Архів новин


Серпень 2011 р.

 

26 серпня у Центрі дистанційного навчання Інституту працівники Харківської обласної державної адміністрації, представники засобів масової інформації, викладачі Інституту взяли участь у відеоконференції, що проводило Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на тему: "Впровадження роздільного збору твердих побутових відходів в Україні. Законодавство діє, але як підвищити свідомість населення?".

 

З 25 по 31 серпня на базі Центру підготовки та удосконалення управлінських кадрів (м. Феодосія) Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ для посадових осіб органів місцевого самоврядування Чугуївського району Харківської області проводиться госпрозрахунковий тематичний семінар "Бюджетний процес на місцевому рівні".

 

23 серпня у залі № 1 відбулися урочисті збори з нагоди Дня Державного Прапору України. Перед присутніми з цікавим історичним екскурсом виступив к.і.н., доцент Володимир Валерійович Нікітін, а правові особливості визначення статусу Державного прапора розповів к.ю.н., доцент Микола Олексійович Тучак. Зокрема доповідачі зосередились на питаннях відповідальності за наругу над прапором, відмінності між державним та національним прапором.

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ]

 

22 серпня відбулася зустріч керівництва ХарРІ НАДУ з делегацією м. Цинциннаті, яку очолював президент Комітету співпраці між Цинциннаті та Україною Алан Браун.

Під час зустрічі обговорювалися питання поглиблення нашої співпраці, можливості стажувань для студентів ХарРІ НАДУ в США тощо.

 

19 серпня професор Олександр Труш, декан ХарРІ НАДУ при Президентові України, зустрівся з представниками Дома Поєднання і Зустрічей в м. Гданськ.

Темою розмови стала співпраця у сфері організації навчальних візитів магістрів державного управління, посадових осіб місцевого самоврядування Харківської області.

 

15-16 серпня у залі № 1 Інституту Міністерство курортів та туризму АР Крим спільно з санаторіями і туроператорами Криму провело презентацію курортно-туристичного потенціалу автономії, навчання турагентів методам продажу кримського турпродукту, а також семінар для лікарів оздоровчих закладів Харківської області.

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ]

 

З 13 по 21 серпня на базі Центру підготовки та удосконалення управлінських кадрів (м. Феодосія) Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ для посадових осіб органів місцевого самоврядування Куп'янського, Барвинківського районів Харківської області та Попаснянського району Луганської області пройшов госпрозрахунковий тематичний семінар "Організація взаємодії органів державної влади та місцевого самоврядування".

 

11 серпня з метою роз'яснення та обговорення пріоритетів урядової політики, цілей і змісту соціально-економічних реформ Міністерством інфраструктури України проведено відеоконференцію за темою "Пріоритетні напрямки розвитку залізничного та автомобільного транспорту".

У студії ХарРІ НАДУ в роботі відеоконференції взяли участь:

• Новиков Антон Леонідович – заступник начальника Головного управління промисловості, транспорту та зв'язку – начальник управління транспорту;

• Бугло Олена Леонідівна – заступник начальника управління внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю;

• представники Південної залізниці, громадськості, ЗМІ.

 

З 08 по 13 серпня на базі Центру підготовки та удосконалення управлінських кадрів (м. Феодосія) Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ для посадових осіб органів місцевого самоврядування Близнюківського, Коломацького районів Харківської області та Тростянецького району Сумської області пройшов госпрозрахунковий тематичний семінар "Територіальна організація влади в Україні".

 

Copyright © 2005 – 2019 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.