Архів новин


Липень 2013 р.

 

Протягом липня

професори нашого Інституту Валентина Мамонова та Микола Латинін у складі делагіції науково-педагогічних працівників Національної академії на запрошення Конференційної Ради Канади взяли участь у тренінговій сесії з порівняльного аналізу (бенчмаркінгу) та бюджетного прогнозування, яка проходила в Оттаві (Канада). Навчальну поїздку було організовано у рамках проекту міжнародної технічної допомоги "Розбудова спроможності до економічно обґрунтованого планування розвитку областей і міст України".

[ інформаційне повідомлення ]

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 8 ].

 

15-26 липня

викладачі Інституту Юлія Конотопцева та Володимир Стрельцов у складі групи з 45 представників країн Східного партнерства брали участь в роботі Євроатлантичної літньої академії (м. Варшава, Польща), що проходила за підтримки Колледжу Європи, Польсько-Американського фонду свободи та Німецького фонду Маршалла. Програма включала в себе лекційні заняття, практичні та семінарські заняття з відомими політичними діячами та дослідниками з Європи та США, навчальні візити до органів влади Польщі.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ].

 

 

14 – 20 липня, м. Феодосія

Рада молодих учених ХарРІ НАДУ провела Літню школу молодих учених "Публічне урядування: виклики та загрози в умовах глобалізації".

 

 

 

07 – 13 липня

у м. Феодосія проходив Форум молодих учених у галузі науки "Державне управління", що організований Радою молодих учених ХарРІ НАДУ.

 

 

4 липня

в Інституті відбулися урочистості з нагоди випуску спеціалістів, що навчались на факультеті соціально-економічного управління за спеціальностями "Управління персоналом і економіка праці" та "Менеджмент".

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ].

 

Copyright © 2005 – 2019 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.