Архів новин


Вересень 2009 р.

 

28 вересня Міжнародним Академічним Рейтингом популярності "Золота Фортуна" в номінації "За вагомий внесок у справу розбудови України" Президентом НАН України Б.Є.Патоном почесною відзнакою "Трудова слава" було нагороджено директора Інституту Говоруху Віктора Володимировича.

Вітаємо з високою нагородою!

[ диплом ], [ фото 1 ], [ фото 2 ]

 

25 вересня в рамках Всеукраїнських Рішельєвських громадських слухань на тему: "Політико-правове забезпечення державної служби та служби в органах місцевого самоврядування" на пленарному засіданні регіональний інститут представляв заступник диретора Інститутут О.Ф. Мельников з доповіддю "Проблеми професійної підготовки державних службовців та шляхи їх вирішення". На засіданні секції "Політико-правові, науково-методичні та інституційні аспекти підвищення кваліфікації кадрів органів публічної влади" від нашого Інституту виступили: перший заступник директора О.Ю. Амосов та професор кафедри інформатизації державного управління Ю.Г. Машкаров про перспективи запровадження дистанційної технології освіти у підготовку кадрів державної служби.

[ фото ]

 

24 вересня - круглий стіл "Конституційні ініціативи напередодні президентських виборів".

Головне управління з питань внутрішньої політики, взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи Харківської облдержадміністрації спільно з Харківським регіональним інститутом Національної академії державного управління при Президентові України та Харківським обласним відділенням ГО "Комітет виборців України" провели круглий стіл щодо обговорення проекту конституційних змін, запропонованих Президентом України.

Учасники круглого столу: представники обласної влади та органів місцевого самоврядування, політичних партій та громадських організацій, науковці, експерти, ЗМІ.

[ Програма ]

[ фото 1 ], [ фото 2 ]

 

23 вересня відбулася науково-практична конференція за підсумками стажування слухачів Харківського регіонального інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України на тему: "Державне управління та місцеве самоврядування: сучасні вектори розвитку".

[ докладніше ]

Пленарне засідання:

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ],

[ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ],

[ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ], [ фото 15 ]

Робота в секціях:

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ],

[ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ]

 

22-23 вересня відбувся візит експерту Проекту ЄС "Підтримка у виконанні Угоди про партнерство та співробітництво між Україною та ЄС" пані Деніз Колонна д’Істрія Оуен (Denis Colonna d’Istria-Owen). У рамках візиту проведено низку науково-комунікативних заходів:

22 вересня (з 1000 до 1310, ауд. №25) майстер-клас на тему "Моніторинг і оцінка як складові системи управління проектним циклом" для професорсько-викладацького складу;

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ],

[ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ]

23 вересня (з 1150 до 1310, ауд. №8) відкрита лекція на тему "Концептуальні засади управління проектним циклом у системі публічного адміністрування" для слухачів спеціальності "Публічне адміністрування".

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ]

 

22 вересня. Для перегляду і обговорення актуальних питань з громадсько-політичних тем в Інституті відкрився кінолекторій.

Першими на факультеті магістерської підготовки кінофільм «Покушение на Россию» переглянули слухачі I курсу.

Захід розпочався виступом директора Інституту, який наштовхнув багатьох слухачів на різні думки, можливо, суперечливі, можливо, остаточно сформовані щодо політики Росії по відношенню до дружніх слов’янських держав та до власного народу.

Цей тематичний захід виявився доволі зворушливим для його учасників. Подібні зустрічі стануть доброю традицією на факультеті магістерської підготовки.

 

20 вересня обрано старостат І курсу факультету магістерської підготовки.

Староста потоку – Кошляк Ігор Іванович (Д-39).

Заступник старости потоку зі спортивної роботи – Гриценко Михайло Петрович.

Заступники старости потоку з культмассової роботи – Мицай Руслана Юріївна (Д-39) , Тимченко Світлана Сергіївна (Д-29).

Заступник старости потоку з наукової роботи – Низова Оксана Анатоліївна (Д-29).

Староста гуртожитку № 2 – Сагайдак Олег Володимирович (Д-39).

Прес-секретар потоку – Сушинська Наталія Валеріївна (Д-39).

Староста групи МПА-19 – Титовський Іван Іванович.

Заступник старости групи МПА-19 – Скорняк Олексій Петрович.

Староста групи Д-29 – Федюн Олег Юрійович.

Заступник старости групи Д-29 – Тимченко Світлана Сергіївна.

Староста групи Д-29 – Твердохлєбов Євген Олегович.

Заступник старости групи Д-29 – Білоус Антон Ігорович.

[ фото ]

 

18 вересня викладачі кафедри інформатизації державного управління провели виїзне заняття в управлінні швидкої невідкладної медичної допомоги м. Харків зі слухачами другого курсу денного факультету магістерської підготовки ХарРІ НАДУ, які навчаються за спеціалізацією «Інформатизація державного управління». Під час проведення заняття слухачі мали змогу наочно ознайомитись з функціонуванням геоінформаційної системи швидкої невідкладної медичної допомоги.

