Архів новин


Вересень 2015 р.

 

Вітання з нагоди Дня знань
та початку нового 2015-2016 навчального року:

Вітання Президента України Петра Порошенка

Вітання Голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана

Вітання Прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка

Вітання Голови Нацдержслужби Костянтина Ващенка

Вітання Президента Національної академії державного управління при Президентові України Юрія Ковбасюка

Вітання Ректора Академії управління при Президентові Республіки Білорусь Марата Жилинського

 

01 вересня 2015 р.

у Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулися офіційні заходи з нагоди початку нового навчального року.

Вітальне слово директора Інституту Л.О. Бєлової.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ], [ фото 15 ], [ фото 16 ], [ фото 17 ], [ фото 18 ], [ фото 19 ], [ фото 20 ], [ фото 21 ], [ фото 22 ], [ фото 23 ], [ фото 24 ], [ фото 25 ], [ фото 26 ], [ фото 27 ], [ фото 28 ].

 


 

30 вересня 2015 р.

Викладачі кафедри регіонального розвитку та місцевого самоврядування професор Мамонова В. В. та доцент Решевець О. В. разом із слухачами І курсу денної форми навчання факультету підготовки магістрів державного управління за спеціальністю «Регіональне управління» та викладачі кафедри економічної політики та менеджменту доценти Ульянченко Ю. О., Ваніна Я. А., Тимоха Д. А. разом із студентами факультету соціально-економічного управління за спеціальності «Управління в сфері економічної конкуренції» відвідали підприємства компанії «САН ІнБевУкраїна».

Вибір цього підприємства для виїзного заняття не випадковий, тому що ця група компаній представлена в 25 країнах світу і робить внесок у розвиток економік кожної країни. Вони створюють робочі місця, дотримуються податкового законодавства цих країн, беруть участь в освітніх програмах університетів, підтримують розвиток місцевих громад.

Філософія лідерства, стратегія розвитку, система якості, соціальна відповідальність, принципи розвитку персоналу, концепція відкритого простору – ці питання стали напрямами жвавих обговорень з представниками підприємства, серед яких була і випускниця 2012 року нашого Інституту Ірина Гладуш.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ].

 

30 вересня 2015 р.

відбулася науково-практична конференція за підсумками стажування слухачів Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України на тему: «Публічне управління в Україні: стратегія реформ».

Підсумком узагальнення висновків і пропозицій щодо підвищення ефективності діяльності інститутів державної влади та місцевого самоврядування, а також досвіду, набутого слухачами під час стажування стане збірник тез конференції.

докладніше ], [ інформаційний лист ].

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ], [ фото 15 ], [ фото 16 ], [ фото 17 ], [ фото 18 ], [ фото 19 ], [ фото 20 ], [ фото 21 ], [ фото 22 ], [ фото 23 ], [ фото 24 ], [ фото 25 ].

 

29 вересня 2015 р.

в Інституті відбулася презентація демонстраційного компоненту програми Організації Об’єднаних Націй (ЮНІДО) «EaP GREEN» в Україні «Клуб ресурсоефективного та чистого виробництва» в Харківській області. У заході взяли участь директор Інституту Бєлова Л. О., перший заступник директора Департаменту з підвищення конкурентоспроможності регіону – начальник аналітичного управління Харківської облдержадміністрації Ткачов Д. С., керівники та представники головного інженерного складу підприємств малого та середнього бізнесу Харківської області. Перед учасниками виступили директор Центру ресурсоефективного та чистого виробництва (ЦРЕЧВ) І. Шилович, національний координатор «EaP GREEN» в Україні М. Цибка та куратор Клубів РЕЧВ в Україні І. Омельчук.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ].

 

27 вересня 2015 р.

за підтримки Харківської обласної державної адміністрації та Ради ректорів вищих навчальних заходів Харківської області відбулась презентація Харківського університетського консорціуму.

Голова Харківської обласної державної адміністрації Ігор Райнін привітав учасників заходу та підкреслив, що стратегія розвитку Харківської області чітко визначена і включає реформування всіх сфер життя: регіональної економіки, громадянського суспільства, вищих навчальних закладів, фінансової та правоохоронної систем, а також сфери міжнародних відносин.

Перша мистецька акція пройшла під виступ студентського симфонічного оркестру Харківського національного університету мистецтв ім. І. П. Котляревського, що стало ознакою об’єднання всіх вузів м. Харкова.

Голова Харківського університетського консорціуму Людмила Бєлова зазначила, що цей концерт під відкритим небом покладе початок новій харківській традиції - традиції студентських музичних зустрічей.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ].

 

24 вересня 2015 р.

