлені із Положенням, структурою, основними завданнями і напрямами роботи територіального управління Державної судової адміністрації щодо організаційного забезпечення діяльності органів судової влади в межах повноважень, визначених законом. Також Н. Малишкіна довела до слухачів інформацію про хід реалізації основних напрямків судової реформи та відповіла на запитання слухачів.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ]

 

24 вересня 2016 р.

За ініціативи Харьківського університетського консорціуму при підтримці в.о. голови Харківської областної адміністрації, обласної та міської влади в Покровському сквері пройшла II мистецька акція «Мистецтво об'єднує молодь». На концерт були запрошені студенти та викладачі вищих навчальних закладів Харкова, мешканці та гості міста. [ Докладніше ]

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ] [ фото 13 ] [ фото 14 ] [ фото 15 ] [ фото 16 ] [ фото 17 ] [ фото 18 ] [ фото 19 ] [ фото 20 ] [ фото 21 ] [ фото 22 ] [ фото 23 ] [ фото 24 ] [ фото 25 ] [ фото 26 ] [ фото 27 ] [ фото 28 ] [ фото 29 ] [ фото 30 ] [ фото 31 ] [ фото 32 ] [ фото 33 ] [ фото 34 ] [ фото 35 ] [ фото 36 ] [ фото 37 ] [ фото 38 ] [ фото 39 ] [ фото 40 ] [ фото 41 ] [ фото 42 ] [ фото 43 ] [ фото 44 ] [ фото 45 ] [ фото 46 ] [ фото 47 ] [ фото 48 ] [ фото 49 ] [ фото 50 ]

 

23 вересня 2016 р.

Делегація Харківського регіонального інституту НАДУ при Президентові України на чолі з директором Л.О. Бєловою взяла участь у роботі VІІІ Міжнародного економічного форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи». В рамках заходу відбулися два пленарні засідання і 8 панельних дискусій.

В рамках панельної дискусії «USAID: нові інструменти розвитку економіки і громадянського суспільства» прийняла участь Л.О. Бєлова.

У панельній дискусії «Децентралізація як ключовий чинник європейської інтеграції», яка проходила під головуванням голови Харківської обласної ради Чернова Сергія Івановича та заступника голови Харківської обласної державної адміністрації Черняка Михайла Євгеновича взяли участь представники інституту Д.В. Карамишев, В.Г. Бульба, Ю.О. Куц, М.А. Латинін, В.В. Мамонова, Н.В. Статівка, І.В. Дунаєв.

Завершився захід пленарним засіданням «Інвестиції в Україну — інвестиції в майбутнє» в якому виступили спікерами Людмила Олександрівна Бєлова як Президент Харківського університетського консорціуму та Віль Савбанович Бакіров як Голова Ради ректорів вищих навчальних закладів Харківської області.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ] [ фото 13 ] [ фото 14 ] [ фото 15 ] [ фото 16 ] [ фото 17 ]

 

22 вересня 2016 р.

Відбулося засідання Науково-експертної ради Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

порядок денний ]

 

21 вересня 2016 р.

Відбулась художньо–документальна виставка «Світ через Культуру» у ХАТОБІ, присвячена Міжнародному Дню МИРУ.

Студенти ФСЕУ , куратори груп Крамарєва О.С. і Покотило Т.В. та слухачі першого курсу денної форми навчання факультету підготовки магістрів державного управління відвідали художньо–документальну виставку репродукцій картин Миколи та Святослава Реріхів «МИР через Культуру».

На виставці були представлені репродукції 35 картин Миколи та Святослава Реріхів. Микола Реріх є засновником першого в світі документа про охорону культурної спадщини людства як під час війни, так і в мирний час. І він наполягав, що ключ до миру лежить у просторі культури.

Від ХарРІ НАДУ з словами подяки до організаторів заходів виступила слухачка першого курсу факультету магістерської підготовки Григорова Дар’я

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ]

 

19 вересня 2016 р.

На виконання наказу Президента НАДУ В.С. Куйбіди «Щодо реформування та стратегії розвитку Національної академії» 19 вересня відбулася нарада у форматі відеоконференцзв’язку з членами робочої групи з розробки пропозицій щодо реформування та стратегії розвитку Національної академії. У нараді прийняла участь директор інституту професор Л.О. Бєлова.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ]

 

15 вересня 2016 р.

На базі Приватної середньої школи Britannica School відбулась презентація інтерактивного уроку-казки «Життя і пригоди PowerPointика та його родини Office». Автором, сценаристом, актором виступив Тимоха Денис Анатолійович, доцент кафедри економічної політики та менеджменту ХарРІ НАДУ при Президентові України. Партнерами заходи виступили компанія Microsoft Ukraine та Програма Microsoft «Партнерство в навчанні».

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ]

 

12—16 вересня 2016 р.

Протягом 12-16 вересня 2016 р. в м. Варна (Болгарія) проходив І-й Міжнародний науково-практичний форум «Інновації в науці і освіті: виклики сучасності». Захід об'єднав науковців та практиків публічного управління з Білорусі, Болгарії, Грузії, Польщі, України. Від ХарРІ НАДУ у форумі взяла участь делегація в складі: проф., д.держ.упр. В.Г. Бульби, проф., д.держ.упр. В.В. Мамонової, к.держ.упр. А.І. Гнатенко, доц., к.держ.упр. О.В. Кулініча, доц., к.і.н. А.В. Мелякова, к.держ.упр. О.В. Решевець. Захід відбувався на базі одного з провідних навчальних закладів Болгарської республіки – Варненського вільного університету ім. Чорноризця Храбра. [ Докладніше ]

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ]

 

14 вересня 2016 р.

