Архів новин


Вересень 2014 р.

 


 

30 вересня

Сьогодні до "Всеукраїнського дня Бібліотек"в читальному залі бібліотечного відділу Інститута проходила виставка книжкових фондів.

У холі на 1 поверсі відбулася телевізійна презентація "Знайомство з бібліотекою" та акція "Подаруй бібліотеці книгу".

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ], [ фото 15 ], [ фото 16 ], [ фото 17 ], [ фото 18 ], [ фото 19 ], [ фото 20 ], [ фото 21 ].

 

26 вересня

у рамках святкування Всесвітнього Дня туризму та Дня туризму в Україні слухачі 2 курсу денної форми навчання факультету підготовки магістрів державного управління спеціалізацій «Європейська інтеграція в умовах глобального урядування», «Регіональне управління та місцеве самоврядування» і «Політичні інститути і процеси» відвідали презентаційний захід «Туристсько-інформаційний центр гостинно запрошує». Виїзне заняття було підготовлено викладачами д.держ.упр., проф. Соловихом В.П., к.держ.упр., доц. Фесенко Н.С. і к.держ.упр. Решевець О.В.

Основною метою заходу була демонстрація туристичного потенціалу області та ознайомлення з роботою Центру, який активно сприяє розвитку туристичної галузі області, забезпечує методичну підтримку суб’єктів туристичної діяльності та просування Харківської області як туристичного центру Слобожанщини в Україні.

Надана можливість ознайомитись з туристичним потенціалом Харківської області, її кращими маршрутами, путівниками і сувенірною продукцією. Переглянули відеофільм «Туристична Харківщина запрошує» про туристичні родзинки Харкова та області. Для ознайомлення був представлений сайт www.tic.kh.ua, на якому можна оглянути екскурсійні маршрути, отримати більш повну інформацію про об’єкти історико-культурної спадщини, пам’ятки архітектури, національні парки, а також місця розміщення, харчування, дозвілля та інше.

Також мали змогу переглянути майстер-шоу Слобожанського декоративного розпису майстра народної творчості Бибич Інни Леонідівни. Була проведена вікторина на якій отримали квитки до Історичного музею.

Хочемо висловити подяку організаторам цього заходу, особливо т.в.о. директора ОКЗ «Харківського організаційно-методичного центру туризму» Валентині Дмитрівні Холодок та її доброзичливому і професійному колективу.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ].

 

24 вересня

відбулась науково-практична конференція “Державне управління та місцеве самоврядування: історія та сучасність” за результатами стажування слухачів денної форми навчання факультету підготовки магістрів державного управління у 2014 р.

У пленарному засіданні прийняли участь: Бєлова Людмила Олександрівна, д.соц.н., проф., заслужений працівник освіти України, директор ХарРІ НАДУ при Президентові України, Амосов Олег Юрійович, д.е.н., проф., заслужений діяч науки і техніки України, перший заступник директора ХарРІ НАДУ при Президентові України, Бульба Володимир Григорович, д.держ.упр., проф., декан факультету підготовки магістрів з державного управління, Коновалов Леонід Станіславович, начальник управління державної служби Головдержслужби України в Харківській області.

Слухачі виступили з презентаціями про стажування в органах державної виконавчої влади та органах місцевого самоврядування на посадах IІ-VII категорій та протзакордонне стажування. За підсумками стажування слухачів було нагороджено почесними грамотами та подяками ХарРІ НАДУ при Президентові України Куперман Ірину Олександрівну, Лісман Тетяну Анатоліївну, Циганок Ларису Михайлівну, Чишкалу Людмилу Анатоліївну, Гайдук Оксану Володимирівну, Іваненко Володимира Сергійовича, Назаренко Аліну Вікторівну, Щербак Анну Сергіївні.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ], [ фото 15 ], [ фото 16 ], [ фото 17 ], [ фото 18 ], [ фото 19 ], [ фото 20 ], [ фото 21 ], [ фото 22 ], [ фото 23 ].

 

24 вересня

в інституті за участю директора Бєлової Л.О. відбувся нарада-семінар з тьюторами та кураторами академічних груп ХарРІ НАДУ. На нараді виступили: Єлагін В.П. - радник директора, Бульба В.Г. – декан факультету підготовки магістрів державного управління, Минко П.Є. – декан ФСЕУ, Поступна О.В. – заступник факультету підготовки магістрів державного управління, Горожанкіна В.І – начальник навчально-методичного управління.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ].