в Інституті відбулася відкрита лекція проф. Георга Мільбрадта, міністра фінансів та прем’єр-міністра федеральної землі Саксонія у відставці за темою: «Соціальна ринкова економіка на прикладі Німеччини». В лекції було висвітлено роль держави, приватного бізнесу та громади в процесах децентралізації влади, перенос елементів ринкової економіки на систему державного управління та інші актуальні питання.

Візит проф. Г. Мільбрадта було організовано з метою підтримки реформ в Україні в рамках проекту «Підтримка реформи управління державними фінансами» за дорученням Федерального Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ].

 

23 вересня 2015 р.

слухачі 2 курсу денної форми навчання факультету підготовки магістрів державного управління спеціалізації «Європейська інтеграція в умовах глобального урядування» відвідали Фонд місцевої демократії. Виїзне заняття було підготовлено викладачем кафедри права та європейської інтеграції Н. С. Фесенко.

Слухачі зустрілися з президентом Фонду Ольгою Мірошник. Пані Ольга розповіла про напрями діяльності цієї громадської неприбуткової організації, про основні принципи і підходи в роботі із громадою Харківщини й інших регіонів України. Головною метою своєї праці О. Мірошнік визначила згуртування небайдужих та активних членів нашого суспільства для визначення спільних проблем, допомоги органам влади у розробці заходів щодо подолання цих негараздів, а також контролю за діяльністю державних управлінців.

Також проінформувала слухачів щодо реалізації у м. Харкові німецького проекту «Діалог культур» та швейцарської програми «Експертна платформа» Олена Копіна. Модератор форуму «Діалоги про примирення» розповіла про головне завдання цих майданчиків – впровадити у суспільстві культуру дискусії та вміння слухати опонента.

Зацікавило слухачів, чи можна адаптувати європейські цінності, принципи демократичного розвитку держави до українських реалій; на яких засадах може розвиватись далі наша країна. Ольга Семенівна наголосила на тому, що саме наші слухачі, перспективні молоді державні службовці, можуть допомогти реформувати систему влади саме своєю активною громадянською позицією, своїми знаннями, набутими в період навчання в нашому інституті, та зваженим використанням світового досвіду щодо побудови європейської України.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ].

 

23 вересня 2015 р.

Викладачі кафедри соціальної і гуманітарної політики професор Тамм А. Є. і доцент Поступна О. В. разом із слухачами ІІ курсу денної форми навчання факультету підготовки магістрів державного управління спеціалізації «Соціальна і гуманітарна політика» та слухачами ІІІ курсу заочної форми навчання цього ж факультету спеціалізації «Управління освітою» зустрілися із начальником відділу інженерно-технічного забезпечення та туризму Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації Тимошенко П. Б. з метою поглиблення знань з питань організації роботи щодо реалізації державної політики у сфері культури, туризму, охорони культурної спадщини, а також державної мовної політики. Також відвідали ОКЗ Харківський організаційно-методичний центр туризму, де директор Холодок В. Д. познайомила з основними напрями його роботи.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ].

 

21 вересня 2015 р.

відбулося відкриття культурно-просвітницького проекту «Мир крізь культуру»

Організаторами проекту є: «Харківське обласне об’єднання «Культурний Центр імені Н.К. Реріха», Харківське міське громадське об'єднання «Фонд Духовного Єднання Світу» і Центр «Відродження Культури». Захід відбувається на базі Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ].

Докладніше ]

 

18 вересня 2015 р.

у Музеї історії місцевого самоврядування на Харківщині відбулось виїзне заняття групи спеціалізації «Регіональне управління» ІІІ курсу вечірньої форми навчання факультету підготовки магістрів державного управління в рамках дисципліни «Соціальна інфраструктура та комунікаційне забезпечення регіону», організоване викладачем кафедри регіонального розвитку та місцевого самоврядування О. В. Решевець. Експозиція музею охоплює велике часове коло, адже знайомить відвідувачів з майже 400-річною історією самоврядування Харківщини. Усі матеріали, представлені в експозиції, яскраво ілюструють історію та вікові традиції самоврядування слобожан.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ].

 

16 – 18 вересня 2015 р.

у м. Києві на базі НАДУ при Президентові України відбувся семінар-тренінг «Формування громадянських компетентностей у державних службовців і працівників органів місцевого самоврядування».

Від ХарРІ НАДУ в заході взяли участь докторанти кафедри соціальної і гуманітарної політики О. В. Кулініч та А. В. Меляков. В ході семінару учасники з різних регіонів нашої держави мали можливість ознайомитися з теоретичними засадами та практичними прикладами підготовки державних службовців в контексті європейської інтеграції України.

фото 1 ], [ фото 2 ].

 

16 вересня 2015 р.

