Архів новин


Вересень 2008 р.

 

25 вересня відбулася науково-практична конференція за підсумками стажування слухачів Харківського регіонального інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України на тему: „Демократичні стандарти державного управління: проблеми, тенденції та перспективи розвитку”.

[ Інформаційний лист ]

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ].

 

25 вересня відбулася науково-практична конференція на тему: „Взаємодія органів місцевого самоврядування і громадських організацій: інформаційні рішення в соціальній політиці”.

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ].

 

З 22 по 26 вересня тривала установча сесія для слухачів І курсу заочного факультету дистанційної форми навчання.

 

З 22 по 26 вересня на факультеті перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів проходили заняття першого тижня навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації для перших заступників голів районних державних адміністрацій Луганської, Полтавської, Сумської та Харківської областей та кадрового резерву на ці посади.

В цей період також тривали заняття з підвищення кваліфікації соціальних робітників територіальних центрів соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян м. Харкова на госпрозрахунковому тематичному семінарі “Актуальні проблеми реалізації соціальної політики на регіональному рівні” (2 потік).

 

16 вересня о 12:00 у фоє другого поверху проходила виставка Українська повстанська армія "Історія нескорених", представлена центром досліджень визвольного руху. Виставка триватиме до 26 вересня.

 

Посольство США та Посольство Федеративної Республіки Німеччини вітає декана заочного факультету з відділенням дистанційної форми навчання, завідувача кафедри європейської та євроатлантичної інтеграції і національної безпеки Національної академії державного управління, Труша Олександра Олеговича, та завідувача кафедри політології та філософії, Дзюндзюка В’ячеслава Борисовича, із участю у програмі з поглибленого вивчення проблем безпеки, яка проводиться в Європейському Центрі з досліджень проблем безпеки імені Джоржа Маршалла у місті Гармаш, Німеччина, з 23.09по 20.12.2008 року.

 

Генеральне Консульство Республіки Польща у м. Харкові інформує про те, що студент ХарРі НАДУ, Дмитрій Лейко, соціально-економічного факультету, група УД107, за старанність та кращі знання польської мови був зарахований до літньої школи польської мови та культури при Шльонському університеті в Катовіцах (Польща) з 31.07.2008 р. до 28.08.2008 р.

 

Високу оцінку французьких дослідників, студентської молоді та керівництва Регіонального Інституту Управління міста Лілль здобули виступи наших магістрів, Шабатько Катерини та Лисман Дар’ї, на колоквіумі „Головування Франції в Європейському Союзі та активізація життя Європи”, що проводився 21-22 липня 2008 року.

 

Посольство Франції в Україні з задоволенням повідомляє про те, що викладач кафедри європейської та євроатлантичної інтеграції і національної безпеки Колесник Максим виграв конкурс та отримав стипендію Посольства для проходження короткотермінового стажування в Національній Адміністративній Академії (ENA) м. Парижа.

 

Запрошення організації Американської Ради з міжнародної освіти: ACTR/ACCELS (American Councils) відвідати Сполучені Штати Америки з 18 вересня по 28 вересня 2008 року у складі делегації програми „Відкритий світ” по темі „Розвиток освіти” отримала аспірантка кафедри політології та філософії, Гладка Таміла Іванівна.

 

Науковці нашого інституту продовжують публікувати свої статі закордоном. Так, цього серпня у журналі №4 Тяньцзінської Адміністративної Академії повідомляє про опублікування статті завідувача кафедри політології та філософії, доктора наук з державного управління, Дзюндзюка В’ячеслава Борисовича. Також для опублікування у збірнику Каунаського Технічного університету було надіслано статтю Директора ХарРІ НАДУ канд. наук з держ. управління, доцента кафедри європейської та євроатлантичної інтеграції і національної безпеки, Говорухи Віктора Володимировича, та статтю завідувача кафедри державного управління та менеджменту, Мельтюхової Надії Миколаївни, та аспірантки кафедри державного управління та менеджменту Набоки Л.В.

