Архів новин


Липень 2014 р.

 

28 липня – 01 серпня

на базі Одеського регіонального інституту державного управління відбувся тематичний семінар «Актуальні проблеми державного управління» для керівників апаратів райдержадміністрацій Харківської області та начальників відділів апарату Харківської облдержадміністрації.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ].

 

11 липня

Зустріч зі співголовою Польсько-українського форуму партнерства Павлом Залевським

Тема для обговорення на зустрічі: «Україна на шляху євроінтеграції».

На зустрічі були присутні польський журналіст, доктор політичних наук Анджей Граєвський, секретар Польсько-українського форуму партнерства Павел Тшчинський, заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Іван Варченко, представники вузівської громадськості Харкова, представники громадськості міста.

У своєму виступі пан Залевський зазначив, що Європейський Союз – це, в першу чергу, європейські цінності і стандарти, завдяки яким кожен громадянин має право голосу і вплив на владу. Було підкреслено, що після підписання Асоціації українці також отримали можливість втілити власні права, і що сьогодні головне – скористатися цією можливістю. Окрім цього, пан Граєвський зробив наголос на необхідності цілеспрямованої роботи ЗМІ над створенням правдивого і позитивного образу України в Європі. У ході дискусії представники громадськості міста висловили свою готовність до втілення цілей, зазначених під час зустрічі.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ].

 

11 липня

відбулась зустріч з Ольгою Свириденко керівником програми «Партнерство в навчанні» компанії Майкрософт Україна.

На зустрічі були присутні директор інституту Белова Л. О., доцент кафедри економічної політики та менеджменту Тимоха Д. А. (офіційний партнер даної програми). В ході зустрічі відбувся обмін думками стосовно використання інформаційних технологій в начальному процесі, напрямків подальшої співпраці між інститутом і компанією «Майкрософт».

фото 1 ], [ фото 2 ].

 

06 – 13 липня

у м. Яремче Івано-Франківської області Радою молодих учених ХарРІ НАДУ при Президентові України і представниками Львівського регіонального інституту НАДУ при Президентові України було проведено Форум молодих учених у галузі науки «Державне управління».

У рамках проведення заходів відбулося обговорення актуальних проблем в галузі науки «Державне управління» та було окреслено перспективні напрями їх вирішення. Всі учасники продемонстрували достатньо високий рівень знань, а також взяли активну участь в обговоренні дискусійних питань.

Учасники Форуму мали змогу ознайомитися з красою природи та історичною наповненістю Карпатського краю. В рамках заходу були відвідані історичні місця м. Львова, м. Яремче, с. Ворохта. Особливою подією стало відвідання Карпатського біосферного заповідника і Карпатського національного природного парку та сходження на найвищу точку України г. Говерла (2061 м).

Висловлюємо щиру вдячність усім молодими науковцями за створення атмосфери обміну досвідом наукового спілкування з метою підвищення загальної та духовної культури молоді.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ].

 

03 липня

в Інституті відбулися урочистості з нагоди випуску бакалаврів за напрямами підготовки 6.030505 "Управління персоналом та економіка праці" та 6.030601 "Менеджмент" та спеціалістів за спеціальностями 7.03050501"Управління персоналом та економіка праці" та 7.03060101 "Менеджмент організацій і адміністрування", що навчались на факультеті соціально-економічного управління.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ], [ фото 15 ], [ фото 16 ], [ фото 17 ], [ фото 18 ], [ фото 19 ], [ фото 20 ], [ фото 21 ], [ фото 22 ], [ фото 23 ], [ фото 24 ].

 

01 – 02 липня

Національна академія державного управління при Президентові України, Харківський регіональний інститут державного управління проводили літню школу за темою: «Удосконалення навчального процесу та наукових досліджень у системі Національної академії державного управління при Президентові України»

Докладніше ]

Вітання Президента НАДУ Ю. В. Ковбасюка ]

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ].

 

Copyright © 2005 – 2019 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.