група факультету підготовки магістрів державного управління спеціальності «Регіональне управління» в рамках дисципліни «Комунікації в публічному управлінні», яку очолив викладач кафедри регіонального розвитку та місцевого самоврядування О. В. Решевець, відвідали Музей історії місцевого самоврядування на Харківщині, з метою поглибленого вивчення історичного досвіду місцевого самоврядування Харківщини. Музей створено у 2015 р. за ініціативи Харківської обласної ради і Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області. Велику зацікавленість викликав комплекс експонатів представлених в експозиції музею, а саме: оригінальні документи (місцевий бюджет Харкова), представлені газети 1896 року, речі, що побутували серед наших співвітчизників у різні часи, відтворений одяг чиновництва різних епох.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ].

 

16 вересня 2015 р.

відбулося засідання Науково-експертної Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.

[ порядок денний ]

 

 

12 – 13 вересня 2015 р.

Бюро аналізу політики та Ради молодих учених на базі Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України провели тренінг за темою «Аналіз бюджету вищих навчальних закладів та бюджету міста». Цей тренінг направлений на інформування студентських лідерів про бюджети власних вищих навчальних закладів та місцевих бюджетів.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ].

 

11 вересня 2015 р.

Харківський регіональний офіс реформ проводив на базі Інституту семінар-обговорення "Молодь і реформи місцевого самоврядування. Можливості для зміни та розвитку".

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ].

 

10 – 11 вересня 2015 р.

на базі Львівського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України відбулась нарада керівників видавничих підрозділів. У ході наради прийнято рішення щодо уніфікації наукових фахових видань, запровадження єдиної системи розповсюдження наукових і навчально-методичних праць та забезпечення захисту авторських прав академічних видань. Захід відбувся в межах ХХІІ-го Форуму видавців, який проходив з 9 по 13 вересня у м. Львові.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ].

Докладніше ]

 

10 вересня 2015 р.

для студентів старших курсів факультету соціально-економічного управління Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України під керівництвом доцентів кафедри економічної політики та менеджменту Тимохи Д. А. та Ваніної Я. А. відбулась ознайомча екскурсія до Бізнес Сервіс Центру Anheuser-BuschInBev у Харкові. Програма візиту передбачала презентацію всесвітньо відомої компанії, ознайомчу екскурсію, ділову гру, тестування.

За словами Тимохи Дениса Анатолійовича, знання та практичні навики наших студентів, а в найближчому майбутньому випускників, отриманні під час знайомства з діяльністю всесвітньо відомих компаній, які дотримуються міжнародних стандартів ведення бізнесу, є запорукою подальшої успішної професійної діяльності як в Україні, так і за її межами.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ].

 

10 вересня 2015 р.

студенти групи УД-1-12 на чолі з куратором - доцентом кафедри соціальної та гуманітарної політики А. В. Меляковим відвідали Харківський історичний музей ім. М. Сумцова, де розпочала роботу виставка, присвячена 75 річниці масового знищення польських військовослужбовців радянським тоталітарним режимом. Студенти мали можливість ознайомитися зі спогадами сучасників тих подій, офіційними документами, що розкривають масштаби та хід трагедії.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ].

 

05 вересня 2015 р.

за ініціативи заступника декана факультету соціально-економічного управління Гнатенко А. І. та за підтримки куратора гр. МД-15 Тимохи Д. А. і голови Ради молодих учених Решевець О. В. було організовано День Знайомства для першокурсників Інституту. Усі учасники заходу мали змогу приєднатися до святкування 120-річчя КЗ «Харківський зоопарк», взяли участь в урочистих привітаннях з нагоди ювілею та ознайомчій екскурсії закладом.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ].

 

03 вересня 2015 р.

відбулась зустріч студентів-першокурсників з лідерами студентського самоврядування факультету соціально-економічного управління Інституту. На цій зустрічі вчорашні школярі а зараз вже студенти мали можливість познайомитись з історією, сучасністю та планами на майбутнє цієї невід’ємної частини громадського самоврядування, що забезпечує захист прав і інтересів студентства, й його участь в управлінні вищим навчальним закладом.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ].

 

02 вересня 2015 р.

представники Ради молодих учених прийняли участь у церемонії покладання квітів на Меморіалі Слави у Лісопарку з нагоди 70-ї річниці завершення Другої світової війни.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ].

 

01 вересня 2015 р.

делегація Інституту відвідала підшефний Комунальний заклад «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс імені В. Г. Короленка». Представники колективу, студентів та слухачів Інституту привітали учнів з початком нового 2015-2016 навчального року і подарували дітям коровай та кошик із солодощами із побажаннями любові, добра, миру та злагоди.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ].

 

 

Copyright © 2005 – 2019 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.