З метою ознайомлення з новими напрямами роботи ХОЦЗ зі студентською молоддю 14 вересня 2016 року викладачами кафедри управління персоналом та економіки праці к.держ.упр., доц. Покотило Т.В. та к.е.н., доц. Крамаревою О.С. організовано виїзне практичне заняття студентів 4 курсу факультету соціально-економічного управління напряму підготовки 6.030505 «Управління персоналом та економіка праці» до Харківського обласного центру зайнятості. [ Докладніше ]

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ]

 

9 вересня 2016 р.

В Києві відбувся Другий Всеукраїнський з'їзд вищих навчальних закладів державної форми власності. У роботі форуму, що проходив у Національному торговельно-економічному університеті, взяла участь делегація нашого інституту у складі директора Л.О. Бєлової й завідувача кафедри української мови П.О. Редіна. Загалом на з'їзді були присутні 391 делегат із 232 ВНЗ України, які обирали нових членів Національного агентства із забезпечення якості освіти (НАЗЯВО). Перед учасниками виступили Віце-прем’єр-міністр України з гуманітарних питань В.А. Кириленко, перший заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти О.В. Співаковський і перший заступник Міністра освіти і науки України В.В. Ковтунець. У результаті голосування з 11 претендентів до складу НАЗЯВО обрано Р.В. Гурака й С.М. Бондарчука.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ]

 

Делегація ХарРІ НАДУ у складі завідувача кафедри економічної теорії та фінансів Амосова О.Ю та доцента кафедри управління персоналом та економіки праці Орла Ю.Л. взяла участь у роботі VIII Міжнародної науково-практичної конференції «Соціально–трудові відносини: наслідки трансформаційних реформ і стратегії розвитку». Конференція була присвячена 10–річчю кафедри управління персоналом та економіки праці Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі». За плідну співпрацю між одноіменними кафедрами протягом цих 10 років кафедра управління персоналом та економіки праці ХарРІ НАДУ в особі Орла Ю.Л. була нагороджена подякою. Під час зустрічі була досягнута домовленість про подальше міжкафедральне співробітництво.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ]

 

8 вересня 2016 р.

На виконання наказу Президента НАДУ В.С. Куйбіди «Щодо реформування та стратегії розвитку Національної академії» 8 вересня відбулася нарада у форматі відеоконференцзв’язку з членами робочої групи з розробки пропозицій щодо реформування та стратегії розвитку Національної академії. У нараді прийняла участь директор інституту професор Л.О. Бєлова, яка під час обговорення виступила з пропозиціями щодо внесення змін в нормативні документи, які стосуються удосконалення системи підготовки державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ]

 

У межах співпраці кафедри економічної політики та менеджменту та ПриватБанку, на семінарські заняття магістрів Бізнес–адміністрування з навчальної дисципліни «Монетарна політика та банківська і біржова діяльність» доцент кафедри Косенко В.В. запросив менеджера з персоналу ПриватБанк Шаповаленко О.С., яка залюбки розповіла про роботу банку, його особливості та допомогла студентам зареєструватися на онлайн практику ПриватБанка, після проходження якої, вони отримають сертифікат і автоматично стають в резерв на працевлаштування.

Магістри Бізнес–адміністрування разом з доцентом кафедри Косенком В.В. відвідали головне відділення ПриватБанку в місті Харків. Шаповаленко О.С. провила ознайомчу екскурсію для студентів по всіх структурних підрозділах.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ]

 

7 вересня 2016 р.

В ХНУ ім. В.Н. Каразіна відбулась презентація книги «Академічна чесність як основа сталого розвитку університету». Видання презентували ректор ХНУ ім. В.Н. Каразіна, академік Віль Бакіров, президент міжнародного благодійного фонду «Міжнародний фонд досліджень освітньої політики», професор Тарас Фініков, завідувач відділу лідерства та інституційного розвитку вищої освіти Інституту вищої освіти Національної академії педагогічних наук України Сергій Курбатов, директор Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, президент Харківського університетського консорціуму, професор Людмила Бєлова.

У цьому заході приймали участь також представники ХарРІ НАДУ: завідувач кафедри соціальної та гуманітарної політики В.П. Єлагін, начальник інформаційно–аналітичного відділу Н.В. Калінкіна, провідні спеціалісти інформаційно–аналітичного відділу Л.А. Іванова та А.Г. Герасименко, аспіранти Є.М. Нікіпєлова, Я.О. Кустря, О.Я. Капінус, О.І. Громико.

Ознайомитись з книгою та завантажити книгу можна з ресурсу університету.

Презентація книги ] [ Етичні принципи в академічній діяльності ]

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ]

 

1 вересня 2016 р.

В Інституті відбулася вступна лекція для студентів «Україна: 25 років незалежності». Лекцію було присвячено перебігу та результатам трансформаційних процесів, що відбуваються в українському суспільстві. Найбільшу увагу приділено демократизації суспільних та владних відносин. Особливе зацікавлення викликали питання підвищення громадської активності населення та розвитку системи публічного управління в частині зростання економічної та організаційної спроможності місцевого самоврядування.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ]

 

 

 

Copyright © 2005 – 2019 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.