 

20 вересня

в саду ім. Т. Шевченко відбувся II Українсько-польській соціальний захід з популяризації науки для дітей та молоді «Наукові пікніки». Не залишився осторонь цього захоплюючого заходу і наш навчальний заклад. Наші експонати, а саме пазли "Герб України" та "Карта України", кубики "Алфавіт патріота", логічна гра "Козаки пишуть листа турецькому султану" стали одними з родзинок свята науки. В підготовці експозиції інституту приймала згуртована команда професіоналів відданих своїй справі. Креативну частину взяв на себе доцент кафедри економічної політики та менеджменту Тимоха Д.А. (розробка, виготовлення, представлення експонатів). Організаційне забезпечення не можна представити без Голови Ради молодих вчених, доцента Ульянченка Ю.О. та радника директора, професора Єлагіна В.П. Особливо хотілось б відзначити представників студентського самоврядування інституту за скоординовану працю. Для довідки: «Наукові пікніки» в Україні організовує польський фонд «Wspolna Europa» при підтримки фонду «Освіта для демократії», програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука та низки місцевих партнерів. У Харкові співорганізатори заходу стали - Департамент у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради, Українсько-польський культурно-освітній центр ХНУГХ ім. А. Бекетова і Харківський міський центр дозвілля молоді.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ].

 

19 вересня

відбулося урочисте закриття виставки відомих харківських художників Тетяни й Олександва Вакуленків, чиї картини були об’єктом огляду численних слухачів, студентів і співробітників ХарРІ НАДУ впродовж місяця. Щиру подяку народним митцям висловили директор інституту Л.О.Бєлова та професор В.П.Єлагін. Доцент кафедри української мови Л.С.Загребельна присвятила шанованим гостям спеціально написану поезію, а художники висловили надію на подальшу співпирацю. Під час закриття виставки відбувся майстер-клас, у ході якого всі охочі мали змогу долучитися до народного мистецтва, спробувавши власні сили в малюванні петриківського розпису.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ].

 

19 вересня

слухачі 2 курсу денної форми навчання факультету підготовки магістрів державного управління спеціалізацій «Європейська інтеграція в умовах глобального урядування» і «Регіональне управління та місцеве самоврядування» відвідали Фонд місцевої демократії. Виїзне заняття було підготовлено викладачем кафедри права та європейської інтеграції Н.С.Фесенко та викладачем кафедри регіонального розвитку та місцевого самоврядування О.В.Решевець.

Слухачі зустрілися з президентом Фонду Ольгою Мірошник. Пані Ольга розповіла про напрями діяльності цієї громадської неприбуткової організації, про основні принципи і підходи в роботі із громадою Харківщини й інших регіонів України. Головною метою своєї праці О.Мірошнік визначила згуртування небайдужих та активних членів нашого суспільства для визначення спільних проблем, допомоги органам влади у розробці заходів щодо подолання цих негараздів, а також контролю за діяльністю державних управлінців. Зацікавило слухачів, чи можна адаптувати європейські цінності, принципи демократичного розвитку держави до українських реалій; на яких засадах може розвиватись далі наша країна. Ольга Семенівна наголосила на тому, що саме наші слухачі, перспективні молоді державні службовці, можуть допомогти реформувати систему влади саме своєю активною громадянською позицією, своїми знаннями, набутими в період навчання в нашому інституті, та зваженим використанням світового досвіду щодо побудови європейської України.

фото 1 ].

 

18 вересня

професор кафедри соціальної і гуманітарної політики В. В. Сичова провела виїзне заняття для студентів першого курсу денного відділення факультету соціально-економічного управління до Харківського науково-просвітницького музею сексуальних культур світу (заснованого у 1999 р. за ініціативою співробітників кафедри сексології Харківської медичної академії післядипломної освіти, проф. В. Кришталя) в рамках навчальних дисциплін «Культурологія», «Історія української культури».

Цього ж дня проф. В. В. Сичова організувала екскурсію до зазначеного музею для слухачів групи З-14 заочного відділення факультету підготовки магістрів державного управління в рамках кураторської роботи.