 

Обрано уряд І курсу денного факультету магістерської підготовки

Минуло два тижні, як Харківській регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відкрив двері для нас, слухачів I курсу денного факультету магістерської підготовки. Щирі та добросердечні стосунки з викладацьким складом Інституту приємно вразили нас. Відразу стало зрозуміло, ми не тільки здобудемо ґрунтовні знання та знайдемо нових друзів, а й поринемо у цікаве та різноманітне життя слухача.

15 вересня відбулися загальні збори груп магістерської підготовки першого курсу денного факультету. Шляхом відкритого голосування були обрані:

- староста потоку – Руслан Олександрович Шимчук; [ фото ]

- староста групи Д–18 (МПА) – Дмитро Олександрович Опанасюк;

[ фото старости ], [ фото групи ]

- староста групи Д-28 – Олексій Євгенович Козюберда;

[ фото старости ], [ фото групи ]

- староста групи Д-38 – Віктор Миколайович Черкашин;

[ фото старости ], [ фото групи ]

- староста групи Д-48 – Олександр Леонідович Хворост;

[ фото старости ], [ фото групи ]

- заступник старости потоку з культурно-масової діяльності – Світлана Вікторівна Гречко;

- заступник старости потоку з спортивної діяльності – Сергій Петрович Павлушенко;

- заступник старости потоку з наукової діяльності – Ганна Олександрівна Глоба;

- староста гуртожитку №2 – Сергій Васильович Фелоненко.

Рішенням старостату потоку обрано прес-секретарем потоку Олену Олександрівну Григорову.

Впевнена, що всім слухачам першого курсу магістерської підготовки вистачить натхнення, наполегливості у здійсненні мрій, життєвих планів та у досягненні успіхів. Адже розвинена особистість – це інтелектуальна еліта нашої держави. І саме від нас залежить, яким буде завтра для кожного громадянина України.

 

З 9 по 11 вересня відбувся тематичний семінар за обласною програмою “Актуальні питання будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, промислової політики, транспорту, зв’язку, паливно-енергетичного комплексу, торгівлі та побутового обслуговування населення” для членів постійних комісій обласної ради, голів та заступників голів постійних комісій районних, міських рад, які опікуються вищезазначеними проблемами.

Тривали заняття з підвищення кваліфікації за програмами постійно діючих семінарів “Інформаційні технології у державному управлінні” та “Ділова українська мова” для працівників управлінь, відділів та інших структурних підрозділів Харківської облдержадміністрації, Харківської обласної ради, Харківської міської ради та районних у м.Харкові рад.

 

З 8 по 12 вересня на факультеті перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів проходили наступні заходи:

- другий тиждень навчання за професійної програмою підвищення кваліфікації для спеціалістів сільських рад Харківської області;

- другий тиждень навчання за професійної програмою підвищення кваліфікації для селищних голів Полтавської, Сумської та Харківської областей;

- другий тиждень навчання соціальних робітників територіальних центрів соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян м. Харкова на госпрозрахунковому тематичному семінарі “Актуальні проблеми реалізації соціальної політики на регіональному рівні” .

 

З 8 по 10 вересня – перший тиждень навчання за професійної програмою підвищення кваліфікації за дистанційною формою навчання для заступників начальників та спеціалістів відділів виконавчого апарату Харківської обласної ради, начальників, заступників начальників управлінь, відділів, завідувачів секторами міських рад, районних у м.Харкові рад.

 

3 - 6 вересня 2008 проходила щорічна конференція „Інновації в публічному секторі” Європейської групи публічного адміністрування у м. Роттердам, Нідерланди, у якій взяв участь перший віце-президент Національної академії О. Оболенський.

[ Докладніше ]

 

1 вересня ВІТАЄМО КОЛЕГ-ОСВІТЯН З ДНЕМ ЗНАНЬ ТА ПОЧАТКОМ 2008-2009 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ !

11:50 - відбулися збори по земляцтвах;

13:20 - в актовому залі проходили урочистості з нагоди початку нового навчального року.

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ].

 

Copyright © 2005 – 2019 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.