Архів новин


Серпень 2015 р.

 

28 серпня 2015 р.

відбулись серпневі збори науково-педагогічних працівників і співробітників Інституту, присвячені стратегічним завданням розвитку Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України на 2015-2016 навчальний рік.

З програмною доповіддю виступила директор Інституту Л.О. Бєлова. В обговоренні взяли участь перший заступник директора Д.В. Карамишев, заступник директора з короткотермінового підвищення кваліфікації В.Ф. Золотарьов, заступник директора з економіко-господарської роботи і розвитку Д.В. Олійник, декан факультету підготовки магістрів державного управління В.Г. Бульба, завідувач кафедри права та європейської інтеграції Л.Ю. Величко, голова профспілкового комітету Д.А. Тимоха.

 

У ситуації гібридної війни Україна може вистояти лише за умови, якщо нація згуртується, зрозуміє, що це виклик кожному з нас, нашому майбутньому – нашим дітям. Колектив Інституту постійно бере участь в акціях підтримки українських воїнів, тимчасових переселенців та родин бійців загиблих в АТО.

Професор кафедри соціальної і гуманітарної політики Волос Богдан Омелянович у період відпуски рятував життя пораненим в зоні АТО, працюючи завідувачем амбулаторії Свято-Дмитрівського храму у м. Артемівськ.

Вже тривалий час на громадських засадах допомагає вимушеним переселенцям із зони АТО доцент кафедри державного управління Конотопцева Юлія Володимирівна, що працює волонтером громадської ініціативи «Станція Харків». За кропітку роботу її було нагороджено годинником Президента України. Також нещодавно «Станція Харків» отримала орден «Народний герой України».

Жоден із запрошених до військоматів не став ухилятись від своїх обов’язків, пройшов комісію і став на облік військових кадрів, а доцент кафедри регіонального розвитку та місцевого самоврядування Конотопцев Олег Сергійович гідно пройшов службу в рядах Збройних Сил України.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ].

 

 

Copyright © 2005 – 2019 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.