Екскурсія сприятиме усвідомленню студентами й слухачами еволюційних змін у соціальних і світоглядних засадах ставлення до жінки, чоловіка, дитини, сім'ї, кохання а також тенденцій розвитку сексуальної культури, гендерних відносин зі Стародавнього світу до сучасності.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ].

 

16 вересня

у малому залі Харківської міської ради відбулося урочисте нагородження. Нагороди переможцям вручив заступник міського голови з питань сім'ї, молоді та спорту Олександр Попов, і зазначив, що отримали їх тільки найкращі.

Вітаємо студентку 5 курсу факультету соціально-економічного управління Харківського регіонального інституту Національної академії державного управління при Президентові України Кушнерук Ганну Володимирівну, яка стала лауреатом міського конкурсу «Молода людина року» в номінації «Кращий студент вищого навчального закладу III-IV рівнів акредитації».

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ].

 

16 вересня

викладачі кафедри соціальної і гуманітарної політики професор А.Є. Тамм і доцент О.В. Поступна провели виїзне заняття для слухачів 2 курсу денної форми навчання факультету підготовки магістрів державного управління до Валківської районної ради в рамках навчальних програм спеціалізації «Соціальна і гуманітарна політика» з навчальних дисциплін «Соціальні системи та духовне життя суспільства» і «Державна політика в сфері праці».

Слухачі зустрілися з Головою Валківської районної ради Юрієм Дмитровичем Яциною, ознайомились з роботою ради, основними напрямами соціально-економічного розвитку району, актуальними проблемами в соціально-гуманітарній сфері. Ю.Д. Яцина провів екскурсію по адміністративній будівлі та повідомив, що з 1974 р. по 1980 р. у теперішній будівлі Валківської районної ради працював Герой України, Почесний громадянин Харківської області, відомий політик, видатний державний та громадський діяч  Олександр Масельський. На згадку про героя на будівлі Ради розміщена меморіальна дошка О.С. Масельського, а на першому поверсі будівлі розміщена фотоекспозиція, присвячена його діяльності.

Слухачі також відвідали міську бібліотеку, в якій завідувач художнім відділом Валківської школи мистецтв Ольга Володимирівна Тмошенко провела лекцію на тему «Лялька-мотанка» – берегиня роду». Під час заняття майстер-лялькар навчила слухачів виготовляти «ляльку-мотанку», яку вони отримали у подарунок як сувеніри, зроблені власними руками.

Після офіційної програми виїзного заняття, слухачі прийняли участь в урочистостях з нагоди відзначення 368 річниці з дня заснування міста Валки та 71 річниці з дня визволення міста від німецько-фашистських загарбників, зробили екскурс по видатним місцям міста та зустрілися з представниками Валківської ветеранської організації.

Організацію виїзного заняття взяла на себе слухач групи Д-13-23 – І.О. Куперман, за що ми їх дуже вдячні.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ].

 

12 вересня

слухачі заочної форми навчання І курсу факультету магістерської підготовки Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України зі своїми кураторами проф. Сичовою В.В. і доц. Набокою Л.В., радником директора проф. Єлагіним В.П. взяли участь у відкритті виставки одного твору – панно «Біле і чорне» видатного українського художника і педагога, майстра портрету, пейзажу, декоративного панно, кераміки Михайла Жука (1883-1964) з приватного зібрання заслуженого працівника культури України Тараса Максимюка (м.Одеса). Виставка проходить у Харківському художньому музеї в рамках проекту «Українська лінія модерна». Це унікальний твір експонувався в декількох містах України: у Києві, Житомирі, Одесі, Хмельницькому, Вінниці, Рівному, Луцьку, Львові, Чернігові, а також - у Нью-Йорку і Чикаго (США).

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ].

 

11 вересня

доцент кафедри регіонального розвитку та місцевого самоврядування Решевець Олеся Володимирівна в рамках дисципліни «Регіональна економіка» організувала для слухачів факультету підготовки магістрів державного управління (спеціалізація «Регіональне управління та місцеве самоврядування») виїзне заняття до Соколівської сільської ради Зміївського району Харківської області.

Слухачі зустрілися з депутатами сільської ради, ознайомилися з роботою ради, а також з основними напрямами економічного розвитку територіальної громади.

