Архів новин


Вересень 2012 р.

 

Вітання з нагоди Дня знань та початку нового 2012-2013 навчального року:

Вітання Президента України Віктора Януковича

Вітання Голови Верховної Ради України Володимира Литвина

Вітання Прем'єр-міністра України Миколи Азарова

Вітання Голови Національного агенства з питань державної служби В'ячеслава Толкованова

Вітання Президента Національної академії державного управління Юрія Ковбасюка

 


 

28 вересня

У рамках проекту Німецько-французько-української дружби відбулася розширена презентація програм та діяльності Німецького центру і Французького інституту: "Відкрий для себе Європу". Під час презентації були висвітлені такі теми як міжнародне партнерство вузів, системи досліджень у Німеччині та Франції, можливості фінансування, студентське волонтерство та ін.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ].

 

28 вересня

У центрі дистанційного навчання Інституту відбулося засідання спільної робочої групи Харківської та Курської областей у форматі відеоконференції з питань соціально-економічного співробітництва.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ].

 

27 – 29 вересня

У містах Орел та Брянськ (Російська Федерація) проходив ІІІ Слов'янський форум "Проблеми і перспективи модернізаційного розвитку слов'янських держав у сучасних умовах", який проводився в Орловській та Брянській філіях Російської академії народного господарства та державної служби при Президентові Російської Федерації.

У форумі брали участь магістри, аспіранти, викладачі, науковці та практики в галузі державного управління, економіки, політології, права, соціології, психології з Російської Федерації, України, Білорусії, Вірменії та Чехії.

Представниками Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України були д.держ.упр., проф. О.А. Мельниченко, к.держ.упр. І.В. Дунаєв, к.держ.упр. Т.В. Кузнякова, магістр державного управління К.І. Кохно.

На форумі обговорювалися актуальні питання трансформації правової системи Росії в сучасних умовах; сучасні тенденції та проблеми модернізації економіки; соціально-економічні та соціально-політичні процеси в умовах модернізації; модернізації державного та муніципального управління в сучасних слов'янських державах.

Після форуму відбулося відвідування родинного маєтку І. Тургенєва (м. Орел) та меморіального комплексу "Партизанська галявина" (м. Брянськ).

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ].

 

27 вересня

У рамках виїзного заняття, слухачі ІІ курсу денної форми навчання факультету підготовки магістрів державного управління (спеціалізація "Організація правової роботи в органах публічної влади") разом з доцентом кафедри права та законотворчого процесу С.М. Клімовою ознайомилися з діяльністю Державної податкової служби у Харківській області. Слухачі отримали унікальну можливість поспілкуватися з представниками різних структурних підрозділів ДПС у Харківській області. Особливу увагу при проведенні заняття було приділено характеристиці функцій і структури Організаційно – розпорядчого управління ДПС у Харківській області. Виконуючий обов'язки заступника начальника цього управління В.Ю. Мархасін не тільки відповів на численні запитання допитливих слухачів Інституту, а й надав цінні поради для майбутніх управлінців як досягти успіху на керівних посадах органів публічної влади.

В результаті проведеного виїзного заняття слухачі Інституту не тільки з'ясували механізм проведення податкового контролю в нашій державі, а й навчились самостійно орієнтуватись у системі чинного податкового законодавства і робити висновки щодо ефективності функціонування конкретного структурного підрозділу Державної податкової служби України.

фото 1 ], [ фото 2 ].

 

26 вересня 2012 р. відбулася науково-практична конференція за підсумками стажування слухачів Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України на тему: "Державне управління та місцеве самоврядування: історія та сучасність". В роботі конференції взяли участь слухачі та викладачі Інституту.

Учасників конференції привітали перший заступник директора Інституту д.е.н, проф. О.Ю. Амосов, декан факультету підготовки магістрів державного управління к.і.н., доц. В.Г. Бульба і начальник управління координації наукових досліджень та інформаційно-аналітичної роботи, к.держ.упр. А.О. Кузнецов.

Підсумком узагальнення висновків і пропозицій щодо підвищення ефективності діяльності інститутів державної влади та місцевого самоврядування, а також досвіду, набутого слухачами під час стажування стане збірник тез конференції. Рекомендації, вироблені під час роботи секцій, будуть також узагальнені та направлені органам державної влади та іншим зацікавленим організаціям.

[ докладніше ]

[ інформаційний лист ]

 

Пленарне засідання:

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ].

 

Робота в секціях:

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ].

 

24 – 28 вересня

В Інституті проводиться госпрозрахунковий тематичний семінар «Пенсійне забезпечення в сучасних умовах» для начальників та головних спеціалістів відділів з призначення пенсій районних управлінь Пенсійного фонду України в Харківській області та м. Харкова. Під час навчання слухачі отримають теоретичні та практичні знання з актуальних питань державного управління, нових законодавчих і нормативно-правових актів, вітчизняного та зарубіжного досвіду стосовно призначення та виплати пенсій.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ].