З можливостями та структурою цієї системи, а також з проблемами її провадження слухачів ознайомили начальник управління швидкої невідкладної медичної допомоги м. Харків Наталя Петрівна Довбій і директор фірми розробника Сергій Олександрович Ємельянов.

[ фото 1 ], [ фото 2 ]

 

17 вересня о 1450 у Залі засідань Спеціалізованої вченої ради відбулося засідання Експертної ради Інституту

[ порядок денний ]

 

15 вересня (з 1000 до 1120, зал №1) відбувся круглий стіл на тему "Роль Народного Руху України за перебудову в процесах національного відродження та набуття незалежності Української держави". На круглому столі обговорювались історичні аспекти відродження Української державності, а також ролі Народного Руху України за перебудову в процесах становлення сучасної Української держави.

У роботі круглого столу взяли участь науково-педагогічні працівники, докторанти, аспіранти, магістри та студентська молодь Інституту.

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ],

[ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ]

 

11-13 вересня слухачі ІІ курсу денного факультету магістерської підготовки Iнституту відвідали Одеський регіональний інститут державного управління. Мета візиту - обговорення питання щодо організації та діяльності слухацького самоврядування в інститутах, проблеми ефективності державної служби та налагодження дієвих стосунків між слухацькими радами та вироблення спільних заходів подальшої співпраці слухацьких рад.

У перший день слухачі ХарІНАДУ зустрілися із першим заступником директора А.Г. Ахламовим. Декан факультету державного управління М.П. Попов ознайомив гостей з історією та діяльністю інституту та провів оглядову екскурсію по навчальному корпусу.

Під час візиту відбулась зустріч з активом слухацького самоврядування, на якій відбувся обмін досвідом щодо роботи слухацьких рад, обговорювались питання щодо ролі державних службовців у державотворчих процесах нашої держави, слухачі ОРІДУ та ХарРІ поділились враженнями про літнє стажування, обговорили проблеми державного управління та місцевого самоврядування.

На другий і третій день візиту було проведено екскурсію по місту-герою Одесі, під час якої відбулося знайомство з історичними та культурними пам’ятками славетного міста, а також з славнозвісним Одеським оперним театром. Слухачі подивилися оперу Дж.Верді «Ріголєтто».

Слухачі ХарІНАДУ щиро вдячні за теплий та прекрасний прийом першому заступникові директора А.Г. Ахламову, декану факультету державного управління М.П. Попову, співробітникам деканату факультету державного управління, старшому викладачу кафедри Євроінтеграції Н.І. Кадук, голові слухацької ради В.Покотило, всім слухачам Одеського інституту, які опікувались під час візиту слухачами із Харкова.

А також слухачі ХарРІ НАДУ висловлюють слова вдячності директору В.В.Говорусі, декану денного факультету магістерської підготовки В.Г. Бульбі, куратору другої групи, професору Т.М. Лозинській, доценту кафедри Євро інтеграції В.М. Шамраєвій за підготовку, організацію поїздки до Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ]

 

10 вересня (з 1000 до 1120, зал №2) проведено науково-практичну конференцію присвячену 70-м роковинам початку Другої світової війни. Метою проведення конференції є вшанування пам'яті загиблих, увічнення безсмертного подвигу народу, а також поширення серед слухачів і студентів Інституту об'єктивної інформації про події, що передували початку Другої світової війни.

У роботі наукової конференції взяли участь науково-педагогічні працівники, докторанти, аспіранти, магістри та студенти Інституту.

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ],

[ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ]

 

1 вересня о 1320 в актовій залі інституту відбулися урочисті збори з нагоди початку нового навчального року.

Новий навчальний рік розпочався для 1154 слухачів спеціальності "Державне управління" усіх форм навчання (з них 350 першокурсників), 1085 студентів напрямів підготовки "Менеджмент" та "Управління персоналом і економіка праці" (з них 126 першокурсників).

Свої наукові дослідження продовжують 9 докторантів, 103 аспіранти, 84 здобувача наукового ступеня кандидата наук.

Зі святковими словами до студентів та слухачів звернулись заступник начальника Головного управління державної служби України М.О. Борсук, начальник Управління державної служби Головного управління державної служби України в Харківській області О.В. Мих, заступник голови Полтавської обласної ради П.В. Ворона, заступник голови Сумської обласної ради С.В. Клочко, голова студентської ради ХарРІ НАДУ О.А. Коваленко, представники органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, інші гості.

Програма урочистих зборів включала вручення дипломів докторів наук з державного управління Лозинській Т.М. та Коротич О.Б., складання присяги слухачами і студентами ХарРІ НАДУ, виступи учасників святкового концерту.

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ],

[ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ]

 

Copyright © 2005 – 2019 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.