Архів новин


Серпень 2018 р.

 

30 серпня 2018 р.

Відбулись загальні збори науково–педагогічних працівників та співробітників присвячені підсумкам роботи у 2017–2018 навчальному році та головним напрямкам діяльності Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України та завданням на 2018–2019 навчальний рік. Директор ХарРІ НАДУ Бєлова Людмила Олександрівна прозвітувала перед колективом за пройдешню вступну кампанію та окреслила низку перспективних напрямів діяльності Інституту та всіх підрозділів закладу.

З короткими доповідями виступили: декан факультету соціально–економічного управління Ю.Л. Орел; професор кафедри регіонального розвитку та місцевого самоврядування В.В. Мамонова#894; завідувач кафедри права та європейської інтеграції Л.Ю. Величко.

За сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток ХарРІ НАДУ Почесні грамоти та Подяки отримали кращі викладачі та працівники Інституту.

За результами заходу було ухвалено рішення Загальних зборів щодо основних напрямів діяльності Інституту в 2018?2019 навчальному році.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ] [ фото 13 ] [ фото 14 ] [ фото 15 ] [ фото 16 ] [ фото 17 ] [ фото 18 ] [ фото 19 ] [ фото 20 ] [ фото 21 ]

 

Відбулося засідання Вченої ради Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.

 

 

 

24 серпня 2018 р.

Відбулася урочиста церемонія покладання квітів до пам'ятника Незалежності України на майдані Конституції України з нагоди Дня незалежності України. В цьому заході брала участь делегація Харківського регіонального інституту державного управління Національної Академії державного управління при Президентові України за участі керівництва, слухачів факультету публічного управління та адміністрування і студентів факультету соціально-економічного управління.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ]

 

23 серпня 2018 р.

Урочиста церемонія з нагоди відзначення Дня державного прапора України відбулася на майдані Конституції. З привітанням до учасників заходу виступила голова Харківської обласної державної адміністрації Ю.О. Світлична. Усі ми стали свідками креативного флешмобу з національною символікою. В цьому заході активну участь взяла делегація Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України на чолі з директором Л.О. Бєловою та за участі першого заступника директора Д.В. Карамишева, заступника директора з короткотермінового підвищення кваліфікації В.Ф. Золотарьова, декана факультету публічного управління та адміністрування В.Г. Бульби.

Державне свято в Інституті було відзначено колективним фото з державним прапором. Також співробітники Інституту мали можливість ознайомитися з книжково–ілюстративною виставкою до Дня Незалежності України.

Також делегація Інституту на чолі с директором Л.О. Бєловою брала участь у заходах присвячених Дню міста та 75–й річниці звільнення Харкова від нацистських загарбників.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ]

 

14 серпня 2018 р.

З метою реалізації освітнього проекту "Інститут громадсько–політичної освіти для учасників АТО «ПАТРІОТИ ДО ВЛАДИ»" було підписано меморандум про співпрацю з Харківським регіональним інститутом державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

Директор ХарРІ НАДУ при Президентові України Бєлова Людмила Олександрівна зазначила, що допомога захисникам України та сприяння їх подальшій соціалізації та інтеграції у суспільство є одним з пріоритетних напрямків діяльності в рамках соціальної відповідальності навчального закладу.

Підтвердженням цього є спільна з Харківська обласна громадська організація "Спілка ветеранів АТО" та Благодійний фонд "центр допомоги «ГАРАНТ»" діяльність з реалізації на базі вишу освітнього проекту по підготовці з числа учасників АТО майбутніх кваліфікованих кадрів для органів місцевого самоврядування та органів державної влади "Інститут громадсько–політичної освіти для учасників АТО «ПАТРІОТИ ДО ВЛАДИ»".

фото 1 ]

 

7 серпня 2018 р.

У м. Харків відбулася координаційна зустріч представників DOBRE з Громадською організаціїю "Мереф'янська альтернатива". У ході зустрічі керівники Харківського університетського консорціуму та Мереф'янської альтернативи підписали договір про реалізацію проекту "Разом до створення громадського простору", підтриманого в рамках впровадження напрямку "Підвищення інституціалізації місцевих ГО, підвищення їх спроможності, зрілості, забезпечення реальної участі цих організацій в процесах місцевого самоврядування" Проекту "Голос громади у місцевому самоврядуванні" Програми "Децентралізація – Шлях до Кращих Результатів та Ефективності (DOBRE)". Під час зустрічі обговорювали план реалізації, організаційні питання та деталі проекту.

фото 1 ] [ фото 2 ]

 

Copyright © 2005 – 2019 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.