Архів новин


Липень 2012 р.

 

23 липня

розпочався другий тур вступних випробувань для абітурієнтів, що подали документи на магістерську програму “Державне управління".

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ].

 

19 липня

на базі Інституту Міністерство екології та природних ресурсів України провело відеоконференцію "Реалізація проектів спільного впровадження в Україні за Кіотським протоколом". У відеоконференції взяли участь представники інститутів громадянського суспільства, засобів масової інформації та члени консультативно-дорадчих органів при Харківській обласній державній адміністрації.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ].

 

08-20 липня

Традиційним для Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України стало проведення на базі Центру підготовки та удосконалення кваліфікації управлінських кадрів ХарРІ НАДУ (м. Феодосія) Літньої школи молодих вчених.

Метою проведення цьогорічної Літньої школи молодих вчених “Державне регулювання розвитку країни в умовах глобалізації: економічні, соціально-політичні та екологічні проблеми” було здобуття знань з теоретичних та практичних засад соціально-економічного розвитку України, удосконалення навичок та вмінь організації та здійснення наукових досліджень, ознайомлення з теоретичними підходами до визначення майбутніх напрямів наукових досліджень, підвищення загальної та духовної культури молодих вчених.

Літня школа молодих вчених проводилась з нагоди відзначення 15-ї річниці галузі науки “Державне управління” і отримала статус Міжнародної (з огляду на участь в її роботі студентів вищих навчальних закладів Російської Федерації).

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ].

 

05-06 липня

за участі представників Харківської обласної державної адміністрації та Національного агентства з питань державної служби на базі Інституту проводилося оцінювання претендентів на включення до Президентського кадрового резерву.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ].

 

 

Copyright © 2005 – 2019 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.