Архів новин


Вересень 2013 р.

 

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

 

Від усієї душі хочу привітати всіх викладачів та працівників Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України з Днем працівника освіти!

 

Щиро зичу Вам невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів!

 

Нехай Ваше життя буде світлим і радісним, дружні привітання додадуть життєвої наснаги, а людська шана буде подякою Вам за чуйність та вміння творити добро!

 

Найміцнішого Вам здоров'я, щастя, добра, злагоди, вірних друзів та колег!

 

Вадим Ландсман

Вітання з нагоди Дня знань та початку нового 2013-2014 навчального року:

 

Вітання Президента України Віктора Януковича

Вітання Голови Верховної Ради України Володимира Рибака

Вітання Прем'єр-міністра України Миколи Азарова

Вітання Голови Національного агенства з питань державної служби В'ячеслава Толкованова

 

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!
ЩИРО ВІТАЮ ВАС З ДНЕМ ЗНАНЬ!

 

Від усієї душі хочу поздоровити всіх викладачів, слухачів, студентів та працівників Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України з Днем знань та початком нового навчального року!

 

Щиро бажаю Вам наснаги у втіленні нових життєвих та освітянських задумів, невтомності у творчому пошуку, незгасного бажання плідно працювати на теперішнє та майбутнє України!

 

Найміцнішого Вам здоров'я, щастя, добра, злагоди, вірних друзів та колег, успіхів у професійній та науковій діяльності!

 

Вадим Ландсман


 

28 вересня

відбувся VII міський турнір юних економістів. Третє місце виборола команда "Аверс" Жовтневого району, яку готував до змагань професор кафедри економічної політики та менеджменту, д.держ.упр., проф. О. А. Мельниченко. Така форма науково-методичної роботи є складовою профорієнтаційної діяльності ХарРІ НАДУ, спрямованої на популяризацію економічних знань й залучення до навчання кращих випускників загальноосвітніх навчальних закладів.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ].

 

27 вересня

доцент кафедри права та європейської інтеграції Клімова Світлана Миколаївна провела для слухачів факультету підготовки магістрів державного управління виїзне заняття до Управлінні НБУ в Харківській області за темою: „Правовий статус Національного банку України”. Впродовж візиту вони ознайомились з функціями головного банку України та його роллю у виробленні політики, правами і обов’язками працівників, відвідали музей.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ].

 

26 вересня

в Інституті відбувся круглий стіл на тему «Євроінтеграційний вибір України». У його роботі взяли участь заступник директора інституту, професор кафедри державного управління Володимир Нікітін, заступник директора Департаменту економіки і міжнародних відносин ХОДА – начальник управління зовнішньоекономічних зв'язків та міжнародних відносин Денис Ткачов, доктор політичних наук Олександр Романюк, політолог Валерій Дудко, заступник голови Громадської ради ХОДА Анатолій Божков, політологи Юлія Біденко та професор кафедри права та європейської інтеграції Олександр Труш.

Володимир Нікітін зазначив, що в даний час в Україні склалася ситуація, яку можна тільки вітати: вперше за час президентства Януковича опозиція сприяє партії влади в ухваленні групи законів, що стосуються євроінтеграції.

 

25 вересня

в інституті відбулася науково-практична конференція “Державне управління та місцеве самоврядування: історія та сучасність” за результатами стажування слухачів у 2013 році. В роботі конференції взяли участь слухачі та викладачі Інституту.

Учасників конференції привітали: директор Інституту, кандидат педагогічних наук, заслужений працівник освіти України Ландсман Вадим Аркадійович, перший заступник директора Інституту, доктор економічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України Амосов Олег Юрійович; декан факультету підготовки магістрів державного управління, доктор наук з державного управління, доцент Бульба Володимир Григорович і головний спеціаліст відділу кадрової роботи апарату Харківської облдержадміністрації Кот Віктор Андрійович.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ].

[ інформаційний лист ]

[ докладніше ]

 

19 вересня

о 1450 в залі засідань Спеціалізованої вченої ради відбулось засідання Експертної ради Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.