Після офіційної частини слухачі відвідали Соколівський музей Бойового братерства в селі Соколове, в експозиції музею центральне місце займає діорама «Бій 8 березня 1943 року в с. Соколове». У залах музею відтворено проголошення державності чехословацької республіки, початок Другої світової війни та перерозподіл Європи. Також відображено в експозиціях бойовий шлях чехословацьких військових формувань від Соколово до Праги – фото і документи, особисті речі, обмундирування чехословацьких воїнів, зразки бойової техніки часів Вітчизняної війни.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ].

 

11 вересня

в режимі відеоконференції відбулася експертна зустріч представників навчальних закладів за участю Міністерства освіти і науки України.

У зустрічі взяли участь голова Ради ректорів ВНЗ Харківської області Віль Бакіров, ректори ВНЗ та директори коледжів області.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ].

 

10 вересня

відбулися організаційні збори слухачів денної форми навчання факультету підготовки магістрів державного управління. За підсумками голосування було обрано наступний склад ради слухацького самоврядування І курсу:

• Голова слухацького самоврядування – Ус Олександр Ігорович;

• Заступник голови з культмасової роботи – Капустюк Ольга Іванівна;

• Заступник голови зі спортивної роботи – Гетьманський Артем Володимирович;

• Заступник голови з наукової роботи – Ткаченко Ольга Олегівна;

• Заступник голови з міжвузівської роботи – Ільїнова Юлія Григорівна;

• Прес-секретар слухацького самоврядування – Куцан Марія Олександрівна;

• Староста гуртожитку №2 – Лебідько Олексій Володимирович;

• Староста групи Д-14 – Нікітенко Олексій Євгенович;

• Заступник старости групи Д-14 – Нестерова Євгенія Андріївна;

• Староста групи Д-24 – Зюзь Дмитро Володимирович;

• Заступник старости групи Д-24 – Захарова Ніна Борисівна.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ].

 

08 вересня

слухачі І та ІІ курсів факультету магістерської підготовки Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України взяли участь у відкритті виставки художників авангарду й української вишивки Харківського художнього музею. Цей унікальний проект пов’язаний з відродженням мистецтва української вишивки на початку ХХ ст. Експозиція представляє відтворений сучасними майстрами вишивки експеримент співпраці художників-авангардистів 1910-х років з народними майстрами, роботи яких уславили мистецтво вишивки в усьому світі.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ].

 

05 вересня

директор Інституту Людмила Бєлова взяла участь в VI Міжнародному економічному форумі «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!».

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ].

 

02 вересня

відбулося урочисте засідання Вченої ради Інституту, присвячене святкуванню 60-ти річного ювілею знаного економіста, першого заступника директора Інституту проф. Амосова О.Ю.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ], [ фото 15 ], [ фото 16 ], [ фото 17 ].

 

01 вересня

у Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулися офіційні заходи з нагоди початку нового навчального року, а саме: посвячення в слухачі та студенти першокурсників, зустрічі з представниками адміністрації та професорсько-викладацького складу Інституту, проведення першої лекції за темою «Єдність та патріотизм – запорука успішного розвитку України».

У заході взяли участь Перший заступник Голови Харківської обласної державної адміністрації І.Л. Райнін, начальник Управління державної служби в Харківській області Л.С. Коновалов, радник Голови Харківської обласної державної адміністрації С.М. Стороженко, інші поважні гості, представники засобів масової інформації.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ], [ фото 15 ], [ фото 16 ], [ фото 17 ], [ фото 18 ], [ фото 19 ], [ фото 20 ], [ фото 21 ].

 

01 вересня

в рамках проведення циклу заходів, присвячених початку нового навчального року, в Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулося відкриття виставки петриківського розпису «Роде наш красний» школи Тамари та Олександра Вакуленко.

Серед багатьох відвідувачів виставки були присутні та виступили із словами подяки та побажаннями авторам багаторічної успішної творчої діяльності директор Інституту Л.О. Бєлова, заступник начальника управління – начальник відділу охорони культурної спадщини, музейної справи, організаційної роботи та контролю Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації С.М. Карапутіна, декан факультету підготовки магістрів державного управління В.Г. Бульба, завідувач кафедри української мови П.О. Редін.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ], [ фото 15 ], [ фото 16 ].

 

Copyright © 2005 – 2019 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.