Архів новин


Серпень 2009 р.

З1 серпня на факультеті соціально-економічного управління відбулося знайомство з першокурсниками. З вітальним словом до них звернулися перший заступник директора з навчальної роботи, професор, доктор економічних наук Амосов О.Ю. та завідувач кафедри державного управління та менеджменту, кандидат економічних наук, доцент Мельтюхова Н.М.

Завідувач кафедри управління персоналом та економіки праці, кандидат економічних наук Сивоконь В.О. ознайомив першокурсників з особливостями навчального процесу в ХарРІ НАДУ, а декан факультету соціально-економічного управління Минко П.Є. розповів новоспеченим студентам про правила поведінки та про ставлення до навчання.

Після настанов та побажань, першокурсники урочисто отримали свої студентські квитки – справжнє підтвердження того, що відсьогодні вони потрапили у цікаве і таке неповторне студентське життя.

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ]

 

31 серпня відбулося засідання Вченої ради Інституту, завідувачі кафедр доповіли про готовність кафедральних колективів до нового навчального року. Також, заслухано інформацію про підготовку до науково-практичної конференції за підсумками стажування слухачів, яка проходитиме 21 вересня.

 

01 серпня Приймальною комісією підбито підсумки конкурсу сертифікатів Українського центру оцінювання якості освіти та вступних іспитів на факультет соціально-економічного управління.

Особи, які рекомендовані до зарахування, мають до 5 серпня подати до приймальної комісії оригінали атестату про повну середню освіту, додатку до нього, сертифікату та медичної довідки за формою 086у, а також до 15 серпня здійснити оплату за навчання за 1 семестр згідно з умовами договору. Особи, які у визначений термін не виконали цих умов, не зараховуються на навчання.

Телефон/факс приймальної комісії (057) 732-76-76

 

Copyright © 2005 – 2019 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.