 

24 вересня

Розпочався п’ятиденний тематичний семінар "Соціально-економічний розвиток територій як пріоритет Програми економічних реформ "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава" на 2010-2014 роки" для начальників та заступників начальників Головних управлінь облдержадміністрацій Луганської, Полтавської, Сумської та Харківської, начальників самостійних управлінь, відділів та інших структурних підрозділів ОДА та для осіб з кадрового резерву на ці посади. Під час навчання слухачі оновлять знання щодо теоретичних та практичних засад функціонування державного управління; визначать підходи до практичного застосування досвіду побудови ефективної системи управління на регіональному рівні; узагальнять досвід співпраці органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з питань формування та реалізації програм соціально-економічного розвитку територій.

 

20 вересня

О 1450 в Залі засідань Спеціалізованої вченої ради відбулося засідання Експертної ради.

[ порядок денний ]

 

 

 

18 вересня

Відбулася зустріч мерів чотирьох міст Харківської області (Мерефа, Солоницівка, Ольховатка, Чугуїв), представників Харківської райдержадміністрації та ХарРІ НАДУ з паном Аланом Брауном, президентом Комітету співпраці між Цинциннаті (Огайо, США) та Харковом.

Темою зустрічі була розробка проекту зі становлення постійних зв’язків міст Харківської області та муніципалітетами штату Огайо.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ].

 

12 вересня

Відбувся ІІ тур обласного конкурсу "Кращий працівник місцевого самоврядування". Учасників привітала Олешко Олена Петрівна – перший заступник голови Харківської обласної ради.

У конкурсі взяло участь 33 особи за такими номінаціями:

  • Кращий голова районної ради;
  • Кращий сільський голова;
  • Кращий селищний, міський (міста районного значення) голова;
  • Краща посадова особа сільської, селищної, міської ради;
  • Краща посадова особа виконавчого апарату районної ради.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ].

 

12 вересня

У форматі відеоконференції відбулась зустріч керівництва Національної академії із завідувачами кафедр з питань удосконалення підготовки магістрів за спеціальностями галузі знань "Державне управління". У вступному слові щодо пріоритетів розвитку президент Національної академії Ю. Ковбасюк зробив наголос на спільних магістерських програмах, практичній спрямованості професійного навчання.

Віце-президент М. Білинська приділила увагу заходам щодо реалізації Концепції розвитку магістерських програм галузі знань "Державне управління". Начальник управління з навчальної роботи В. Сороко детально зупинився на запровадженні нових форм документів для організації навчального процесу.

Під час обговорення керівництво регіональних інститутів надало пропозиції з удосконалення професійного навчання державних службовців.

 

03-04 вересня

В рамках візиту заступника директора Центру адаптації державної служби до стандартів ЄС Національного агентства України з питань державної служби Юлії Лихач відбулася зустріч з директором Вадимом Ландсманом та його заступниками, в ході якої було обговорено питання реалізації 4-х сторонньої угоди між Національним агентством, Харківською обласною державною адміністрацією, Харківською обласною радою та Інститутом.

Основний наголос було зроблено на підготовці до проведення професорсько-викладацьким складом Інституту циклу інтерактивних семінарів-тренінгів для 4400 державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування Харківської, Луганської, Полтавської, Сумської області та Північно-Східного регіону Автономної Республіки Крим з питань запобігання та протидії корупції в органах влади.

Під час семінарів слухачі отримають цільові базові портфоліо зі спеціально розробленими викладачами навчально-методичними матеріалами відповідної тематики та збірником практичних завдань для їх виконання. За підсумками навчання слухачі отримають свідоцтва про підвищення кваліфікації.

 

03 вересня

У Великій залі ХарРІ НАДУ відбулися Урочисті збори з нагоди початку 2012-2013 навчального року.

В урочистих зборах взяли участь представники органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, інші гості.

Програма урочистих зборів включала виступи керівників областей, нагородження кращих працівників Інституту, прийняття присяги слухача і студента ХарРІ НАДУ при Президентові України.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ].

 

01 вересня

На площі Свободи пройшли святкові заходи, присвячені Дню знань.

У святковому заході взяли участь: голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, Харківський міський голова Геннадій Кернес, народні депутати України Ірина Бережна, Дмитро Святаш, Валерій Писаренко, Володимир Мисик, ректори і викладачі Харківських ВНЗ та багато інших.

Свято на площі Свободи відкрив парад викладачів та творчих колективів вузів Харкова. Імена всіх першокурсників, які поступили до вищих навчальних закладів Харкова в цьому році, було занесено у "Літопис Харківського студентства", а ректора Харківських ВНЗ своїми підписами підтвердили статус вчорашніх абітурієнтів.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ], [ фото 15 ], [ фото 16 ], [ фото 17 ], [ фото 18 ], [ фото 19 ], [ фото 20 ], [ фото 21 ], [ фото 22 ], [ фото 23 ], [ фото 24 ], [ фото 25 ], [ фото 26 ].

 

Copyright © 2005 – 2019 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.