[ порядок денний ]

 

19 вересня

в інституті викладачами кафедри права та європейської інтеграції Н.С. Фесенко та Н.В. Мирною було проведено тематичний семінар “Європейське врядування як основа демократичного ладу”. У його роботі брали участь слухачі магістерської підготовки денної форми навчання (І курс, група Д-13). Метою проведення семінару було ознайомлення з основними етапами розвитку Європейського співтовариства, обговорення актуальних проблем процесу формування та становлення врядування в ЄС. Аудиторію зацікавила доповідь викладача кафедри Н.С. Фесенко “Головні чинники та стратегії створення європейської системи управління в ЄС”, з якої слухачі отримали інформацію про сутність та складники процесу європейського врядування. У виступі викладача кафедри Н.В. Мирної “Європейські договори: основоположні принципи функціонування Європейського Союзу” присутні отримали знання щодо трансформації правового поля, в якому співіснують країни-члени ЄС, його принципів та механізмів реалізації.

Під час семінару обговорювалися також питання сучасної політики європейської інтеграції України, застосування принципів та підходів до управління інтеграційними процесами в українському суспільстві, прогнозування можливих наслідків реалізації державних програм інтегрування України до ЄС на місцевому та регіональному рівні на підставі використання досвіду впровадження засад публічного врядування в державах Євроспівтовариства.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ].

 

17 вересня

о 1450 в залі №1 відбулося чергове засідання Вченої ради Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.

[ порядок денний ]

 

 

12 вересня

відбулася підсумкова відеоконференція за результатами проведення виставок-презентацій діяльності та досягнень регіональних інститутів державного управління. Відкрив конференцію президент Національної академії державного управління при Президентові України Ю.В. Ковбасюк, який наголосив на необхідності вдосконалення системи взаємного інформування між структурними підрозділами Академії. Директори регіональних інститутів державного управління, що взяли участь в обговоренні, розповіли про власний досвід організації таких заходів. Зокрема, директор Харківського регіонального інституту державного управління В.А. Ландсман підкреслив необхідність пошуку нових, найсучасніших форм і методів проведення презентацій, які були б цікаві та корисні не тільки відвідувачам виставок, але й безпосередньо їх організаторам.

За результатами обговорення було ухвалене рішення про проведення у 2013-2014 навчальному році обміну експозиційними матеріалами між регіональними інститутами.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ].

 

10 вересня

відбулися організаційні збори слухачів І курсу денної форми навчання факультету підготовки магістрів державного управління Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, на яких було обрано актив слухацької ради.

Голова ради - Бондарєв Олександр Олександрович;

Заступник голови ради, староста гуртожитку № 2 - Бескровний Олександр Сергійович;

Заступник голови ради з наукової роботи - Щербак Анна Сергіївна;

Заступник голови ради з культурно-масової роботи - Куперман Ірина Олександрівна;

Заступник голови ради зі спортивної роботи - Силенко Олег Юрійович;

Прес-секретар - Воронцов Дмитро Олександрович;

Староста групи Д-13 - Белінський Анатолій Володимирович;

Заступник старости групи Д-13 - Книженко Максим Олександрович;

Староста групи Д-23 - Іваненко Володимир Сергійович;

Заступник старости групи Д-23 - Сальник Тетяна Петрівна.

фото 1 ].

 

02 вересня

У Великій залі ХарРІ НАДУ відбулися Урочисті збори з нагоди початку 2013-2014 навчального року.

В урочистих зборах взяли участь представники органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування регіону, інші гості.

Програма урочистих зборів включала виступи керівників областей, нагородження кращих працівників Інституту, прийняття присяги слухача і студента ХарРІ НАДУ при Президентові України.

[ інформаційне повідомлення ]

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ], [ фото 15 ], [ фото 16 ], [ фото 17 ], [ фото 18 ].

 

01 вересня

На площі Свободи відбулося свято, присвячене Дню знань.

У святковому заході взяли участь: Міністр доходів і зборів України Олександр Клименко, голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, Харківський міський голова Геннадій Кернес, ректори та викладачі Харківських ВНЗ та багато інших.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ], [ фото 15 ], [ фото 16 ], [ фото 17 ], [ фото 18 ], [ фото 19 ], [ фото 20 ], [ фото 21 ], [ фото 22 ], [ фото 23 ], [ фото 24 ], [ фото 25 ], [ фото 26 ], [ фото 27 ], [ фото 28 ], [ фото 29 ], [ фото 30 ].

 

Copyright © 2005 – 2019 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.