Архів новин


Вересень 2007 р.

 

1 вересня ВІТАЄМО КОЛЕГ-ОСВІТЯН З ДНЕМ ЗНАНЬ ТА ПОЧАТКОМ 2007-2008 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ !

 

ВІТАЄМО СТУДЕНТІВ!!!

Левківську Оксану Павлівну та Лисова Олександра Олександровича з отриманням стипендії Харківського міського голови.

 

3 вересня о 13:20 у Великій залі відбулися урочистості з нагоди початку 2007-2008 навчального року.

На урочистостях були присутні народний депутат України П.А. Ющенко, заступник голови Полтавської обласної ради П.В. Ворона, заступник голови Сумської обласної державної адміністрації З.Т. Гузар, заступник начальника загального відділу апарату Луганської обласної державної адміністрації І.В. Ігнатьєва, начальник управління організації фундаментальних та прикладних досліджень НАДУ при Президентові України С.В. Загороднюк.

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ].

 

З 3 по 14 вересня на факультеті згідно плану-графіку за регіональною програмою було проведено навчання кадрового резерву на посади заступників міського голови (міст обласного значення) з питань діяльності виконавчих органів влади Луганської, Полтавської, Сумської та Харківської областей за професійною програмою підвищення кваліфікації.

 

З 10 по 14 вересня на факультеті проходили:

– згідно плану-графіку за регіональною програмою 2 тиждень навчання кадрового резерву на посади заступників міського голови (міст обласного значення) з питань діяльності виконавчих органів влади Луганської, Полтавської, Сумської та Харківської областей за професійною програмою підвищення кваліфікації.

– госпрозрахунковий тематичний семінар “Правові та практичні аспекти державних закупівель в Україні” для членів тендерних комітетів державних підприємств м. Харкова та Харківської області.

 

З 17 по 21 вересня на факультеті проходили:

– згідно плану-графіку за регіональною програмою тематичний семінар “Основні напрямки соціальної політики” для заступників начальників Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрацій та кадрового резерву на ці посади, кадрового резерву на посади перших заступників голів райдержадміністрацій Луганської, Полтавської, Сумської та Харківської областей за професійною програмою підвищення кваліфікації.

– згідно плану-графіку за обласною програмою тематичний семінар “Концептуальні засади реформування системи соціальних послуг в Україні” для керівників територіальних центрів соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян Харківської області.

 

6 вересня о 9.30 у Національній академії державного управління при Президентові України (вул. Е.Потьє, 20, дистанційний центр) відбувся телеміст.
Порядок денний:
І. Модернізація системи професійного навчання державних службовців
  1.1. Про початок нового 2007-2008 навчального року в Національній академії та її регіональних інститутах державного управління (проблемні питання):
    – підсумки вступної кампанії;
    – навчально-методичне забезпечення учбового процесу;
    – проведення урочистих зборів;
    – кадрове забезпечення;
    – стан підготовки до опалювального сезону;
    – завершення ремонтних робіт: стан, проблеми;
    – забезпечення навчальною літературою та комп’ютерною технікою.
Доповідають: перший віце-президент Національної академії Олексій Юрійович Оболенський; директори регіональних інститутів: Сергій Михайлович Серьогін, Микола Михайлович Іжа, Віктор Володимирович Говоруха, в.о. директора Євген Григорович Матвіїшин
ІІ. Міжнародні проекти
ІІІ. Фінансово-економічні питання
ІV. Різне
  4.1. Про нагородження працівників Національної академії грамотами Міністерства освіти та науки України
Доповідає: заступник начальника управління – начальник відділу кадрів і державної служби Національної академії Мелана Вікторівна Поліщук

 

6 вересня о 14:50 відбулися збори науково-педагогічних працівників з порядком денним "Про підсумки 2006-2007 навчального року та завдання на 2007-2008 навчальний рік".

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ],

[ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ].

 

11 - 14 вересня на кафедрах Інституту проводилася атестація аспірантів та докторантів за рік навчання.

 

7 вересня в урочистій атмосфері відбулося святкування ювілею одного з фундаторів вітчизняної науки "Державне управління", славетного педагога, академіка Академії економічних наук України Одінцової Галини Сергіївни

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ],

[ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ].

 

11 - 14 вересня на кафедрах Інституту проводилася атестація аспірантів та докторантів за рік навчання.

 

17 - 21 вересня проходила очна сесія слухачів першого курсу заочно-дистанційної форми навчання.

 

27 вересня відбулася науково-практична конференція за результатами стажування слухачів за темою: "Демократичні стандарти державного управління: проблеми, тенденції та перспективи розвитку".

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ],

 

27 вересня о 14.50 в залі засідань Спеціалізованої вченої ради відбудеться засідання експертної ради.

 

Copyright © 2005 – 2019 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.